آبنبات استیکری

دسته‌بندی نشده | No comments

آبنبات استیکری و ایموجی

استیکر ها یا همان ایموجی ها این روز ها تقاضای بسیار زیادی دارند . به طوری که حتی آبنبات های استیکری نیز در دهه گذشته به بیشترین میزان فروش خود رسیده است . این موضوع که آبنبات ها به نوبه خود بسیار خوشمزه هستند کاملا انکار ناپذیر است . اما استفاده از طرح هایی همچون استیکر و ایموجی هایی مانند smile که معمولا نیز در رنگ زرد هستند . می تواند فروش این محصولات را حد بسیار زیادی افزایش دهد . برای مثال پس از ورود انواع emoji ها وsticker  ها به موبایل ها ، مردم بسیار از آن ها استقبال کردند و شکلک هایی همچون ? در بسیاری از فروشگاه ها نمایان شد . اما در این میان برخی دیگر از خریداران بودند که به کارخانه ها سفارش تعداد بالای این محصول را میدادند ! آن ها برای دادن بهای مالی کمتر ، به سمت این نوع آب نبات های لذیذ روی آوردند .

 

 عده ای هستند که در مورد وزن و تعداد این محصول از ما سوالاتی را مطرح می کنند . برای آن ها بسیار سوال است که آیا تعداد این لالی پاپ ها 60 عددی است یا 40 تایی و یا تعدادی دیگر ؟ در این باره باید گفت که عموما آبنبات استیکری را در کارتن های 40 تایی قرار می دهند . تا طعم شکری آن ها از بین نرود . سپس برای زیبایی بیشتر ، تعدادی اسمایل مانند لبخند ، پوکر فیس (Poker face) و دیگر شکل ها قرار می دهند . از آنجا که هنگام ایجاد این شکلک ها رنگ زرد مورد استفاده قرار گرفته است ، الان نیز در این   Lollipop از Sticker ها بهره وری خواهد شد . تا علاوه بر افزایش تعداد مشتری ها ، کارخانه های تولیدی نیز از شکل و ظاهر آن لذت بیشتری ببرند . 

به کارخانه هایی در حال تولید آن هستند ؟

 

درباره این مورد باید به شما خریداران گفت ، سورهاسور در حال حاضر اولین تولید کننده آن است . پس از این کمپانی ، کارگاه های دیگری همچون YeYe Candy نیز موفق به ساخت این خوراکی شده است . اما اسانس های غذایی مورد استفاده شده در سورهاسور میزان کمتری را دارد . به همین دلیل است که رنگ بدنه آبنبات استیکری سورهاسور کمی زرد تر و دارای شکل وشمایل زیبا تری است . پس اگر آمار فروش آن را بخواهید،  قطعا همه چیز ارزان و مناسب خریدن  است . البته این نظرات قطعی نیست و نخواهد بود و نیازمند مشارکت شما دوستان در خریدکردن است .

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>