اسپرسو ساز برقی

دسته‌بندی نشده | No comments

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که بدون قهوه نمی توانید زنده بمانید ، انتخاب اسپرسو ساز برقی می تواند یک سرمایه گذاری عاقلانه باشد. در حالی که داشتن این تجهیزات در خانه شما مستلزم تهیه قهوه خود و تمیز کردن پس از آن است ، در طولانی مدت نیز می تواند موجب پس انداز زیادی شود.

قهوه ای که در کافی شاپ فروخته می شود بین 2 تا 4 دلار برای هر وعده هزینه می کند. اگر مانند بسیاری از افراد هستید ، بیش از 20 دلار در هفته برای قهوه پرداخت می کنید ، به طور متوسط ​​سالانه 1،092 دلار. قهوه خانگی شما را کمتر از یک دلار در هر فنجان بازگرداند. شما می توانید با استفاده از حبوبات قهوه ارزانتر اما به همان اندازه طعم دار صرفه جویی بیشتری کنید ، به عنوان مثال یک هفته قبل از تعطیلات عمده ، خرید لوبیا در حین فروش ، بو دادن قهوه خود و استفاده از زمین دو بار. جدا از صرفه جویی در هزینه ، خود را از انتظار در صف های بسیار طولانی نیز دور می کنید.

دستگاههای اسپرسو خانگی را می توان در چند سبک یافت و عملکردها و پیچیدگی های فنی بر قیمت آنها تأثیر می گذارد. قبل از خرید یک دستگاه ، باید بدانید که نیازهای شما به گونه ای است که شما به محصولی که اگرچه از نظر ویژگی بسیار غنی است ، اما استفاده از آن بسیار مشکل ساز است ، پایان نمی دهید.

می توانید از سه نوع رایج دستگاه اسپرسو خانگی استفاده کنید. دستگاههای اسپرسو پیستونی یا اهرمی با دستی کار می کنند و به یک کاربر ماهر نیاز دارند تا اسپرسوهایی با همان کیفیت به طور مداوم ایجاد کند. رایج ترین دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک است که همراه با پمپ الکتریکی است که آب گرم را از طریق دانه های قهوه زیر زمین فشار می آورد و فشار زیادی را تولید می کند تا اسپرسو تولید کند.

آنها ترجیح می دهند زیرا تعادل بین اتوماسیون ماشین و درگیری کاربر ایجاد می کنند. در اصل ، یک ماشین نیمه اتوماتیک شما را ملزم می کند که قهوه زمین را به صورت دستی به پرتفیلتر اضافه کنید ، و دکمه دم کردن را فشار دهید تا پمپ را فعال و متوقف کنید ، این به شما امکان می دهد کیفیت ضربات را کنترل کنید.

اگر راحتی بیشتری می خواهید ، یک مدل فوق خودکار را انتخاب کنید ، که تمام کارها را از سنگ زنی قهوه ، مجبور کردن آب داغ از طریق قهوه و بیرون کشیدن زمینه ها به داخل سطل انبار انجام می دهد. تنها وظیفه شما برای انجام این کار مجددا پر کردن مخازن آب و لوبیا قهوه است. برخی از آنها همچنین دارای چرخه تمیز کردن ، جابجایی و شستشوی خودکار هستند.

مهم نیست که چه تنوعی وجود دارد ، تعداد معدودی چیزهایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید که یک دستگاه اسپرسو خوب است یا خیر. در مرحله اول ، آنها باید از قطعات محکم و قابل تعویض ساخته شوند. علاوه بر این ، آنها باید در استفاده از آنها ایمن باشند و برای تمیز کردن بدون دردسر هستند. آیا می خواهید بدانید دستگاهی که افراد دیگر خریداری می کنند چیست؟ نظرات دستگاه اسپرسو را می توانید در اینجا بیابید.

خرید یک دستگاه اسپرسو خانگی در صورت نوشیدن قهوه به طور منظم و مایل به صرفه جویی در هزینه بدون این عادت می تواند یک خرید ارزشمند باشد. برای ایجاد قهوه با کیفیت فروشگاه در خانه ، شما به یک دستگاه اسپرسو قابل اعتماد و آسان نیاز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی دستگاه اسپرسو و نحوه خرید دستگاه اسپرسو مناسب برای خانه خود ، لطفا به این لینک مراجعه کنید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/؟expert=Tabatha_Rivers

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8050096

درباره ماشینهای اسپرسو اطلاعات بیشتری کسب کنید:

بهترین سازندگان اسپرسو دارای رتبه
بندی بهترین تولید کنندگان اسپرسو را برای سال 2014 کشف کنید!

بهترین دستگاه اسپرسو دارای امتیاز
بهترین دستگاه اسپرسو دارای امتیاز است. من فقط صبح عاشق اسپرسو هستم ، و گاهی اوقات عصر! چنین درمانی است!

بهترین امتیاز سازنده اسپرسو
درباره آن بهترین سازنده اسپرسو برای آن لیوان اسپرسو بی نظیر اطلاعات کسب کنید!

بهترین دستگاه
های اسپرسو با بررسی های برتر و سایر موارد را کشف کنید.

قهوه به معنی عطر و طعم بهترین رایانه های برتر و معتبر اسپرسو است . این نه تنها حواس شما را آرام می کند بلکه شما را زنده و فعال پس از مصرف آن می کند. در هر روز معین در محل کار یا خانه مصرف می شود.

نحوه انتخاب بهترین دستگاه های
اسپرسو دستگاه اسپرسو اساساً از چهار نوع است. کاملاً اتوماتیک ، فوق اتوماتیک ، دستی و نیمه اتوماتیک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>