ده مدل از بهترین ماشین های ظرفشویی

دسته‌بندی نشده | No comments

توجه: این مدل و همان KDTM354DSS و KDPM354GPS مشابه ، و تمام پایان های مختلف آنها ، از اوایل سال 2020 قطع شده است. اگر می خواهید یکی ، آن را در حالی که هنوز می توانید دریافت کنید. KitchenAid اینها را با مدلهای جدید که دارای تمام ویژگیهای عالی هستند جایگزین نکرده است. ما به دنبال انتخاب جدیدی خواهیم بود که پس از از بین رفتن این مورد جایگزین شود.

KDTM354ESS یک گزینه گرمای خشک دارد ، که آشکارترین تفاوت آن با Bosch 300 است. اگر شما تعداد زیادی ظروف پلاستیکی دارید و می خواهید که آنها در پایان چرخه درست از نظر استخوان خشک شوند ، گزینه خشک کردن گرما ( برچسب ProDry در کنترل پنل) می تواند این کار را انجام دهد. همچنین برای ضد عفونی کردن بطری و قوطی برای پروژه های DIY مفید است. در روند نزولی ، از انرژی بیشتری صرف می کند که اجازه می دهد رطوبت تبخیر شود و ظروف را بیرون بکشد ، اگرچه نیازی به استفاده از گزینه خشک کردن با هر بار نیست. اگر بیشتر ظروف شما از جنس سرامیک و فلز هستند ، خشک کردن حرارت مزیت آن نسبت به خشک کردن کندانسور نیست (مانند Bosch). اما اگر گزینه گرمایی را به شدت ترجیح می دهید ، KDTM354ESS بهترین ارزش دسته است.

همچنین بارگیری کاسه های غلات عمیق در KDTM354ESS نیز ساده تر است. تین ها فقط برای این منظور بهتر از سری Bosch 300 هستند. برای برخی از افراد ، دلیل کافی برای انتخاب KitchenAid از بوش است.

KDTM354ESS همچنین یک وان کمی عمیق تر از وانت اصلی ما دارد و مجموعه ای از جت های هدفمند در قسمت پشت وان (بنام ProScrub) وجود دارد که می تواند کمی راحت تر از آن استفاده کرده و کاملاً تمیز و شستشوی ظروف بزرگ گلدان یا وسایل مشابه را انجام دهد.

KDTM354ESS به جای فیلتر مشبک قابل جداشونده ، از یک میکروفیلتر خود تمیزکننده برای گرفتن و بیرون ریختن قسمتهای مواد غذایی استفاده می کند. عکس: KitchenAid
یکی دیگر از ویژگی های جالب در KDTM354ESS ، حداقل از منظر لکه دار ما ، سیستم تصفیه خود تمیز کردن است. KitchenAid آنرا پاک کننده آب می نامد . مزیت عملی بارز این است که شما مجبور نیستید هر چند ماه فیلتر را با دست بشویید. این واقعاً باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما نخواهد شد – شاید چند دقیقه در سال – اما اگر به هر حال این ماشین ظرفشویی را تهیه می کنید ، این یک ویژگی خوب است. وارونه دیگر این است که کار بسیار خوبی برای جلوگیری از ایجاد مجدد انجام می دهد ، یعنی زمانی که آوارها از سطح اصلی خود پاک می شوند اما در یک ظرف دیگر گیر می کنند. در یک بررسی 2014 ، Reviewed.com تمجید می کندKDTM354DSS قدیمی تر (و بسیار مشابه) برای عملکرد ضد بازخورد آن ، و یافته ها برای این مدل نیز کاربرد دارد. اکثر ماشین های ظرفشویی واقعاً در طول متوسط ​​شستشو با این مشکل مقابله نمی کنند. اما اگر غذاهای چربی و نشاسته ای زیادی مانند جو دوسر ، برنج یا سیب زمینی پوره خورده اید ، KDTM354ESS ممکن است حاشیه ای نسبت به سایر ماشین های ظرفشویی داشته باشد.

طبق شواهد و مدارکی که ما دیدیم ، ظرفشویی های ظرفشویی KitchenAid در چند سال گذشته نسبت به ماشین های ظرفشویی Bosch از اعتبار کمتری برخوردار بوده اند. اما به نظر می رسد اخیراً تغییر کرده است. لوازم خانگی Yale از سال 2017 تا اوایل سال 2018 میزان ترمیم یک ساله 9.5 درصدی را پیدا کرده است ، که مشابه آنچه که برای Bosch دیده ایم ، است. بررسیهای صاحب نظر برای KDTM354ESS به طور مداوم بسیار عالی بوده است ، با میانگین امتیاز 4.6 ستاره (از پنج) در بیش از 2،100 بررسی در Home Depot . این نشانه آن است که باید یک ماشین قابل اعتماد باشد.

KDTM354ESS دارای یک نوار کنترل و کنترل های پنهان ، با انواع چرخه ها و گزینه های شستشو است. عکس: KitchenAid
برای اکثر مردم ، KDTM354ESS احتمالاً به اندازه انتخاب اصلی ما ظروف را نگه نمی دارد ، و بارگیری مرتب آن ممکن است سخت تر باشد. این قفسه سوم نیست ، بنابراین باید در وسایل دیگر ، وسایل آشپزی ، وسایل آشپزی و سایر وسایل کوچک را پیدا کنید. قفسه میانی فقط در دو موقعیت تنظیم می شود – بالا یا پایین. گرچه ما نسبت به ظرفیتهای تبلیغاتی شک داریم ، شایان ذکر است که انتخاب اصلی ما (Bosch) ظاهراً می تواند 16 تنظیمات مکان را در اختیار داشته باشد ، در حالی که KDTM354ESS دارای 15 نفر است. تعداد بیشتری از افراد ، بیشتر اوقات ، می توانند موارد بیشتری را در آن جای دهند. بوش

در 44 دسی بل ، KDTM354ESS همان حجم Bosch 300 است و همچنین باید از یک اتاق دور از خانه سکوت کند.

مانند بوش ، KDTM354ESS از استانداردهای آب و انرژی و راندمان انرژی Energy Star برخوردار است (اگرچه در هر چرخه از بیش از نیمی از گالن آب اضافی استفاده می کند). هر دو مدل دارای چرخه تمیز و گزینه های مشابه هستند. با این حال ، KitchenAid معمولاً دو صد بیشتر از مدل اصلی Bosch هزینه دارد.

باز هم، KDTM354ESS است تا اوایل 2020 متوقف شده است، هر چند که هنوز هم از طریق برخی از خرده فروشان در دسترس، به عنوان سیاه و سفید ضد زنگ ( KDTM354EBS )، مسن تر اما تقریبا یکسان KDTM354DSS و KDPM354GPS (ضد زنگ) و KDPM354GBS مدل های (ضد زنگ سیاه و سفید) با دستگیره به سبک جیب KitchenAid آنها را با مدلهای جدیدی که فیلتر تمیز کنندگی یکسانی دارند جایگزین نکرده است ، بنابراین ما باید مدتی را صرف دانستن آنچه در جای این ماشینهای عالی توصیه می کنیم بگذرانیم.

انتخاب ارتقا: Miele Classic Plus G4998SCViSF

عکس: میله
انتخاب را ارتقا دهید
Miele Classic Plus G4998SCViSF
Miele Classic Plus G4998SCViSF
هرچه محکم شود
ماشین های ظرفشویی میلی دو برابر بیشترین تعداد را دارند. این مدل با قابلیت هایی که برای مطابقت با Bosch ارائه می دهد ، مقرون به صرفه ترین است.

1400 دلار از Abt
اگر می خواهید یک ماشین ظرفشویی با دوام فوق العاده از یک مارک با کیفیت عالی استفاده کنید و حاضر هستید تقریباً دو برابر هزینه آن را بپردازید ، لطفاً Miele Classic Plus G4998SCViSF را بررسی کنید . ماشین های ظرفشویی میلی حدود دو برابر ماشین های ظرفشویی از مارک های دیگر از جمله Bosch و KitchenAid دوام دارند. G4998SCViSF یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های Miele با یک پایان ضد زنگ ، یک قفسه سوم قابل تنظیم و یک گزینه چرخه کوتاه است – بدون هیچ گونه سازش با کیفیت ساخت. گران است و برخی افراد می دانند که قفسه ها برای جابجایی راحت برخی ظروف به سبک آمریکایی تلاش می کنند. اما این ماشین ظرفشویی می تواند در دراز مدت برای شما پس انداز کند.

تا آنجا که می توانیم بگوییم ماشین ظرفشویی های مایلی ماندگارترین ماشین های ظرفشویی هستند که می توانید خریداری کنید. هیچ منبع مستقلی هیچ گونه اطلاعاتی درباره قابلیت اطمینان بلند مدت منتشر نمی کند. اما حرف از سراسر صنعت حاکی از آن است که میلی سخت ترین ماشین ها را ساخته است. ماشین ظرفشویی Miele در آشپزخانه تست Wirecutter حدود 14 سال دارد و این کار همچنان ادامه دارد. چند نفر از کارمندان Wirecutter (یا خانواده های آنها) ماشین ظرفشویی Miele را دارند. یکی از این ماشین ها همچنین 14 سال قدمت دارد (و هرگز به تعمیر نیاز نداشته است) و دیگری 17 ساله است (برخی از تعمیرات مورد نیاز است). کریس زایسلر از کلینیک تعمیرات ، منبع لوازم یدکی لوازم یدکی و دستورالعملهای تعمیر DIY ، به ما گفت که ماشین ظرفشویی معمولی امروزی ، مانند سایر انتخاب های موجود در این راهنما ، با نگهداری مناسب هشت تا 10 سال دوام خواهد آورد. میله ادعا می کندکه محصولات خود را می سازد تا به مدت 20 سال از مصرف متوسط ​​دوام داشته باشد ، و ما فکر می کنیم این دقیق است. این شرکت مدت زمان طولانی این ادعا را مطرح کرده است که اگر کاذب بود اکنون در معرض آن قرار می گرفت.

لیوان های شراب که در رکاب بالای ماشین ظرفشویی Miele نشسته اند.
عکس: میله
بنابراین با توجه به شماره ها ، شما می خواهید دو ماشین ظرفشویی را در همان زمان خریداری کنید که میلا یک میلی باشید. بسته به هرگونه تعمیر ، شما ممکن است در دراز مدت با یک میلی پس انداز کنید. اما در واقع یک احتمال قوی است. در کوتاه مدت ، ماشین های ظرفشویی Miele تقریباً به اندازه سایر برندهای برتر قابل اعتماد هستند. طبق اعلام لوازم خانگی ییل ، ماشین های ظرفشویی Miele یک سال خدمات فقط 5.95 درصد دارند.

پشتیبانی مشتری Miele نیز از بیشتر شرکت ها بهتر است. به عنوان یک معیار کنترل کیفیت ، این شرکت فقط از طریق خرده فروشان منتخب اقدام به فروش می کند و فقط تکنسین های تأیید شده را برای سرویس و نصب دستگاه ها ارسال می کند. پشتیبانی تلفنی مودب و پاسخگو است ، و نمایندگان شما را از طریق برخی آزمایش های تشخیصی پیاده می کنند تا ببینند که آیا قبل از ارسال کسی برای تعمیرات ، اشکالات ساده و DIY وجود دارد.

Classic Plus G4998SCViSF دارای یک مجموعه ویژگی است که تقریباً شبیه به انتخاب های Bosch و KitchenAid ما است ، از جمله یک قفسه میانی قابل تنظیم ، چند مجموعه از خطوط تاشو و یک گزینه چرخه کوتاه که زمان اجرا را به حدود 100 دقیقه کاهش می دهد. به همین ترتیب آرام است – در واقع در 42 دسی بل کمی ساکت تر است ، اگرچه همه آنها چنان عجیب هستند که به سختی مهم هستند. شبیه به بوش ، یک مدل خشک کندانسور است ، اگرچه در واقع در هوای سرد از بیرون ماشین ظرفشویی برای سرعت بخشیدن به روند استفاده می شود ، بنابراین ممکن است در خشک کردن پلاستیک از انتخاب اصلی ما مؤثر باشد. مانند بیشتر ماشین های ظرفشویی ، از فیلتر برای گرفتن ذرات مواد غذایی استفاده می کند. همچنین دارای سینی است که می توانید (به صورت اختیاری) نمک های نرم کننده آب را به آن بیفزایید که در صورت نداشتن آب سخت می تواند عملکرد و طول عمر را بهبود بخشد.

بعضی افراد می دانند ، مانند ماشین ظرفشویی های Bosch ، قفسه های Miele برای انواع خاصی از غذاهای سبک آمریکایی مانند کاسه های غلات عمیق و بشقاب های بزرگ چندان مناسب نیست. G4998SCViSF از یک رک سوم قابل تنظیم استفاده می کند ، اما برای جابجایی وسایل بلندتر در قفسه میانی ، اسلاید خواهد بود یا به پایین می ریزند تا فضایی برای وسایل بزرگتر مانند سوت ها فراهم شود. همچنین می توانید ارتفاع سبد وسط را تنظیم کنید تا در صورت لزوم وسایل بلند را در خود جای دهید. کتابچه راهنمای کاربر MIELE (PDF، صفحات 28 و 29) می گوید که شما می توانید از سبد وسط در یک زاویه کج تنظیم به جای صفحات تا 13¾ اینچ. ما فکر می کنیم که بین دو قفسه قابل تنظیم باید بتوانید طیف گسترده ای از ظروف ظرف را در اندازه های مختلف جای دهید.

اگر یک ماشین ظرفشویی Miele در خارج از ضمانت یک ساله نیاز به تعمیرات داشته باشد ، این احتمال وجود دارد ، این ممکن است هزینه بیشتری برای سرویس برای مارک های دیگر داشته باشد. این نوع اتومبیل مانند داشتن یک ماشین آلمانی است: شما باید به تکنسین تخصصی بروید ، جایی که زمان و قطعات آن هزینه بیشتری دارد. شبکه خدمات میلی نیز کمی باریک تر از مارک های دیگر است ، بنابراین قبل از خرید ، باید بررسی کنید که آیا در جایی زندگی می کنید میلی حضور دارد یا خیر. و به همان اندازه که ماشین های ظرفشویی Miele قابل اعتماد هستند ، همیشه فرصتی وجود دارد (مانند هر دستگاهی از هر برند) که واحد خاص شما برای شما مشکل ایجاد کند ، بنابراین خود را برای این امکان مهار کنید.

G4998SCViSF همچنین در نسخه آماده پنل به عنوان G4998SCVi نیز موجود است .

یک ماشین ظرفشویی همچنین بزرگ 18 اینچی: Bosch 300 Series SPE53U55UC

عکس: بوش
همچنین عالی است
Bosch 300 Series SPE53U55UC
Bosch 300 Series SPE53U55UC
ماشین ظرفشویی عالی 18 اینچی
اگر آشپزخانه شما برای ماشین ظرفشویی 18 اینچی طراحی شده است ، این نسخه جمع و جور از اندازه بوش 300 کامل یکی از گزینه های ساکت تر و با بار آسان تر است.

760 دلار از Abt
850 دلار از Home Depot
اگر به ماشین ظرفشویی باریک تری نیاز دارید که برای یک برش 18 اینچی طراحی شده است ، مدل Bosch 300 Series SPE53U55UC یک انتخاب آرام ، مؤثر و دارای قیمت مناسب است. برای هر کسی که فضای کافی داشته باشد ، ماشین ظرفشویی با اندازه کامل یک انتخاب واضح است – این مدل های 18 اینچی هیچ هزینه کمتری ندارند ، بلکه ساده تر هستند.

ما حدود 20 ماشین ظرفشویی فشرده دیگر را از Arctic King ، Asko ، Avanti ، Blomberg ، Beko ، Danby ، Edgestar ، Electrolux ، Fagor، Frigidaire، GE، Kenmore، Miele، Smeg، Summit و Whirlpool کشف کردیم. در پایان ، ما فکر می کنیم که Bosch بهترین شرط بندی برای یک مدل کامپکت قابل اعتماد و کاملاً برجسته است که مانند بهترین ماشین های اندازه استاندارد و بدون اینکه به محدوده قیمت لوکس عمل کند ، انجام می شود.

SPE53U55UC نوعی شبیه به نسخه باریک تر از انتخاب اصلی ماست ، و بدون رک سوم. این دستگاه دارای رک بالایی قابل تنظیم نه موقعیتی و برخی از تناژهای تاشو است که باعث می شود انعطاف پذیرتر از بیشتر ماشین های ظرفشویی جمع و جور باشد. به طور کلی ، تقریباً نیمی از اندازه یک مدل 24 اینچی با اندازه کامل را در خود جای داده است ، اما انتظار می رود که بر اساس اندازه اندازه آن مورد انتظار قرار بگیرد. این یک مدل خشک و کندانسور با فیلتر است. از آب و انرژی کمی کمتری نسبت به مدلهای تمام اندازه استفاده می کند. ما انتظار داریم عملکرد نظافت نیز به همان اندازه مؤثر باشد. حتی دارای سینی برای نمک های نرم کننده آب است که به رفع هرگونه مشکلات عملکرد ناشی از تأمین آب غنی از مواد معدنی کمک می کند.

Bosch همچنین از مدل 18 اینچی 800 سری SPE68U55SS بهره می برد که با کمی ظرفیت اضافی در رک سوم قرار می گیرد و کمی ساکت تر عمل می کند. بسته به تنظیمات پایان و کنترل ، بسته به قیمت 100 دلار نیز هزینه بیشتری دارد. این یک انتخاب خوب دیگر است ، اما توصیه می کنیم که آن را ارتقا دهید فقط اگر در شرایط نادر باشید که ماشین ظرفشویی 18 اینچی تنها گزینه شما باشد و می دانید که از آن به شدت استفاده خواهید کرد. رک سوم فضای مهمی را در یک دستگاه از قبل بسته شده آزاد می کند. با این حال ، ما فکر می کنیم بیشتر افرادی که از مدل 18 اینچی استفاده می کنند در یک آپارتمان کوچکتر هستند و لزوماً آشپزی برای یک خانواده بزرگ نیست ، بنابراین برای آنها پیشنهاد می کنیم 100 دلار اضافی را صرفه جویی کنید و به سری 300 چسبیده باشید.

چه باید منتظر ماند
در اواخر سال 2019 ، Bosch فروش ماشین های ظرفشویی 800 سری و Benchmark را با ویژگی Crystal Dry آغاز کرد – در اصل ، محفظه ای پر از مواد معدنی به نام زئولیت وجود دارد که بدون استفاده از انرژی اضافی ، روند خشک کردن را سرعت می بخشد. این حدود یک دهه در افق بوده و چند سال است که در ماشین های ظرفشویی اروپایی موجود است ، اما اکنون در ایالات متحده موجود است. این باید عملکرد خشک کردن مدل های Bosch را بهبود بخشد (در مقایسه با سیستم خشک کن سبک معمولی کندانسور که می تواند پلاستیک را کمی مرطوب کند) ، و ما مشتاقانه منتظر هستیم که خودمان آن را امتحان کنیم.

رقابت
بوش چند مدل ماشین ظرفشویی دیگر تولید می کند:

500 سری است که عمدتا مانند سری 300 (انتخاب ما)، به جز آن که معمولا هزینه، دو طرف قفسه سوم می توانید در مورد یک اینچ تا اتاق بیشتر برای ابزار و پخت و پز کلیک کردن، و آن را فقط در جیب دسته و طرح های میله ای ، با کنترل های مخفی.

800 سری اجرا می شود ساکت تر، دارای کنترل های لمسی به جای دکمه های فیزیکی، و انواع بالاترین پایان با یک قفسه سوم که به اندازه کافی عمیق به کاسه نگه غلات آمده است. اگر مایل هستید برای آن ویژگی ها اندکی هزینه کنید ، به دنبال آن بروید.

سپس خط بودجه Ascenta وجود دارد ، اما در واقع همان ماشین ظرفشویی همان سری 300 و بالاتر نیست. اطلاعات نشان می دهد که آنها به اندازه سایر ماشین های ظرفشویی بوش قابل اعتماد نیستند.

ما برای انتخاب بودجه خود (از جمله SHEM3AY55N ) به چند ماشین ظرفشویی از سری Bosch 100 نگاه کردیم . اما آنها از ویژگی های خوبی برای قیمت برخوردار نیستند ، و همچنین بررسی های صاحبان آنها به دنبال ارزان بودن و ارزان بودن نیست.

ما بسیاری از واحدهای نسل قدیمی Bosch را مشاهده کردیم که در فروشگاه ها شناور بودند. آنها هنوز هم ماشین های ظرفشویی قابل اعتماد و ساکت هستند ، اما مدل های جدید دارای ویژگی های بهتری برای پول هستند. مدل های قدیمی نیز سری 300 ، 500 و 800 نامیده می شدند ، بنابراین جدا از مدل های جدید کمی دشوار است. اگر قیمتی را پیدا کنید که به نظر خیلی خوب نباشد ، احتمالاً قدیمی است. وقتی به شماره کامل مدل نگاه می کنید ، مدل های جدید دارای یک “M” یا “8” به عنوان شخصیت چهارم هستند. مدلهای سری 300 جدیدتر شامل چند ویژگی اصلی هستند که نسل قدیمی آنها فاقد آن بودند ، بنابراین ما اکیدا توصیه می کنیم جدیدترین نسخه را پیدا کنید

THERMADOR نسخه حق بیمه از بوش، ساخته شده بر روی مدل پایه های مشابه، با برخی از ارتقاء زیبایی و گزینه های سریع شستشو پرتاب در است. به عنوان مثال، بالا از خط مدل ستاره یاقوت کبود دارای نور داخلی آبی و می تواند اجرا کل بار در 20 دقیقه در غیر این صورت ، مانند سایر مدل های Bosch از عملکرد ، رکاب زدن و قابلیت اطمینان مشابه انتظار دارید.

مدل های Bosch Benchmark از آلمان وارد می شوند و کمی متفاوت از مدل های ساخت بوش و ترمادور ساخت آمریکایی هستند. با توجه به آمار قابل اعتماد کار سخت است ، اما لوازم خانگی Yale دریافتند که مدل های بنچمارک دو برابر میزان تعمیر مدل های معمولی بوش را دارند.

KitchenAid چند مدل درست می کند که مشابه KDTE354ESS است. ماشین های ظرفشویی اصلی 100 سری و 200 سری (مانند KDFE104HPS ، KDTE204GPS و KDPE234GPS ) هزینه بسیار کمتری دارند ، اما بلندتر اجرا کنید و قفسه ها دارای یک احساس “غیرقابل انکار” غیرقابل انکار هستند. چرخ ها اینقدر هموار نمی شوند. خاموش ریل های آنها به راحتی. هیچکدام از این مدل ها فیلتر تمیز کردن مناسب ندارند. 300 سری KDTE334GBS و جیب به کار گرفته KDPE334GPS هر دو هزینه در مورد همان انتخاب نیز بزرگ ما (KDTM354ESS)، یک دندانه دار کردن سوم و ساکت تر حدود 5 دسی بل است، اما فاقد فیلتر خود تمیز کردن و جت های پشت دیوار که باعث می شود KDTM354ESS چنین عملکرد خوبی داشته باشد.

مدلهای KitchenAid با رده بالاتر (که گاه با نام تجاری Jenn-Air نیز فروخته می شوند ) روی کاغذ عالی به نظر می رسند. اما آنها در اصل همان ماشین های ظرفشویی با همتای ارزان قیمت خود با ویژگی های اضافی بسیار گران قیمت و بسیار مفید هستند.

ما توصیه کردیم که Miele Classic G4228SCUSS را ، که مقرون به صرفه ترین مدل در ترکیب این برند است ، توصیه کنیم. در بعضی مواقع ما آن را با قیمت 800 دلار دیده ایم که این قیمت بسیار خوبی است ، هرچند که معمولاً با قیمتی در حدود 1000 دلار هزینه می کند. دارای یک قفسه سوم ، و گزینه های شستشوی کوتاه است. اگر به کنترل پنل قابل مشاهده (غیر یکپارچه) توجه ندارید و می توانید بدون گزینه چرخه کوتاه زندگی کنید ، این یک مدل ارتقاء بادوام دیگر است که باید در نظر بگیرید در حالی که هنوز موجود است.

اگر ویژگی های مدل Miele Classic Plus G4998SCViSF را دوست دارید اما به سینی کارد و چنگال های 3D توجه نکنید ، G4977SCViSF بهترین شرط بندی شما است. دارای سینی کارد و چنگال معمولی غیر قابل تنظیم است و در غیر این صورت دقیقاً یکسان است.

مدل های Miele می توانند حتی 2600 دلار قیمت داشته باشند ، اگرچه فکر می کنیم مزایای عملی با مدلهایی مانند Dimension G6745SCUCLST حدود 1600 دلار است . آن مدل دارای یک گزینه شستشو یک ساعته و رک سوم عمیق تر است ، 40 دسی بل کار می کند و به لطف یک سنسور خشکی و ویژگی بازشدن خودکار بهتر خشک می شود. مدل های بسیار رده بالا ویژگی های نرم و صافی مانند پانل های کنترل فلزی صاف ، چراغ های داخلی و ویژگی ضربه زدن به باز و همچنین یک مخزن آب گرم نوآورانه را دارند که به فشردن چند دلار راندمان اضافی کمک می کند.

Maytag به MDB4949SD بود بودجه ما را انتخاب کنید تا آن را در اوایل 2019. قطع شد. این معمولا ارزان ترین ماشین ظرفشویی با تمام پایه، باید، باید مشخصات، از جمله یک وان فولاد ضد زنگ برای نویز نسبتا کمی و سریع تر خشک شدن، قفسه نایلون پوشش داده شده بود دست زدن به آرام و یک سنسور خاک برای اطمینان از اینکه چرخه ها تا پایان تمام می شوند. ما به دنبال انتخاب بودجه دیگری هستیم که می توانیم در جای خود توصیه کنیم.

ما به برخی از مدلهای سری 500 ، 700 و 900 گرداب نگاه کردیم و به توصیه WDT750SAHW یا WDF560SAF به عنوان انتخاب بودجه ما توصیه کردیم. این مدل ها مشخصات عالی برای قیمت دارند و گرداب یکی از معتبرترین مارک های ماشین ظرفشویی است. اما فهمیدیم که قفسه ها در مدل های پایین رده به راحتی صاف نمی شوند و جابجایی سیستم تنظیم ارتفاع بسیار سخت است.

ماشین های ظرفشویی Kenmore توسط شرکت Whirlpool ساخته شده است و مشابه مدل های Whirlpool و KitchenAid است که قبلاً درباره آنها نوشتیم. ما از پیشنهاد Kenmore دریغ نمی کنیم زیرا Sears ، فروشنده اصلی و اصلی فروش برند ، اخیراً برای ورشکستگی اقدام کرده است (طبق گزارش وال استریت ژورنال ؛ اشتراک مورد نیاز). ارتباط گسترده با سخنگوی سیرز هولدینگز نگرانی های ما را کاهش نداده است. ما مضحک هستیم محصولی را که هم اکنون به طور عمده توسط سیرز به فروش می رسد ، توصیه می کنیم ، مخصوصاً به این دلیل که سخنگوی به ما گفت که “اکثریت قریب به اتفاق تکنسین های ما توسط سیرز استخدام شده اند” ، و نمی تواند تأیید کند که طرحی برای ادامه ارائه وجود دارد. خدمات پس از Sears از کار خارج می شود.

ماشین های ظرفشویی IKEA نیز توسط Whirlpool Corp ساخته شده است و شبیه به مدل های موجود موجود در Whirlpool است که درباره آنها نوشتیم. ما درباره سابقه خدمات IKEA چیز زیادی نمی دانیم ، بنابراین ما در مورد این مدل ها حرفی برای گفتن نداریم.

ما LG LDF5545ST را برای انتخاب بودجه خود در نظر گرفتیم . اگرچه این ویژگی ها از نظر قیمت عالی بودند و شهرت ال جی برای ماشین های ظرفشویی در حال بهبود است ، اما نتوانستیم دلیل قانع کننده ای برای انتخاب آن پیدا کنیم.

GE GDT695SSJSS و GDT655SSJSS هر دو مجموعه از ویژگی های خوبی برای پول و برخی از چند ماشین ظرفشویی که هنوز هم استفاده از یک چرخ به جای یک فیلتر است. GDF620HSJSS و GDF570SSJSS حتی ارزان تر، اما هر دو نسبتا بلند و با ناراحتی از بررسی به طوری مالک. GE GDT605PGM مدل مانند مدل بودجه مناسب و معقول به نظر می رسد، اما هر دو یک مدل گرانتر کمی از برخی از رقابت کنند. GE GDF640HSMSS نیز مانند یک مدعی بودجه ممکن به نظر می رسید اما به نظر نمی رسد بیش از حد بسیاری از خرده فروشان در دسترس باشد، در حالی که GE GDP615HSMSS به سادگی به ایستادگی نمی.

ما همچنین گالری Frigidaire FGID2476SF را در نظر گرفتیم ، اما بررسی های مالک ، قفسه های آن را خیلی مجهز می خواند ، و به طور کلی برای هزینه بسیار چشمگیر نیست. گالری FGID2479SF هم لیست ما از رقیب، اما در 49 دسی بل آن را فقط بیش از حد بلند برای ما آن را به عنوان یک انتخاب اصلی و بیش از حد گران برای ما به احترام به آن را به عنوان یک گزینه بودجه.

ماشین ظرفشویی های بلومبرگ (و Beko) برای قیمت خود از مجموعه های فوق العاده ای برخوردار هستند. DWT58500SS ، برای مثال، رقابت نزدیک با انتخاب و نفر دوم اصلی ما است. اما مانند سایر دسته بندی لوازم ، ما از پیشنهاد آنها به طور گسترده دریغ می کنیم زیرا شبکه خدمات شرکت هنوز نسبتاً باریک است. این یکی از بزرگترین مارک های لوازم خانگی در اروپا است ، اما به نظر نمی رسد هنوز کاملا به ایالات متحده متعهد شده است ، بنابراین ما رویکرد “منتظر دیدن و دیدن” نسبت به دستگاه های آن هستیم.

ماشین های ظرفشویی سامسونگ به طور گسترده ای غیرقابل اعتماد تلقی می شوند. به نظر نمی رسد بسیاری از داوران در مورد Home Depot از آنها خوششان بیاید ، با سه مدل پرفروش که کمتر از چهار ستاره از پنج مورد از نظرات مشتریان دریافت می کنند . اما ، آمارهای اخیر از لوازم خانگی ییلنشان می دهد که میزان تعمیرات سامسونگ نسبت به سالهای قبل کاهش یافته است ، اکنون با سرعت 8.42 درصد تعمیر می شود و این نشان می دهد قابلیت اطمینان اخیراً بهبود یافته است. با این حال ، ییل به طور کلی بسیاری از ماشین های ظرفشویی سامسونگ را فروخته نمی شود – فقط در سال 2017 حدود 300 عدد – بنابراین این عدد ها را با یک دانه نمک بگیرید. سامسونگ مانند بسیاری از لوازم دیگر خود ، بسیاری از ویژگی های ظاهراً خلاقانه را با قیمتی کم تعجب در ماشین ظرفشویی های خود فرو می کند. متأسفانه ، به نظر نمی رسد که ماشین های ظرفشویی در مقایسه با سایرین از وضعیت خوبی برخوردار باشند.

الکترولوکس یکی دیگر از برندهای ماشین ظرفشویی نسبتاً غیرقابل اعتماد است. لوازم خانگی ییل گزارش می دهد که آنها در سال گذشته میزان تعمیر 35 درصد داشتند (هرچند که اندازه نمونه بسیار اندک است ، فقط در 60 دستگاه) و رتبه صاحب امتیاز برای مدل های آن از نظر متوسط ​​در سطح ضعیف است.

Amana چند ماشین ظرفشویی ارزان قیمت ایجاد می کند ، اما همه آنها دارای وان های پلاستیکی هستند و یکی از آنها حتی دارای حسگر خاک نیست. این یک مورد ماشین ظرفشویی ارزان قیمت روز گذشته است که سعی در کار در دنیای جدید دارد و احتمالاً نتایج آن چندان عالی نخواهد بود.

Asko ، Gaggenau و Viking همه مارک های برتر هستند اما در ایالات متحده نسبتاً مبهم هستند (حداقل برای ماشین های ظرفشویی) و تقریباً اطلاعاتی در مورد چگونگی عملکرد آنها پیدا نمی کنیم. بهترین ماشین ظرفشویی ما نمی توانیم به یک دلیل قانع کننده برای توصیه هر یک از آنها در این زمان فکر کنیم.

نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی خود به روشی مدرن است
اگر ماشین ظرفشویی جدید شما به خوبی کار نمی کند یا به نظر می رسد مشکل شما را ایجاد می کند ، احتمالاً این تقصیر دستگاه نیست. کیت باری ، سردبیر اسبق لوازم خانگی در Reviewed.com گفت: “اگر اکثر ظروف شما تمیز نمی شوند ، شما در حال انجام کار اشتباهی هستید .”

ماشین ظرفشویی و مواد شوینده تغییر کرده اند. آنها قبلاً با استفاده از مواد شوینده قوی ، جهنم را از ظروف با آب گرم داغ پاشیده شده با فشار زیاد منفجر کردند. اما با شروع از دهه 1990 ، مقررات کارایی ماشین های ظرفشویی را وادار کرد که به تدریج با آب و انرژی پررنگ تر شوند. سپس در سال 2010 ، فسفاتها از مواد شوینده ناپدید شدند.2 صنعت به مواد شوینده بر پایه آنزیم روی آورد ، که با تجزیه مواد غذایی در مولکول های کوچکتر (مانند آنزیم های موجود در روده شما) کار می کنند و قابل تجزیه زیست تخریب پذیر هستند و به راحتی از آب خارج می شوند. پس از چند سال خشن از راه اندازی این مهربان، پارادایم بیشتر کارآمد، ماشین ظرفشویی و مواد شوینده پدیدار بهتر از قبل. بری گفت: “ماشین های ظرفشویی امروزی بهتر از هر چیز دیگری در آنجا تمیز می شوند و از آب کمتری استفاده می کنند.” “نکته اصلی این است که شما باید از آنها به درستی استفاده کنید ، باید آنها را به طور صحیح بارگیری کنید و از مواد شوینده مناسب استفاده کنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>