ده تعهدات برای ایجاد تیم های با عملکرد بالا

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

با کارایی بالا است که بسیار حیاتی برای بقای هر سازمان یا فردی. و هنگامی که ما صحبت در مورد سازمانی عملکرد تیم (انسان) کاتالیزور برای به تحقق آن. من تصمیم گرفتم به بررسی این متن با عنوان “ده تعهدات برای ساختمان بالا و عملکرد تیم” به عنوان یک راهنمای در مورد چگونگی دستیابی به عملکرد سازمانی از طریق موثر تیم است. نوشته شده توسط دکتر تام مسی, یک, شرکت, رهبری مربی و مربی با حدود 20 سال تجربه در بهینه سازی فردی و سازمانی عملکرد.

عملکرد تیم با توجه به مسی تنها به عنوان قوی به عنوان عملکرد جمعی از اعضای. این مشاور می گوید که متعهد مشترک افراد با مهارت های مکمل با هم کار کنند و یک اثر هم افزایی صورت می گیرد به دلیل عملکرد کل بزرگتر از مجموع قطعات منحصر به فرد. مسی اضافه می کند که در دیگر کلمات یک به علاوه یک دیگر برابر دو; در عوض, آن را معادل سه و یا حتی بیشتر در یک تیم مجرب محیط زیست است.

او می گوید ده تعهدات مشخص شده در این متن به شما کمک خواهد کرد حق مردم در موقعیت های مناسب به منظور توسعه متمرکز و ارزش محور بالا انجام تیم. نویسنده توصیه شما را به یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن هر عضو به مالکیت شخصی خود را به موفقیت تیم با ایجاد یک هدف مشترک ارزش ها و اهداف استراتژیک.

مسی می گوید: از طریق این متن شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن بینش به نحوه تنظیم سود های ایجاد استانداردهای کار و تصحیح کارایی مشکلات در علاوه بر این به ایجاد یادگیری در سازمان است که قادر به انطباق با چالش های قرن آینده است.

او اضافه می کند که از طریق این متن شما بهتر خواهد بود آگاه در مورد چگونه برای ساخت یک تیم محیط زیست که در آن مردم را سرگرم کننده و بازی را به نفع خود. مسی تسلیم است که شما همچنین قادر خواهد بود برای ساخت یک تیم محیط زیست با کارکنان افزایش احتباس رضایت شغلی و تعهد و بهره وری است که سوق دادن تیم خود را به قهرمانی در عملکرد.

این متن سگمنتال به ده فصل است. فصل اول با عنوان “متعهد به گرفتن حق مردم در اتوبوس,’ “. با توجه به نویسنده هنگامی که شما به حق مردم در اتوبوس با مهارت های مناسب و سطح بالا و تعهد و صرف نظر از این که آیا شما یک کسب و کار مدیر یا مربی یک تیم ورزشی شما موفق خواهد بود. مسی می گوید: اولین چیزی که برای شروع در هنگام چیدن حق مردم را برای تیم خود را به توسعه شرح شغل بر اساس عوامل موفقیت برای هر موقعیت.

“بزرگ مربیان و مدیران توسعه هر موقعیت به عنوان اگر آن است که مهم ترین موقعیت در تیم است. به یاد داشته باشید این ضرب المثل: یک زنجیره ای است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است” او تسلیم.

مسی آموزش که عوامل موفقیت ممکن است به عنوان تعریف مهارت ها و رفتار مورد نیاز برای انجام یک کار با موفقیت در این فرهنگ که توسط تیم. او توضیح می دهد که این عوامل شامل بیش از به سادگی مهارت های مورد نیاز. مهارت های مورد نیاز ویژگی های اساسی و یا تجارب اعضای تیم باید به منظور واجد شرایط برای پست های مربوطه خود را ادعا میکند مسی. او اضافه می کند که دیگر وجود دارد رفتاری استانداردهای مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت تیم.

مسی آموزش است که در هنگام تعریف یک موقعیت شما اول باید تعیین کند چه هدف اصلی از این کار است و چگونه آن را متناسب با هدف کلی از این تیم است. نویسنده توضیح می دهد که هر عضو تیم باید خود را ببینید و یا موقعیت خود را به عنوان یک ماموریت شخصی است که منجر به موفقیت این تیم.

او می گوید: با توجه به نتایج اخیر ملی مطالعه شامل بیش از 20 000 کارکنان در صنایع مختلف تنها 37 درصد از کارمندان گفت که آنها تا به حال یک درک روشنی از آنچه که خود تیم و یا سازمان در تلاش بود برای به انجام رساندن و چرا; تنها 20 درصد پرشور در مورد تیم خود را با اهداف و تنها 20 درصد گفت: آنها تا به حال روشن ‘خط چشم’ بین شغل خود و تیم خود را به اهداف.

مسی تاکید می کند که به منظور اطمینان حاصل شود که اعضای تیم را در درک چگونه شغل خود را کمک به موفقیت کلی تیم و یا سازمان آنها باید بدانند که هدف از این شغل پاداش یک کار خوب انجام می شود ،

فصل دوم تحت عنوان “متعهد به تبریک هر کس در همان صفحه'”. به گفته نویسنده در اینجا تاسیس قوانین ارائه ساختار و مردم می دانند چه انتظاری از آنها و چگونه آنها را در تعامل با یک دیگر در روز-به-روز فعل و انفعالات.

مسی می گوید درگیری بوجود می آیند معمولا در تیم به دلیل نتوانست انتظارات ناشی از فرضیات از یک یا بیشتر مردم است. این فرضیات اغلب در نتیجه از ضمنی موافقت نامه و یا استانداردهای رفتار که نه روشن شده است چرا که مردم نمی دانند قواعد تعامل expatiates مسی.

او در مورد این موضوع از ایجاد یک تیم منشور و می گوید یک تیم منشور یک سند نوشته شده است استفاده می شود برای تعریف این تیم هدف/چشم انداز و ارزش ها و اهداف. مسی می افزاید که این منشور نیز خواهد شد کمک به شما به عنوان یک قرارداد بین این تیم و این سازمان آن را نشان دهنده.

در سخنان خود “منشور ممکن است توسعه یافته توسط مدیریت ارشد و سپس ارائه به اعضای تیم و یا تیم می تواند خود را ایجاد منشور و ارائه آن به مدیریت ارشد. بدون در نظر گرفتن که ایجاد منشور آن را کاملا ضروری است که مدیریت خود را کامل تایید شده برای ارائه این تیم جهت و قدرت آن نیاز به موفقیت است.”

علاوه بر این مسی به نظر می رسد در مسائل توسعه یک هدف بیانیه; شناسایی تیم ارزش ها و قوانین زمین; در حال توسعه مشخص و قابل اندازه گیری و قابل دسترسی مربوطه و زمان-رانده شده (هوشمند) اهداف استراتژیک ،

در فصل سه به شش نویسنده تحلیلی X-rays مفاهیمی مانند ارتکاب به ایجاد یک محیط یادگیری; ارتکاب به اشتراک گذاری سود و زیان; ارتکاب به چرخش به اطراف و عملکرد ضعیف و ارتکاب به رقص با کسانی که به شما به ارمغان آورد’.

هفت فصل است که بر اساس موضوع ارتکاب به نفع خود. با توجه به مسی, اگر شما می خواهید تیم خود را برای رسیدن به سطح عملکرد بالا شما باید تبدیل آن لحظات ترس و عدم اطمینان به فرصت ها برای مردم عادی برای رسیدن به نتایج فوق العاده ای.

او می گوید: اواخر جان چوبی سالن از شهرت مربیگری افسانه ای یک بار خود گفت UCLA تیم بسکتبال در نتیجه: “مردان این تیم است که باعث می شود بیشتر اشتباهات امشب بازی برنده خواهد شد!” مسی می افزاید که چوبی را تشویق بازیکنان خود را به خطرات و اشتباهات بیشتر زیرا او می دانست که شما هنوز 100 درصد از عکس های شما را هرگز.

با توجه به مسی هرگز به naysayers یک جای ثابت در تیم خود را با اجازه دادن به آنها برای تداوم یک داستان منفی. او می گوید این داستان را شنیده است داستان گفت. مسی توصیه شما را به یک داستان متفاوت است که استمرار یک بازی را به نفع خود طرز فکر است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد هر چیزی که شما می خواهید. بازی را به نفع خود نیاز به یک تعهد است که حتی اگر شما موفق شما خواهد شد هرگز و هرگز اجازه اهداف و رویاهای خود را از مرگ ،

نویسنده restates که بازی را به نفع خود به معنی در حال حرکت به جلو بدون در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد. “و ساخته شده است که ممکن است زمانی که مردم را ندارد اشتباهات شخصا” او می افزاید.

در فصل هشت به ده مسی در مورد مفاهیمی مانند ارتکاب به رشد از طریق سختی; ارتکاب به داشتن سرگرم کننده و ارتکاب به بازی بزرگ است.

سبک عاقلانه این متن خوب است. جدا از سادگی زبان و نحوه ارائه منطقی است و بسیار آموزشی. چه تر است, مسی استخدام کلاسیک اشارات شروع هر فصل با یک نقل قول از یک چهره افسانه ای فقط برای رسیدن به مفهومی تقویت و حصول اطمینان از درک آسان در خوانندگان ،

او می افزاید: “برنامه عملی” بخش در پایان هر فصل که در آن راهنمایی های اضافی ارائه شده برای اطمینان از عملی دخالت خوانندگان.

اما عبارت “عملکرد بالا” در عنوان نیاز به یک خط تیره (“عملکرد بالا”) به طوری که آن را تبدیل به یک اصلاح ترکیب به اسم “تیم”. همچنین غیر قابل شمارش اسم “رفتار” است pluralised در فصل دو.

به طور کلی مسی را تلاش های فکری در این متن ستوده است. اگر شما می خواهید سازمان خود را به پیش افتادن از دستاوردهای قبلی با ساختمان بسیار موثر تیم و سپس این متن را بخوانید و نکات باید برای درخواست شما.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>