سازمان دیده بان برای این مین در هنگام مذاکره! آنها را به شما در هر زمان

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

هنگامی که در حال رفتن به یک مذاکره شما باید آگاه باشید از چه نوع صحبت کردن با خود است که اتفاق می افتد در ذهن خود را. شانس هستند اگر شما مانند اکثر دمای مذاکره کنندگان شما در حال تجربه برخی از نسخه از این فرض-سازش-فرض فکر می روند.

اول زنجیره ای از حوادث است که مجموعه ای از ترس یا شک و تردید در موقعیت خود را در مذاکره است. شما فکر می کنم که وجود دارد این است که هر چیزی اشتباه است با آنچه شما ارائه وجود دارد و یا ترس از مذاکره خود را حریف است.

چه اتفاقی می افتد در سر شما است که چیزی شبیه به این: “من تعجب می کنم اگر آنها می رویم به فکر می کنم من مشاوره خدمات است بیش از حد گران است ؟ شاید من باید افت قیمت من کمی. شاید آنها می رویم به فکر می کنم من دیوانه هستم برای درخواست بسیار است.”

اولین فرض این است که شخص شما در حال رفتن برای مذاکره با فکر می کنم که قیمت خود را بیش از حد بالا است. بنابراین شما شروع به سازش با کاهش قیمت خود را. شما توجیه که با یکی دیگر از فرض که آنها قطعا فکر می کنم شما دیوانه برای چنین درخواست قیمت بالا.

شما فقط موفقیت در مذاکره در برابر خود حتی قبل از ملاقات با چشم انداز. چرا این اتفاق می افتد ؟

مجرمان اصلی هستند عدم اعتماد به نفس در آنچه به شما ارائه و عدم مناسب مذاکره سیستم.

برای اولین بار بازگشت به گام اول و در نظر گرفتن واقعا آنچه در آن است که شما در حال ارائه است. این که آیا آن یک محصول یا یک سرویس تجزیه و تحلیل ارزش خود را و مطمئن شوید که شما راحت به نمایندگی این محصول و یا خدمات است.

ماشین سوار شدن به چشم انداز است و نه زمان به فکر می کنم در این مورد. شما باید اعتماد به نفس در ارائه خود را مدت ها قبل از راه اندازی یک قرار ملاقات برای مذاکره با کسی. اگر شما در میانهی شب انجام می شود بنابراین در عین حال بروید و مطمئن شوید که برای انجام این کار و یا شما گیر خواهد شد در این فرض-سازش-فرض دام برای همیشه لطفا برای.

حالا که شما 100% یقین است که شما در حال ارائه چیزی از ارزش آن هم به نوبه خود در صحبت کردن با مانیتور. آگاه باشید از آنچه که شما می گویند به خودتان و مطمئن شوید که برای طبقه بندی چیزی به عنوان یک فرض و یا یک مصالحه به عنوان به زودی به عنوان شما آن را تشخیص. سپس گام به عقب و دوباره بررسی جدید خود را-پیدا اعتماد به نفس در ارائه خود را برای مقابله با این فرض است. به نظر می رسد مثل این:

“من تعجب می کنم اگر آنها می رویم به فکر می کنم من خدمات مشاوره بیش از حد گران هستند. شاید من باید رها من…منتظر بود که فرض! بیایید گام به عقب در اینجا. من تجزیه و تحلیل آن و من می دانم که اگر من در انجام این کار راه من قرار است به من می تواند به افزایش حاشیه سود خود را با حداقل 10 درصد است که بیش از پرداخت برای خدمات ارائه دهد. بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم در مورد کاهش قیمت من. من ارائه ارزش واقعی است.”

این نوع از خود آگاهی و خود را کنترل نمی آمد به راحتی. آن را به یک مقدار زیادی از تلاش و تمرکز بر تغییر راه خود را از تفکر است. اما اگر شما مطرح است که تلاش, مهارت های مذاکره را به شدت بهبود بخشد و سطح خود را از اعتماد به نفس نیز افزایش می یابد به یک سطح جدید. قرار دادن یک توقف به فرض-سازش-فرض دام در حال حاضر.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>