بازار عمده فروشی لوازم خانگی

دسته‌بندی نشده | No comments

طبق آخرین نظرسنجی ، 75 درصد شرکت ها ادعا می کنند که بازار عمده فروشی لوازم خانگی هم مشتری فضای مجازی دارند و هم می خواهند یک کانال فروش جدید به عنوان یک سایت عمده فروشی برای این شرکت ایجاد کنند.

اما چرا مشتریان تجاری B2B از کانال خرید آنلاین استقبال می کنند؟
اگر قصد فروش عمده بصورت آنلاین یا فروش در یک سایت عمده فروشی را دارید ، مهم است که بدانید چرا مشتریان مشتاق خرید از این طریق هستند.

با دانستن این موضوع می توانید بهترین امکانات را برای حضور آنها در این فضا فراهم کنید بازار عمده فروشی لوازم خانگی و از فروش B2B خود از طریق این کانال لذت ببرید.

طبق تحقیقات ، دلایل اصلی تمایل مشتریان محصولات اساسی به خرید آنلاین عبارتند از:

خرید آنلاین آسان (72٪ از دلایل خرید)

جستجوی آنلاین آسان در میان محصولات مختلف (52٪ از دلایل خرید)

آگاهی و تنظیم اطلاعات مربوط به محصولاتی مانند موجودی کالا ، گزینه های تحویل و … (42٪ از دلایل خرید)

در صورت وجود دلایل دیگر برای خرید از یک سایت عمده فروشی ، مانند دسترسی بازار عمده فروشی لوازم خانگی به جزئیات محصول ، امکان خرید در هر زمان از روز ، دسترسی به سابقه خرید ، گزینه های جستجوی پیشرفته بین کاتالوگ ها و …. همچنین توجه داشته باشید که خریداران محصولات عمده کاملاً درست است که آنها خرید از یک سایت عمده فروشی را به خرید عمده فروشی سنتی ترجیح می دهند و دلیل اصلی این ترجیح فقط یک سوال است:

آسایش

بنابراین نتایج این مطالعه را اعمال کنید و در اسرع وقت با یک سایت عمده فروشی مشورت کنید.

بخوانید: تا سال 2020 ، بازار الکترونیک بین مشاغل دو برابر بازار تجارت بازار عمده فروشی لوازم خانگی به مصرف کننده خواهد بود!

تفاوت عمده فروشی و خرده فروشی

برخی از راه های جذب مشتری به یک سایت عمده فروشی عبارتند از:

برای سایت عمده فروشی دعوت نامه ارسال کنید

با ساخت و پخش فیلم های آموزشی ، به مشتریان بازار عمده فروشی لوازم خانگی آموزش دهید

برای خرید آنلاین کد تخفیف ویژه ارائه دهید

با توجه به سلیقه مشتریان یک وب سایت حرفه ای بسازید تا کاربران بیشتری با سایت ارتباط بازار عمده فروشی لوازم خانگی برقرار کنید که این امر منجر به خریدهای راحت و بیشتر می شود.

3. راه های راه اندازی کانال عمده فروشی خود

وقتی نوبت به فروش آنلاین می رسد ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا می خواهید علاوه بر فروش مستقیم از طریق فروشگاه مصرفی خود ، گزینه عمده فروشی نیز ارائه دهید.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، در نهایت به تصمیم شما بستگی دارد.

از یک فروشگاه عمده فروشی محافظت شده با رمز عبور استفاده کنید
اگر می خواهید کالای خود را فقط از طریق خرده فروشی های دیگر به عمده فروشی برسانید بازار عمده فروشی لوازم خانگی، باید یک فروشگاه اینترنتی محافظت شده با رمز عبور ایجاد کنید تا فقط خرده فروشان بتوانند با قیمت کاهش یافته سفارش دهند.

با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی محافظت شده با رمز عبور ، می توانید تمام محصولات خود را با قیمت ارزان بزرگترین عمده فروشی آنلاین به بازرگانان خود ارائه دهید.

یک وب سایت عمده فروشی آنلاین یا بخش عمده فروشی ایجاد کنید
برای راه اندازی کانال عمده فروشی آنلاین ، می توانید یک بستر و وب سایت آنلاین ایجاد کنید یا بستری را که در این قسمت عمده فروشی دارید فعال کنید.

در اینجا سایت شما ویترین آنلاین شما محسوب می شود که باید شامل تمام ویژگی ها بازار عمده فروشی لوازم خانگی مانند تخفیف های حجمی ، موجودی کالا ، اطلاعات مربوط به محصول و … باشد تا مخاطب هنگام مشاهده و خرید تجربه و احساس خوبی داشته باشد.

از یک بستر عمده فروشی آنلاین استفاده کنید
ایجاد یک کانال عمده فروشی آنلاین در بستر عمده فروشی Xbox به شما در راه اندازی کانال و قسمت عمده فروشی کمک زیادی می کند ، زیرا در واقع هزینه های سرمایه گذاری ، راه اندازی و بازاریابی شما را صفر می کند.

این برنامه همچنین دارای عملکرد بازاریابی داخلی (قیمت گذاری گام به گام) است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا مشتریان بیشتری را به خرید تخفیف های بیشتر ترغیب کند.

تخفیف حجم

تخفیف های مبتنی بر حجم را می توان بر اساس مقدار کل سبد خرید و کالاها به مشتریان عمده فروشی اعطا کرد.

مشتریان عمده فروشی پیدا کنید

اکنون که استراتژی قیمت گذاری عمده خود را در اختیار دارید و کانال عمده فروشی خود را راه اندازی بازار عمده فروشی لوازم خانگی کرده اید ، وقت آن رسیده است که عمده فروشان بالقوه را پیدا کنید. اما این بازرگانان را از کجا می یابید؟

استفاده از وب سایت و بازاریابی محتوا

اغلب مشتری خرده فروشی ابتدا شما را پیدا می کند. اگر توانسته اید مستقیماً به کاربر تبلیغ کنید ، ممکن است قبلاً پیام هایی از توزیع کنندگان دریافت کرده باشید که می خواهند محصول شما را به صورت آنلاین یا در فروشگاه های فیزیکی خود ارائه دهند.

شرکت در نمایشگاه ها

نمایشگاه ها یکی از سنتی ترین مکان ها برای تجارت عمده فروشی برای اتصال و یافتن شرکای بازار عمده فروشی لوازم خانگی خرده فروشی است.

با این وجود شرکت در نمایشگاه ها می تواند گران تمام شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>