راهنمای انتخاب سینک آشپزخانه

دسته‌بندی نشده | No comments

خرید سینک آشپزخانه جدید به همان سادگی که فکر می کنید نیست. موارد بسیاری وجود دارد که باید در نظر بگیرید از جمله بهترین مواد سینک ظرفشویی آشپزخانه در محدوده قیمت و سبک مناسب سینک ظرفشویی آشپزخانه برای سلیقه شما. اطلاعات زیر باید فرایند را کمی آسانتر کند.

سینک ظرفشویی مدرن
یکی از گزینه های محبوب در مورد نوسازی آشپزخانه میامی ، رفتن به طراحی مدرن آشپزخانه است. ظاهری بی موقع و در عین حال براق را تضمین می کند که هرگز از سبک خارج نشود. اضافه شدن یک آشپزخانه سینک مدرن می تواند ظاهر کابینت ها و چیدمان کلی را به هم پیوند دهد ، به گونه ای که حتی بحرانی ترین چشم را نیز خوشحال کند.

هنگام انتخاب کیفیت سینک گرانیتی چه چیزی را باید در نظر بگیرید
هنگام انتخاب سینک چه چیزی را باید در نظر بگیرید
طبق گزارش های مصرف کننده ، یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید یک سینک آشپزخانه جدید باید در نظر بگیرید ، نوع ماده ای است که از آن ساخته شده است. این مسئله زمانی تأثیر بسیاری خواهد داشت که می تواند در آینده چقدر خوب عمل کند و چه نوع تعمیراتی ممکن است در آینده مورد نیاز باشد.

علاوه بر متریال ، می خواهید در مورد کدامیک از طراحی های آشپزخانه فکر کنید. مشرف به جزئیات تأثیرگذار مانند سینک آشپزخانه می تواند وقتی همه گفته ها و انجام شود ، دید شما را برآورده نکند. آماده شدن از ابتدا کلید موفقیت است.

مواد
هر نوع ماده ای مزایا و اشکالاتی دارد. آموزش خود به گونه ای که بتوانید بر اساس سبک زندگی و نیازهای روزمره خود تصمیم صحیحی بگیرید ، باعث می شود احساس رضایت بیشتری نسبت به نتیجه نهایی داشته باشید.

قیمت
دامنه قیمت شما به شدت در نوع سینک آشپزخانه ای که می توانید خریداری کنید ، تأثیر خواهد گذاشت. اگر حد آسمان باشد ، بدیهی است که گزینه های بی پایان خواهید داشت. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک بودجه باورنکردنی را نیز در بودجه پیدا کنید. گزینه های بسیاری برای هر کیف پول وجود دارد. آنها می توانند به عنوان 100 دلار کم شروع کنند و راه خود را به هزاران نفر برسانند.

طراحی آشپزخانه
برای بسیاری از افراد ، آشپزخانه محور اصلی خانه است. این مکان جایی است که آنها معاشرت می کنند و در کنار دوستان و خانواده قرار می گیرند. انتخاب طراحی مناسب آشپزخانه چیزی بیش از یک سبک است. این یک سبک زندگی است. به همین دلیل ضروری است که همه عناصر صحیح گرد هم آیند و آن را به فضایی دعوت کننده تبدیل کنند که زندگی شما را برای سالهای بعد تقویت کند.

بهترین سینک ظرفشویی برای آشپزخانه های مدرن
آشپزخانه های مدرن میامی
شما می توانید سبک های کابینت ایده آل را برای تقویت ظاهر آشپزخانه خود انتخاب کنید ، اما اگر نوع سینک مناسب را ندارید ، ممکن است همه اینها برای هیچ چیز نباشد. از این گذشته ، چیزی مانند یک سینک آشپزخانه با رنگ سفید انتخاب شده ، اغلب می تواند دیدی را که طراح کابینت آشپزخانه برای اتاق دارد ، برجسته کند. شاید آن طراح شما باشد. اگر چنین است ، شما به احتمال زیاد رقص منسجم را درک می کنید که باید بین یک سینک کاملا انتخاب شده و یک طراحی آشپزخانه مدرن اتفاق بیفتد.

فولاد ضد زنگ
آلفردو زنگیارو برای پدینی میامی
محبوب ترین نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه با استیل ضدزنگ است. این به احتمال زیاد به دلیل ترکیبی از دوام و طراحی بی عیب و نقص است. بسیاری از طراحان ، از جمله آلفردو زنگیارو برای پدینی میامی وجود دارد که هنگام طرح بندی ایده آل برای طراحی آشپزخانه ایده آل خود ، مدل های فولاد ضد زنگ را انتخاب می کنند.

شما باید در نظر بگیرید که کدام اندازه از سینک مورد نیاز ، نحوه نصب آن ، و نوع سنج (در بین 18 تا 23 رایج ترین) است. یک ماده از جنس استنلس استیل معمولاً بین 100 تا 800 دلار کار می کند ، گرچه می توانند بالاتر بروند.

برنج
سینک آشپزخانه برنجی
سینک های آشپزخانه برنجی می توانند جذابیت روستایی را به هر نوع طراحی آشپزخانه بیفزایند. آنها به طور طبیعی مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند ، که وقتی طول عمر یکی از اولویت های شما محسوب می شود ، یک امتیاز عالی اضافه شده است. شما می خواهید مطمئن باشید که با یک انتخاب با کیفیت و عالی روبرو هستید. این اطمینان خواهد کرد که سینک آزمایش زمان ایستاده است.

هرگونه لمس دستباف باعث افزایش قیمت سینک می شود اما معمولاً بین 500 تا 1200 دلار اجرا می شوند. همچنین می خواهید از سینک نیز مراقبت مناسبی داشته باشید. از مواد شیمیایی خشن خودداری کنید و در عوض با مقداری آب صابون ملایم را انتخاب کنید. مراقبت از مناقصه مهمترین دستشویی آشپزخانه برنجی است که در تست زمان ایستاده است.

سنگ گرانیت
سینک آشپزخانه گرانیت
اگر به دنبال سینک آشپزخانه هستید که خراش و علامتهایی را به روشی که انواع دیگر آن ها تمایل دارند نشان ندهید ، گرانیت یک انتخاب عالی است. از آن است که زیبایی مدرن به آن است که منسجم به بسیاری از انواع طرح ها و به طور معمول اجرا می شود بین 300 $ تا 600 $.

شومینه
سینک آشپزخانه سفید
اگر می خواهید یک سینک آشپزخانه سفید رنگ باشد ، پس نمی توانید در مورد آتش نشانی اشتباه کنید. این ماده با شلیک خشت در دمای فوق العاده ای ایجاد می شود. این باعث می شود در برابر ساییدگی روزمره مقاوم باشد و در دامنه قیمت 400 تا 1000 دلار باشد ، نمی توانید اشتباه کنید.

چدن
سینک آشپزخانه چدن
چدن ماده ای است که می توانید در هنگام رنگ با آن کمی بازی کنید. فقط بخاطر داشته باشید که کابینتهای آشپزخانه خود را انتخاب می کنید ، تا با آنهایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، بروید. چدن بسیار سنگین است و باید مطمئن شوید کابینت هایی را انتخاب کرده اید که می توانند وزن را به درستی تحمل کنند. انتظار دارید بین 300 تا 900 دلار بپردازید.

سنگ طبیعی
سینک آشپزخانه سنگ طبیعی
اگر چشمتان به سنگ طبیعی است ، توجه داشته باشید که این نوع سینک ها از 1000 دلار شروع می شوند . اگر این مسئله برای شما مسئله ای نیست ، پس این نوع مواد انتخاب عالی است. سنگ طبیعی هنگامی که با میزهای سنگی زوج می شود ، یک لهجه خیره‌کننده است.

شما می خواهید مطمئن باشید که نمونه ای از نوع سنگ مورد نظر خود را دریافت می کنید. این ماده به راحتی می تواند لکه ها را به خود جلب کند ، بنابراین می خواهید برای نحوه تعامل با آب و سایر لکه های آشپزخانه آماده شوید.

کوارتز
سینک آشپزخانه کوارتز
کوارتز ماده دیگری است که به شما امکان انتخاب رنگ متنوع را می دهد. این یک ظاهر کلاسیک و در عین حال معاصر به هر نوع سبک آشپزخانه می دهد . بین 800 تا 1200 دلار اجرا می شود. توجه داشته باشید که هرچه رنگی را انتخاب کنید تیره تر است ، خراشیدگی ها و لکه های آب بیشتر نشان می دهد. اگر ماندگاری برای شما مهم باشد ، یک رنگ سبک تر بسیار بادوام تر است.

ممکن است همه این اطلاعات کمی غم انگیز به نظر برسند. به همین دلیل انتخاب هوشمندانه برای دستیابی به پدیینی میامی برای مشاوره دقیق و دقیق است. میامی طراحی آشپزخانه تخصص ماست و ما متخصصانی داریم که می توانند در هر مرحله از راه شما را راهنمایی کنند.

این که آیا شما به دنبال یک ظاهر مدرن هستید یا می خواهید چیزی کمی جسورانه تر بخواهید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم آشپزخانه رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند. بگذارید نشانتان دهیم چگونه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>