سشوار حرفه ای یا خانگی

دسته‌بندی نشده | No comments

اگر می خواهید هر زمان خشک شدن سریع و قفل های براق داشته باشید ، پاناسونیک EH-NA65 سشوار خوبی است. در هنگام آزمایش ، خشک شدن و حالت دادن کامل به شانه های ما خرید سشوار بابلیس پرو تقریباً زیر چهار دقیقه طول کشید ، در حالی که نازل “سریع خشک” ، که جریان هوا را به چهار بخش تقسیم می کند – دو جریان قوی در مرکز و دو جریان نرم تر در هر لبه ، 30 ثانیه دیگر این سرعت را افزایش دهید.

پس از هر بار خشک شدن موهای ما با ظاهری سالم و براق باقی می ماند – به لطف “فناوری nanoe” که از یونهای منفی استفاده می کند و به کوتیکول مو نفوذ می کند ، استاتیک و موخوره را کاهش می دهد قیمت سشوار بابلیس تا از پایان براق اطمینان حاصل کند.

با این حال ، خروجی یون های منفی از قسمت بالای بشکه خارج خرید سشوار بابلیس ارزان می شود ، کمی از خروجی هوا عقب می رود و در بالای بشکه قوز می کند و به سشوار ایجاد می کند که شما عاشق آن خواهید بود یا از آن متنفرید.

فهمیدیم که سشوار در دو دست راحت است (بسته به نوع مدل موی سر ، دست را عوض می کنیم) و با توجه به اینکه مقرون به صرفه تر از رقبای Dyson و GHD است ، از نظر اقتصادی نیز ارزش زیادی دارد. #

بررسی کامل ما را بخوانید: Panasonic EH-NA65

تبلیغات

Remington Hydraluxe Pro EC9001

(اعتبار تصویر: TechRadar)
4. Remington Hydraluxe Pro EC9001
بهترین سشوار برای کاهش آسیب به گرما
بهترین معاملات امروز
AMAZON را چک کنید
دلایل خرید
+ سرعت خشک شدن خرید سشوار بابلیسی سریع
+ دما را تنظیم می کند
+ انتخاب پیوست ها
دلایل اجتناب از آن
-طراحی غیرمعمول
-حجم
وقتی صحبت از سرخ کن ها می شود – بین حرارت کافی برای اطمینان از قیمت سشوار مارک بابلیس زمان خشک شدن سریع و گرمای زیاد یک خط خوب وجود دارد که می تواند به رشته های منجر به شکستگی و تقسیم انتها آسیب برساند. Remington Hydraluxe Pro EC9001 با حسگری که دمای جریان هوا را تنظیم می کند تعادل مناسب را ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که موها در اثر تجمع بیش از حد گرما آسیب نمی بینند.

در تست ، مطمئناً یکی از سریعترین سشوارهایی بود که ما بررسی کردیم ، فقط 3 دقیقه و 47 ثانیه طول کشید تا موهای ظریف زیر شانه خود را کاملا خشک کنید ، اما همچنین یکی از پر سر و صدا ترین ها خرید سشوار بابلیس است – اندازه گیری 82db بر روی سریع ترین تنظیمات. این معادل کامیون دیزلی است که در جاده با سرعت 40 مایل در ساعت حرکت می کند.

این طراحی غیرمعمول دارای بشکه ای بسیار گسترده تر از حد معمول است ، سشوار بابیلیس مدل BB-2157 و آن را بزرگتر و سنگین تر از اکثر سشوارها می کند – قطعاً هنگام استفاده از آن بازوهای ما درد می کند ، اما اگر نگران کاهش آسیب گرما هستید ، هنوز فکر می کنیم که سشوار.

بررسی کامل ما را بخوانید: Remington Hydraluxe Pro EC9001

Revlon Pro Collection یک مرحله خشک کن و حجم دهنده

(اعتبار تصویر: آینده)
5. Revlon Pro Collection یک مرحله خشک کن و حجم دهنده
بهترین سشوار و مدل مو در یک
بهترین معاملات امروز

38.50 دلار
مشاهده در AMAZON
دلایل خرید
+ سریعترین زمان خشک شدن در هنگام آزمایش
+ استفاده آسان
دلایل اجتناب از آن
-خیلی بلند
-تعداد انعطاف پذیری ندارد
Revlon Pro Collection One Step Dryer & Volumiser یک کارت حافظه سشوار بابلیس کوچک در این لیست از بهترین سشوارها است زیرا به عنوان یک مدل و خشک کن 2 در 1 طبقه بندی می شود.

خشک کن های 2 در 1 در دهه 1990 مورد استفاده قرار گرفتند اما با ارزان تر سشوار فوق حرفه ای بابلیس شدن و خشک شدن سشوارهای حرفه ای از مد افتادند. این ممکن است یک مدل یکپارچهسازی با سیستمعامل Revlon را ایجاد کند اما مشخص است که چرا این طرح به سبک قدیمی ترها وفادار مانده است زیرا استفاده از آن ابزاری مطلق است.

اگر وقت ، حوصله و مهارت لازم برای سشوار کشیدن کامل موهای خود را با برس بشکه ندارید ، Revlon این دو را با هم ترکیب می کند. این به طور موثر یک برس بزرگ با منافذ هوا در زیر موها و دو تنظیم گرما ، بهترین مدل سشوار بابلیس به علاوه یک ضربه سرد است. همانطور که برس را از بین موهای خود حرکت می دهید ، همزمان خشک می شود و حالت می گیرد. این باعث درخشش مناسب موهای ظریف ما و میزان حجمی می شود که ما معمولاً از سشوار حرفه ای می گیریم.

با این حال ، Revlon پر سر و صدا و سنگین است و با وزن 850 گرم تولید می شود. با این اوصاف ، خشک شدن موهای ما فقط سه دقیقه و چهار ثانیه طول کشید. بنابراین این وزن اضافی آنچنان که انتظار داشتیم بهترین سشوار بابلیس تفاوتی ایجاد نکرد و شما فقط باید برای مدت کوتاهی صدا را تحمل کنید.

دلیل کوتاه آمدن در رتبه بندی ما این است که اگرچه تقریباً مناسب سشوار موتور سنگین بابلیس برای ایجاد حجم زیاد است ، اما ضربه خشک می شود اما هیچ تطبیقی ​​فراتر از این وجود ندارد. شما نمی توانید موهایتان را به وسیله آن خشک کنید ، یا سبک های مختلفی مانند خشک کن های سنتی ایجاد کنید و این یک نقطه ضعف قابل توجه برای ما بود.

بررسی کامل را بخوانید: Revlon Pro Collection یک مرحله خشک کن قیمت سشوار بابیلیس 7000 وات و بررسی حجم دهنده

تبلیغات

سشوار GHD Helios

اعتبار تصویر: آینده (اعتبار تصویر: آینده)
6. سشوار GHD Helios
سریعترین سشوار که آزمایش کردیم
Helios جدیدترین نسخه خشک کن مو از GHD است که اولین بار از سال 2015 است و هشت سال پس از فروش GHD Air است.

این زیبایی زیبایی هوا را با قدرت Aura ترکیب می کند و در نتیجه سشوار بابیلیس 7000 یک دستگاه خیره کننده ، متعادل و سریع خشک می شود که Dyson’s Supersonic را به عنوان خشک کن ما سرنگون کرده است.

GHD Helios که ظاهراً در چند سال گذشته برای ارزیابی آنچه رقبای سشوار بابیلیس 7000 وات ارزان ترش انجام داده اند صرف کرده است ، به طور قابل توجهی سبک تر از مدل قبلی خود است – 780 گرم در برابر 1.54 کیلوگرم. یک کل دسی بل ساکت تر از هوا است – و تقریباً نصف دسی بل ساکت تر از تقریباً هر خشک کن دیگر در

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>