راهنمای بهترین نرم کننده موی سر

دسته‌بندی نشده | No comments

15 شامپویی که مردان همه جا دوست خواهند داشت
توسط BARRET WERTZ به روز و در تاریخ 24/27/20
اشتراک گذاری
پین
پست الکترونیک
سردبیران ما به طور مستقل بهترین محصولات را تحقیق ، آزمایش و توصیه می کنند؛ در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روند بررسی ما کسب کنید. ما ممکن است کمیسیون مربوط به خریدهای انجام شده از لینک های منتخب خود را دریافت کنیم.

دو راه در مورد آن وجود ندارد: شامپو یکی از آن دسته از کالاهایی است که زنان و مردان به یک اندازه نیاز دارند. مطمئناً ممکن است شما هر روز از آن استفاده نکنید ، اما بدون آن نمی توانید خیلی طولانی طی کنید. به همین دلیل ، شما می خواهید بسیار دلپذیر باشید که در مورد کدام شامپو استفاده می کنید. به ما اعتماد کنید که به ما بگوییم بهترین شامپوها برای مردان چیزی بیشتر از یک رایحه تازه دارند.

اما با وجود همه شامپوهایی که برای آقایان در آنجا وجود دارد ، پیدا کردن مواردی که در واقع می توانند با نگرانی های رایج مانند ریزش مو ، ریزش مو ، شوره سر و… روبرو شوند ، بسیار ناراحت کننده است. به همین دلیل ما تحقیقات خود را انجام دادیم تا لیستی از فهرستهای برتر برای هر مرد را برای شما به ارمغان بیاوریم.

در زیر بهترین شامپوها را برای مردانی که نیازهای موهای شما را برآورده می کنند ، کشف کنید.

بهترین حالت کلی: شامپو مخصوص نرم کننده موی سر چای Paul Mitchell

خرید در آمازون
ULTA را خریداری کنید
WALGREENS.COM را خریداری کنید
با شامپو پرفروش پل میچل آشنا شوید. ما نمی توانیم بگوییم که متعجب هستیم زیرا واقعاً تمام صندوق ها را چک می کند. موها را به خوبی تمیز می کند ، پوست سر را تقویت می کند و رایحه ای را که بیش از حد قدرت ندارد ، پشت سر می گذارد. شما می توانید از همه چیزهایی که مخلوط روغن درخت چای ، نعناع و اسطوخودوس را تشکر می کنید ، که علاوه بر فواید مو و پوست سر شما یک درمان واقعی برای حواس هنگام حمام است.

به لطف ترکیب دسته ای از روغن درخت چای ، نعناع و اسطوخودوس ، هنگام استفاده از این شامپو ، احساس خنک و سوزناک خواهید دید.

بهترین بودجه: هر مرد شامپو ضخیم 2 – 1 در هر جک + تهویه هوا

WALMART را خریداری کنید
خوب ، ما همیشه بزرگترین طرفداران شامپو مطبوع نیستیم ، اما استثنائاتی را برای معدودی از جمله این مورد که واقعاً بسیار مناسب است ، انجام می دهیم. اگر عجله دارید یا نمی توانید با روال دو مرحله ای مزاحمتان را پیدا کنید ، به این فرمول برسید که با توجه به پایه هایی که پوشش می دهد ، کاملاً مقرون به صرفه است. در داخل شما درخت چای پررنگ ، سولفاتهای حاصل از نارگیل و تهویه گلیسیرین و کره شی را پیدا خواهید کرد. این یک انتخاب عالی برای موهای ریز یا نازک نیز است. گنجاندن پروتئین سویا باعث می شود موها ضخیم تر و قوی تر شوند.

 12 بهترین دئودورانت طبیعی برای مردانی که در واقع کار می کنند
بهترین داروخانه: مردان کبوتر + مراقبت 2-در-1 شامپو ضخیم و قوی + کولر

خرید در آمازون
WALGREENS.COM را خریداری کنید
این دو در یک نیز مهر تأیید ما را می گیرد. بیایید با آن روبرو شویم — کبوتر به همین دلیل 65 سال است که یک مارک مراقبت شخصی شخصی بوده است. این محصولات خوب را تولید می کند که خوب کار می کنند. این یکی بطور خاص برای بچه ها ساخته شده است تا موهای ضخیم تر و کامل تری داشته باشند. موادی مانند کافئین برای تحریک و کلسیم برای تقویت از ریشه تا به شما کمک می کند تا این بهترین معامله ای باشد که در داروخانه پیدا خواهید کرد.

بهترین طلسم: Leonor Greyl Shampooing au Miel

در پایین خریداری کنید
خرید در SAKSFIFTHAVENUE.COM
این شامپو تقریباً 40 سال است که به سطح محبوبیت فرقه ای رسیده و فقط شانس خالص نیست. عصاره محافظ لگن و عسل اقاقیا با مواد پاک کننده ارگانیک ترکیب می شوند تا یک شامپوی خفیف و دوستدار روزمره تهیه کنند که نیازی به تهویه مطبوع ندارد. پروتئین های گیاهی نیز باعث افزایش حجم می شوند و این شامپو پاریسی بدون رنگ ، سیلیکون و بی رحمانه از لئونور گریل را به ارزش هر پنی که برای آن خرج کرده اید ارزش دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>