دانلود کتاب آنلاین

دسته‌بندی نشده | No comments

در مراسمی برای کتابهای “مددکار اجتماعی” نوشته عبدی دانشموس ، “مسافران” نوشته دانلود کتاب آنلاین آسمان دکتر رهشندمند و دکتر زهرا حسینی ، “دستور زبان انگلیسی” مینا نادری دره شوری و “شعرهای دفاع مقدس و جنگ تحمیلی” نوشته سید فتولا حسینی نویسندگان مشخص شده اند.
افتتاح 4 کتاب به نمایندگی از آثار منتشر شده در سال 1999.

در کهگیلویه و بویراحمد ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 4 کتاب به نمایندگی از بیش از 90 اثر منتشر شده در سال 1999 ارائه شده است.

پیرسبازی افزود: کتاب گنجینه ای گرانبها است که تفکر و تأمل دانلود کتاب آنلاین را برمی انگیزد ، در حالی که خرد منبع و بنیان زندگی است.

وی افزود: خواندن کتاب فرصتی است برای محافظت از ما در برابر دانلود کتاب آنلاین آسیب های فضای مجازی و باران اطلاعات نامتعادل که به طرق مختلف اتفاق می افتد.

مینا نادری ، نویسنده کتاب دستور زبان انگلیسی ، در حاشیه این برنامه به خبرنگار (IBNA) گفت: “من دانلود کتاب آنلاین فوق لیسانس آموزش انگلیسی و مدرس انگلیسی هستم.”

نادری درباره این کتاب گفت: “این کتاب ترجمه ای از اثر ریموند مورفی با عنوان” گرامر مقدماتی در استفاده خرید کتاب خارجی “است که منبع خوبی برای مطالعه ساختارهای جمله انگلیسی از مبتدی تا دانلود کتاب آنلاین پیشرفته است.

وی افزود: برخی از ویژگی های این کتاب استفاده همزمان از کلمات و معانی است که نیاز به یک معلم خودآموز را از بین می برد ، که برای افزایش مهارت های زبان انگلیسی ، به ویژه در هنگام شیوع ویروس کرونا بسیار مهم است.

نادری افزود: اولین تجربه کاری من به تابستان سال دوم کارشناسی برمی گردد که دانلود کتاب آنلاین علی رغم سن نامناسب تدریس ، این فرصت را به من داد که منجر به نتایج رضایت بخشی شد.

این نویسنده جوان می گوید: الهام اصلی ترجمه این کتاب پروفسور داریوش یزدانماش استاد دانشگاه آزاد اسلامی دانلود کتاب واحد یاسوج بود و تجربه آموزش زبان آموزانی که در گرامر زبان انگلیسی مشکل داشتند دلیل اصلی دانلود کتاب آنلاین ترجمه این اثر شد. .

نادری گفت: انجام ترجمه این حجم از مطالب آسان نبود ، اما نتیجه و استقبال از دانلود کتاب آنلاین آن قطعاً مشوقی برای چنین آثاری است.

در پاسخ به این س Findال پیدا کنید که فرهنگ مطالعه در استان کهگیلویه و استان بویراحمد را چگونه ارزیابی می کنید و آیا ایده ای برای ترویج فرهنگ مطالعه دارید؟ وی گفت: افراد بیشتری در شهر علاقه مند به مطالعه کتاب لاتین و دانلود کتاب آنلاین هستند تا زبان آموزانی که برای تحصیل کتاب انگلیسی به من مراجعه می کنند.

این نویسنده جوان خاطرنشان کرد: ارائه و پوشش منابع و ویژگی های دانلود کتاب آنلاین مناسب این کتاب ها به مخاطبان در افزایش میزان خوانندگان مثر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>