شربت کلسیم

دسته‌بندی نشده | No comments

تا به امروز شکل های بسیاری از مکمل کلسیم به بازار عرضه شده اند اما شربت کلسیم نانولیپوزومال لیپوکسید جدیدترین آن ها است. این شربت کلسیم، جدیدترین محصول شرکت کیمیا کالای رازی بوده و افراد بزرگسال و کودکان می توانند از آن استفاده کنند. کمبود کلسیم، یکی از مشکلات رایجی است که این روزها در بسیاری از افراد دیده می شود. معمولا افراد به دلیل عدم مصرف غذاهای حاوی کلسیم به کمبود کلسیم دچار می شوند و به مصرف مکمل ها رو می آورند. مکمل های کلسیم به شکل های مختلفی در بازار عرضه می شوند از کپسول و قطره خوراکی گرفته تا شربت کلسیم.

شربت کلسیم معمولا توسط افرادی که نمی توانند قرص مصرف کنند، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین کودکان نیز به دلایلی که گفته شد، مصرف شربت کلسیم را ترجیح می دهند. کلسیم یکی از مهم ترین عناصر موجود در بدن است که برای رشد و سلامت استخوان ها ضروری بوده و کمبود آن مشکلات جدی برای افراد به وجود می آورد. جالب است بدانید که ۹۹ درصد کلسیم موجود در بدن، در استخوان ها و دندان ها ذخیره می شود.

شربت کلسیم

انواع شربت کلسیم موجود در بازار به روش های قدیمی تولید می شوند اما شربت کلسیم لیپوکلسید از یک روش ساخت نوین بهره می برد. در این روش تحویل دارو که نانولیپوزومال نام دارد، کلسیم خوراکی در لیپوزوم ها قرار می گیرد و لیپوزوم ها نیز به دلیل اینکه می توانند رفتار سلول ها را تقلید کنند به راحتی جذب بدن می شوند. شربت کلسیم لیپوکلسید برای نخستین بار در ایران تولید می شود و تمامی مشکلاتی که سایر مکمل ها برای مصرف کنندگان ایجاد می کردند را برطرف کرده است.

پزشکان همواره توصیه می کنند که بهتر است مکمل های کلسیم به همراه ویتامین D مصرف شوند. شرکت کیمیا کالای رازی برای رفع نیاز مصرف کنندگان، از ویتامین D3 نیز در ترکیب شربت کلسیم لیپوکلسید استفاده کرده است. علاوه بر ویتامین D3، زینک و منیزیم نیز در ترکیبات این شربت کلسیم وجود دارند. مقدار مصرف توصیه شده شربت کلسیم توسط پزشکان ۵ الی ۱۰ میلی لیتر در روز است و نباید بیشتر از این مقدار مصرف شود. از جمله مزایای شربت کلسیم لیپوکلسید می توان به عدم ایجاد مشکلات گوارشی، درصد جذب بسیار بالا، جذب ساده توسط بدن و حفظ سلامت دندان ها و استخوان ها اشاره کرد.

برای خرید این شربت کلسیم با قیمت مناسب، می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید یا این که با مراجعه به داروخانه های سراسر کشور، آن را تهیه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>