برو جلو! بی قراری در کلاس درس

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

تحقیقات بیشتر و بیشتر پشتیبانی از fidgets و چگونه آنها می تواند افزایش عملکرد. ADDitudemag.com به تازگی بیرون آمد و با یک مقاله توسط رولاند Rotz و سارا رایت در اثر انجام تمرکز.

Ratey جان, M. D., در کتاب خود, جرقه بحث افزایش سطح انتقال دهنده های عصبی (دوپامین و نوراپی نفرین) زمانی که فعالیت فیزیکی درگیر است. این مواد شیمیایی عبارتند از بازیکنان کلیدی در تمرکز و توجه است. بنابراین اغلب دانش آموزان figeting با قلم و مداد و گیره کاغذ و سایر اشیاء و آنها در حال انجام این کار برای یک دلیل.

Multi-tasking (که شامل fidgets) می تواند منجر به عملکرد ضعیف اگر برخی از عوامل دخیل هستند. سیدنی Zentall Ph. D. از دانشگاه آمده است که یک فعالیت است که با استفاده از یک حس دیگر از آن, مورد نیاز برای وظیفه اصلی در واقع می تواند افزایش عملکرد در کودکان مبتلا به ADHD. وارد fidgets!

Fidgets در واقع یک اسم است و می تواند فقط در مورد هر چیزی تا زمانی که آن را با استفاده از یک حس لازم برای وظیفه اصلی شما است و معمولا به عنوان یک فعالیت بی فکر شما می توانید در حالی که مشغول کار بر روی یک وظیفه اصلی. بی قراری فعالیت است که شامل جنبش است. حرکت یک قطعه کلیدی در فعال ADHD سیمی مغز اما اغلب یک قطعه دوری در ساختار مدرسه و کلاس های درس.

مربیان اغلب اتصال جنبش با سخنرانی های طولانی و شاید پین دانش آموزان پشت میز برای مدت زمان طولانی. از آن زمان به طور رسمی به ارمغان بیاورد fidgets به کلاس درس.

در واقع آنها شده است وجود دارد برای یک دوره بسیار طولانی از زمان! دانشجویی که خطوط را از طریق سخنرانی و یا به طور مستمر شیپور خاموشی در یک پا و یا مداد است ابتدایی و در عین حال هنوز هم بسیار موثر fidgeter ،

به عنوان یک طرفدار قوی با استفاده از fidgets از انواع بسیاری در کلاس درس من با موفقیت ثبت این به عنوان تسهیلات برای IEP/504 را برای کمک به یک کودک در تمرکز و در نهایت رسیدن به. نسخه های بسیاری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان استراتژی به عنوان طولانی به عنوان آنها مخل به دیگران و نه با استفاده از همان حواس است.

این fidgets می تواند شامل خط خطی قدیمی و یا بیشتر نسخه های فعلی از جمله برخی از دیوانه قلم و مداد چهره های نرم و قابل انعطاف و آرام اسفنجی شخصیتهای حیوانی یا چیزی به عنوان ساده به عنوان یک paperclip.

جنبش کلیدی برای مغز فعال سازی. این منحصر به فرد سیمی اضافه کردن/ADHD مغز تحت تحریک خواهد شد و چفت در را به یک میلیون چیزهای دیگر از این کار در دست است. بی قراری یک ابزار برای نگه داشتن حواس او را پرت در حداقل و در نتیجه موفقیت دانش آموزان و عزت نفس بالاتر.

از آن زمان برای انجام برای پیوستن به کلاس درس برای خوب!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>