قیمت میلگرد در بوشهر

دسته‌بندی نشده | No comments

قیمت میلگرد ساخته شده اگر پروژه ساخت و ساز شما نیاز به تقویت میله با ویژگی های سفارشی دارد ، شرکت Harris Supply Solutions منابعی برای تحویل میلگرد ساخته شده برای مطابقت با مشخصات شما دارد. از طریق هریس میلگرد ، شرکت تابعه شرکت مادر ما ، گروه هریس استیل ، تیم ما نیازهای شما را به روشی به موقع و مقرون به صرفه برطرف می کند.

هریس خرید میلگرد بر کنترل کیفیت تأکید دارد. با استفاده از روشهای تولید ساده که در تمام سطوح ساخت و تحویل هماهنگ شده است ، ما بالاترین سطح کیفیت ، عملکرد و قابلیت اطمینان را تضمین می کنیم. محصولات میلگرد ساخته شده ما با استفاده از ابزار پیشرفته جزئیات CAD ساخته شده اند و می توان آنها را با طیف گسترده ای از پوشش های محافظ و مقاوم در برابر خوردگی برای اطمینان از عملکرد برجسته در سخت ترین محیط ها به پایان رساند.

کاربرد انواع میلگرد

سد هوور – میلگرد ساخته شده

نوار تقویت کننده ساخته شده سفارشی

خرید میلگرد آجدار یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات تقویت کننده فولاد در ایالات متحده است که روابط طولانی مدت سودمند متقابل را با شرکت ها و پیمانکاران در سراسر صنعت ساخت و ساز آمریکای شمالی تقویت می کند. با امکانات ساخت میلگرد در سراسر ایالات متحده و کانادا ، هریس میلگرد برای تکمیل سفارشات از هر اندازه بزرگ یا کوچک مجهز است.

برای بحث در مورد نیازهای ساخته شده میلگرد خود ، درباره سایر محصولات میلگرد ما بیشتر بدانید یا درخواست پیشنهاد می کنید ، با تیم تأمین هریس تماس بگیرید. از طریق ارتباط کاری نزدیک ما با هریس میلگرد و منابع جامع موجود از طریق شرکت مادر ما ، می توانیم یک راه حل ساخت میلگرد پیدا کنیم که با بودجه شما کار می کند ، پروژه شما را طبق برنامه نگه می دارد و به شما کمک می کند تا یک شرکت ساختمانی کارآمد و سودآور کار کنید. قبل از خرید میلگرد ضد زنگ

میلگرد روکش دار اپوکسی

خرید میلگرد روکش اپوکسی ، که به آن میلگرد سبز نیز گفته می شود ، در بتن تحت شرایط خورنده استفاده می شود. این موارد ممکن است شامل قرار گرفتن در معرض نمک های چرب کننده یا محیط های دریایی باشد. میلگرد روکش اپوکسی یا میلگرد مقاوم در برابر خوردگی در ساختارهای زیر استفاده می شود:

  • پل ها
  • سازه های پارکینگ
  • پیاده رو
  • سازه های دریایی
  • کار تعمیر

برای تقویت بتن و محافظت در برابر خوردگی ، به جای میله های تقویت کننده معمولی از میلگرد روکش اپوکسی یا میلگرد مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود. پوشش اپوکسی قبل از حمل و نقل در کارخانه به فولاد اعمال می شود تا از مقاومت در برابر خوردگی اطمینان حاصل شود. میله های تقویت کننده فولادی با روکش اپوکسی (میلگرد) ممکن است در هر بتنی که تحت شرایط خورنده باشد استفاده شود. اینها ممکن است شامل قرار گرفتن در معرض نمکهای مقطر یا آبهای دریایی باشد.قیمت میلگرد اروپایی

ASTM A775 را برای مشخصات میلگرد روکش اپوکسی بارگیری کنید ، از Epoxy Interest Group بازدید کنید یا از Harris Supply Solutions برای همه نیازهای میلگرد تقویت کننده فولاد با روکش اپوکسی یا میلگرد مقاوم در برابر خوردگی درخواست قیمت کنید.

لیست ما از امکانات پوشش اپوکسی مجاز CRSI را مشاهده کنید

قیمت میلگردهای سیاه – قیمت پایین با کیفیت بالا

میلگرد مشکی یک میلگرد بدون روکش معمولی است که برای کاربردهایی که رطوبت ندارند ، مقرون به صرفه تر است در مقایسه با سایر میله های تقویت کننده با روکش های خاص مانند درمان های اپوکسی یا ضد زنگ ، میلگرد سیاه مستعد زنگ زدگی و خوردگی است اما در مواردی که به پوشش های اپوکسی و ضد زنگ نیاز نیست ، ارزان ترین و بهترین نوع است.

دسته ای از میلگردهای سیاه تغییر شکل یافته

میلگردهای مشکی

مزایای:

ارزانترین نوع میلگرد.

میلگرد رایج که در ساختمان استفاده می شود.

عالی در کاربردهای بدون رطوبت.

خرید میلگرد به نرخ کارخانه همانطور که می دانیم ، استانداردهای محصولات میلگرد سیاه عامل اصلی طراحی بتن آهنی و بتن ساختمانی است. چندین مشخصات بین المللی در شرکت ما موجود است.

اندازه ها:

قطر:

# 2 – # 11 ، # 14 ، # 18 یا 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 13 ، 14 ، 16 ، 18 ، 20 ، 22 ، 25 ، 28 ، 32 ، 36 ، 40 ، 50 میلی متر جزئیات بیشتر.

طول:

مستقیم: 6 – 15 متر ، کویل U شکل یا گرد به عنوان استاندارد.

استانداردها:

ASTM A615: میله های فولادی کربنی تغییر شکل یافته و ساده برای تقویت بتن این نوع میلگردها می توانند بتن را مقاوم کرده و نگه دارند و در کاربردهای کم تنش و کم تقاضا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. تنش و وزن می تواند توسط میلگرد جذب شود ، در همین حال ، انبساط یا انقباض بتن مسلح ناشی از قرار گرفتن در معرض گرما یا سرما می تواند توزیع شود.

خصوصیات میلگرد فولادی

ASTM A706: میله های تغییر شکل یافته و فولادی کم آلیاژ برای تقویت بتن محصولات میلگرد مشکی ASTM A706 که در کوره های باز ، کوره های برقی یا اکسیژن پایه ریخته می شوند ، ویژگی قابل جوشکاری آنها را دارند. از آن به طور گسترده ای در کلاه های خم ، اتصالات ، پایه ها ، بیش از اندازه های شافت و غیره استفاده می شود. قیمت میلگر امروز

ASTM A1035: مشخصات استاندارد میله های تغییر شکل یافته و ساده ، کم کربن ، کروم ، فولاد برای تقویت بتن. این نوع میلگرد یکی از قوی ترین ، چند منظوره و با دوام میلگرد در بین همه میلگردها است. این ویژگی ضد خوردگی آن است که باعث می شود در مواردی که شامل محیط مرطوب یا فرار است ، استفاده شود.

استانداردهای دیگری که می توانیم ارائه دهیم مانند:

BS4449 ، GB (HRB335 / HRB400 / HRB500) ، CSA G30.18-M92 (R2002) ، DIN ، JIS ، SANS ، NF و غیره

قیمت میلگرد زیگزاگ رول مات ، میلگرد استارتر و میلگرد گوشه ای برای کارکرد آسان میله تقویت کننده می تواند در سازه های مختلف بتنی مختلف مورد استفاده قرار گیرد به طوری که فقط میلگرد مستقیم نمی تواند پاسخگوی نیازهای بازار باشد. به منظور متناسب با پیکربندی عنصر در حال ساخت ، شرکت ما همچنین میلگردهای فرآوری شده را با توجه به نیاز مشتری مانند تشک رول ، میلگرد استارتر ، میلگرد گوشه ای تأمین می کند.

انواع میلگرد

ما همچنین شکل های دیگر خم را به عنوان نیاز شما ارائه می دهیم.

تشک های رولی

قیمت میلگرد ترمکس تشک رولی به این معنی است که میله های میله ای می توانند به شکل حصیر ساخته شوند تا حمل و نقل و نصب آن بسیار آسان تر از قبل شود. علاوه بر این ، در مقایسه با قرار دادن یک به یک میلگردهای شل ، می توان در وقت و تلاش صرفه جویی کرد. میلگردهای تشک رول توسط دستگاه گره خورده است. روند بافتن میلگردها برای شکل رول با استفاده از سیم فلزی ، میلگردها محکم به هم گره خورده اند ، به طوری که حمل و رول کردن آنها با دست برای کارگران آسان است. تشک مناسب برای دال های تخت بتونی ، مانند تخته های کف سنگین ، عرشه های پل ، عرشه های معلق است.

قطر: # 3 – # 11 ، # 14 ، # 18 یا 12 میلی متر – 40 میلی متر.

میلگردهای شروع کننده

میلگردهای استارتر از محصولات سنتی میلگرد مستقیم پس از خم شدن هستند که بوسیله آنها وظایف گره زدن دیوارهای بتونی یا بتونی تقویت شده به دال یا پایه ها را دارد. شکل و اندازه را می توان سفارشی کرد.

میله های گوشه ای

قیمت میلگردهای گوشه محصولی هستند که برای اجرای گوشه یک سازه در زاویه های راست خم می شوند. از آن به طور گسترده ای در دیوارها ، اسلب ها و تیرها استفاده می شود. شکل و اندازه را می توان به سفارش ساخت. با این حال ، بسیاری از انواع دیگر آزمون ها در ادبیات به منظور تأمین نیازهای خاص ارائه شده است. در این میان ، یک آزمایش منطقی ساده که امکان اندازه گیری دقیق بار کشش و جابجایی لغزش را فراهم می کند [25،26] برای شبیه سازی شرایطی که بتن اطراف آرماتور کششی تحت تنش های کششی قرار دارد ، ساخته شد. این یک نسخه اصلاح شده از آزمون کشش استاندارد DS2082 دانمارک است [27].

آزمایش دانمارکی نیاز دارد که بتن اطراف میله تعبیه شده با آرماتورهای مارپیچی محصور شود. این تقویت مارپیچ در نسخه اصلاح شده حذف شده است (شکل 1 ب) [27]. میله های تعبیه شده مانند آزمایش دانمارک از انتها به انتهای دیگر قرار داده می شوند تا هرگونه تعامل نیروها بین آنها از بین برود. در برخی از تنظیمات این آزمون [25،28،29] ، طول جاسازی یک نوار بیشتر از دیگری است (شکل 1b) ، و فقط لغزش بین میله کوتاه تر و بتن اطراف آن ثبت شده است. در همین حال ، در تنظیمات دیگر [26] ، دو میله طول لنگر یکسانی دارند و میانگین لغزش اندازه گیری شده بین هر میله و بتن اطراف در هر انتها به عنوان لغزش مربوط به میله برای یک بار خاص در نظر گرفته شده است.خرید میلگرد در بازار آهن بر اساس نوع آن مشخص می شود.

2.2. تست نصب و ابزار دقیق

در این کار تحقیقاتی ، از نسخه اصلاح شده آزمون کشش استاندارد دانمارکی ، که در شکل 1b نشان داده شده است ، استفاده شد. نمایش شماتیک تنظیمات آزمون در شکل 2 نشان داده شده است ، در آنجا مشاهده می شود که طول تعبیه یک نوار کوتاه تر از نوار دیگر است.

خرید میلگرد به نرخ کارخانه نیشابور برای هر نمونه ، از دو مبدل برای اندازه گیری لغزش هر یک از دو میله با توجه به بتن در طول آزمایش کشش استفاده شد. برای این منظور ، تکیه گاه های سخت آهن بر روی هر میله نصب شده بود تا مبدل سوار شده روی بلوک بتونی بتواند به تکیه گاه فشار بیاورد و لغزش نسبی میله – بتن را اندازه گیری کند. فقط اندازه گیری های میله کوتاه برای تعریف رابطه تنش و لغزش پیوند استفاده شد. لغزش پیوند با اندازه گیری لغزش کل و کم شدن کشش میله بین مبدل و سطح بتن محاسبه شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>