خرید کتاب آنلاین

دسته‌بندی نشده | No comments

حسن روحانی ، رئیس جمهور ، در مراسم اختتامیه سی و هشتمین جایزه کتاب سال ، منبع دانلود کتاب آنلاین تحولات اجتماعی را معرفی کرد و گفت: انتقال یک سری نظرات علمی از طریق تاریخ بدون کتاب امکان پذیر نیست.
این کتاب منبع تحولات اجتماعی است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب آنلاین) ، مراسم اختتامیه سی و هشتمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و هشتمین جایزه کتاب سال با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی ، سید عباس صالحی ، وزیر فرهنگ و جهت گیری اسلامی ، محسن جوادی ، معاون وزیر فرهنگ و رهنمودهای اسلامی ، محمدعلی مهدویراد ، دبیر علمی سی و هشتمین جایزه کتاب سال و احمد علی حیدری ، دبیر علمی جایزه کتاب سال جهانی و گروهی از برندگان در صعده آباد برگزار شد.

روحانی با اشاره به وضعیت کتاب ها گفت: اگر کتاب نبود ارتباط ما با خرید کتاب آنلاین دنیای گذشته تقریبا قطع می شد. به عنوان میراث فرهنگی باقی مانده است. اما به عنوان کتابی که حقایق علمی را توضیح ، توضیح و تشریح می کند ، هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. حتی گنجینه های معنوی نیز در سایه نوشته های شما باقی مانده اند. کتابهای آسمانی داستانهای پیامبران و مقدسین ، داستان زندگی آنها ، اگر در قرنهای مختلف دل به قلب آنها نوشته نشده و نقل نشده بود ، به دلیل فراموشی بسیار متفاوت به دست ما می رسید ؛ به عنوان مثال خرید کتاب آشپزی خارجی، برخی از راویان تاریخ انقلاب اسلامی ، که زمان آنها از آغاز حرکت آن در سال 1341 نگذشته است ، به طور طبیعی فراموش شده و بخشی از آن را نادرست معرفی می کنند ؛ بنابراین کتاب یک مخزن شگفت انگیز است که شامل اسرار و داستان های پنهان گذشته برای ما است. بنابراین بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: “اگر کتاب نبود ، جدا از گذشته بسیار آسیب دیدیم.” من می خواهم علاوه بر خرید کتاب آنلاین قرآن ، زبور ، انجیل و تورات که سخنان خداست ، دست نخورده به ما برسد. هر بار که هر صفحه از قرآن را بیش از هزار بار می خوانیم ، معنای و نکته جدیدی از این کتاب آسمانی دریافت می کنیم. اهمیت نگارش آنقدر زیاد است که پس از رحلت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) ، حضرت علی (ع) یکی از وظایف خود را برای نوشتن قرآن اعلام کرد و حتی تفسیر کوتاهی نوشت. بنابراین ، کتاب حامل گنجینه های دانش است. انتقال خرید کتاب آنلاین یک سری نظرات علمی در طول تاریخ بدون کتاب امکان پذیر نبود.

رئیس دولت با استناد به ظهور کتاب های الکترونیکی گفت: امروز حامل جدیدی به نام فضای مجازی پیدا شده است که یکی از بزرگترین و بزرگترین اختراعات بشر به حساب می آید. چه کسی فکر می کند که تلفن همراه برای تعداد خرید کتاب آنلاین قابل توجهی از کتابها و حتی کتابخانه ها سنگین باشد؟ به این ترتیب ، فضای مجازی تغییری چشمگیر ایجاد کرد و زمینه ساز سایر تحولات علمی شد که دسترسی سریع کاربران را فراهم می کند.

روحانی با اشاره به دشواری دستیابی به کتاب در زمان تصدی خود ، افزود: به یاد دارم که بعد از نماز در مجلس ، برای اینکه زودتر وارد کتابخانه مسجد شویم ، سریع از پله ها بالا رفتیم ؛ چون اگر دیر می رسیدیم ، دانشجوی دیگری کتاب ها را قرض می گرفت و البته پول کافی برای خرید آنها نداشتیم ؛ اما اکنون با تغییرات چشمگیر در فضای مجازی ، دیگر چنین نگرانی هایی برای دانشمندان خرید کتاب آنلاین وجود ندارد.

رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه اجتماعی با کتاب و دانشمندان آغاز شد ، ادامه داد: کتاب آیت الله ناین بر اساس علمی مسائلی مانند رأی گیری ، شورای ملی و انتخابات را مطرح می کند که به تدریج در حال تبدیل شدن به مبانی تفکر اساسی هستند.

وی افزود: آغاز نهضت اسلامی با نامه ها و اعلامیه های علما آغاز شد و خرید کتاب آنلاین سپس نظریه جدید امام خمینی به کتاب نهضت اسلامی تبدیل شد. نظریه ها منشأ بسیاری از آثار بزرگ جهانی هستند که تألیف شده اند. بنابراین حرکت حقوقی کتابراه ما با کتاب آغاز شد. علاوه بر کتاب کاغذی ، فضای مجازی نیز وجود دارد ، اما موضوع ظرف نیست ، بلکه ایده ها باید به صفحه ، یک روز پوست گوزن ، یک روز کاغذ و اکنون فضای مجازی منتقل شوند. کتاب راهنمای انسان است. خود قرآن راهنمای ما برای همیشه است. کتاب هایی مانند حافظ یا سعدی راهنمای دوره های مختلف ما هستند. آیا شاهنامه فردوسی از بین رفته است؟ این کتاب با دوام است.

روحانی با تأکید بر تشکر از نویسندگان کتاب ادامه داد: کتاب برای امروز ، فکر فردا خرید کتاب آنلاین و جوانان بسیار مهم است. از نویسندگان کتاب و محققانی که سهم بسزایی در فرهنگ و دانش داشته اند ، تقدیر می شود. جایزه کتاب سال فرهنگ ملت ها را گرد هم آورده است.

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی افزایش تقاضا برای کتاب را هدف اصلی تجلیل از خالقان کتاب دانست و گفت: ستایش از خالقان کتاب باعث ایجاد جایگاه کتاب و تقاضا می شود. با افزایش تقاضا برای کتاب ، همه محافل نشر تحت تأثیر خرید کتاب آنلاین قرار گرفته و کتابناک تشویق می شوند.

روحانی ابراز امیدواری کرد که در سایه انقلاب اسلامی و توسعه خرید کتاب آنلاین باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>