خرید بک لینک دائمی معتبر و با کیفیت [لینک اسپم نسازید]

دسته‌بندی نشده | No comments

بنابراین گرفتن یک بک لینک از این وبسایت بسیار ارزشمندتر از گرفتن بک لینکی از یک وبسایت با اعتبار دامنه 20 تا 30 است. برای مثال برای هر یک از حوزه های مختلف، یک نمونه سایت آورده شده است که دامنه edu دارند. مجموعه ما “آریا گستر” با بیش از ۱۰ سال سابقه به عنوان آژانس تبلیغاتی در حوزه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ ایفا نقش میکند. در نتیجه کیفیت بک لینک شما بسیار بالا خواهد رفت. متاسفانه همین عدم اطلاعات کافی ، به برخی از سایت ها ضربه می زند و دریافت لینکهای بی کیفیت باعث افت رتبه سایت می شود. عدم عملکرد این سیستم تاکنون بدلیل اینکه گوگل برای عملکرد درست این سیستم نیاز به ثبت کوکی در مرورگر کاربران دارد و تضمینی برای اینکه کاربر این کوکی ها را حذف نکند وجود ندارد، باعث شده است، که برخی از سایت ها برای گرفتن بک لینک تکیه و تمرکز خود را بر تعداد بگذارند و نه کیفیت، ولی خوشبختانه امروز میتوان با اطمینان گفت که گوگل برای سایت هایی که با این روش رتبه ای در گوگل گرفته اند، به هیچ عنوان ارزشی قائل نیست و به محض اینکه رقیبی با چند بک لینک معتبر از راه برسد رتبه ها جابجا خواهند شد.

هر چه تعداد session های ایجاد شده توسط کاربران در سایت شما بیشتر باشد بک لینک برای سایت شما با ارزش تر خواهد بود. به طور کل هرچه وبسایتی که به شما لینک می دهد داراری اعتبار دامنه (Domain Authority) بالاتری باشد، ارزشی که به وبسایت شما منتقل می شود نیز بالاتر و بیشتر خواهد بود. در صورتی که چیزی مشاهده نکردید، بک لینک مورد نظر فالو خواهد بود. این کار باعث می شود که تعداد زیادی لینک در یک صفحه به وجود بیاید. قطعا کار دشواری است اما ارزش آن را دارد. اما راه دیگر خرید بک لینک edu با کیفیت و تضمینی است که می تواند کمک زیادی در بالا بردن اعتبار سایت شما کند. یکی از شیوه های بک لینک گذاری edu که البته همان هم مؤثر و مفید است، بک لینک گذاری در کامنت سایت های edu است. بک لینک معتبر edu باید فالو باشد تا اعتبار لینک به سایت شما منتقل شود.

یکی دیگر از نکات و اصول مهم بک لینک در هنگام ساخت لینک این است که فقط به یکی دو کلمه کلیدی خاص لینک ندهید و باید با انکر تکست های مختلفی به سایت لینک دهید. از طرفی بهتر است که در صفحه ای که بک لینک ایجاد می شود، متنی که مرتبط با موضوع لینک شماست نیست وجود داشته باشد. همانطور که متوجه شدید شناسایی این وبلاگ های و وبسایت ها زیاد سخت نیست. برای تهیه ی بک لینک(PBN) پی بی ان از وبلاگ استفاده کنیم یا سایت؟ 2.حالت دوم نیز به دریافت بک لینک از وب سایت ها و وبلاگ های دیگر افراد در ازای دریافت هزینه اختصاص پیدا می کند. اگر شما در وبسایتی که مرتبط با ماشین و تحلیل و بررسی ماشین های مختلف است بک لینک ایجاد کنید، در واقع نه تنها ارزشی را ایجاد نمی کنید، بلکه ریسک جریمه شدن از سوی گوگل را نیز به جان وبسایت خود خریده اید! اینگونه بک لینک ها برای موتورهای جستجو فاقد ارزش هستند و اگر شما زمانی برای ساختن آنها نمی گذارید، چیزی را از دست نداده اید.

ضمناً توجه داشته باشید که فاکتورهای زیادی در افزایش رتبه سایت شما دخیل هستند و به همین دلیل آی آر سوشیال کیفیت لینک ها و غیراسپم بودن آن ها را تضمین می نماید اما متاسفانه نمی توان در افزایش رتبه در کلمه کلیدی، تضمینی ارائه داد. به طور خلاصه : اگر شما در حال استفاده از روش های سئو کلاه سفید هستید، نباید در مورد لینک های Nofollow نگران باشید. موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که لینک ها به مرور زمان از بین می روند و یا حذف می شوند، بنابراین بهتر است تا جای ممکن ریسک نکنید، تعداد دامنه های کمتر از 30، ممکن است در این مورد ریسکی و خطرناک باشد. در لینک سازی هرمی فقط از یک روش برای ساخت بک لینک استفاده نکنید. از دیگر شرایط مهمی که در لینک سازی یا خرید بک لینک edu باید توجه داشته باشید، این است که لینک گذاری ها باید تا آنجا که می شود طبیعی باشند. اگر گوگل فهمید ، آنها وب سایت شما را مجازات می کنند ، و شما در تلاش برای بدست آوردن هرگونه زمینه مهم در سئو هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>