بخارشویی برای لباس ها

دسته‌بندی نشده | No comments


میزان زمان بخارشوی گرفتن از دستگاه شما ، در یک مرحله بستگی به نوع بخارشوی و اندازه مخزن آب آن دارد. ما قبلاً ظرفیت های مخزن آب را تحت پوشش قرار داده ایم و مشخص کرده ایم که پاک کننده های دستی دارای مخازن کوچک هستند و در نتیجه بخارشویهایی در کوتاه مدت ایجاد می شود ، بنابراین برای کارهای کوچک مناسب است. همین مورد در مورد بخارشویهای بزرگتر نظیر پاک کننده های سیلندر نیز وجود دارد ، مخازن بزرگتر آنها مدت زمان بخارشوی طولانی تر را قبل از اینکه به بالا نیاز باشد اجازه می دهد.

LIGHT-N-EASY-S3601-10-in-1-System-Laminate-hardwood-flo-Steamer
به طور کلی ، موتورهای بخارشوی دارای سیستم مخزنی هستند که در صورت لزوم ، دمای آب را به جای اینکه آب گرم کنند ، تنظیم می کنند ، در نتیجه آنها سریعتر بخارشوی می شوند ، زیرا فرایند پیش گرمایش کمتر از 60 ثانیه است. با این نوع لوازم کمتر کنترل بخارشوی وجود دارد و این بدان معنی است که تولید بخارشوی مداوم خواهد بود. این نباید برای کفپوش های سخت مشکلی ایجاد کند اما ممکن است استفاده از آن روی سطحی که به مقادیر زیادی بخارشوی نیاز ندارند به عنوان مثال فرشها و فرش های خاص سخت تر باشد.

دستگاههای بخارشوی دستی معمولاً تمام مخزن آب را گرم می کنند و هر زمان که بخواهند مقدار زیادی بخارشوی فشار قوی را تأمین می کنند. این مدل ها به طور کلی با یک سوئیچ یا دکمه کنترل می شوند ، بنابراین آنها را برای چندین سطح ایده آل می کنند و سطح بیشتری از کنترل خروجی را برای شما فراهم می کنند.

از این لینک استفاده کنید تا به شما در انتخاب بهترین نوع بخارشوی تمیزکننده برای شما کمک کند.

بخارشویی
زمان گرمایش آب بین دستگاه های تمیز کننده بخارشوی متفاوت است. مقدار زمانی که آب را گرم می کند لولای نوع تمیز کننده ای را انتخاب می کند. انتخاب خوبی از موتورهای بخارشوی وجود دارد که فقط 20 ثانیه بخارشوی تولید می کنند ، که بسیار سریع است.

H20-STEAM-CLEANER
تمیز کننده های سیلندر برای گرم شدن بیشتر مدت زمان بیشتری می برد. شما می توانید انتظار داشته باشید که این محصول بین 6 تا 8 دقیقه طول بکشد تا بخارشوی تولید کند زیرا از یک محفظه بخارشوی تحت فشار استفاده می کند. مزیت این است که یک سیلندر می تواند جریان مداوم خروجی بخارشوی بالا را تحویل دهد.

بار تمیز کردن بخارشوی
تمیز کننده های بخارشوی به طور معمول دارای پد های مخصوص کفپوش هستند که می توانند در ماشین لباسشویی بعد از استفاده ، با لباس های شسته شده شما شسته شوند. در حالت ایده آل ، شما باید حداقل دو لنت بخارشوی بخارشویپز بگیرید تا در هنگام شستشو یکی دیگر در دسترس باشد. بعضی از واحدها به شما امکان می دهند بدون تغییر مبل ، پد را به داخل برگردانید ، بنابراین به شما دو برابر تمیز می دهد.

برخی از پد های مرتب سازی درجه بالا با محافظت میکروب ها از بین می روند تا میکروب هایی که باعث بو و بوی بد می شوند را از بین ببرید. این تضمین می کند که پد شما به طور مداوم تازه برای استفاده مکرر و افزایش طول عمر است.

پد بخارشوی تمیز کننده
از این لینک استفاده کنید تا به شما در انتخاب بهترین نوع بخارشوی تمیزکننده برای شما کمک کند.

لوازم جانبی بخارشوی تمیز کننده بخارشوی
تقریباً به کلیه دستگاه های بخارشوی تمیز کننده برای کمک به تمیز کردن مناطق مختلف و انواع سطح ، لوازم جانبی وصل شده است. دامنه لوازم جانبی بین تولید کنندگان و مدل ها متفاوت خواهد بود اما به طور کلی ، شما می توانید ابزارهایی برای کمک به تمیز کردن ماسه ، اجاق گاز ، هودهای اجاق گاز ، میز کار ، صفحه نمایش دوش و غیره استفاده کنید.

من به شدت توصیه می کنم بخارشوی تمیز کننده بخارشوی را انتخاب کنید که لوازم جانبی از آن تهیه شده باشد یا در صورت تصمیم به خرید برخی از وسایل ، گزینه اتصال آنها را نیز دارید. جابجایی بخارشویها اغلب با ضمیمه کف تأمین می شوند و دستگاههای بخارشوی دستی با طیف وسیعی از ابزارها برای تکمیل قابلیت حمل و تطبیق پذیری آنها ارائه می شوند.

نازل ها مناسب برای خنک شدن از ماسه سنگ هستند و برس های کوچک برای خلط و چاله ها چرب هستند. بعضی از مدل ها حتی برای تمیز کردن ویندوز ها از ابزارهایی نیز تهیه شده اند. در زیر لیستی از لوازم جانبی که معمولاً با بخارشوی پاک کننده ها ارسال می شوند-

Bissell-PowerFresh-Lift-Off-Pet-Steamer-Cleaner-1544A-لوازم جانبی
برس های شستشو را برای استخراج آهک چسبنده روی کاشی ها و تزریق آغشته کنید.
فشار برای تمیز کردن پنجره ها و شیشه ها.
گلایدرهای فرش برای تازه کردن فرش و فرش.
تمیز کردن لنت ها برای پاک کردن سطح.
تمیز کردن پد برای کاهش فشار برداشتن گریس از فضای داخلی اجاق گاز.
ابزار اثاثه یا لوازم داخلی برای تازه کردنپارچه روی نیمکتها و دراپها
چه نوع بخارشوی تمیز باید بخرید؟
نوع بخارشوی تمیز کننده خریداری شده بستگی به نوع کارهایی دارد که برای آن نیاز دارید ، به اندازه مناطقی که بخارشوی می زنید و چند مرتبه قصد تمیز کردن آن را دارید. در اینجا خلاصه ای سریع برای راهنمایی شما در جهت صحیح ارائه شده است.

اگر بخواهید بخارشوی خود را روی کفها متمرکز کنید ، بهترین راه برای خرید یک بخارشویپز است . آنها برای کفپوش های سخت مانند کاشی کاری ، کفپوش چوبی ، کفپوش چند لایه ایده آل هستند ، برخی حتی برای تزریق زندگی به فرش ها و از بین بردن لکه ها طراحی شده اند. موتورهای بخارشوی ارزانتر هستند اما به همان اندازه مپس های ترکیبی سازگار نیستند که می توانند از جهت عمودی به دستی برای انجام کارهای بیشتر تغییر دهند.

سبک-N-بخارشوی-آسان-بخارشوی-برای-کف-تمیز کردن-با-خودکار-بخارشوی-کنترل
اگر می خواهید بخارشوی خود را فراتر از سطح کف گسترش دهید ، من یک کپچر ترکیبی را پیشنهاد می کنم . آنها برای بسیاری از مشاغل انعطاف پذیر هستند زیرا می توانید بین دستی و قائم جابجایی کنید و برای کارهای مختلف زرادخانه ای از پیوست ها در اختیار شما قرار می گیرد. در نتیجه می توانید با استفاده از فقط یک دستگاه از نیروی بخارشوی برای تمیز کردن وان ها ، پرده ها ، اثاثه یا لوازم داخلی آشپزخانه و سایر مناطق استفاده کنید.

تمیز کننده بخارشوی 2 در 1
پاک کننده های بخارشوی سیلندر برای تمیز کردن دقیق مانند از بین بردن سنگ آهک در اطراف دوش و شیر آب و همچنین بخارشوی سطحی که به راحتی خاک را به خود جلب می کند ، مناسب هستند. مخزن بزرگ موجود در این مدل ها به این معنی است که شما می توانید در مقیاس بزرگ برای مدت طولانی تر از سایر انواع دستگاه های بخارشوی تمیز کنید.

تمیز کننده های سیلندر نیز راحت تر عمل می کنند زیرا بدنه اصلی دستگاه بر روی چرخ ها قرار گرفته است تا بتوانید به راحتی در هر کجا که بخواهید آن را تهیه کنید. بیشتر سیلندرها می توانند عملکرد مشابهی را با استفاده از مپ های ترکیبی ارائه دهند و به لوازم جانبی مناسبی نیز مجهز هستند. همچنین می توانید بخارشوی استوانه ای قابل حمل خریداری کنید که در صورت لزوم می توانید روی شانه خود بلند شوید.

نورد-قوطی-بخارشوی تمیز کننده
برای اطلاع از اینکه کدام مدلها را باید خریداری کنید ، به بررسی های دستگاه بخارشوی تمیز ما بروید.

مبلغ بخارشوی تمیز کننده بخارشوی مناسب چقدر باید هزینه کنید؟
متأسفانه ، بازار بخارشوی تمیز کننده با انتخاب بیش از حد غرق است. در آنچه که به نظر می رسد لیست بی پایان انواع مختلفی از مارک های بیشمار باشد ، گم شدن آسان است. همچنین در عملکرد و کیفیت تمیزکاری تفاوت هایی وجود دارد و در نتیجه می خواهید مطمئن باشید که بهترین حالت زنگ را برای خود به دست می آوریدجگر.

خوشبختانه ما تمام بالابرهای سنگین را برای شما انجام داده ایم و خوشحال می شویم گزارش دهیم که می توانید یک بخارشوی تمیز کننده با کیفیت خوب را با قیمت کمی 75 دلار خریداری کنید. در حالی که بهترین پاک کننده های بخارشوی ترکیبی حدود 129 دلار قیمت دارند. یک بخارشوی پاک کن برای هر بودجه وجود دارد.

انتخاب بخارشوی تمیزکننده های سیلندر و دستی به اندازه سایر مدل ها زیاد نیست. پاک کننده های سیلندر از حدود 169 دلار شروع می شوند ، در حالی که یک مدل دستی دستی مناسب حدود 40 دلار قیمت دارد. قیمت و کیفیت می تواند با تمیز کننده بخارشوی متفاوت باشد ، بنابراین حتما نظرات ما را با استفاده از لینک زیر بررسی کنید.

Canister-Steam-System
استفاده از بخارشوی پاک کننده چقدر آسان است؟
استفاده از بخارشوی پاک کن نسبتاً آسان است. به یاد داشته باشید که شما فقط به عنوان ماده اصلی خود از آب استفاده می کنید – لازم نیست که هر نوع مواد شوینده را درون آب مخلوط کنید. بخارشوی داغ باید روی زمین اسپری کند و لکه ها را بدون نیاز به شستشوی کامل از بین ببرد.

پر کردن مجدد مخزن آب باید بدون درد باشد. محصولات پیشنهادی ما با مخازن به راحتی قابل جدا شدن طراحی شده اند که سریعاً دوباره پر می شوند تا بتوانید در هر زمان دیگری به کار خود برگردید. زمان گرمایش باید سریع باشد (کمتر از یک دقیقه) تا در زمان انتظار قبل از آماده شدن بخارشوی صرفه جویی شود.

برخی از مدل ها برای کاهش خطر آسیب دیدگی به ویژگی های ایمنی مجهز هستند ، ما از همه اینها با بخارشوی گرم سروکار داریم. یافتن وسایلی با چراغهای هشدار دهنده و نوارهای شنیدنی برای تضمین استفاده ایمن از بخارشوی تمیزکننده شما امکان پذیر است.

Bissell-PowerFresh-Lift-Off-Pet-Steamer-Cleaner-1544A
از این لینک استفاده کنید تا به شما در انتخاب بهترین نوع بخارشوی تمیزکننده برای شما کمک کند.

چه چیز دیگری هنگام خرید بخارشوی پاک کننده باید به آن توجه کنید؟
مدت زمان گرمایش آب ، مدت زمان بخارشوی و حجم مخازن آب همه در طول این مقاله مورد بحث قرار گرفته است و اگر چیز دیگری وجود داشته باشد من به آن اشاره می کنم کیفیت آب مورد استفاده شما با دستگاه بخارشوی تمیز کننده شماست.

ارزش این را دارد که بدانید دستگاه مورد نظر شما با آب شیر آب معمولی بهینه عمل خواهد کرد یا خیر. برخی از مارک ها توصیه می کنند از آب مقطر به همراه بخارشوی تمیز کننده خود استفاده کنند که این امر می تواند پرهزینه و آزار دهنده باشد. این امر به ویژه در صورتی که در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید بسیار مهم است و توصیه می شود مدلی را با فیلتر صاف کننده یا سنگ آهک تهیه کنید.

بخارشوی LIGHT-N-EASY-S3601-10-in-1-Steamer
از این لینک استفاده کنید تا به شما در انتخاب بهترین نوع بخارشوی تمیزکننده برای شما کمک کند.

خط پایین
راهنمای خریداران پاک کننده بخارشوی ما باید قبل از خرید یکی از مواردی را که باید بدانید روشن کنید. فکر می کنم به راحتی می توان گفت که این یک لوازم خانگی مفید است که می تواند ساعت ها در تمیز کردن شما صرفه جویی کند. بخارشوی گرم برای محیط زیست مهربان تر است زیرا نیاز به مواد شوینده را از بین می برد به علاوه می تواند خیلی بهتر از یک سطل و برس تمیز کند.

آیا قصد خرید بخارشوی پاک کن بخارشوی را دارید یا از قبل مالک آن هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش زیر بگذارید. من دوست دارم از شما بشنوم

بخارشوی تمیز کننده-برای-پرده
لیست ما از بهترین لوازم خانگی
بهترین پاک کننده های بخارشوی خانگی برای سال 2019
بهترین خلاء ربات های مقرون به صرفه برای سال 2019
بهترین جارو برقی Canister برای سال 2019
بهترین خلاء روبات برای حیوان خانگی مو در سال 2019
بهترین جاروبرقی های Uptight در سال 2019
بهترین جارو برقی های بی سیم در سال 2019
بهترین مبل های روبات برای آشپزخانه ها ، حمام ها و دیوارهای سخت
بهترین خلا های دستی
بهترین راه حل های ربات
بهترین خلاء های مرتفع
بهترین خلا های قوطی فروشی
ارسال نظر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>