بهترین مارک کاپ قاعدگی

دسته‌بندی نشده | No comments

 

چگونه می توان مثبت اندام را تمرین کرد؟ نکات برتر از Ruby Rare

به اشتراک بگذارید

MOONCUP LTD

Ruby Rare ، با موهای صورتی درخشان و تغذیه مثبت اینستاگرام از بدن مثبت ، یک نیروی طبیعت است. و او به تازگی رفته است و با راه اندازی اولین کتاب خود ، Sex Ed ، شگفت انگیز خود را پشت سر می گذارد.

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

Sex Ed یک راهنمای عملی برای رابطه جنسی است. تصور عجیب و غریب اما صریح او همه شما را آرزو می کند که این همان چیزی است که آنها در کلاس به شما یاد داده اند …

 

ما روبی را می شناسیم ، و او البته یک کاربر واقعی #Moncup است ، از آنجا که کار خارق العاده ای با خیریه سلامت جنسی بروک برای جوانان داشت ، جایی که او برای مدیریت “بیایید صحبت کنیم.” دوره “با هدف پایان دادن به فقر دوره ای در انگلیس.

 

بنابراین ما نمی توانستیم خوشحال باشیم که این عصاره را برای شما به ارمغان بیاوریم ، جایی که روبی از ما دعوت می کند تا به دنیای پیچیده بدن و رابطه ما با آنها بپردازیم. روبی با درهم شکستن برداشت عمیق ریشه دار در جامعه مبنی بر اینکه بدن ما به اندازه کافی خوب نیست ، روبی به ما نکات مهم در مورد گسترش ایده آل ها و دوستی با بدن ما را می دهد. زمان آن فرا رسیده است که چیزهایی را که بدن قادر به انجام آنها است ، جشن بگیریم تا بتوانیم به نوبه خود ، اعتماد به نفس و فراگیری بیشتری در نحوه گفتگو داشته باشیم و رابطه جنسی را تجربه کنیم.

 

همه بدن ها زیبا هستند – عصاره ای از “Sex Ed” توسط Ruby Rare

نکات مثبت بدن از Ruby Rare – همه بدن ها زیبا هستند

بگذارید از دستگاه تناسلی خود خداحافظی کنیم (وحشت نکنید ، به زودی دوباره آنها را خواهیم دید) تا روی بقیه بدن تمرکز کنیم. این کتابی درباره مثبت بودن بدن نیست. اما صحبت در مورد رابطه جنسی بدون در نظر گرفتن رابطه ما با بدن غیرممکن است.

 

بدن درخشان است. من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است وقت خود را صرف تجلیل از چیزهای عجیب و غریب و شگفت انگیز بدن ، خودم و دیگران کنم. مسیر من در اینجا ساده نبوده است ، و در این راه همچنان موانعی وجود دارد ، اما امیدوارم که این کتاب به شما کمک کند تا چند قدم دیگر در مسیر خود برای دیدن زیبایی و قدرت در تمام بدن ها بردارید.

 

تأثیری که یک رابطه چالش برانگیز با بدن شما می تواند در زندگی جنسی شما داشته باشد بسیار زیاد است. برای برقراری ارتباط با بدن شخص دیگری ، معتقدم شما باید بتوانید با بدن خود ارتباط برقرار کنید و این به ندرت موضوعی است که در بزرگسالی درباره آن راهنمایی می گیریم. این فقط جستجو در رابطه جنسی انفرادی و ایجاد لذت برای خود نیست ، بلکه به دنبال نگاه کردن ، واقعاً نگاه کردن به بدن خود و ایجاد حس عشق و قدرشناسی نسبت به آن است.

 

اقتصاد ما مبتنی بر فروش محصولات برای بهبود خودمان است و این می تواند در اطراف این ایده باشد که بدن شما به اندازه کافی خوب نیست و بنابراین باید بهبود یابد. این یک وظیفه مداوم است که به خود یادآوری کنید که به هیچ وجه کمبود ندارید ، و اگر بدن شما از هنجارهای فرهنگی غالب فرق کند ، این امر دشوار است. ما روی اندازه بسیار تمرکز می کنیم ، اما نژاد در اینجا به همان اندازه یک عامل است ، با بدن افراد رنگی در رسانه های اصلی و بخشهای وسیعی از حرکت مثبت بدن که هنوز هم به طور گسترده سفید است ، شلیک می شوند.

 

Ruby Rare نکته مثبت بدن از کتاب خود ، Sex Ed

من با افراد بی شماری صحبت کرده ام که از برخی موقعیتهای جنسی اجتناب می کنند زیرا آنها نگرانند که چگونه بدن آنها را نشان می دهد ، که فقط در تاریکی رابطه جنسی برقرار می کنند زیرا از دیده شدن توسط شرکای جنسی خود ترسیده اند و حتی معتقدند آنها به دلیل ظاهرشان شایسته تجربه لذت نیستند. در حالی که خوب است در مکانی باشید که برای تنظیم رابطه جنسی خود به بدن خود تمرکز کمتری دارید – من خودم آنجا بوده ام – به یاد داشته باشید که لذت شما همیشه معتبر است. برای تغییر درک بدن ، بدن خود و دیگران باید کارهایی انجام شود ، بنابراین همه ما می توانیم افزایش اعتماد به نفس را در مورد جنسی که تنها یا با دیگران انجام می دهیم تجربه کنیم.

 

من اعتقاد زیادی به جشن برهنگی از راه های غیر جنسی دارم. در سال 2018 من با دوست عزیزم Rosy Pendlebaby ، یک کلاس طراحی زندگی مثبت بدن ، لباس-اختیاری ، را ایجاد کردم. در طول کلاس ، شرکت کنندگان برای ایجاد رابطه عمیق تر با بدن خود ، ژست می گیرند و همچنین نقاشی می کشند ، فضاهای طراحی زندگی می توانند دیدگاه متفاوتی در مورد چگونگی ارتباط ما با بدن ارائه دهند. به ندرت از ما دعوت شده است که مکث کنیم و واقعاً بدن دیگران را نگاه کنیم ، یا آنقدر آرام بنشینیم تا احساس کنیم بدن خودمان را احساس می کنیم. کلاس این نیست که بهترین در نقاشی یا مثبت ترین بدن باشد ، بلکه در مورد اتصال مجدد با بدن و یادآوری برای برخورد با آن با مهربانی است.

 

برای من ، هدف مثبت شدن بدن دوست شدن با بدن شما است.

 

نکاتی از Ruby Rare برای دوستی با بدن ما

نکات مثبت بدن از Ruby Rare – با بدن ما دوست باشید

بدن شما متحد شما است ، این ظرفی است که شما را در تمام لحظات باورنکردنی و چالش برانگیز و شگفت انگیز زندگی انسان حمل می کند ، و ما باید یاد بگیریم که با بدن بنشینیم ، و برای ایجاد یک دوستی بخشنده و همدلانه با آن وقت بگذاریم. درست مثل یک دوست ، بدن ما گاهی اوقات ما را خسته خواهد کرد. نکات مثبت بدن از Ruby Rare – با بدن های ما دوست باشید ما از این کار احساس ضعف خواهیم کرد ، ممکن است آنطور که ما می خواهیم عمل نکند و ما را به سمت منحنی های غیرمنتظره پرتاب کند ؛ ممکن است بعضی اوقات آرزو کنیم متفاوت باشد. اما امیدوارم

کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

کاپ قاعدگی چیست—ok uni 

 

فنجان قاعدگی–ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی—ok uni 

 

كاپ قاعدگي—–ok uni 

 

کاپ قاعدگی برای دوشیزگان—ok uni

 

نحوه استفاده از کاپ قاعدگی—-ok uni 

 

خرید کاپ قاعدگی—ok uni 

 

قیمت کاپ قاعدگی در داروخانه ها—-

 

طرز استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ پریودی

 

فنجان قاعدگی چیست

 

کاپ پریودی چیست

 

کاپ قاعدگی چیه

 

بهترین مارک کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده کاپ قاعدگی

 

روش استفاده از کاپ قاعدگی

 

لونت کاپ چیست

 

طریقه استفاده از کاپ قاعدگی

 

استفاده از کاپ قاعدگی

 

قیمت فنجان قاعدگی

 

نحوه استفاده کاپ قاعدگی

 

سایز کاپ قاعدگی

 

كاپ قاعدگي چيست

 

عوارض کاپ قاعدگی

 

کاپ بهداشتی

 

کاپ پریود

 

طریقه استفاده کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی نحوه استفاده

 

کاپ قاعدگی را از کجا بخریم

 

کاپ های قاعدگی

 

کاپهای قاعدگی

 

روش استفاده کاپ قاعدگی

 

معایب کاپ قاعدگی

 

آموزش استفاده از کاپ قاعدگی

 

مراکز فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی خرید

 

فروش کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی را از کجا تهیه کنیم

 

کاپ قاعده گی

 

طریقه گذاشتن کاپ قاعدگی

 

انتخاب سایز کاپ قاعدگی

 

چگونگی استفاده از کاپ قاعدگی

 

انواع کاپ قاعدگی

 

فنجان پریود

 

خريد كاپ قاعدگي

 

طرز استفاده از فنجان قاعدگی

 

كاپ قاعدگي خريد

 

کاپ قاعدگی یا تامپون

 

قيمت كاپ قاعدگي

 

خرید فنجان قاعدگی

 

مضرات استفاده از کاپ قاعدگی

 

کاپ قاعدگی برای دختران

 

معایب استفاده از کاپ قاعدگی

 

طرز استفاده از كاپ قاعدگي

 

خرید اینترنتی فنجان قاعدگی

 

فیلم گذاشتن کاپ قاعدگی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>