خوب من در یک رابطه, حالا چه کار کنم ؟

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

بسیاری از تک بچه ها و دهید که در “تک هرگز ازدواج” دسته بندی در سایت های دوستیابی آنلاین و اینترنت پرسنل رسیدن به آن فوق العاده ما یک زن و شوهر مرحله.

و سپس آنها را مانع. “بسیار خوب من در یک رابطه! در حال حاضر چه؟” که اغلب زمانی که آنها رویکرد من به کار با آنها را به عنوان رابطه خود مربی است.

چرا که آنها هرگز قبل از ازدواج شده. و یا آنها ازدواج کرده اند و نمی خواهید به تکرار اشتباهات سابق. آن را ok. ما همه انسان درست است ؟ اما آنها می خواهند به یادگیری و حرکت رو به جلو است.

وارد شدن به رابطه واقعا هدف آنها برگزار شده در ذهن خود را.

– آنها موفق شده اند.

– آنها در حال حاضر وجود دارد.

– در حال حاضر چه ؟

چگونه می توانم به شما در ساخت و پرورش یک رابطه ؟

چه شما واقعا می خواهید در رابطه است ؟

چه بودن و داشتن یک رابطه به شما چیست ؟

آنها با موفقیت مذاکره انحصار طولانی مدت ارتباط و پیوستگی خود را به یک زن و شوهر و در حال حاضر شما در حال یکی است. در حال حاضر شما از زندگی قبل از شما. چه میخواهید که در زندگی با هم به عنوان شما را بیشتر بررسی امکان با هم بودن را برای زندگی ؟

دنیوی و چیزهایی از زندگی

دنیوی و چیزهایی از زندگی هستند و در واقع آنچه که شامل بسیاری از زندگی است. به جای درمان این عنوان مزاحم کارهای است که باید تحمل موجب خروج شما به تحمل حدود 87 درصد از زندگی خود را را انتخاب کنید یک نگرش متفاوت. وظایف دنیوی از زندگی در حال حاضر می تواند فرصت های بیشتری ایجاد ارتباط و صمیمیت. شستن ظروف با هم می تواند یک زمان برای اتصال در مورد روز خود را. تاشو لباس های شسته شده و مطابق با جوراب می تواند یک زمان برای پرس و جو در مورد شرکای خود افکار در مورد جهان, اخبار و حوادث.

شما می توانید یک مکالمه در حالی که انجام این کارها و خانم ها من به شما اجازه شما در یکی دیگر از راز. اغلب کم حرف مردان را باز کردن و صحبت بیشتر در زمانی که شما در حال ساخت تماس با چشم با آنها و آنها در میان انجام کاری. هنگامی که آنها در حال صحبت کردن در یک موضوع لذت بردن از آنها مانند گرم شدن موتور دیزل, آنها به احتمال زیاد به خاطر صحبت کردن. “پس چگونه است که در مورد بازی فوتبال شب گذشته…..چه چیزهایی در کار رفتن؟”

ایجاد خاطرات با هم

به یاد داشته باشید برای زندگی و برای انجام کارهای جالب با هم.

اغلب یک زن و شوهر است که آشنایی را به یک شیار. خدشه دار زوج این کار را انجام بیش از حد. همه ما دیده می شود آن اتفاق می افتد شاید با پدر و مادر ما. شاید که ترس شما در مورد ازدواج. “من ممکن است خسته شدم. اما هر چیزی که!”

همه چیز را مخلوط کنید تا کمی به نگه داشتن چیزهای پر جنب و جوش و جالب است. در یک آخر هفته سفر جاده ای. نگاهی به سفر به یکی دیگر از منطقه شهری با هم. پرواز به یک کشور خارجی است. برخی از زوج ها واقعا لذت بردن از برنامه ریزی این سفر در پیشبرد مانند انتظار جنسی لاس زنی و عشقبازی, برنامه ریزی و پیش بینی ایجاد و گسترش سرگرم کننده و لذت بخش است.

گاهی اوقات گرفتن یک سفر در آخرین لحظه باعث ایجاد هیجان و پرورش احساس خود به خودی نیز در ارتباط است. آقایان فراموش نشان می دهد تا جمعه شب با برنامه سفر خود را در دست و می گویند “عسل ما در حال رفتن به آفتابی سن دیگو در این آخر هفته! بسته کیسه های خود را!”

او در ابتدا ممکن است مقاومت در برابر “من باید یک میلیون چیز را به انجام!”

اما شما در حال حاضر می دانستم که برنامه خود را با او در این آخر هفته (چون شما شده است صحبت کردن با او در حالی که شستن ظروف و رفتن به خرید مواد غذایی مناسب است ؟ خوب.), که فقط خود ترس است. این آخر هفته آینده که او دارای 5 کارهای او را انجام دهد. نمایش مردانه خود را رهبری و اصرار بر رفتن دور آخر این هفته. مصرف این سفرهای دوره ای با هم کمک می کند تا برای جلوگیری از این احساس وحشتناک او به من طول می کشد برای اعطا و یا او هرگز از من قدردانی.

و شما در حال ایجاد خاطرات با هم. خاطرات شما می توانید به اشتراک گذاری با هم زمانی که شما در زندگی کمک بعدها در زندگی هنگامی که ضعیف. خاطرات به سیمان ارتباط و بحر تفکر غوطهور شدن با هم برای سال آینده با کودکان برادرزاده برادرزاده و عموزاده.

خاطرات را برای گفتگوهای جالب با سایر مردم پس شما همچنان جالب و درگیر در زندگی است. برو جلو ساخت برخی از خاطرات و در طول زمان به شما خواهد شد در حال حاضر به آرامی متوجه شما موفق و طولانی مدت انجام رابطه. این یک احساس نیست ؟

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>