خرید دوربین عکاسی DSLR : مشخصات دوربین عکاسی DSLR

دسته‌بندی نشده | No comments

دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO همه نمایندگانی هستند که بر قرار گرفتن در معرض شما تأثیر می گذارند ، و همه مرتبط هستند این فقط یک مورد متعادل کردن کتاب ها است!

همه آنها تأثیر خالص کاهش میزان نور را با ضریب 4 و مخالفت با تغییر دیافراگم دارند. این فقط یک مورد درک این است که همه آنها به هم پیوند خورده اند ، بنابراین تغییر یک تنظیمات باعث تغییر دیگری می شود.

استفاده از ترکیبی از حالتهای تیراندازی نیمه اتوماتیک و خودکار ISO به معنای آن است که شما در ابتدا لازم نیست در مورد تنظیم قرار گرفتن در معرض خود به این روش فکر کنید ، اما درک رابطه ای که ISO یا دیافراگم با سرعت شاتر دارد ، و دانستن پیامدهای عملی یک قدم بزرگ در تسلط برخرید دوربین عکاسی DSLR شماست.

مطالعه بیشتر: درباره مثلث Exposure بیشتر بخوانید.

  1. اندازه گیری استاد
    از طریق تمام بحث های فوق ، گفتم که دوربین بسته به میزان نور موجود ، میزان نوردهی را محاسبه می کند ، اما در واقع چه کاری انجام می دهد؟

هنگام عکاسی ، با استفاده از هر نوع محاسبه قرار گرفتن در معرض خودکار (به عنوان مثال حالت اولویت دیافراگم ، حالت اولویت دیافراگم ، خودکار ISO و غیره) دوربین همیشه سعی می کند یک “میانگین” را محاسبه کند. این صحنه ، صحنه های روشن و تاریک را ارزیابی می کند و میزان نوردهی را به طور متوسط ​​تا 18٪ خاکستری – به رنگ خاکستری “وسط” تعیین می کند.

این به عنوان اندازه گیری شناخته می شود و به همین دلیل است که اگر دوربین خود را به یک صحنه روشن سفید مانند بعد از بارش برف نشان دهید و از آن عکاسی کنید ، تصویر حاصل همیشه تاریک تر از شما یا من آن را می بینم. به طور مشابه ، اگر دوربین خود را به صحنه واقعاً تاریک مانند اتاق کم نور نشان دهید و از آن عکاسی کنید ، تصویر بدست آمده همیشه روشن تر از شما خواهد بود یا من آن را می بینم.

صحنه همیشه به طور متوسط ​​توسط دوربین انجام می شود و بیشتر اوقات باعث می شود تصویر به درستی در معرض دید قرار بگیرد. با این حال ، شما می توانید کنترل کنید که چه مناطقی از صحنه توسط دوربین مورد بررسی قرار می گیرد تا در نحوه اندازه گیری قرار گرفتن در معرض تأثیر بگذارد.

به طور کلی ، سه حالت اندازه گیری وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید:

میانگین – دوربین لحن را در کل شکل تصویر از گوشه و گوشه ارزیابی می کند و صحنه را از این ارزیابی 18٪ خاکستری قرار می دهد.

مرکز وزن – دوربینی که در معرض خواندن قرار گرفتن در معرض منطقه در مرکز منظره یاب است که می تواند در حدود 80٪ صحنه باشد ، بدون توجه به گوشه های شدید تصویر.

اندازه گیری نقطه ای – دوربین از منطقه بسیار کوچکی از صحنه استفاده می کند ، به طور معمول یک دایره کوچک در مرکز منظره یاب که تقریباً 5٪ از منطقه منظره یاب است. این ارزیابی از تن های تیره / نور در این منطقه را انجام می دهد و کل صحنه را از 18 درصد در معرض خاکستری قرار می دهد.

خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>