سشوار خوب

دسته‌بندی نشده | No comments

انواع مختلفی از سشوار خوب و حتی مارک های بیشتری برای انتخاب وجود دارد. تعداد بیشماری از آنچه ارائه می دهد ، پیدا کردن بهترین سشوار را دشوارتر از همیشه می کند. با این حال ، با درک انواع اساسی سشوار ، عملکردها ، موتورها و قیمت آنها واقعاً می تواند به محدود کردن جستجوی سشوار که برای شما مناسب است کمک کند.

وجود دارد 5 نوع اساسی از مدل در ارائه. ابزاری سنتی است که بیش از 50 سال در این سالها تغییر نکرده است (و کاملاً صریح ، اکنون منسوخ شده است) ، یونی ، سرامیک ، تورمالین و نانو نقره. برخی از مدل ها دو یا تعداد بیشتری از این عناصر را با یکدیگر ترکیب می کنند. در اینجا سریع هر کدام اجرا می شود.

1 سشوار سنتی که برای اولین بار در دهه 1920 معرفی شد ، این ابزارها از یک موتور و یک عنصر سیم سیم کویل تشکیل شده است. این عنصر داغ می شود و موتور هوا را از روی سیم پیچ و از نازل بیرون می زند. مشکل بزرگ این است که آنها ذرات دارای بار مثبت (یون های مثبت) را تولید می کنند که کوتیکول را باز می کنند و ساقه مو را می پوشاند و باعث ایجاد موهای خشک و مات می شود که ظاهری شبیه به آن دارند. خوشبختانه ، این نوع سشوار برطرف شده است.

2 سشوار Ionic این دستگاه جدید یونهای منفی تولید می کند که قطرات آب را به قطرات میکرو قطره ای کوچکتر تقسیم می کند که به راحتی در شافت مو جذب می شوند. این شکستن قطرات آب به معنای کاهش زمان خشک شدن و آبرسانی مو است و به موهای براق و سالم تری با بدن بیشتر می انجامد.

3 سرامیک سشوار سرامیکی مدتی است که در ساخت آینه های مسطح (صاف کننده مو) مورد استفاده قرار می گیرد اما اکنون در سشوارها مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که در بالا ذکر شد ، وسایل سنتی از کویل فلزی به عنوان یک عنصر گرمایش استفاده می کنند. مشکل این است که گرمای تولید شده متناقض است و منجر به “نقاط سرد” می شود. سرامیک به طور مساوی گرم می شود ، بنابراین گرمای اعمال شده ثابت است و فواید اضافه شده ای وجود دارد که سرامیک باعث می شود تا خود را کنترل کند ، زیرا دمای اطراف را تشخیص می دهد. به همین دلیل ، بیشتر سشوارهای سرامیکی با چندین کنترل دما ، معمولاً فقط کم و زیاد نیستند. سرانجام نشان داده شده است که سرامیک تشکیل باکتری های موجود در دستگاه را کاهش می دهد ، که به نوبه خود به معنای تمیز کننده ، پوستی سالم تر و مو است. معمولاً سشوار هم یونی و سرامیکی است.

4 تورمالین سشوار
تورمالین یک سنگ نیمه قیمتی است که هنگام گرم شدن به طور طبیعی مقدار زیادی یون منفی ساطع می کند. هنگام خرد و تزریق روی عنصر گرمایش سرامیک ، مقدار یون های منفی تا 6 برابر افزایش می یابد. زمان خشک شدن به شدت کاهش می یابد و نتایج مو بهتر است. بیشتر سشوارهای تورمالین اجزای یونی ، سرامیکی و تورمالین را ترکیب می کنند.

5 سشوار نانو نقره ای این آخرین پیشرفت فنی است. این ماده 99 درصد کل باکتریهای موجود در سشوار را از بین می برد و به تمیز کردن و تمیز نگه داشتن مو و در نتیجه درخشندگی و طولانی تر کمک می کند. این نوع سشوار هنوز توسط همه شرکت ها ساخته نشده است اما طی سالهای آینده بدون شک اکثر آنها نسخه جدید خود را معرفی می کنند.

این وب سایت حاوی بهترین بررسی های سشوار در مورد برخی از بهترین ها در بازار امروز است. قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب مناسب کدام یک از مارک ها را از نظر ویژگی ها و قیمت مقایسه کنید.

در زیر بهترین بررسی های سشوار 2019 وجود دارد

 1. سشوار آندیس
  اندیس یک شرکت آمریکایی است که از سال 1921 اقدام به تهیه وسایل مراقبت از مو می کند. هنگام خرید سشوار آندری ، شما در حال خرید بهترین کیفیت با قیمت معقول هستید. آندیس نه تنها باعث سشوار خانگی و یونی و تورمالین می شود بلکه مدل هایی با دیوار نصب شده است که هم برای مصارف داخلی و هم برای هتل ها ساخته شده اند ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید محصولی را که ماندگار شده است خریداری می کنید.

سشوار موی سرامیکی Andis Tourmaline Ionic Nano
اکنون در آمازون بخرید

این یکی از بهترین فروشندگان شرکت است و نمی توان دلیل آن را سخت دانست. پوشش ، تلفیقی از نانو سرامیک و تورمالین است ، به طوری که موها سریعتر خشک شده و آسیب کمتری دارند. تورمالین مقدار زیادی یون منفی را منشعب می کند که قطرات آب را در ذرات بسیار ریز خرد می کند که به راحتی در یک فولیکول مو جذب می شود و به جلوگیری از صدمه در گرما کمک کرده و به موها جلوه ای براق می دهد.

این مدل با 4 تنظیم گرما و کنترل سرعت و دکمه عکسبرداری جالب برای قفل شدن در فرها ارائه می شود. یک موتور AC قدرتمند و سیم برق بلند وجود دارد. سه پیوست از جمله هستند؛ دیفیوزر سرامیکی ، کنسانتره و انتخاب کنید.

سشوار سرامیکی Andis Nano-Silver Tourmaline
اکنون در آمازون بخرید

فناوری نانو نقره جدیدترین نوآوری فنی است. این ماده 99 درصد باکتری ها را از بین می برد و به تمیز نگه داشتن سشوار کمک می کند. همچنین با از بین بردن هرگونه باکتری روی موهایتان ، نتایج درخشش بیشتری به دست می آورید که ماندگاری بیشتری دارد.

این مدل مجهز به موتور قدرتمند 1875 واتی است که به گونه ای طراحی شده است که زمزمه می شود (75 درصد ساکت تر از سشوارهای معمولی است). شما 4 ایمنی و تنظیم سرعت ، دکمه خنک و یک پلاستیک ALCI را برای ایمنی دریافت می کنید.

اندیس یونی / ترکیبی سرامیکی-بند ناف
اکنون در آمازون بخرید

یک مدل جمع و جور که هنوز هم دارای یک موتور قدرتمند 1875 واتی ، تنظیم 3 گرما / سرعت و دکمه عکسبرداری جالب است. همچنین با یک کنسانتره همراه است. اما بهترین ویژگی آن این است که می توانید با فشار دادن یک دکمه ، سیم را به طور کامل از دسته جدا کنید و دسته را برای فشردگی بیشتر به هم می ریزد.

ساعت / LED LED Andis Hang-Up Pro Turbo
اکنون در آمازون بخرید

از بین تمام سشوارهای دیواری اندیشه ، این Pro Turbo HD-2C بهترین است. این گران ترین است اما هر پنی ارزش آن را دارد و هنوز هم ارزان تر از بیشتر رقابت ها است. شما یک موتور 1600 وات ، 3 گرم و 2 سرعت تنظیم می کنید. صفحه نصب از فلز برای ماندگاری ساخته شده است (و نصب آن نیز آسان است) و در هنگام بازگرداندن سشوار در نگهدارنده ، ضربات خودکار وجود دارد.

Andis Euro HangUp 1875
اکنون در آمازون بخرید

با این وجود ارزان تر ، این مدل فشرده تر است اما از موتور قدرتمندتر 1875 واتی بهره می برد. شما خاموش شدن اتوماتیک ، 2 تنظیم حرارتی و 2 سرعته ، یک سیم کشی سنگین با رعایت فشار و یک دسته محصور شده و استفاده از آن را خسته کننده تر می کنید.

 1. سشوار BaByliss
  BaByliss امروز برخی از بهترین سشوارهای موجود در بازار را با بررسی بسیاری از مصرف کنندگان ، رتبه بالایی را برای هر سشوار BaByliss ایجاد می کند. اما آنچه که واقعاً چشمگیر است قیمت است. هر مدل با بسیاری از ویژگی های استاندارد و با قیمت های قابل توجهی پایین تر از سایر مارک های پیشرو همراه است.

سشوار موی یونی BaByliss Thermal Ionic
اکنون در آمازون بخرید

این سشوار دارای یکی از قدرتمندترین موتورهای AC است که می توانید خریداری کنید؛ 2000 وات این ابزار یک ظاهر طراحی شده دارای فناوری یون است. یون های منفی به از بین بردن فرسوده و افزودن درخشش و بدن به مو کمک می کنند. 6 تنظیم گرما و سرعت وجود دارد ، یک دکمه شات خنک برای قفل شدن در سبک و یک سیم برق 10 فوت. سشوار مجهز به نازل کنسانتره است. شما همچنین ضمانت 2 ساله دریافت می کنید.

سشوار موی یونی سرامیکی BaByliss Pro Carrera 2

اکنون در آمازون بخرید

این 8 سشوار یونی 8 پورت جهان با فناوری سرامیک است. این سشوار با وجود اندازه جمع و جور ، دارای یک موتور حرفه ای با عمر طولانی ، 1900 وات ، 6 تنظیم گرما و سرعت است که در مجموع 8 تنظیم ترکیبی را به شما ارائه می دهد. وزن سشوار 25٪ کمتر ، 25٪ فشرده تر است و 50٪ قدرت بیشتری نسبت به مدل های قابل مقایسه دارد. پوشش لاستیک “لمس نرم” است.

سشوار BaByliss PRO Nano Titanium
اکنون در آمازون بخرید

این باید یکی از پیشرفته ترین سشوارهای امروزی در بازار باشد. این موتور دارای یک موتور حرفه ای گشتاور بالا ، AC 1900 واتی است. نانو تیتانیوم در برابر خوردگی شیمیایی بسیار مقاوم است ، هدایت گرما بسیار خوبی است ، به اندازه فولاد اما 60٪ سبک تر است و یکی از نرمترین فلزات است و این ماده را برای استفاده در ابزارهای یک ظاهر طراحی مو ایده آل می کند. پوشش این محفظه از Ryton ساخته شده است ، که با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا شناخته می شود.

این مجهز به یک طرح گرفتن تپانچه ، پایه داخلی ، نازل کنسانتره ، 6 تنظیم گرما و سرعت ، و فیلترهای قلاب جانبی برای تمیز کردن آسان هستند.

سشوار BaByliss PRO TT (Carrera 2) Turmaline 3000

اکنون در آمازون بخرید

این ابزار از هر دو فناوری سرامیکی Ionic و Tourmaline استفاده می کند تا نتایج یک ظاهر طراحی شده عالی را ارائه دهد. دارای موتور قدرتمند AC 1900 واتی است که در طراحی بدنه بسیار براق قرار گرفته است. باز هم ، شما 6 تنظیم گرما و سرعت و نازل تمرکز فوق العاده باریک دریافت می کنید. نکته جالب در مورد این سشوار این است که شما همچنین 50 ماه ضمانت شگفت انگیز دریافت می کنید.

سشوار گرمکن تابشی BaByliss PRO TT برای موهای بدون رنگ

اکنون در آمازون بخرید

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این ابزار یک ظاهر طراحی شده مخصوص موهای درمان شده با رنگ طراحی شده است. از فناوری گرمای تابشی سالن استفاده می کند تا موها به آرامی خشک شود و از ریشه خارج شود ، بدون ایجاد سرخ شدن یا از بین رفتن درخشش یا رنگ. این دستگاه با 2 تنظیم سرعت ، مجهز به فیلتر عقب لولایی و پایه سشوار هندزفری همراه است. باز هم ، 50 ماه ضمانت شگفت انگیز وجود دارد.

 1. سشوار CHI
  ممکن است ارزان ترین آنها نباشند ، اما هیچ منکر کیفیت ساخت و نتایج زیبایی موهای یک سشوار CHI نیست. با توجه به رتبه های برتر در بررسی مصرف کنندگان ، آنها واقعاً جزء بهترین سشوارهای اطراف هستند.

و همچنین با استفاده از فناوری هایی که احتمالاً قبلاً مانند سرامیک ، تورمالین و نانو نقره از آن شنیده اید ، هر سشوار توسط CHI فاروک EMF کم (میدان مغناطیسی برقی) ساطع می کند که عملاً استاتیک را از بین می برد.

سشوار حرفه ای CHI Rocket

اکنون در آمازون بخرید

با وجود داشتن موتور قدرتمند 1800 واتی ، وزن آن 1.13 پوند است. برخی از ویژگی های اصلی آن عبارتند از:

2 تنظیمات گرما
دکمه سرد شات – یک بار خاموش و یک بار فشار دهید ، لازم نیست آن را نگه دارید.
شاخص نور مادون قرمز از طرف دیگر ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این ماده گرمای مادون قرمز و یونی تولید می کند
کمترین بازده EMF (فرکانس الکترو مغناطیسی)
میلیون ها یون منفی برای شکستن مولکول های آب به جای جوشاندن آنها مانند سشوار معمولی تولید می کند
50٪ زمان خشک شدن سریعتر از سایر موارد دیگر است
اتصالات شانه و تمرکز شامل

نسخه محدود سشوار موی یونی CHI Pink سرامیک صورتی

اکنون در آمازون بخرید

موتور آن به اندازه موشک قدرتمند نیست (1300 وات) یا به همان سبک وزن (1.5 پوند) است اما از نظر ظاهری زرق و برق دار است و هنوز نتایج بسیار زیبایی را برای یک ظاهر طراحی مو ارائه می دهد. در واقع ، وال استریت ژورنال آنرا رای داد “بهترین سشوار!” – (چاپ شرقی). نیویورک ، نیویورک: 30 آوریل 2004. صص. W.9C برخی از ویژگی های اصلی آن عبارتند از:

تنها 1.5 میکرون EMF در مقایسه با سایر سنتی ، ساطع می کند و باعث می شود تا 1500 میکرون خطرناک باشند
بیشتر سشوارها 500 ساعت طول عمر دارند اما این سشوار CHI باید حدود 1200 ساعت طول بکشد
دارای کویلهای سرامیکی خالص و مس سنتی نیست.

نسخه آبی سشوار موی سرامیکی CHI Nano

اکنون در آمازون بخرید

فناوری نانو نقره جدیدترین نوآوری در وسایل مو است. این فناوری جدید 99٪ باکتری ها را از بین می برد ، نه تنها به تمیز کردن لوازم خانگی و موهای شما کمک می کند بلکه باعث می شود موهای شما به مدت طولانی تر براق و سبک تر به نظر برسند. همچنین از یک سیستم جریان هوای دوگانه با دو دریچه استفاده می کند تا هوای دو برابر بیشتری داشته باشد و این باعث می شود قدرت بیشتری نسبت به مدل های معمولی داشته باشد.

در اینجا چند ویژگی اصلی سشوار CHI Nano وجود دارد:

نور شاخص مادون قرمز یونی
3 تنظیمات سرعت
دکمه عکسبرداری خاموش – یک بار روشن و یکبار فشار را فشار دهید. لازم نیست آن را نگه دارید
موتور آرام
ساخته شده در پایه سشوار
کلیه سشوارهای CHI با ضمانت یک ساله ارائه می شوند.

 1. سشوار Conair
  اجازه ندهید که کم هزینه آنها شما را فریب دهد ، Conair برخی از بهترین سشوارهای موجود در بازار را تهیه کنید. بسیاری از مدل ها دارای جدیدترین نوآوری ها مانند سرامیک ، تورمالین ، موتورهای AC و فناوری Nano-Silver و همه هستند و دارای ضمانت های بسیار خوبی هستند.

Conair از سال 1959 محصول جسمی مو را تولید می کند که توسط جولیان ریزوتو و پسرش لاندرو تاسیس شده است. اینک یکی از موفق ترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات زیبایی در جهان است. این پول و تخصص لازم برای سرمایه گذاری در جدیدترین فناوری برای تولید ابزارهای طراحی یک ظاهر طراحی شده جدید را دارد.

طراح CONAIR اینفینیتی مو بهترین گزینه این شرکت است. از هم سرامیک و هم تورمالین برای خشک کردن موها از درون و قفل کردن رطوبت طبیعی آن برای جلوگیری از آسیب گرما استفاده می کند. فناوری یونی به معنای یخ زدگی کمتری است. این دستگاه دارای یک ضمیمه صاف و یک شماره گیری کنترل فشار است که 360 درجه می چرخد ​​و می تواند در 8 موقعیت مختلف قفل شود. یک موتور قدرتمند 1875 واتی دارای دو تنظیم سرعت و همچنین دکمه ‘Cool Shot’ است. ضمانت فوق العاده 5 ساله وجود دارد.

اکنون در آمازون بخرید

CONAIR حرفه ای کهربای اصل سرامیک یونی Styler نرم می آید با یک موتور 1875 وات، 3 گرما و 2 تنظیمات سرعت. همچنین یک دیفیوزر برای سبک های فرفری و موج دار و دکمه ‘Cool Shot’ وجود دارد. این دیفیوزر دارای سرامیک و تورمالین است.

اکنون در آمازون بخرید

CONAIR اینفینیتی نانو نقره مو سشوار دارای یک موتور گشتاور بالا قدرتمند و آن را به اندازه کافی سبک است، اما قوی برای حتی بیشتر خواستار از مو. همچنین دارای 3 تنظیم حرارت و 2 سرعت با یک دکمه ‘Cool Shot’ است. این دستگاه دارای 3 پیوست است: یک نازل اصلی کنسانتره ، یک دیفیوزر قابل تنظیم و یک انتخاب. انتخاب بهترین نقطه فروش آن است. دارای دو ردیف انگشت شانه مانند با نوار سرامیکی با روکش تورمالین در وسط است که در واقع گرم می شود – یک اتصال مناسب برای کسانی که موهای مستقیم و با جواهری مانند درخشش می خواهند.

اکنون در آمازون بخرید

برای کسانی که از شیوه پیچ و تاب ، بند و بستن بند نافی متنفر هستند و به طور کلی در مواقعی که از سشوار استفاده نمی شود ، متنفر هستند ، مدل مو 222 Conair Infiniti Cord-Keeper Tourmaline Ceramic Ionic Hair Styler برای شما مناسب است. سیم فقط با فشار یک دکمه به دسته باز می شود. و لازم نیست در مورد عملکرد هم سازش کنید. این موتور دارای موتور گشتاور DC زیاد است و دارای 3 تنظیم سرعت حرارتی / 2 است و دارای یک کنسانتره و دیفیوزر می باشد.

 1. سشوار Elchim
  از زمانی که این شرکت برای اولین بار اقدام به ساخت محصولات مراقبت از مو در سال 1942 کرد ، به عنوان تولید برخی از بهترین ابزارهای یک ظاهر طراحی شده در صنعت سالن ، شهرت مطلوبی داشت. سشوار توسط Elchim سبک اروپایی را با جدیدترین فناوری ترکیب می کند.

این ادعای خالی نیز نیست؛ سشوارهای Elchim جوایزی از امثال مجله Allure را دریافت کرده اند و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO 9000 هستند.

سشوار Elchim 2001

اکنون در آمازون بخرید

این شاید محبوب ترین مدل شرکت باشد. این یک ابزار سبک وزن است و وزن آن فقط 1.3 پوند وزن است. شما یک موتور 1800 وات دریافت می کنید ، هفت ترکیب سوئیچ اجازه می دهد تا هفت برد سرعت و دما ، یک نازل مخروطی داشته و به صورت سیاه یا قرمز باشد. سشوار حرفه ای Elchim 2001 Elchim سشوار حرفه ای شماره یک در جهان است.

سشوار Elchim 5000 Da Vinci

اکنون در آمازون بخرید

سشوار Elchim Da Vinci یکی از پیشرفته ترین بازار است. این موتور از 2000 وات و ژنراتور یونی تولید می کند و باعث ایجاد جریان مداوم یون های منفی می شود که باعث کاهش زمان خشک شدن می شود ، رطوبت موهای شما قفل می شود و باعث کاهش آسیب گرما می شود. همچنین سبک وزن است ، دارای یک دسته طراحی شده ارگونومیک ، سوئیچ ضد لغزش “لمسی نرم” و بدنه پلی کربنات است که در برابر درجه حرارت های بالا مقاوم است. نکته دیگری که لازم به ذکر است این است که دارای یک دکمه عکس سرد است – چیزی که با سشوار 2001 در دسترس نیست.

سشوار Elchim Uragano Ionic

اکنون در آمازون بخرید

این ابزار بسیار شیک در تاپ فلزی عرضه می شود و 2 سال پشت سر هم برنده جایزه Allure Best of Beauty بود. اما Elchim Uragano با “سیستم تولید یون منفی یون” نیز آخرین فناوری را در خود جای داده است. موتور 1800 وات با 2 تنظیم سرعت و 2 تنظیم گرما است. بسته بندی توسط 2 نازل مخروطی و یک سیم 10 پا تکمیل می شود. با این حال ، این دستگاه گزینه ای با قابلیت عکسبرداری با سرما ندارد.

سشوار Elchim Galaxy

اکنون در آمازون بخرید

سشوار گلکسی 1800 از Elchim یک وسیله بسیار شیک است – در یک پوشش فلزی مشکی فلزی – که با استفاده از یک ظاهر طراحی شده ارگونومیک ایتالیایی و دارای یک طراحی ارگونومیک ایتالیایی که برای تعادل کامل در آن قرار دارد مشخص می شود. بر خلاف مدل های مورد بحث تا کنون ، دارای 3 تنظیم گرما و همچنین 2 تنظیم سرعت و دکمه عکس سرد است. سرانجام ، این دستگاه با 2 نازل مخروطی همراه است. این همه جانبه است و همه چیز را باید در مورد سشوار داشته باشید.

سشوار Elchim VIP Ionic

اکنون در آمازون بخرید

سشوار Elchim VIP 1800 وات جزو سبکترین وزنی است که تنها 1.2 پوند وزن دارد. این دستگاه دارای 4 ترکیب سرعت / گرما ، بخاری سرامیکی است که گرمای یونی مادون قرمز دور و 2 نازل کنسانتره تولید می کند.

6 سشوار Remington
هرکسی که سشوار Remington را خریداری می کند ، کشف می کند چه تفاوتی شگفت انگیز در پیشرفت های تکنولوژیکی در یک مو دارد! از درخشش درخشان گرفته تا فر کامل ، سشوارهای این روزها چیزی بیشتر از رشته های خشک ارائه می دهند.

Remington برای محصولات باکیفیت و مشهور به سالها شناخته می شود ، اما محبوب ترین مدل های آنها در قفسه ها در حال حاضر در واقع باعث بهبود سلامتی کلی موهای شما می شوند ، به جای اینکه آن را مانند سشوارهای سالهای گذشته خشک و لک بزنند!

چند مورد از سشوار های مشهور را در نظر بگیرید ، همه آنها کیفیت سالن و بالاتر از ویژگی های خط را با قیمت های باورنکردنی پایین ارائه می دهند. هر کدام از آنها پیشرفت های فن آوری خود را دارند که باعث شگفتی برای موهای شما خواهد شد ، اما همه آنها 1875 وات قدرت دارند و با دکمه شات خنک که در فر ها و سبک های دیگر قرار می گیرند آمده اند.

سشوار حرفه ای Remington

به لطف واحد AC منحصر به فرد ، این سشوار سالها طولانی تر از بسیاری دیگر خواهد بود. این شش تنظیمات وجود دارد که به شما امکان می دهد گرما و سرعت را با توجه به نیاز یک ظاهر طراحی شده یا خشک کردن خود تنظیم کنید. این دستگاه دارای دلبستگی بسیار مفیدی است که جریان هوا را برای یک ظاهر طراحی دقیق متمرکز می کند ، چه در سالن و چه در خانه. فیلتر به راحتی پاک می شود.

بهترین چیز در مورد سشوار یونی Remington تکنولوژی Ionic است که باعث از بین رفتن رطوبت در موهای شما می شود ضمن از بین بردن فرسودگی ، رطوبت و درخشش بیشتری به شما می بخشد.

سشوار Remington T-Studio

اگر کلمات تورمالین ، تیتانیوم و گرمای سرامیکی را شنیده اید ، احتمالاً در مورد سشوار مو Remington T-Studio Tourmaline شنیده اید. این سشوار تمام این پیشرفت های تکنولوژیکی را در یک محصول مفید ترکیب می کند. همچنین به فناوری Ionic اضافه کنید و یک سشوار بسیار قدرتمند 1875 واتی دارید که موهای شما را زیباتر از همیشه خواهد کرد.

این دستگاه با 3 گزینه سرعت و 2 گرما همراه است و فیلتر برای تمیز کردن سریع به راحتی از بین می رود. بند بند 6 پا و حلق آویز آن را برای هر سالن یا محیط خانه مناسب می کند. قیمت بسیار شگفت آور است ، به خصوص هنگامی که تمام ویژگی های به روز شده در آن را در نظر می گیرید!

سشوار Remington Shine Therapy

یک نگاه به سبک فوق مدرن این سشوار و واضح است که سشوار Remington Shine Therapy سشوار معمولی شما نیست. آنچه آن را از ظاهر منحصر به فرد جدا می کند غبار بسیار ریز “درخشش ویتامین” است که موهای شما را خشک و سبک می کند! غبار در حقیقت ترکیبی از روغن آووکادو و مرطوب کننده ها است که سرشار از ویتامین هایی است که هر سر مو برای درخشش زیبایی نیاز دارد. دکمه مهار راحت کنترل چقدر و چه زمانی اسپری در دستان شما را قرار می دهد.

یک قدرتمند 1875 وات باعث می شود درست و درخشش آن خشک شود و دارای 3 گزینه حرارتی و 2 سرعت است. فناوری یونی استاندارد است و شامل یک واحد گرمای سرامیکی نیز می شود. شما باید کارتریج های غبار را در هر 30 مورد جایگزین کنید.

سشوار Remington Emi

این یک سشوار بسیار بی نظیر است که برای بسیاری از مصرف کنندگان ضروری خواهد بود. این اتصال با اتصال وجود دارد که از جریان هوا برای چرخاندن موها به موهای “موج ساحل” استفاده نمی کند! کوره جلویی به منظور کاهش استاتیک و یخ زدگی طراحی شده است و فناوری استاندارد Ionic موهای شما را در طولانی مدت سالم نگه می دارد. سشوار Remington Emi Airwave هنوز 1875 وات قدرت و 5 گزینه تنظیم برای خشک کردن کارآمد دارد.

کدام سشوار Remington به بهترین شکل ممکن به نیازهای فردی شما بستگی دارد. با گزینه های بسیار زیاد و ویژگی های منحصر به فرد ، مطمئناً یک مورد وجود دارد که همه را خوشحال کند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>