دزد ساعت‌های لاکچری پیدا شد!

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

گروه ورزشی: پلیس موفق شد دزد ساعت‌های لاکچری ریاض محرز ستاره منچسترسیتی را خیلی زود دستگیر کند.

ماجرای سرقت از خانه بازیکنان انگلیسی وارد فاز جدیدی شده است. بعد از اینکه سارقان در لندن و منچستر به خانه چهره‌های سرشناسی همچون فرانک لمپارد، ویچای مالک فقید لسترسیتی، ریاض محرز، جسی لینگارد و… حمله کردند و اجناس قیمتی همراه با پول نقد را به یغما بردند، بالاخره پلیس انگلیس دست به کار شد و اولین گام مثبت را در جهت برخورد با برهم‌زنندگان آرامش بازیکنان برداشت.

اینستاگرام شر شد

داستان سرقت از خانه بازیکنان فوتبال ابعاد پیچیده‌ای داشت. طبق تحقیقات پلیس، سارقین برای اینکه دقیق‌تر بتوانند دست به دزدی بزنند از قبل بازیکن موردنظر را نشان می‌کردند. در این حالت گرفتن آمار دارایی‌های بازیکنان در اینستاگرام حرکت هوشمندانه‌ای بود. بازیکنانی که از اموال و دارایی‌های خود در اینستاگرام عکس منتشر می‌کردند یا اینکه در عکس‌های‌شان ساعت و زیورآلات گران‌قیمت داشتند، طعمه خوبی برای شکار محسوب می‌شدند. کار حتی به جایی رسیده بود که بازیکنانی همچون دله آلی با سارقان درگیری هم پیدا کرده بودند. همین موجب ترس دیگر بازیکنان شد و خبر رسید عده‌ای با استخدام سگ‌های تعلیم دیده شده در خیابان‌ها رفت‌وآمد می‌کنند و یا از آن‌ها برای مراقبت از خانه‌شان استفاده می‌کنند. همه این‌ها کافی بود تا بالاخره پلیس انگلیس سرنخ ماجرا را بگیرد و به نتایج خوبی برسد.

دزد ساعت‌های محرز پیدا شد

خبر خوب آخر هفته برای ریاض محرز این بود که دزد ساعت‌هایش پیدا شد. هفته پیش بود که خبر آمد سارقان بعد از خروج ریاض از خانه اش به پنت‌هاوس او دسترسی پیدا کردند و ساعت‌های گران‌قیمت او را دزدیدند. سارقان از خانه محرز توانستند ۵۰ هزار پوند پول نقد به‌علاوه سه ساعت لاکچری به ارزش ۵۰۰ هزار پوند را خارج کنند.

سارق ۲۸ ساله هم‌سن ریاض

یکی از کسانی که توانسته بود به خانه محرز ورود کند طبق بیاینه پلیس منچستر تقریباً هم‌سن خودش بود. این سارق درحالی ۲۸ سال داشت که یک سال از بازیکن الجزایری سیتی کوچکتر بود. اینکه این سارق در دیگر سرقت‌ها نقش داشته یا اینکه اساساً با کمک هم‌دستانش این کار را کرده در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص خواهد شد. در حال حاضر هنوز هیچ اطلاعات جدیدی از سرقت‌ها به گوش نرسیده و پلیس لندن نتوانسته به سرنخ جدیدی برسد. با این حال دستگیری این سارق باعث شد بازیکنان منچستری کمی آرامش خاطر پیدا کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>