ماشین اصلاح صورت صفر زن بهترین ها ی سال 2021

دسته‌بندی نشده | No comments


ارسال شده در تاریخ ارسال شده در15 آگوست 2019توسطمدیر
فهرست مطالب
RAZOR ELECTRIC TEENAGERماشین ریش تراش برقی برای نوجوانان: تراشیدن چیزی است که باعث می شود از نظر ظاهری مردان ماشینی بیشتری به دست آورید. بر خلاف ریش تراش معمولی ، غالباً نوجوانان دارای ترس و فاکتورهای مهمی هستند که احتمالاً آنها را قادر به اصلاح صاف تر می کند. نوجوانان و مبتدیان از اثر اصلاح ، برش ، برآمدگی ماشین ریش تراش و غیره می ترسند. تکنیک و دستگاه مناسب بهترین راه حل خواهد بود.

جدا از بررسی ویژگی های ریش تراش ، برای انجام یک تراش نزدیک و ایمن به عنوان مبتدی ، به هک های مخصوص راهنما نیز نیاز دارید. چون تراشیدن یک روند معمول برای مردان است ، بنابراین بیشتر آنها برای اولین بار از لک ها ، کبودی ها و غیره رنج می برند. در این مقاله به برخی از هک های مهم در مورد ایمنی ، انتخاب بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی برای آقایان نوجوان اشاره خواهیم کرد.

همانطور که می دانیم برای هر مورد ، بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای تراشیدن دختران برای اولین بار وجود دارد. فراتر از چه جدیدی می توانید تولید کنید و می توانید با آن روبرو شوید. فقط یک لحظه ساده اما مؤثر به خود اختصاص دهید تا آن را از روی آن جمع کنید و از آن لذت ببرید. تراشیدن در مردان یک کار بسیار مهم و روزمره است. و به همین دلیل است که شما باید اول آن را انتخاب کنید ، به خصوص هنگام برخورد با جوان تراشندگان.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای بچه های نوجوان
وقتی نوجوان هستید ، تغییرات شروع می شوند. و این در سطح عمومی اتفاق می افتد. انقلاب احساسات و هورمونها ریشه های آنچه در زندگی و تجربیات ما به وجود می آورد را تشکیل می دهد. در بین چیزهای زیادی که تغییر می کند ، موها نیز در نواحی مختلف بدن ظاهر می شوند ، بنابراین برگ مهمترین تشخیص ریش و سبیل بسیار مهم و آشکار است. برای مقابله با همه این تغییرات ، به یک ریش تراش جدید نیاز دارید.

به نظر می رسد بهترین ماشین ریش تراش ​​مخصوص جدید نوجوانان عالی است. فارغ از حساسیت در برابر هر گونه ناراحتی مو و پوست در برابر هر گونه موی ناخوشایند مو و پوست مقاومت نخواهد کرد. برای بدست آوردن کیت تراشیدن قابل اعتماد برای نوجوان ، واقعیت کمی متفاوت است.

به زودی متوجه می شوید که اولین ریش تراش برقی که خریداری کرده اید همان چیزی نیست که انتظار دارید. اگرچه ما در مورد صحت اصلاح ، سرعت ، راحتی ، قدرت گفتیم اما خرید بهترین ریش تراش همیشه آسان نیست. هر فرد دارای یک نوع مو و حساسیت در پوست است که انتخاب آن را دشوار می کند.

انتخاب بهترین ماشین ریش تراش ​​برای نوجوان بسیار مهم است. به رغم همه چیز ، ذهن خود را با نوع ریش تراشی مورد نیاز پاک کنید. علاوه بر این ، باید شما را به ارزش خرید نتیجه گیری و قابلیت استفاده سوق دهد.

ماشین اصلاح صورت صفر زن

در این وبلاگ فوق مرور ، ما به برترین اصلاح کننده های تراشیدن مخصوص پوست نوجوان اشاره خواهیم کرد. آنچه را که باعث می شود آنها از ویژگیهای مختلف ، جوانب مثبت و منفی استفاده کنند ، اضافه خواهیم کرد. بیایید لیست بهترین تراشنده برقی برای مرد جوان را بررسی و بررسی کنیم.

مردان حتی هر روز از تجارب دلپذیر تراشیدن لذت می برند و می خواهند. برای به دست آوردن حداکثر راحتی ، سرعت و سهولت در اصلاح با ماشین الکتریکی. این پارامترها با احترام به حساسیت به پوست و عجله غافلگیرکننده تصادفات ترکیب می شوند.

به طور مداوم ، بهترین مارک های تراشنده فیلیپس است که بیشترین انتخاب و مورد اعتماد در بین هر دو جنس است. فیلیپس به دلیل داشتن محصولات مراقبت از زیبایی و وسایلی مانند سشوار ، صاف کننده و ماشین ریش تراش مخصوص نوجوانان بسیار مهم است.

برخی از گسترده ترین و بهترین ماشین ریش تراش ​​های برقی برای دختران و پسران نوجوان به شرح زیر است:

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای مبتدیان: 11 گزینه برای نظر شما
مدل تایپ کنید زمان اجرا قیمت
فیلیپس نورلکو 4500 دوار 50 دقیقه
بررسی قیمت
Braun Series 3 ProSkin 3040s فویل 45 دقیقه
بررسی قیمت
Panasonic ES8103S ARC3 فویل 42 دقیقه
بررسی قیمت
Remington F5-5800 فویل 60 دقیقه
بررسی قیمت
Panasonic ES8243A Arc4 فویل 45 دقیقه
بررسی قیمت
فیلیپس نورلکو 8900 دوار 50 دقیقه
بررسی قیمت
فیلیپس نورلکو 4100 دوار 50 دقیقه
بررسی قیمت
Philips norelco 9300 دوار 50 دقیقه
بررسی قیمت
Philips norelco 5570 دوار 60 دقیقه
بررسی قیمت
Philips Norelco SW6700 دوار 60 دقیقه
بررسی قیمت
بهترین پیشنهادات خرید الکترونیکی برای نوجوانان در سال 2020 ، با راهنمای خرید کامل
بررسی قیمت
بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای نوجوانان چیست
اگر نوجوان هستید و قصد دارید بیش از هر نوع ابزار First Electric Shaver از این تعداد زیادی استفاده کنید. آنچه مهم است باید ابتدا به دنبال نیازهای خود باشید ، و سپس ویژگی های Teen Shavers به ​​طور خاص. همانطور که بسیاری از مارک ها و مدل های مختلف وجود دارد ، اما ما برخی از برترین برش های برقی برای کودکان را در زیر نتیجه گرفته ایم. بیایید آنها را بررسی کنیم و به شما اجازه می دهیم که بهترین ماشین ریش تراش ​​سطح ورودی را بدست آورید.

 1. Philips Norelco 4500: بهترین ریش تراش مرطوب و مرطوب برای پوستهای نوجوان
  اگر شما اولین بار ریش تراش هستید ، پس Philips برند شناخته شده ای است که به آن پاسخ می دهید. این شرکت بسیاری از Shavers For Beginners بسیار عالی را راه اندازی کرده است تا اولین تجربه تراشیدن بدون دردسر را تجربه کنند. این مدل برند معروف Norelco 4500 ابزاری مهم برای اصلاح استارت آپ ها است.

استفاده و مدل تراشکاری دستی توسط فیلیپس با کلیه ویژگی های مفید ساده است. این مجهز به سیستم اصلاح تراش DualPrecision ، فناوری Augatech است که یک ماشین ریش تراش قابل اعتماد برای نوجوانان را رقم می زند. این تجهیزات اصلاح تراشیدن صاف و ایمن از موهای صورت در هنگام خارش است. همانطور که با یک سر محوری چرخان آسان ارائه می شود که حرکات صافی بر روی صورت و لبه ها ارائه می دهد. دارای انعطاف پذیری آسان است که شناور کاملی از سطح پوست ارائه می دهد.

برای گرفتن شارژ کامل به مدت 50 دقیقه اثرات عالی برای اصلاح در حدود 8 ساعت زمان می برد. فقط می توانید فقط در 3 دقیقه برای اصلاح سریع جابجایی کنید اما این مورد برای اصلاح یک بار اصلاح است. Philips Norelco Shaver 4500 از ویژگی هایی مانند صفحه نمایش LCD ، وضعیت باتری و نشانگر باتری کم به ارث می برد ، این باعث می شود ریش تراش مناسب تر شود. این نرم افزار در توابع ایده آل است و سایبان مرطوب و خشک را هم برای پوست های نوجوان ارائه می دهد. این ابعاد کاملاً فشرده است و از ابعاد 2.2 2.2 2.2 در 5.8 اینچ برخوردار است.

فیلیپس نورلکو شیور 4500
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
یکی از فیلیپس نورلکو شیور 4500
یک رئیس محافظه کار
یک کابل برق
یک برس تمیز کننده
Philips Norelco 4500 همچنین:
ضمانت برگشت پول 45 روزه
2 سال ضمانت کامل
منفی
✘ در تمیز کردن اسکله فاقد آن است.
✘ طول می کشد بسیاری از وقت برای فقط 50 دقیقه شارژ (هشت ساعت در شارژ).
طرفداران
✓ آن را با دو balds ثبت اختراع و طراحی ارگونومیک است که تحریک پیشنهادات کمتر پوست هنوز نزدیک ترین تجربه اصلاح می آید.
✓ این فوق العاده انعطاف پذیر و حتی در لبه کانتور از چهره قابل اعتماد است.
✓ صفحه نمایش ال سی دی به ارث می برد که شما را قادر می سازد در مورد نشانگر باتری.
✓ مفید با انواع مختلف کرم تراشیدن و ژل، در هر دو گزینه اصلاح خشک و تر.
✓ از لحاظ ساختاری دستی ، ساده و با دوام است.
✓ همچنین می توانید از آن برای پیرایش و شکل دادن به سوزش های جانبی و سبیل استفاده کنید.
aver این ریش تراش مناسب برای نوجوان است.

 1. برون سری 3 Proskin 3040s برقی مرطوب و خشک برای نوجوان حساس پوست
  Braun Series ، 3 ProSkin 3040s ، یکی از قابل اعتماد Razor For Teens است که سه حالت مختلف برش را ارائه می دهد. این نزدیکترین و ایمن ترین تجربه تراشیدن را برای اولین بار به پوست تراشنده می دهد. این مورد به Micro-Comb و Senso-Foil Technology ارائه شده است که آن را به عنوان بهترین تراشیدن مناسب برای نوجوان با Acen و سایر حساسیت ها تبدیل می کند.

این یکی از پرمصرف ترین ریش تراش برقی اول است که حتی کوچکترین موهای صورت را برش داده و می کند. این جمع و جور ، بادوام و از کلیه ویژگی های لازم که باید در هر ترمیم هوشمند باشد وجود دارد. تریمر با تمام کمال طراحی و ارائه اثرات اصلاح سریع اما در عین حال نرم تر. در تمیز کردن بهتر موها ، به راحتی و ایمن روی کف ، ژل و سایر کرمهای تراشیده می شود.

اگر می خواهید ریش خود را برش دهید یا می خواهید با سوزن سوزن به ظاهر شیک به نظر برسید ، پس این بهترین ریش تراش برقی برای مرد جوان مناسب شماست. این نرم افزار کامل و صافی را در خط فک ارائه می دهد ، همچنین بهترین ریش تراش برقی با طراحی سر نازک همراه است. ریش تراش 100٪ ضد آب است ، بنابراین برای تجربه اصلاح مو در خشک نیز ایده آل است.

هنگامی که به طور کامل شارژ شد ، می خواهید علاوه بر این با حالت تراشیدن عالی ، زمان اجرای 60 دقیقه سیم را نیز ارائه دهید. این Triple Action Cutting یک تراشنده جدید تراشیده و سبک است و دارای کلیه ویژگی های دستی است. ابعاد آن در حدود 6.1 2.2 2.2 x 8.7 اینچ در وزن 12 .5 اونس است که از باتری های Ni-MH تشکیل شده است.

Braun Series 3 ProSkin 3040s
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
ماشین ریش تراش برقی One Braun Series 3 ProSkin 3040s
یک رئیس محافظه کار
یک کابل برق
یک برس تمیز کننده
منفی
✘ در سر محوری وجود ندارد.
✘ برای اینکه به تجربه تراشیدن پوست نزدیک شوید ، باید چندین بار در طول یک برش از آن استفاده کنید.
✘ مفید است ، اما با این وجود برند دارای کیسه حمل مسافرتی نیست.
طرفداران
Sh این تراشنده با دوام ، استحکام و ارگونومیک Shaver For Beginners که در دسته Razor Entry-Level قرار دارد.
✓ این آسان برای استفاده، تمیز کردن، شستشو، و حفظ، ارائه می دهد که گرفتن دستی است.
✓ دارای ویژگی های پیشرفته ، عملکرد و کارایی است ، بنابراین Shaver مناسب برای پوست نوجوان نیز مناسب است.
✓ مقاوم در برابر زنگ زدگی و مقاوم در برابر آب است که تجربه اصلاح / مرطوب و خشک اصلاح را فراهم می کند.

 1. Panaveric ES8103A Arc3 3 ماشین ریش تراش برقی خشک مردانه
  این یکی از برگزیده ترین ماشین ریش تراش ​​برقی Teen Electric است که در کنار شرکت های فیلیپس و براون قرار می گیرد. مانند قبل تراشیدن بسیار نزدیک و صاف را در ایمنی ارائه می دهد. این سر دارای سر محوری قابل انعطاف است که جلوه ها و تجربه اصلاح فوق العاده قابل تنظیم را ارائه می دهد. این کار تراشیدن یک کار بی دردسر و بدون دردسر را در کلیه اعمال جامع انجام می دهد.

ریش تراش برقی عالی و ایمن برای کودکان و نوجوانان ، که نزدیکترین موهای پوست را به راحتی قطع می کند. این مدل با طراحی 3 ماشین ریش تراش ه ای انجام می شود که نازک ترین موهای صورت موجود در هر گوشه صورت شما را برش می دهد. این وسیله برای اصلاح و خشک کردن و خشک کردن با انواع محصولات تراشیدن مفید است.

Panasonic ES8103S ARC3 به راحتی با زاویه 30 درجه قابل چرخش است ، که حداکثر گزینه برش را ارائه می دهد. هرگز به کبودی ، بریدگی و کبودی ماشین ریش تراش منتهی نمی شود. این فناوری نانو را به ارث می برد که در فرآیند تراشیدن ملایم و ایمن تر است و هیچ گونه آسیب پوستی یا تحریک کننده ای ایجاد نمی کند.

این بهترین ریش تراش برقی برای نوجوان انتخاب مناسبی برای پیرایش سوزش های جانبی ، لبه های صورت و سبیل است. این نمایشگر LCD دارد ، که در مورد وضعیت باتری ، حالت استفاده شده با حالت تمیز کردن لرزش صوتی بازی می کند. در ابعاد جمع و جور 0.2 4 4 5 5 اینچ می آید و فقط 1.1 پوند وزن دارد.

ریش تراش برقی پاناسونیک ES8103S Arc3
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
ریش تراش برقی یک پاناسونیک ES8103S ARC3
یک رئیس محافظه کار
یک کابل برق
یک کیف مسافرتی
در یک نگاه:
سه ماشین ریش تراش ه Nanotech با درجه 30 درجه SS Ultra Sharp
برش پاپ آپ
سر محوری انعطاف پذیر
اصلاح و مرطوب و خشک
قابل شستشو
موتور خطی
13،000 CPM
اصلاح اصلاح نزدیک
نمایشگرهای LCD 10 مرحله ای
توان باتری
و حالت تمیز کردن
ضمانت محدود به مدت 2 سال
منفی
✘ باتری به سرعت تمام می شود که یک اشکال قابل توجه است.
✘ آن را با ایستگاه شارژ کوچکتر نصب شده است، که توسط بسیاری از کاربران گفت
✘ اغلب در حین تمیز کردن کار سخت کاری می کنید
طرفداران
✓ از آن می آید سه پره که انعطاف پذیر با حرکت 30 درجه به ارائه تر و تمیز آسان و چوب و خاشاک هستند.
✓ مفید برای خط ریش، سبیل کمال.
✓ وراثت ، فناوری نانو ، ال سی دی ، سیستم لرزش صوتی ، موتور درایو خطی با کارایی بالا و غیره
✓ این ریش تراش جدید برای نوجوانان با دوام ، جمع و جور و حمل و نقل آسان است.
✓ این ساده در استفاده است، سریعتر در اصلاح، و قابل اعتماد در ویژگی های.
✓ تمیز و نگهداری آسان ، پس از استفاده.
✓ مقرون به صرفه به جیب.

 1. Remington F5-5800: بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای دختر نوجوان
  هنگامی که به دنبال دستیابی کامل به ریش تراش برای مبتدی هستید. Remington F5-5800 ماشین ریش تراش برقی عالی Teen است. این محصول با تمام ویژگی های لازم و در عین حال پیشرفته همراه است. این مدل تجاری خاص و مدل اصلاح هیچ چیزی کمتر از فیلیپس ، پاناسونیک و غیره نیست. با این وجود مانند آنها دوام و اطمینان دارد.

این ماشین ریش تراش ه با ماشین ریش تراش ه های فلزی جراحی تیز ، گزینه برش پاپ آپ نصب شده است ، که تجربه اصلاح و راحتی بیشتری را دارد. پیرایش و شکل دادن سوزش های صورت ، لبه ها ، سبیل را می توان به سرعت با کمال توسط این ماشین ریش تراش ​​ورود به سطح انجام داد. این انعطاف پذیری های فوق العاده با محور تراشیدن سر است که تجربه زیبایی تراشیدن لبه به لبه را دارد.

علاوه بر این ، با هر دو حالت تنظیم سیم و کابل ، مانند پشتیبان گیری از باتری قدرتمند ، مفید است. از نظر ویژگی ها و کارایی آن صالح است و 60 دقیقه زمان اجرا را بطور مستقل ارائه می دهد.

این دستگاه همچنین با LED Display ارگونومیک است ، که نشان دهنده عمر باتری است. این ماشین ریش تراش ​​برقی Remington F5-5800 برای خانمها و دختران مفید است ، بنابراین بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای نوجوانان است. این هر دو حالت اصلاح خشک را بیش از هر نوع محصولات اصلاح مانند ژل ، کرم یا فوم به طور قابل توجهی ممکن می کند.

این ضد آب و عاری از خوردگی است ، اما هنوز فرو بردن آن توصیه نمی شود. اگر مبتدی باشید ، پس از این ایمن ترین و بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای اولین بار تراشندگان است. این دستگاه از فناوری تراشیدن رهگیر ، Flex Foil Technology بهره می برد که به راحتی و با اطمینان ریش های 3 روزه را به راحتی بریده می کند. ماشین ریش تراش برقی برای نوجوانان به ابعاد 3.4 3. 5 x 9.1 اینچ و وزن آن حدود 1 پوند است.

ریش تراش Remington F5-5800
قیمت را در آمازون بررسی کنید

در یک نگاه:
فناوری تراشیدن رهگیری
Pivot & Flex Foil Technology
تهیه نسخه پشتیبان از باتری حداکثر 60 دقیقه
اصلاح کننده جزئیات Pop-Up
منفی
✘ مقاوم در برابر آب هنوز می تواند به آب نمی شود مستغرق.
✘ نیاز دو یا سه بار تصویب دور بیش از لایه های پوست برای نرم و صاف و صاف کردن أرمبتس خود نزدیک تر است.
طرفداران
✓ این آسان برای استفاده، تمیز و حفظ می کند.
✓ با تمام ویژگی های مورد نیاز ، طراحی بادوام ، اندازه جمع و جور و دستی.
✓ جیب دوستانه و کاربر پسند برای ریش تراش برای اولین بار.
✓ مفید برای دختران و زنان و همچنین
✓ چند ماشین ریش تراش ه ، برش دهنده بازشو ، تهیه پشتیبان باتری کارآمد و عملکرد را به ارث می برد.

 1. ریش تراش و اصلاح کننده Panasonic ES8243A Arc4 برای مردان
  اگر آنچه شما به دنبال آن هستید بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای تراشیدن بارهای اول است که ریش تراش های شما را تسهیل می کند و در همان زمان ، جلوه های اصلاح را برای شما راحت می کند. این بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی مخصوص کودکان است که از طراحی و ویژگی های محکم ، باریک و راحت برخوردار است.

Panasonic ES8243A Arc4 Arc4 ، ویژگی های اصلی ، مزایای آن و بهترین پیشنهادات Shavers برای اولین بار در بازار را کشف کرد. این سیستم مجهز به یک سیستم 4 ماشین ریش تراش ه ای با عملکرد دو موتوره جذاب است. ماشین ریش تراش ه های 30 درجه ای نانوتکن از زاویه دقیقی برخوردار هستند و از دوام بی سابقه ای برخوردار هستند.

وقتی در مورد موتور First Electric Shaver صحبت می کنید ، باید تأکید کنید که این موتور Dual Hyper Performance است. مطمئناً یک واحد خطی ایجاد کرده است که فقط در یک دقیقه بیش از 13،000 برش را به شما ارائه می دهد. همه این بدان معنی است که سرعت تراشیدن تضمین شده است.

همچنین از موتور دوم تشکیل شده است که باعث بلند شدن و پشتیبانی موهای تراشیده شده می شود. این نرم افزار و تمیز کردن دوست داشتنی را به معنی سریع تر ارائه می دهد. این ماشین ریش تراش ​​بزرگ صاحب یک ال سی دی است که ده مرحله در دستگیره خود دارد که به قدرت فوق العاده ای می رسد.

ریش تراش برقی پاناسونیک ES8243A ARC4
قیمت را در آمازون بررسی کنید

در یک نگاه:
چهار ماشین ریش تراش ه 30 تیز فوق العاده تیز SS نانوتکن
فویل بسیار نازک ARC برش دقیق را ارائه می دهد
اصلاح کننده پاپ آپ جزئیات مربوط به آفتاب سوختگی ها را نشان می دهد
سبیل و ریش
سر محوری انعطاف پذیر
اصلاح مو مرطوب
موتور خطی
13،000 CPM
تراشیدن نزدیک
نمایشگرهای LCD 10 مرحله ای
توان باتری
حالت تمیز کردن
منفی
back تهیه نسخه پشتیبان از باتری تقریباً کمتر از سایر ماشین ریش تراش های ورودی سطح در بازار است.
طرفداران
✓ پاناسونیک نخست الکتریک شیور ARC بسته سیستم اصلاح برای اصلاح دقیق.
✓ انعطاف پذیر سر ریش تراش برقی برای مردان پیشنهادات راحتی استثنایی.
✓ ارائه می دهد یک اصلاح سریع و نگهداری آن است پیچیده نیست.
✓ با یک کیت تراشیدن برای نوجوان می آید.
✓ از صفحه LCD روشنایی پیشرفته استفاده کنید.
✓ نوجوان کمک برق ماشین ریش تراش در صافی در زمان اصلاح، به شما آرامش خاطر و اجتناب از التهاب است.
✓ این کاربر کارآمد و جیب کارآمد با تمام ویژگی های مورد نیاز و طراحی ارگونومیک است.

 1. ریش تراش برقی و خشک ریش تراش برقی Philips Norelco 8900 با پاک کننده هوشمند
  کمال در هر ریش تراشی: هر سر تراشیده شده در 8 جهت می چرخد ​​که 20٪ اصلاح کامل موها را ممکن می سازد. نسخه ویژه Wet & Dry با سیستم فناوری آبزی. هر نوع محصول اصلاح کننده ای مانند کف ، ژل و کرم می تواند با استفاده از این جدید ریش تراش مفید باشد.

فناوری هوشمند تمیز کردن حالت امکان نگهداری آسان را می دهد: تمیز کردن ، نگهداری و شارژ آن آسان است. این محصول با صافی بیشتر تجربه اصلاح و اصلاح موهای خشک را ارائه می دهد. این ویژگی اصلاح و ریش ریش ریشو با حالت پنج طول با حداکثر انعطاف پذیری مفید و نصب شده است. این کار در هر بار اصلاح اصلاح و عملکرد را ارائه می دهد.

طراحی بسیار عالی با ویژگی های بادوام و قابل حمل ، که باعث می شود این محصول از قابلیت های دستی بیشتری برخوردار باشد. برای راحتی نرم و نزدیکترین تجربه اصلاح در راحتی ، می توانید از آن هم در شرایط مرطوب و هم برای خشک استفاده کنید.

فیلیپس نورلکو شیور 8900
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
One Philips Norelco Shaver 8900
یک سیستم تمیز هوشمند
یک کلیک هوشمند ریش استایلر
در یک نگاه:
ماشین ریش تراش ه های دقیق V-Track
فناوری شناسایی کانتور
بر روی ریش استایلر کلیک کنید
شاخص باتری 3 سطح
قفل مسافرتی
به طور کامل در یک ساعت شارژ می شود
2 سال ضمانت کامل
پاک کننده های هوشمند
منفی
-به دلیل هزینه کمتری محصول را انتخاب و خریداری کرده است.
طرفداران
✓ سیستم اصلاح الکتریکی خشک و خشک موها را با راحتی و راحتی موها را تا 30٪ به پوست نزدیک می کند.
✓ هوشمند، اجازه تمیز کردن سیستم برای تعمیر و نگهداری ساده و تمیز کردن آسان برای عملکرد بهتر و زندگی است. این ریش تراش شما را تمیز ، روغن کاری ، خشک و شارژ می کند.
✓ این بهترین ریش تراش برقی برای نوجوان با زمان اجرا 50 دقیقه / 17 ریش تراش همراه است.
✓ تنظیم ولتاژ اتوماتیک 100-240 ولت اجرا می شود بیش از قدرت 0.15 وات در حداکثر مصرف 5.4 وات.
✓ کلیک آسان در Styler نرم ریش، مجهز به پنج تنظیمات طول، به شما می دهد انعطاف پذیری برای ایجاد نگاه شما می خواهید.
✓ این آسان برای استفاده، حمل، و حفظ به عنوان تجربه می سازد اصلاح بدون هیچ زحمتی رایگان و بدون ریسک.
ادامه مطلب >>

 1. ریش تراش برقی Philips Norelco 4100 مرطوب و خشک برای بچه های نوجوان
  Philips Norelco Shaver 4100 آخرین و در عین حال کمترین کسی نیست که به عنوان بهترین ریش تراش برقی برای نوجوان معرفی شده است. سر دقیق ریش تراش دوبل با شکاف ها و سوراخ ها برای سریع و راحت اصلاح تراشیدن. تخصص فن آوری آبزی به شما این امکان را می دهد تا مرطوب را با ژل یا کف برای محافظت بیشتر از پوست در سهولت اصلاح کنید.

ریش تراش 4100 با تماس با آبزیان در 810/41 ، اصلاح موهای خشک و مرطوب را در حالی که از پوست شما محافظت می کند ، ارائه می دهد. با استفاده از سیستم فلکس و شناور ، سرها پس از منحنی صورت شما می روند و در نتیجه تراشیدن نزدیک تر و سریع تر انجام می شود. سیستم محافظ پوست تحریک پوست را محدود می کند ، بنابراین بهترین تراشیدن برای نوجوان مبتلا به آکنه نیز هست.

صاف کننده های پاپ آپ به صورت مصنوعی کرم های سوزنی و سبیل را برطرف می کنند. باتری قابل شارژ لیتیوم-یون پس از شارژ 1 ساعته با 3 دقیقه سریع شارژ ، 50 دقیقه از تراشیدن بی سیم را ارائه می دهد. ماشین ریش تراش های دستی و راحت برای نوجوانان و کودکان دارای تجربه کوتاه و کوتاه اصلاح موهای کوتاه هستند.

این ریش تراش برای پوست نوجوان یک انتخاب عالی است که از راحتی پوست در برابر برآمدگی ، بریدگی ، تحریک و غیره محافظت می کند. این ریش تراش جوان ارگونومیک مفید است که باعث می شود در ویژگی ها و کارایی هایی با کارایی بالا ، کمال باشد. این یک ترمیم اتوماتیک را که برای سوزش های جانبی و سبیل ایده آل است ، ادغام می کند.

فیلیپس نورلکو شیور 4100
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
One Philips Norelco Shaver 4100
یک درپوش محافظ
یک کابل برق
یک برس تمیز کننده
Philips Norelco 4100 همچنین ارائه می دهد:
ضمانت برگشت پول 45 روزه
2 سال ضمانت کامل
در یک نگاه:
Aquatec Technology
سیستم اصلاح دقیق دوگانه
انعطاف پذیر و سرهای شناور به صورت خودکار
برش پاپ آپ
طراحی کاملاً قابل شستشو
شاخص باتری
منفی
✘ بسته بندی شده بدون پایه شارژر.
✘ یک نوجوان ریش تراش یک جیب مناسب نسبت به سایر مدل های مارک موجود در بازار نیست.
طرفداران
hand استفاده راحت از ریش تراش برقی برای کودکان ، مفید و آسان.
✓ قابل اطمینان، با دوام، و قوی در طراحی، توابع، و ویژگی های.
✓ حمل آسان و پورت در سفر.
✓ تمیز کردن و نگهداری آسان است.
✓ سر تراشیدن همراه با 12 ماه جایگزین.
✓ آب و مقاوم در برابر خوردگی بهترین ریش تراش برقی برای مبتدی ها.

 1. Philips Norelco 9300 بهترین ریش تراش برای بچه های نوجوان
  9300 یکی از جدیدترین مدل های فیلیپس است. فناوری پیشرفته مبتنی بر بازخورد مشتری. بنابراین ، یکی از بهترین تراشنده های یک برند مرسوم ، مد روز است. تا سال 9300 ، آنها به همه چیزهایی که ممکن است برای ریش تراشی نزدیک احتیاج داشته باشند فکر کردند.

ویژگی های اصلی Philips Norelco 9300:
پیکربندی راحت:
Norelco 9300 نسبت به نسل قبلی از ویژگی ها و سیستم های سفارشی بیشتری برخوردار است. این ریش تراش دارای سه تنظیم راحت است. تنظیمات کم ، متوسط ​​و پر سرعت وجود دارد. سرعت کم برای افراد دارای پوست حساس است. محیط تراشیدن کامل را فراهم می کند. سرعت بالا برای اصلاح قدرتمند است.

فناوری AquaTec:
به لطف فناوری AquaTec ، ریش تراش می تواند دوش بگیرد. از ژل ، کف و آب نیز می توان برای سایه نزدیک استفاده کرد که باعث تحریک پوست نمی شود. دلیل نیاز به آب و کرم اصلاح آن به روز بستگی دارد. ممکن است خشک تر باشد و خطر آتش زدن ماشین ریش تراش ه وجود ندارد.

سیستم کانتورینگ:
سیستم کانتورینگ بدون از بین رفتن تماس با پوست ، تراشیدن محکم را فراهم می کند. سه سر به طور مستقل در 8 جهت می چرخند. سر با پوست تماس پیدا نمی کند. نیازی نیست چندین بار از همان منطقه عبور کنید.

نمایشگر ال ای دی:
هنگام کم بودن باتری ، صفحه نمایش LED به شما اطلاع می دهد. لازم نیست حدس بزنید که قبل از قرار دادن آن در ایستگاه شارژ چقدر زمان به طول خواهد انجامید. اگر روزگار فرار کنید ، این بسیار عالی است و باید در راه کار تراشید.

فیلیپس نورلکو شیور 9300
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
ریش تراش فیلیپس نورلکو 9300
یک سیستم تمیز هوشمند
یک کارتریج تمیز کننده
یک کلیک دقیق Precim-Trimmer
یک کابل برق
یک مورد مسافرتی
در یک نگاه:
8 دستورالعمل
سرعت 3 مرحله
شاخص باتری
سیستم پاک هوشمند پاک می کند
منفی
✘ بسیار گران است.
✘ دارای کیف مسافرتی / کیسه ای است اما از نظر اندازه هنوز کوچکتر است.
طرفداران
✓ این کارآیی با استفاده از آن آسان است.
✓ انعطاف پذیری فوق العاده با 8 جهت جهت تجربه بهتر تراشیدن.
✓ قابل اطمینان و با دوام اول ریش تراش برقی.
✓ به ارث می برد یک باتری لیتیوم یون، که باعث می شود آن را بیشتر مفید است.
✓ شیور برای نوجوانان بدون هیچ زحمتی رایگان.

 1. ریش تراش مرطوب و خشک Philips Norelco 5570 برای بچه های نوجوان
  با 5570 ، یک ریش تراش بسیار نزدیک پوست خود دریافت می کنید. حین انجام کار خود ، کانتورها را متناسب کنید. به خصوص در خط گردن و چانه کارآمد است. نزدیک به ماشین ریش تراش ، راحت تر و استفاده راحت تر خواهد بود.

ویژگی های اصلی Philips Norelco 5570:
ماشین ریش تراش ه های چند دقیق:
با استفاده از این ماشین ریش تراش ​​ریش تراش ، لازم نیست بارها و بارها از روی پوست بروید. ماشین ریش تراش ه موهای بلند را بلند می کند و هر چیزی را که برای ماشین ریش تراش های دیگر خیلی صاف است بلند می کند.

سر قابل انعطاف:
سر ماشین ریش تراش ه در 5 جهت خم می شود. در هنگام خم شدن در جهت های مختلف ، با پوست تماس مداوم وجود دارد. تماس پوستی روشی ملایم برای تراشیدن گونه ها ، گردن و خط های چانه است.

فناوری AquaTec:
ریش تراشنده می تواند با تراشیدن خشک و بدون کف و ژل استفاده کند. باعث تحریک پوست نمی شود. در صورت داشتن انواع حساس پوست می توانید از ژل یا کف استفاده کنید تا نرم شود.

لوازم جانبی را کلیک کنید:
شامل صاف کننده دقیق Smart Click و اصلاح کننده بینی و گوش Smart Click. این یک جلسه نظافت کامل و بدون اضافه کردن دستگاه ها را فراهم می کند. فقط آن را به ریش تراش خود اضافه کنید و آماده رفتن به محل کار یا یک روز گرم هستید.

حالت توربو + حالت:
حالت توربو پلاس تقویت کننده قدرت را فراهم می کند که می تواند حتی قسمت های ضخیم تر رشد مو را کنترل کند. این ماده 20٪ قدرت اضافی را نسبت به اصلاح در حال حاضر عالی فراهم می کند.

ریش تراش برقی فیلیپس نورلکو 5570
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
یکی فیلیپس نورلکو ریش تراش 5570
یک کلیک دقیق Precim-Trimmer
یک کلیک هوشمند Nose-Trimmer
یک کلیک هوشمند Ear-Trimmer
یک کابل برق
یک رئیس محافظه کار
منفی
that نه جیب دوستانه.
طرفداران
✓ آسان برای استفاده و تمیز کردن ساده.
✓ ویژگی های پیشرفته ، قابل اعتماد در عملکرد.
✓ دست زدن ارگونومیک و طراحی راحت است.
✓ سوپر بزرگ ماشین ریش تراش برای پوست های حساس .

 1. Philips Norelco SW6700 بهترین برای بچه های نوجوان
  قدرت مقاومت – در سیستم کشش با سیستم ماشین ریش تراش ه V-Track PRO به مقاومت بپیوندید و تا 3 روز با قلاب های جنگی مبارزه کنید. 72 ماشین ریش تراش ه V شکل خود جلا ، موهای خود را خیلی نزدیک و با چند کشش کوتاه می کنند تا به یک اصلاح بسیار راحت و صمیمی برسند.

ویژگی های اصلی Philips Norelco SW6700 / 91:
آسان برای استفاده:
سریعتر اصلاح کنید با افزایش توان 20 درصدی در حالت توربو + ، می توانید ریش خود را به سرعت و به سرعت ، حتی در قسمت های تاریک تر (در مقایسه با حالت غیر توربو) اصلاح کنید.

طراحی کامل:
V-Track Precision PRO دارای 72 ماشین ریش تراش ه مخصوص خود می باشد که چسبندگی بسیار خوبی با کاهش اصطکاک استاتیک ایجاد می کند. هر سر تراشیدن در 8 جهت با نتایج بسیار نزدیک حرکت می کند.

بهترین استفاده از ریش تراش خود:
شامل یک صاف کننده کلیک دقیق برای سبیل و سوزش های جانبی.

نتیجه راحت و نزدیک:
تراشیدن خشک مناسب یا ژل یا کف برای اصلاح راحت تر و با طراوت تر و مرطوب کننده.

Philips Norelco Star Wars Poe
قیمت را در آمازون بررسی کنید

جعبه چیست؟
ریش تراش 6700 فیلیپس نورلکو ستاره جنگ
یک برش دقیق
یک مورد مسافرتی
یک کابل برق
منفی
✘ این کاربر کارآمد هنوز هم برای کاربران متقاعد نشده است.
طرفداران
✓ استفاده آسان و ماشین ریش تراش ورود سطح ساده.
✓ فوق العاده انعطاف پذیر با حالت قابل تنظیم 8 جهت.
✓ توربو پلاس و ویژگی های پیشرفته آن را متنوع تر.
✓ 60 دقیقه زمان اجرا تجربه راحتی تراشیدن را با راحتی ارائه می دهد.
✓ مفید برای هر دو شرایط اصلاح تر و خشک.

 1. ماشین ریش تراش مخصوص نوجوانان فیلیپس نورلکو 2100
  این مدل اولیه Philips Norelco است ، اما بسیار عالی است. سر به راحتی حرکت می کند و منحنی صورت را دنبال می کند. ایده آل برای تراشیدن مبتدیان. اگر کودک هنگام رفتن به دانشگاه به ریش تراش خود احتیاج داشته باشد ، این یک انتخاب عالی برای او است. ماشین ریش تراش ه به راحتی تیز و شستشو می شود.

ویژگی های اصلی Philips Norelco 2100:
سیستم خمش و واگذاری:
خطوط چهره می تواند در برخی از اصلاح کننده ها مشکل ایجاد کند. هنگامی که صفحه سطح زاویه دار یا تغییر می کند ، ماشین ریش تراش بالا می رود. این با این سیستم انعطاف پذیر و شناور اتفاق نمی افتد. ماشین ریش تراش ه حتی با زاویه ای تماس با پوست را حفظ می کند.

سرهای برش بسته:
آنها ماشین ریش تراش ه های خود جلا هستند که نیازی به تعویض به عنوان اغلب ماشین ریش تراش های دیگر ندارند. این دقیقاً طراحی شده است تا واضح و مؤثر باقی بماند. مهم نیست که چند بار تراشیدن ، ماشین ریش تراش بسته شده است و هر بار صاف می کنی.

برش پاپ آپ:
دسته ریش تراش اصلاح کننده جدیدی برای ریش و مسواک زدن دارد. همچنین برای اصلاح گردن در هنگام مراجعه به آرایشگاه فوق العاده است. در بعضی از ماشین ریش تراش ها تریمر جدا شده است. دارای یک برقی ساخته شده در واحد است.

استفاده از سیم یا بی سیم:
بعد از 8 ساعت شارژ ، ریش تراش 35 دقیقه ریش تراش می دهد. اصلاح سریع 2100 به این معنی است که می توانید در طول هفته با مدت زمان اصلاح اصلاح اصلاح کنید. همچنین می توانید هنگام شارژ از آن استفاده کنید.

ماشین ریش تراش مخصوص نوجوانان فیلیپس نورلکو برقی 3500
قیمت را در آمازون بررسی کنید

در یک نگاه:
پره های برش را ببندید
4-هد فلکس جهت دار
ریش تراش کاملاً قابل شستشو
درپوش محافظ
برش پاپ آپ
نمایشگر ال ای دی
برای استفاده از آن جدا شوید
تهیه پشتیبان برق 35 دقیقه
8 ساعت شارژ
منفی
Sh این ریش تراش تراش برای نوجوانان نیست.
✘ این یک اصلاح کننده پاپ آپ است.
✘ درپوش محافظ بی ارزش است.
✘ اغلب می تواند احساس سوزش پوستی و سوختگی ماشین ریش تراش را به شما القا کند.
✘ با تجربه اصلاح مرطوب مفید نیست.
طرفداران
✓ ایمن و مناسب برای پوست و تراشیدن نزدیک به پوست.
✓ بهترین الکتریک ماشین ریش تراش برای دختر نوجوان و همه زنان سن.
✓ استفاده آسان و تمیز.
✓ قابل اطمینان در ویژگی های، دیگر در خدمت عمر باتری.
✓ نه پر سر و صدا در حالی که اصلاح.
چگونه می توانم بهترین ماشین ریش تراش ​​را برای پوست نوجوان انتخاب کنم؟
تراشیدن یک قدم مهم برای پسران و دختران نوجوان است ، بنابراین برای مقابله با آنها نیاز به هک های مخصوص حمل و نقل دارید. در کنار شیوع رشد مشخصه و ضخیم شدن صدا ، رشد موهای صورت یکی از مؤلفه های اصلی انتقال فیزیکی کودک به بزرگسالی است.

داشتن بهترین کیت تراشیدن برای نوجوان یک انتقال نرم و صاف تر را انجام می دهد ، اما هیچ گونه اصلاح و اصلاح بهتر وجود ندارد. در نهایت ، انتخاب بهترین ریش تراش برقی برای اولین بار ریش تراش به خصوصیات و ترجیحات فرزند شما می رسد.

 1. ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش
  ماشین ریش تراش ه خیلی سریع مو را کوتاه می کند – تا زمانی که اصلاح با دقت کامل شود. این اجازه می دهد تا یک نتیجه بی کیفیت ، کیفیت و حضور بی نظیر داشته باشید. برای دستیابی به پوست تمیز ، ماشین ریش تراش ه بهترین راه حل برای تجربه صاف کردن و کمر تراشیدن کمد است.

مراقب باشید ، این باعث ناراحتی در خشک کردن یا تحریک پوست می شود و خطر بریدگی بیشتر را به دنبال دارد. اولین تجربه صرفه جویی در وقت ، بیشتر ساختن کبودی ها ، برآمدگی ها یا سوزش پوست است ، اگرچه قابل توجه نیست. برای رسیدن به نتیجه ای که انتظارات شما را برآورده می کند ، باید از ریش تراش با دقت ، صبر و توجه استفاده کنید.

 1. در ذهن داشته باشید
  نوجوانان برای تراشیدن ماشین ریش تراش ه به زمان بیشتری نیاز دارند تا از ماشین ریش تراش برقی ، بنابراین خیلی عجله نکنید. در زمان خرید اولین ریش تراش برقی ، نسبتاً ارزان است. تعویض ماشین ریش تراش ه و کف تراشیدن بسیار گران است.
 2. ماشین ریش تراش های یکبار مصرف
  هرگز به نوجوان خود توصیه نکنید برای اصلاح روزانه از ماشین ریش تراش یکبار مصرف استفاده کنید. برای تعمیر به موقع یا در نهایت ، به عنوان مثال ، در طول هفته تعطیلات ، ایده آل و عملی است. اما هنوز هم برای استفاده روزمره بسیار دلسرد است.

سایر ناراحتی های غیرقابل انکار قیمت آن و آلودگی آنها در سیاره است. از آنجا که هر کس می گوید یکبار مصرف ، می گوید زباله های انبوه برای محیط زیست. همچنین تمیز کردن یکبار مصرف کار خوبی نیست. حتی قرار دادن آن در زیر آب ، موها در برگ گیر می کنند و برداشتن آنها یک ماموریت تقریبا غیرممکن است.

4- ماشین ریش تراش برقی
این مورد مورد علاقه بسیاری از آقایان برای اصلاح و اصلاح برش است. بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی اول برای نوجوان استفاده از آن بسیار راحت تر ، راحت تر ، کاربردی تر و سریع تر است. ویژگی اصلی آن این است که پوست را قطع نمی کند ، بنابراین زخم ها و خونریزی به پایان رسیده است.

کمتر تهاجمی است – پوست هیچ ارتباط مستقیمی با ماشین ریش تراش ندارد. ماشین ریش تراش برقی برخلاف اتفاقی که با ماشین ریش تراش افتاد ، چهره را خشک و تحریک می کند. با وجود مزایای بسیاری ، تیور Teen Electric دارای اشکالاتی قابل توجه است.

تراش شما دقت کمتری دارد و اگر می خواهید عجله کامل کنید چندین پاس لازم است. در زمان خرید ، گرانتر از ماشین ریش تراش ه است ، اما با گذشت زمان ارزان تر است. از آنجا که مجبور نیستید ماشین ریش تراش ه ها را به طور مرتب عوض کنید و به طور کلی نیازی به خرید کف اصلاح ندارید.

برای خرید ماشین ریش تراش برقی چه چیزی را باید بدانید؟

باید بدانید که ماشین ریش تراش برقی مخصوص نوجوانان با توجه به ویژگی های پوست هر مرد متفاوت است.

5- تعداد سرها را بر اساس فاكتورهاي زير انتخاب كنيد
شما باید انعطاف پذیری سیستم را کنترل کنید ، به خصوص اگر می خواهید یک سرعتی خوب از مناطق حساس داشته باشید.
برخی از آنها به صورت هوایی هستند و اگر می خواهید در حمام ریش بزنید و وقت خود را تلف نکنید ، ایده آل است.
با داشتن یک سوکت تمیزکننده ، تمام موهای آزاد شده و بقایای آن به ارث می رسد که بهداشت بهتر را تضمین می کند.
همچنین ، در حال حاضر نسخه های قابل شارژ و بدون کابل وجود دارد.
نکات تراشیدن برای مبتدیان: چگونه می توان از ماشین ریش تراش برقی استفاده کرد؟
به طور کلی ، به محض بلند شدن از تراشیدن خودداری کنید. یک چهارم ساعت اجازه دهید موهای شما مرتب و برش آسان باشد. باید بدانید که برای عادت دادن به این سیستم های تراشیدن ممکن است 2 تا 3 هفته به پوست شما نیاز داشته باشد. اگر پوست شما تحریک می شود ، به شما توصیه می شود یک مرطوب کنید.

حتی قبل از تراشیدن دستکش گرم روی صورت خود را برای چند ثانیه صاف کنید تا موهایتان نرم شود یا از فوم تراشیدن استفاده کنید. آیا پوست شما به خصوص حساس نیست؟ سپس می توانید با پوست خشک اصلاح کنید.

 1. شما از ماشین ریش تراش برقی استفاده می کنید
  همیشه قبل از شستن صورت خود را اصلاح کنید.
  Shaver For Beginners را در زاویه ای مناسب از پوست نگه دارید.
  با رشد موها ، پوست خود را کشیده و در جهت مخالف تراش دهید.
 2. شما از ماشین ریش تراش برقی با سر دوار استفاده می کنید
  سرها را حرکت دهید ، حرکات مستقیم و دایره ای انجام دهید. همیشه ماشین ریش تراش را با زاویه مناسب با صورت خود نگه دارید تا دو سر با همان فشار پوست را لمس کنند. حرکات دایره ای کوچکی را انجام دهید تا در چالش برانگیزترین مکان ها ، به خصوص در گردن و در امتداد فک ، یک تراش دقیق تر انجام شود. از فشار زیاد جلوگیری کنید و می توانید پوست خود را تحریک کرده و به سرهای چرخان آسیب بزنید. اولین ماشین ریش تراش ​​برقی برای نوجوان باید با دقت استفاده کند.
 3. اصلاح زیر آب
  به عنوان روان کننده یک لایه نازک از کف اصلاح یا مرطوب کننده روی صورت خود بمالید. لایه ای ضخیم نداشته باشید زیرا می تواند عملکرد Shaver For Teenage Skin را کاهش دهد. اگر کف سر را مسدود کرد ، آن را با آب بشویید.

بیشترین سؤالات (سؤالات متداول) ، درباره تراشیدن نوجوانان و تراشیدن

 1. بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای نوجوانان چیست؟
  پاسخ. اگر به دنبال بهترین ریش تراش برقی برای نوجوانان هستید ، باید در نظر بگیرید که Panasonic ES-RF31-S503 قابل اعتماد است. استفاده از این ریش تراش آسان است به طوری که می تواند یک انتخاب عالی برای نوجوانان باشد. نظافت و نگهداری آن بی دردسر است. جایگزینی ماشین ریش تراش ه ها و برش های آن یک کار بدون دردسر است که بدون مشکل اساسی انجام می شود.
 2. چه زمانی نوجوانان باید شروع به اصلاح کنند؟
  پاسخ. با روی کار آمدن بلوغ ، در سنین 9 تا 14 سالگی تغییرات زیادی در سطح جسمی رخ می دهد و خروج مو در قسمت های مختلف بدن و صورت یکی از آنهاست. سن خاصی برای شروع اصلاح وجود ندارد. پدر ، یک برادر بزرگتر یا یک پسر عموی بزرگتر می توانند از راهنمایی آنها استفاده کنند. با در نظر گرفتن برخی از نکات زیر ، به آنها روش تراشیدن را آموزش دهید:

از ریش تراش خوب استفاده کنید.
از بریدگی و سوزش جلوگیری می کند.
مراقبت از پوست.

 1. اگر نوجوانان خود را در هنگام تراشیدن کوتاه کنند ، چه می شود؟
  پاسخ. این احتمال وجود دارد که در اولین ریش ها اتفاق بیفتد ، حتی در بزرگسالان. برای جلوگیری از بروز آن ، چند بار اول بعد از دوش گرفتن ، آن را اصلاح کنید تا منافذ پوست باز شود. هنگام تراشیدن عجله نکنید و حرکات کند و کوتاه انجام دهید. و اگر خود را برش دهند ، می توانند یخ بمالند.

4- آیا نوجوانان می توانند در صورت داشتن جوش تراشیده شوند؟
پاسخ. بله ، یک اصلاح خوب می تواند به از بین بردن چربی پوست و سلول های مرده کمک کند. البته آنها مجبورند از ماشین ریش تراش برای پوستهای حساس استفاده کنند که به آرامی در پوست خود بکشند. هر روز اصلاح نکنید و قبل از شروع اصلاح ، از پاک کننده خوبی استفاده کنید.

5- آیا نوجوانان باید هر روز تراشیده شوند؟
پاسخ. مگر اینکه موهای بسیار ضخیمی داشته باشند ، لازم نیست هر روز موهای خود را اصلاح کنند. زمان بزرگتر یا بزرگسالی زمان زیادی برای اصلاح روزانه وجود دارد.

نتیجه
خرید ریش تراش اولین بار تقریباً شبیه خرید ماشین است. دیگر لازم نیست که عملکرد اصلی خود را انجام دهد: اصلاح و پیرایش. اما قدرت ، راحتی و نرمی آن نیز ضروری است. لذت بردن از پیشرفتهای جدید فن آوری هر روز می تواند تجربیات جدیدی را برای شما رقم بزند. به خصوص اگر سالها با ریش تراش تراشیده شده باشید یا همیشه آن را با ماشین ریش تراش انجام داده اید.

همانطور که در بالا ذکر شد ، ما نکات مهمی را برای راهنمای خریدار و بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی برای دختران و پسران نوجوان به دست آورده ایم. ما امیدواریم که چنین هک های توصیف شده در واقع به شما در انتخاب صحیح اولین برقی برقی کمک کند. باید بگوییم که قبل از خرید چنین ماشین ریش تراش ​​برقی مخصوص بچه ها ، بررسی ها و نظرات خود را دنبال کنید.

زمان به این نتیجه می رسیم که ماشین ریش تراش برقی مورد علاقه مردان برای اصلاح است. همانطور که از فناوری لبه بالایی برخوردار است. استفاده از آن بسیار راحت تر است و باعث بریدگی پوست نمی شود. همچنین بزرگسالان و نوجوانان نیز قابل استفاده هستند. بنابراین با یک ماشین ریش تراش برقی ، بزرگسالان می توانند به راحتی و بدون هیچ آسیبی به آنها اصلاح کنند.

حالا فقط باید مدلی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد. و امیدوارم این راهنما به شما خدمت کرده باشد و به شما در انتخاب بهترین تراشنده برقی برای مبتدیان کمک کند.

ناوبری ارسال کنید
ارسال

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>