ترجمه تخصصی فوری

دسته‌بندی نشده | No comments

با فرا رسیدن فصل تعطیلات ، بسیاری از متخصصان ترجمه فوری کتاب ، همراه با سایر افراد در سراسر جهان ، به هواپیما و قطار می پرند تا برای جشن های جشن به خانواده و دوستان خود در مکان های دور بپیوندند.

سفرها همیشه سرگرم کننده ترین نیستند ، بنابراین در اینجا ما 7 مقاله برتر تعطیلات را برای مترجمان جمع می کنیم تا این مایل ها با سرعت بیشتری عبور کنند.

نیکول مونز در ترجمه گم تکنو ایرانی شده است
تعطیلات کلاسیک که برای هر مترجمی خوانده می شود ، گمشده در ترجمه داستان یک زن آمریکایی را می گوید که در چین زندگی می کند. او سعی می کند با ایجاد زندگی جدید در آنجا و کار به عنوان مترجم ، گذشته خود را از دست بدهد.

گمشده در ترجمه ، الا فرانسیس سندرز
تعطیلات عالی دیگری که با عنوان “گمشده در ترجمه” خوانده می شود ، مجموعه ای از 50 کلمه غیر قابل ترجمه ترین کلمه ترجمه سریع در جهان است که کاملاً برای هر کسی که به زبان علاقه دارد جذاب است.

دختر در ترجمه ، ژان كوك
دختر پرفروش در ترجمه داستان کیم و مادرش را روایت می کند ، که در جستجوی زندگی بهتر از هنگ کنگ به نیویورک نقل مکان می کنند. اما کمبود مهارت های زبانی فاصله ای بین خانواده کوچک و دنیای جدید آنها ایجاد می کند. یک داستان شگفت انگیز از سختی و امید.

داستان کودک گمشده ، النا فرانته
چهارمین رمان نئوپولیتن النا فرانته ، یکی از ترجمه شده ترین نویسندگان جدید ایتالیا ، زندگی پیچیده بهترین دوستان لیلا و النا را دنبال می کند. همانطور که زنان از درام به بحران و بازگشت تبدیل می شوند ، این داستان قلبی حسی فوق العاده عاطفی را به همراه دارد.

حقیقت در مورد ماجرای هری Querbert ، جوئل دیکر
نویسنده مبارز ، ماركوس گلدمن ، پس از آنكه هری كوبربرت تنها مظنون در قتل نولا كلرگان 15 ساله است ، كه جسد وی پس از 33 سال از ناپدید شدن وی در باغ Querbert پیدا می شود ، به دنبال پاك كردن نام مربی خود است. بسته بندی شده پر از پیچ و خم ، این یک صفحه برگرد واقعی است که باعث می شود هر سفری با آن پرواز کنید.

1Q84 ، هاروکی موراکامی
Aomame خود را در وجود موازی می یابد ، در حالی که پروژه کاری جدید Tengo چنان او را غرق می کند گوگل ترجمه که زندگی عادی او از تمرکز شروع به لغزش می کند. این یک رمان چند وجهی است که از رمز و راز تا خیال تا داستان عاشقانه را شامل می شود ، با یک نوجوان نارساخوان ، یک فرقه مذهبی ، یک بازپرس خصوصی و یک تهاتر ثروتمند که به اندازه کافی در آن انداخته شده است. چه کسی می تواند بیشتر بخواهد؟

مرد ببر ، اکا کورنیاوان
ستاره در حال ظهور اندونزی ، اکا کورنیاوان ، داستان جذاب دو خانواده معذب و مارجیو ، مرد جوانی را که یک ببر سفید خارق العاده را در درون خود پنهان می کند ، ارائه می دهد. خیانت ، رمز و راز ، خشونت و بسیار عاطفی ، این یک رمان قدرتمند و خارق العاده است که مطلبی کامل برای خواندن در تعطیلات است.

افکار نهایی
چه برنامه ای برای خواندن این فصل تعطیلات دارید؟ آیا آن را به زبان اصلی می خوانید یا ترجمه است؟ از طریق نظرات به ما اطلاع دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>