بهترین سایت ترجمه آنلاین

دسته‌بندی نشده | No comments

زبان تنها چیزی نیست که کشورها و فرهنگهای مختلف را از هم جدا می کند. ترجمه انلاین مقاله رایگان هر کشوری سنت ها و دگرگونی های منحصر به فرد خود را دارد ، مخصوصاً وقتی صحبت از ابراز علاقه می شود. به احترام روز ولنتاین ، ما نگاهی به سنتهای مختلف از سرتاسر جهان انداخته ایم که برخی از آنها کاملاً از وسواس انگلیس و ایالات متحده آمریکا در زمینه گل و شکلات فاصله دارند!

فرانسه
کارت ها و نامه های روز ولنتاین ، همانطور که در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان در فرانسه رایج است ، محبوب هستند ، بنابراین اگر می خواهید عشق خود را در این روز ولنتاین اعلام کنید ، خدمات ترجمه نامه می تواند پاسخگوی شما باشد. با این حال ، همه چیز همیشه در فرانسه خیلی عاشقانه نبوده است …

سنت قدیمی لاتاری d’amour مردان و زنانی را می دید که از خانه های مقابل بیرون می رفتند تکنو ایرانی و با هم جفت می شدند ، مردانی که از جفت شدنشان راضی نبودند او را برای انتخاب دیگری ترک می کردند. زنان طرد شده آتش سوزی می کردند تا تصاویر مردانی را که آنها را رد کرده بودند ، بسوزانند و در این راه توهین می کردند. این سنت چنان از کنترل خارج شد که سرانجام دولت وارد عمل شد و آن را ممنوع کرد.

آرژانتین
در آرژانتین ، عاشقان با تبادل بوسه برای شیرینی ، با “هفته شیرینی” هفت ماه کامل در ماه جولای علاقه خود را به یکدیگر جشن می گیرند. ظاهراً ، تنها یک روز اختصاص داده شده به عشق کافی نیست! این مفهوم که در ابتدا به عنوان کمپین بازاریابی یک شرکت شیرین در سال 1989 ایجاد شده بود ، مطرح شد و امروزه به فرصتی برای توجه ویژه مردم به مهربانی با یکدیگر تبدیل شده است.

فیلیپین
در فیلیپین ، روز ولنتاین همه در مورد عروسی های دسته جمعی است. بسیاری از جوانان سایت ترجمه رایگان در همان روز در چارچوب یک واقعه تحت حمایت دولت ازدواج می کنند ، طراحی شده برای کسانی که در غیر این صورت توانایی پرداخت هزینه عروسی را ندارند ، امکان ازدواج و بقیه زندگی خود را به یکدیگر می دهند.

آفریقای جنوبی
زنان جوان آفریقای جنوبی در روز ولنتاین قلب خود را بر روی آستین خود می بندند: آنها نام شخصی را که دوستشان دارند به آستین خود می بندند و بسیاری از این فرصت استفاده می کنند تا له های مخفی خود را فاش کنند. در برخی از مناطق کشور ، مردان جوان نیز چنین کاری را انجام داده اند.

ژاپن
در ژاپن ، شکلات دادن به عنوان مفهوم روز ولنتاین کاملاً پذیرفته می شود. خانم ها به کسانی که با آنها کار می کنند شکلات های گری (شکلات های الزامی) و به کسانی که دوست دارند شکلات های honmei (شکلات با احساس واقعی) می دهند. دومی ها اغلب خانگی هستند و کیفیت بهتری نسبت به اولی ها دارند. آنها همچنین می توانند خود را با شکلات های جیبون (شکلات های خود) پذیرایی کنند! یک ماه بعد ترجمه google ، در روز سفید ، 14 مارس ، مردانی که شکلات دریافت کردند ، به آنها هدایای کلوچه ، جواهرات یا غذاهای سفید مانند شکلات ، مارشمالو یا لباس زیر را می دهند.

کره جنوبی
کره ای های جنوبی نه تنها روز ولنتاین و روز سفید بلکه روز سیاه را که هر سال در 14 آوریل برگزار می شود ، جشن می گیرند. در این روز مجردانی از کره جنوبی وضعیت خود را با گرد هم آمدن و خوردن جاجانگمیون (رشته فرنگی در سس سیاه) و دیگر غذاهای سیاه رنگ جشن می گیرند. بسیاری نیز لباس سیاه می پوشند و از روز استفاده می کنند تا با دوستان خود دور هم جمع شوند و از کمبود هدیه خود در تعطیلات دو ماه گذشته ابراز تاسف کنند.

ولز
در ولز ، سنت باستان همچنان ادامه دارد ، زیرا مردان در تاریخ 25 ژانویه کسانی که آنها را دوست دارند با قاشق های چوبی پیچیده حکاکی شده در سنت سنت دوینوئن (سنت دوئین ون حامی عشق) هستند. این سنت از هدایایی است که توسط دریانوردان قرن شانزدهم به عزیزانشان داده می شود ، آنها اغلب ساعت ها را در دریا می گذرانند ، خوب ، سفید می کنند.

افکار نهایی
چگونه جشن ولنتاین را انتخاب می کنید؟ آیا شما یک سنت گیر هستید یا اینکه از ابراز عشق ترجمه شده از کشورهای دیگر در سال جاری لذت خواهید برد؟ برای اشتراک نظرات خود نظر دهید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>