خرید زمین برای توسعه نیاز به برنامه ریزی دقیق و اجرای

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

خود را برای توسعه پروژه به موفقیت هر عنصر باید با دقت برنامه ریزی شده.

خرید زمین برای توسعه است فقط یک انتگرال بخشی از این فرآیند برنامه ریزی; اما این امر منجر به تمرکز بیشتر شروع به توسعه دهندگان.

قبل از شروع فرآیند انتخاب و خرید زمین برای توسعه شما نیاز به تصمیم می گیرید که چه کسی و یا چه نهاد قانونی در حال رفتن به خرید زمین. به عنوان مثال در آن است رفتن به در خود را به نام شخصی شما و شریک زندگی خود را نام و یا نام شرکت.

پاسخ دادن به این سوال مهم است که چرا شما نیاز به تصمیم می گیرید که چه کسی یا چه نهادی است به قرض گرفتن پول برای خرید زمین

بلکه قرض گرفتن پول برای کل توسعه است.

هر فرد شرایط شخصی متفاوت است. اضافه کردن به که کشورهای مختلف و یا کشورهای که در آن ما زندگی می کنند و شما می توانید ببینید که بسیاری از آنها جایگشت مشخص شود قبل از اینکه شما می توانید پاسخ این سوال.

این تصمیمات اساسی برای کار خود را به عنوان یک توسعه دهنده. پس از همه, ما در حال توسعه به پول و راه اندازی ساختار خود را به درستی تضمین می کند که پول شما را مالیات سودمند است.

بهترین توصیه این است که به بررسی و تعامل خوبی اموال حسابدار اموال خوب وکیل و ملک خوب کارگزار مالی.

متوجه من پررنگ کلمه اموال در برابر این سه

حرفه ای است. لطفا درک کنید که در هر حرفه ای وجود دارد که نیاز به تخصص.

منظورم این است که شما نمی خواهد دریافت بهترین مشاوره از یک وکیل که عمدتا آیا قانون خانواده در حال حاضر به شما. پاسخ چیه ؟ قبل از انتصاب کسی … مصاحبه با آنها را … پس از همه, شما در مورد به پایگاه آینده خود را در توصیه های خود را.

باید خود را شخصی و یا شرکت های مالی جزئیات به وضوح و به طور خاص خود را ‘ثروت طرح’ تعریف شده بنابراین شما می توانید مختصر هر یک از این حرفه ای.

آیا شما فکر کردن در مقابل آنها. این ضایعات زمان غیر حرفه ای است و هزینه شما پول. کیفیت بهتر از آماده سازی خود را … بهتر است مختصر شما را ترک خواهد کرد با آنها.

به جز کارگزار مالی آنها تمام اتهام ساعت.

لطفا – لطفا – لطفا اگر بهترین دوست شما یا عمه مریم همسایه درب بعدی است که یک وکیل حسابدار کارگزار – آیا تعامل با آنها را! و یا اگر شما می خواهید برای رفتن در این جهت مصاحبه آنها و اطمینان حاصل شود آنها را صحیح اموال پس زمینه.

توسعه مسکونی ساخته شده آسان می رود به جزئیات بیشتر به چگونه شما با ادامه این حرفه ای و تعیین کند که کدام نهاد در واقع اقدام به خرید زمین; قرض پول; توسعه آن از بزرگترین مالیات مزیت به شما و محافظت از شما از نظر قانونی

بیایید کنترل که توسعه زمین

تا طرح خود را در حال پیشرفت است. ما می دانیم چه کسی یا چه نهاد در حال رفتن به خرید زمین. نکته بعدی به نظر چیزی است که “ابزار” می خواهیم با استفاده از به دست آوردن کنترل از زمین.

شما به عنوان پیشرفت شما را از طریق فرایند توسعه شما نیاز به ساخت در حد انعطاف پذیری را برای شما به عنوان شما می توانید.

ما نمی وجود دارد اما در نهایت شما نیاز به یک نرم افزار برای مقامات محلی به منظور که شما می توانید آنچه شما می خواهید یعنی 4/6 خانه و آپارتمان و غیره. چه اتفاقی می افتد اگر

اقتدار می گوید: “نه.”

آیا شما هنوز هم می خواهید برای خرید زمین ؟ من فکر نمی کنم!

بنابراین در این بخش از توسعه مسکونی ساخته شده آسان است و من بحث در مورد استراتژی های مختلف شما می توانید اتخاذ برای به دست آوردن کنترل از زمین راه درست.

زمان برای پیدا کردن که توسعه زمین

یکی از چیزهایی که شما کشف در کتاب من است که شما می توانید انجام دهید

توسعه فعالیت ها در همان زمان.

یکی از فعالیت های’ من به شما بگویم به “قبل از” هر یک از موارد فوق مراحل اقدام به انجام تحقیقات بازار خود را … بله من به شما بگویم که چگونه برای رفتن در مورد آن!

مهم است ؟ … چند میلیون دلاری شرکت صرف ‘millons’ در تحقیقات بازار … اگر آن را به اندازه کافی خوب جلو آنها را به انجام آن, من فکر می کنم آن را بیش از اندازه کافی خوب برای شما به عنوان به خوبی. آن را حرفه ای و … آن را ، و آن را در منافع مالی.

شما می توانید این نوع از تحقیقات قبل از اینکه شما صرف یک دلار از پول خود را … شما می توانید آن را در راه سرگرم کننده … اما با یک روش در پشت آن … همه توضیح داد: در توسعه مسکونی ساخته شده آسان است.

از این که پایگاه داده شما می دانید چه نوع و اندازه اسکان محصول شما می خواهید برای توسعه. شما در نهایت نیز تعیین چه کل ‘آرایش’ از توسعه خود را.

OK هر قدرت های مختلف توسعه قوانین. شما باید بروید به

اقتدار دفاتر و پیدا کردن ‘قوانین’ به صورت نوع زمین شما می خواهید برای خرید.

معماران می دانم که این قوانین … از آنها بخواهید برای توضیح به شما سریع و آسان ‘ راه برای تعیین یک سایت توسعه ظرفیت!

من به عنوان آسان به عنوان مثال در کتاب من … چگونه به ارزیابی تعدادی از مجتمع های مسکونی محل اقامت ‘واحد’ شما می توانید در یک زمین خاص سایت … از صندلی جلو اتومبیل خود را. همه این اثرات خود را در هزینه های توسعه.

خرید زمین برای $100,000 قرار داده و هشت واحد – خانه, هر چه در این زمین هزینه هر واحد 12.500 دلار در هر واحد. اگر مقامات محلی می گوید و تنها اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن چهار واحد بر روی زمین … که به نظر می رسد مانند دو هزینه های خود را به $25,000.

توسعه زمین های مذاکره

فقط شما می دانید اگر شما می توانید آن را خودتان انجام دهید!’

به خوبی می تواند به شما در مذاکره مستقیم با فروشنده زمین ؟ این یکی استفاده کنید من خودم … اما آن را برای شما ؟

این شما را در انتخاب … اگر شما به من راه من کتاب به شما می دهد یک “کلمه به کلمه” اسکریپت. حتی اگر شما خودتان آن را انجام, شما نیاز به اطلاعات من قادر به مدیریت کسی که آن را برای شما.

به علاوه گزینه های دیگر.

قرارداد خرید زمین

در توسعه مسکونی ساخته شده آسان است و من پرداختن به این موضوع در جزئیات بزرگ.

شما نیاز به دانستن جزئیات قرارداد فروش و خرید ملک.

در دو بخش از کتاب من من به یک ضربه با ضربه’ شرح مختصری از چگونه به اطمینان حاصل شود قرارداد خود را آماده است به درستی برای آنچه شما می خواهید برای رسیدن به.

به تاکید چقدر مهم است درک خود را از این قرارداد است, اجازه دهید من فقط می گویند این به شما.

پس از شما را به اتمام تمام تحقیقات بازار خود صحبت به حسابدار خود وکیل کارگزار مالی بسیاری از عوامل املاک و مستغلات در بر داشت اموال و موفقیت در مذاکره خرید … بعد از آن شما باید به طراحی پروژه خود را و برنامه را به قدرت برای اجازه به توسعه.

این نقطه: (دفعات بازدید: آخرین para دوباره)

پس از همه, که, کار, زمان و پول صرف شده تنها چیزی است که شما متصل به زمین شما می خواهید به منظور توسعه یک دسته کاغذ’ نامیده می شود یک قرارداد.

کلمات در قرارداد باید اطمینان حاصل شود که اگر شما موافقت خود را برای توسعه است که فروشنده نمی تواند تغییر ذهن خود و نه شما به فروش زمین است.

آن را کردم ؟

در آن زمان شما به سرمایه گذاری زیادی از زمان و پول … با گرفتن یک تایید به یک ملک از موقعیت فعلی خود را می گویند یک خانه چهار خانه شما افزایش یافته و ارزش آن قابل ملاحظه است.

اگر قرارداد خود را به درستی بیان و فروشنده می تواند ‘خارج’ از قرارداد و سپس مقدار افزایش شما ایجاد کرده اند عبور می کند و به او/او.

این یک تجربه شاد … جزئیات توسعه مسکونی

آسان ساخته و آگاه از آنچه به انجام.

اوه بله من تقریبا فراموش کرده. اگر شما تصمیم به مذاکره خرید ملک خودتان من شما را از طریق یک جلسه ویژه در قرارداد ارائه شده به فروشنده …

با این تعریف وجود دارد یک “راه راست” و وجود دارد یک راه اشتباه است.’

زندگی پر است در این تصمیم گیری …

‘به نوبه خود حق و شما موفق’ یا ‘نوبه خود به سمت چپ و شما در راه خود را به دردسر’… ‘یادگیری راه درست و موفقیت” یا ” حفظ پرواز کور

و یادگیری از مدرسه سخت می زند.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>