تقلب بازی کالاف دیوتی موبایل و تاثیر آن در فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل

دسته‌بندی نشده | No comments

برخی از معروف ترین هکر ها از تقلب کالاف دیوتی موبایل از مزایای آنها استفاده می کنند، تا اکانت خود را ارتقا داده و سپس اقدام به فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل نمایند.

مانند همه بازی های چند نفره ، تعداد زیادی ترفند کالاف دیوتی موبایل وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای دستیابی به یک مزیت ناعادلانه استفاده کنند. بدیهی است که استفاده از آنها بد است و کلاهبرداران هرگز پیشرفت نمی کنند ، اما دقیقاً چه چیزی وجود دارد ، و اگر فکر می کنید در پایان اشتباه بوده اید ، باید به دنبال چه چیزی باشید؟

کد تقلب کالاف دیوتی موبایل تقسیم به سه دسته، نشانه گیری اتوماتیک ، هک های دیواری و تغییرات درون بازی را تغییر می دهد که مکانیک های کالاف دیوتی موبایل را به نفع هکرها تغییر می دهد. هر چند این یک آموزش نیست. این فقط یک نگاه آموزشی به مواردی است که کالاف دیوتی موبایل هک می کند ، نحوه کار آنها و آنچه را که باید جستجو کنید. بدیهی است که ما به هیچ وجه از هک کردن چشم پوشی می کنیم ، نیازی به گفتن نیست که استفاده از مواردی از این دست می تواند هزینه کل حساب شما را به همراه داشته باشد.

آیمبوت

 نشانه گیری ربات مانند یکی از محبوب ترین هک ها در تمام بازی های تیراندازی آنلاین است ، زیرا اساساً به بازیکنان این امکان را می دهد که بدون تلاش برای کشتن اقدام کنند. نشانه گیری اتوماتیک، به طور خودکار دشمنان را ردیابی می کند و هر زمان که دیدند شلیک می کند ، به این معنی که تقریباً غیرممکن است کسی را که در حال رای دادن است بکشد زیرا او همیشه می داند شما کجا هستید و یک شلیک را از دست نمی دهید.

هک دیوار

به روشی مشابه آیمبوت – این دو اغلب با هم جفت می شوند – هک دیوار

به شما امکان می دهد دشمنان را از طریق دیوارها ببینید. برخی از آنها اطلاعات بیشتری در مورد بازیکنی که دنبال می کنید مانند میزان سلامتی آنها به شما نشان می دهند و همچنین تشخیص دیوارخوردن از آیمبوت دشوارتر است و این باعث می شود که این گزینه به عنوان یک گزینه محبوب برای کسانی که به دنبال مزیت کوچکتر هستند ، باشد.

رادار

هک رادار در کالاف دیوتی تقریباً آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد: رادار / مینیمپ را هک می کند تا مکان پخش در همه زمان ها قابل مشاهده باشد. این یک قدم فاصله از آیمبوت و هک دیوار است اما هنوز هم یک مزیت بزرگ را برای کسانی که از آن استفاده می کنند فراهم می کند.

اگر کسی را پیدا کردید که از هر یک از این هک های کالاف موبایل در بازی استفاده می کند ، اطمینان حاصل کنید که آنها را گزارش می دهید تا شرایط بازی عادلانه ای برای همه برقرار باشد.

منبع: https://aria-clash.ir/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>