بهترین کرم پودر با پوشش دهی بالا در بازار 99

دسته‌بندی نشده | No comments


توسط پترا Guglielmett من

10 دسامبر 2018
بهترین نکات پنهان کننده نحوه استفاده از کرم پودر
کیتی جین هیوز
نمی دانید چگونه به طور صحیح کرم پودر استفاده شود؟ روشی که کرم پودر خود را قرار داده اید به همان اندازه خود پنهان کننده مهم است. شما می توانید بهترین پنهانکار و کرم پودر و اساس در دنیا داشته باشید ، اما اگر آن را به صورت نادرست اعمال کنید ، آسیب بیشتری می آورد تا خوب. فکر کنید: تکه های پوسته پوسته ، خطوط ریز اغراق آمیز و جوش های بزرگ قرمز که یک ساعت پس از گذراندن مدت زمان صرف تلاش برای پنهان کردن آنها ظاهر می شوند. به ما اعتماد کنید ، ما آنجا بوده ایم ، و آن حلقه سوم جهنم است (درست پشت مانی و ماساژ بد موی خود را درست کنید). در اینجا همه نکات طرفدار پنهانکار را که در طول سالها انتخاب کرده ایم ، تقسیم می کنیم. توجه داشته باشید و هرگز مجدداً دچار ذوب پنهان نشوید.

نحوه استفاده از Concealer به روشی صحیح : 4 نکته حرفه ای
این که آیا شما در حال پوشاندن یک برک آوت هستید یا سعی در نابودی حلقه های تاریک دارید ، یک روش خاص برای انجام حداکثر موفقیت وجود دارد. ما از کارشناسان استفاده کردیم تا برخی از ترفندهای تجارت را برای بهتر کردن بازی مخفی کننده خود فاش کنید. در اینجا چگونگی استفاده صحیح از کرم پودر هنگامی که می خواهید استفاده کنید …

بهترین کرم پودر با پوشش دهی بالا

 1. حلقه‌های زیر بغل را بپوشانید
  این تصویر ممکن است شامل میکروفون دستگاه الکتریکی انسان و صورت باشد
  آرایش: کیتی جین هیوز
  بعد از ما تکرار کنید: نظم همه چیز است. ” لورا گلر” هنرمند مشهور آرایش می گوید: “یكی از نكات مورد علاقه من برای پنهان كردن محافل ناپایدار تاریك ناخواسته ، استفاده از مایع کرم پودری است . “این یک کرم پودر را برای مخلوط کردن کرم پودر برای مقدار مناسب پوشش فراهم می کند.” بعد از آن شما می خواهید به درخواست خود را ساتر در یک حرکت نوازش، سپس آن را فشار دهید در با یک قلم مو ساتر یا Beautyblender . اما آن را صاف نکنید یا بکشید! این باعث می شود تا مخفی کننده شما از پخت و پز و خوردگی جلوگیری کند. یک کرم پودر خوب در هنگام استفاده از کرم پودر در زیر چشم مهم است.

با توجه به جوانب چگونگی استفاده از کرم پودر به روش صحیح

همچنین به گلر توصیه می کند: “اطمینان حاصل کنید که آن را نه تنها در زیر گوشه های داخلی چشمان خود نیز بمالید. مرحله آخر: روی یک پودر تنظیم کننده سبک و جذب کننده روغن جارو کنید تا کرم پودر خود را در جای خود قرار دهید تا تمام روز دوام داشته باشد.

 1. قرمزی پنهان در اطراف بینی
  تصویر ممکن است حاوی چهره انسان و لوازم آرایشی باشد
  آرایش: کیتی جین هیوز
  تماشا کردن

آخرین لحظه لباس هالووین: انزجار از داخل
بیشتر فیلم های پر زرق و برق

محبوبترین

Entertainment
کریس هریسون می گوید روابط پیتر و بارب بعد از پایان کارشناسی آسیب دیده است

توسط جسیکا رادلوف

Entertainment
بارب در حال حاضر بیرون پرتاب سایه در تقسیم پیتر و مدیسون است

توسط امیلی تاننباوم

Beauty
سلنا گومز دوباره برش “راشل” را برمی گرداند

توسط کریستوفر روزا

تبلیغات

مهم نیست که چند بار در اینجا مخفیگاه را خراب کنیم ، اما به نظر نمی رسد که هرگز چسبیده باشد و مطمئن هستیم که در این شرکت خوب هستیم. اینجا است که پودر وارد می شود. “دوباره ، ترفند من این است که همیشه بعد از استفاده از کرم پودر خود از پودر تنظیم کننده جذب کننده روغن استفاده کنید.” “آرایش تمایل دارد که سریعتر از ناحیه بینی خارج شود ، به خصوص برای من در فصل حساسیت. بنابراین می خواهید مطمئن شوید که کرم پودر به درستی در محل قرار گرفته است تا هرگونه قرمزی در طول روز پنهان شود.”

در زمستان نیز قبل از مرطوب کردن این قسمت برای اطمینان از لکه های خشک و پوسته پوسته شدن حتماً این منطقه را مرطوب کنید. (برای اطلاعات بیشتر به بهترین توصیه های رفع پوست در زمستان و لیست مرطوب کننده های مورد علاقه ما مراجعه کنید.)

 1. شکستن شکستن
  تصویر ممکن است حاوی ناخن مانیکور صورت انسان و اریکا لیندبک باشد
  کیتی فریدمن
  این یکی احتمالاً متداولترین نگرانی در زمینه پوششی و اغلب سخت ترین آنهاست. خبر خوب: Wende Zomnir ، بنیانگذار Urban Decay ، یک ترفند لایه باز برای بدست آوردن پوشش صاف بر روی استراحت ها دارد و بله ، واقعاً کار می کند . او می گوید: “من قبل از استفاده از کرم پودر ، Urban Decay Eyeshadow Primer Potion را بر روی لکه های پوستی قرار داده ام .” “آغازگر بافت مخملی را به پوست لکه دار احیا می کند ، بنابراین کرم پودر چیزی برای چسباندن دارد.”

کامل چطور ؟ دانیل مارتین ، آرایشگر آرایش ، توصیه می کند که با استفاده از یک وسیله نور آبی ، زیتون را با یک وسیله روشنایی آبی (یا در صورت نداشتن) ضد عفونی کردن ، شروع کنید . این کار را با آغازگر ، سپس پنهان کننده ، سپس کرم پودر و اساس دنبال کنید. بله ، این مراحل بسیار زیادی است ، اما اگر این بدان معناست که جوش شما در حین ظهور آرایش ظهر ظاهر نمی شود ، می گوییم ارزشش را دارد.

4- جای زخم ها را بپوشانید
Image may contain Text and Plant
کیتی جین هیوز

محبوبترین

Entertainment
کریس هریسون می گوید روابط پیتر و بارب بعد از پایان کارشناسی آسیب دیده است

توسط جسیکا رادلوف

Entertainment
بارب در حال حاضر بیرون پرتاب سایه در تقسیم پیتر و مدیسون است

توسط امیلی تاننباوم

Beauty
سلنا گومز دوباره برش “راشل” را برمی گرداند

توسط کریستوفر روزا

تبلیغات

اولین چیز اول: “ارزیابی کنید که چه نوع زخم بزرگی یا مسطح است”. این مشخص خواهد کرد که چه نوع فرمولی را باید استفاده کنید. او می گوید: “اگر جای زخم شما افزایش یافته است ، من همیشه توصیه می کنم از یک کرم پودر سبک و خامه ای استفاده کنید.” مخفی کننده طرفدار محبوب Nars Cream Concealer یا Glossier Stretch Concealer را امتحان کنید . “در مورد زخم های مسطح ، می خواهید از فرمول ضخیم تر و مات تر استفاده کنید.” یکی که ما آن را دوست داریم: Becca Ultimate Coverage Concealing Crème که پوشش ضخیم تر و کامل تری به شما می دهد. و به یاد داشته باشید ، برای هر دو ، همیشه از یک پودر تنظیم کننده برای نگه داشتن آن استفاده کنید.

6 اشتباه از مخفیگاه برای جلوگیری از
حتی با بهترین تلاش و بهترین محصولات ما ، گاهی اوقات برنامه مخفی کننده ما درست به نظر نمی رسد. بنابراین ممکن است که شما به یکی از این اشتباهات متداول پنهان شوید. در اینجا شش نکته وجود دارد که جوانب آرایشی می گویند ما تاکنون در مورد پنهان کاری اشتباه کرده ایم ، و چگونه یک بار برای همیشه درست کنیم.

 1. استفاده از همان کرم پودر برای محافل تیره و جوش
  متأسفانه ، یک پنهانکار نادر است که به همان اندازه عملکرد خوبی برای انواع نگرانی ها دارد. نحوه استفاده از کرم پودر و فونداسیون برای پنهان کردن جوش متفاوت است با مثال استفاده از کرم پودر برای محافل تاریک ، به عنوان مثال. همه انواع کرم پودرها به یک اندازه ایجاد نمی شوند.

برای بهترین پوشش ، احتمالاً باید یک کرم پودر را برای لکه های لکه دار و لکه های تاریک و دیگری برای حلقه های Undereye انتخاب کنید. مای کوین ، هنرمند مشهور آرایش ، توضیح می دهد: “کرم پودر Undereye باید از لحاظ بافت و قوام کمتر و ضخامت کمتری داشته باشد .” “شما می خواهید مطمئن شوید که کرم پودر جوش شما باقی بماند ، در حالی که پوست زیر پوست شما ظریف و نازک تر است ، و شما یک کرم پودر می خواهید که به خطوط ریز و درشت نرسد.” بنابراین برای پنهان کننده نقطه (یک مورد آرایشگر آرایشگر: Cle de Peau Concealer ) و چیزی سبک ، روان و قابل ساخت برای محافل (مانند Nars Radiant Creamy Concealer ) فکر کنید.

 1. استفاده از کرم پودر در زمان اشتباه
  بعضی از صبح ها که ما به معنای واقعی کلمه نمی توانیم عملکرد داشته باشیم تا زمانی که آن علائم جوش های طولانی پوشانده شود (#theworst). اما در بیشتر موارد ، در واقع بهتر است ابتدا از فونداسیون استفاده شود ، حتی اگر فقط یک لایه سبک در مناطقی باشد که به آن احتیاج بیشتری دارند. با به حداقل رساندن لکه ها (و با کمال تعجب کاملاً پنهان کردن برخی از آنها) ، این مقدار کرم پودر مورد نیاز خود را کاهش می دهد. این یعنی یک انتهای طبیعی تر در پایان – به علاوه آرایش کلی کمتر در روزهایی که می خواهید چهره تازه داشته باشید. کوین به ما می گوید: “من فقط توصیه می كنم كه از کرم پودر قبل از کرم پودر استفاده كنید كه لك های زیادی برای پوشاندن داشته باشد و برای پوشاندن آنها باید از مخفی كننده ضخیم و اصلاح استفاده كنید.” “سپس می توانید برای پوشش اضافی و مخلوط کردن ، به آرامی در بالای کرم پودر چسبانده یا کرم پودر بزنید.”
 2. عدم استفاده از رنگ مناسب برای نبرد با محافل تاریک خود
  اگر حلقه های تاریک اصلی ترین دغدغه شماست ، با یک کرم پودر مخصوص هلو با آنها بجنگید . هنرمند آرایش کیتی جین هیوز پیشنهاد داد اگر به دنبال پنهان کردن محافل تاریک خود هستید ، ابتدا با کرم پودر و یا پنهان کاری شروع نکنید. در عوض ، یک کرم پودر با رنگ هلو ، مانند Becca Cosmetics Backlight Targeted Color Correctionor را انتخاب کنید تا به تعادل رنگ آبی کمک کند. سپس ، هنگامی که هلو به خوبی مخلوط شد ، آن را با کرم پودر ای که در بقیه صورت استفاده می کنید ، انجام دهید. این امر باعث می شود مناطق پنهان تاریک به خوبی پنهان شوند.

4- فقط به انگشتان خود تکیه دهید
انگشتان دست: آنها بسیار مفید هستند و هرگز نیازی به تمیز کننده برس ندارند . در کل آن را دریافت کنید. و استفاده از آنها برای استفاده از کرم پودر می تواند خوب باشد. در حقیقت ، وقتی صحبت از پوست لطیف زیر چشم شما می شود ، گرمای انگشت شما می تواند به آرایش گرم کمک کند ، بنابراین راحت تر و یکدست می شود. اما همه ما می دانیم که ترکیبی از تخصص در جایی است که واقعاً جادوی آرایش اتفاق می افتد.

محبوبترین

Entertainment
کریس هریسون می گوید روابط پیتر و بارب بعد از پایان کارشناسی آسیب دیده است

توسط جسیکا رادلوف

Entertainment
بارب در حال حاضر بیرون پرتاب سایه در تقسیم پیتر و مدیسون است

توسط امیلی تاننباوم

Beauty
سلنا گومز دوباره برش “راشل” را برمی گرداند

توسط کریستوفر روزا

تبلیغات

در مورد حلقه های تاریک ، این شامل ورود به یک مرطوب کننده Micro Mini Microb (یا همان اسفنج مشابه ) بعد از اینکه روی کرم پودر سوار شوید ، برای صاف کردن آخرین سطح و لبه ها و واقعاً به نظر می رسد که بیش از هشت ساعت به دست آورده اید. ‘ خواب. نیک باروز ، هنرمند مشهور آرایش ، توضیح می دهد: “این امر همچنین هر ماده مخفی اضافی را انتخاب می کند ، این همان چیزی است که می تواند کیکی را به همان روز ادامه دهد .” (بنابراین این گامی است که ما در تمام این سالها از دست داده ایم.)

در مورد لکه ها و لکه های تیره ، انگشتان دست بهترین ابزار پنهان کاری نیستند. برای جلوگیری از ایجاد یک هاله آرایش در اطراف ، به چیزی بسیار هدفمندتر نیاز دارید – یک برس با نوک سفت و محکم (Barose قسم خورده از یک برس برس است مخفی Laura Mercier ). این به شما اجازه سپرده کوچک کمی از ساتر در مرکز نقطه ای، پس از آن تقریبا میکروسکوپی منقوط-مخلوط آن بیرون تا هر قرمزی یا تاریکی دور مخلوط شده اند. برای لکه های تاریک بزرگتر ، دوباره به آن Beautyblender Mini برسید . به شما کمک می کند تا به اندازه کافی کرم پودر را برای جبران رنگدانه تیره در حالی که لبه ها را به صورت چهره و کرم پودر تان مخلوط می کنید ، جبران کنید.

5- عدم تنظیم کرم پودر خود را با پودر
مانند همه چیز مربوط به خوب به نظر رسیدن ، همه چیز در مورد لایه بندی است. گاهی اوقات حتی بیشتر ساتر اقامت قرار داده نیاز به یک مرحله نهایی بسیار مهم: پودر . (ما عاشق پودر تنظیم شل شفاف لورا Mercier شفاف هستیم .) این بهترین راه برای قفل کردن آن رنگ در محل است بنابراین به هیچ وجه نمی رود. کوین می گوید: “با جوش های جدیدتر پوست می تواند سفت شود ، بنابراین تنظیم کرم پودر با پودر مهم است بنابراین حرکت نمی کند.” هنگامی که شروع به درمان جوش (و چیدن آن کنید ، زیرا هرگز یاد نمی گیرید) ، ممکن است بخواهید از این مرحله بگذرید. کوین می گوید: “بعضی از جوش ها می توانند خشک تر باشند – پوست اطراف یا روی آن ، زیرا با اسید سالیسیلیک درمان می شود ، بنابراین افزودن پودر ممکن است باعث شود که به خصوص خشک شود.” “در این حالت ، کمتر بیشتر است و می توانید از پودر پرش کنید.”

البته توجه داشته باشید: یک ناحیه که باید با پودر احتیاط کنید ، اطراف چشم شماست. هنوز هم می توانید کرم پودر نامرئی خود را در صورت لزوم با پودر تنظیم کنید ، اما این کار را با کمترین زمان انجام دهید و از چشم بیرونی خودداری کنید ، جایی که می تواند در آن مستقر شود و خطوط خوبی را بازی کند. و به جای هر نوع ماده سنگین ، ماتی و جذب روغن از پودر روشن کننده سبک ، شفاف استفاده کنید. بكا يك مورد را بطور خاص براي شماي آقايان ساخته است .

 1. نگه داشتن مخفیگاه خود برای گذشت تاریخ انقضا آن
  از آنجا که کرم پودر اغلب در دوزهای ناچیز تجویز می شود ، می توان درک کرد (خجالت آور) که شما از همان لوله برای سالها استفاده کرده اید. این شما را نمی کشد ، اما همچنین بدان معنی است که شما دیگر نمی خواهید نتایج دوست داشتنی را که باعث می شود این فرمول در وهله اول انتخاب کنید ، بدست نمی آورید. جیم هامر ، شیمیدر آرایشی می گوید: “در مدت زمان طولانی ، برخی از [پنهان کننده های لوله ها] در حال شکسته شدن هستند و ممکن است تاریک شوند یا تغییر رنگ یا حتی جدا شوند. “یا ممکن است محصول شروع به خشک شدن کند. ممکن است بوی مناسب نداشته باشد ، یا ممکن است احساس روغنی یا دانه ای داشته باشد یا مشکلات دیگری داشته باشد.” همه نشانه هایی است که زمان شروع تازه است.

به همین ترتیب ، اگر به هر نقطه توجه کنید که کرم پودر شما بیشتر نارنجی به نظر می رسد یا پوست شما مانند گذشته مطابقت ندارد ، آنرا پرتاب کنید. هامر می گوید: “تغییر رنگ اغلب نشانگر مشکلات موجود در محصول است – رشد میکروبی ، اکسیداسیون” ، بنابراین این یک نشانگر خوب است که زمان خرید لوله جدید است. ” “بیشتر این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که به مدت دو سال بدون قفل در قفسه فروشگاه باقی بمانند ، اما احتمالاً ایده خوبی است که در مدت شش تا نه ماه پس از باز شدن از آنها استفاده کنید.”

داستانهای مرتبط:

 • 8 خطایی که هنگام آرایش می کنید
 • چگونه می توان از کرم پودر برای پوشاندن محافل تاریک ، برک آوت و موارد دیگر استفاده کرد
 • طبق مخاصمات Sephora

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>