مبحی معانی رمزی اعداد و دوستیابی شماره 1-9 شخصیت – چگونه هر عمل در تاریخ اول

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

ریشه اعداد 1-9 هر نماد ویژگی های منحصر به فرد هستند و در بیان اشکال مختلف از جمله متعادل و بیش متعادل و متوازن انرژی است.

این شکل خاص از این تعداد با بیان بستگی دارد نمادین حمایت و یا کاهش از دیگر صدها نفر از ملاحظات در شخصیت جامع و زمان بندی نمودار مبحی معانی رمزی اعداد.

بیایید می گویند یک فرد 9 مسیر زندگی (محبوب, مدرن, مبحی معانی رمزی اعداد شاخص که مجموع کامل تاریخ تولد کاهش می یابد به یک رقمی). بیان که یک عامل بستگی جمعی انرژی از دیگران است. بیش فراوانی از 9 انرژی در طول جامع نمودار نشان دهنده 9 مسیر زندگی است که ممکن است بازی کردن در یک راه متعادل مانند بیش از حد نفسانی ارضاء. اگر وجود دارد عدم 9 در جای دیگر, سپس آن را ممکن است نشان دهنده بیش از حد غیر شخصی منش, به عنوان مثال.

اگر چه هر یک از عوامل در نمودار مبحی معانی رمزی اعداد است که تقریبا بی معنی به خودی خود personifying هر یک از ریشه اعداد 1-9 می تواند کمک به شما را در درک خود را مرتبط با انرژی.

در زیر ما جزئیات چگونه هر یک از ریشه عدد خواهد رفتار خود را در تاریخ اول. توجه داشته باشید: ما با تاکید بر این که بیش از حد متعادل و یا تحت متعادل فرم و شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این افراط با ما مبحی معانی رمزی اعداد رسیور نرم افزار.

1:

“من فقط بسته در هفت رقم معامله کسب و کار و من از مذاکره رقابت بار دیگر می گوید:” شماره 1-مطمئن شوید که تاریخ او را درک فقط چگونه دستاورد گرا او است. پس بدیهی است که تلاش برای یکی کردن تاریخ خود را هر زمان که آنها رله یک تجربه شخصی و یا خنده دار داستان 1 تاریخ عضویت: لاستیک از ارتباط و تماس آن شب بعد از یک ساعت به اولین جلسه خود را ساخت یک روانی توجه داشته باشید که وجود خواهد داشت هیچ تاریخ دوم.

2:

2 خود می پرسد تاریخ اگر او می خواهم به نگه داشتن دست او به عنوان scoots نزدیک به او روی نیمکت پارک. هنوز هم مخفیانه با دوست دختر خود اما گفتن تاریخ آنها را شکسته تا 2 ماسک او خشم عمیق خود را در مورد رابطه فعلی و با لبخند می گوید “من بیشترین پذیرش و عدم فریب شخص شما تا کنون ملاقات کند.” در حالی که فکر چگونه او را به دروغ به دوست دختر خود را در مورد که در آن او شده است در تمام طول روز او می گوید: “من نمی توانم ایستاده عدم صداقت در روابط است.”

3:

“Wooo hoooooooo!,” 3 hollers. “آن را در آورد!” ناگهان او را تاریخ می گوید: “وقتی من گفت که من آسان است من به معنای من آسان رفتن.” 3 اخم به سرعت تغییر موضوع درخواست در مورد تاریخ روز زن در محل کار در حالی که تسلط او آدامس و twirling ، 3 پس از آن به نظر می رسد را در تلفن های هوشمند به عنوان خوانده شده در آمدن متن و ناگهان می خندد در یک شوخی او به خاطر شنیدن. قبل از تاریخ خود می توانید پاسخ سوال خود را, او می گوید: “آیا می شنوید در مورد آنچه (پر کردن در خالی برای ستاره هالیوود از لحظه ای) گفت: در مورد (یکی دیگر از ستاره های هالیوود را) جراحی زیبایی (می خندد بیاختیار)!?” 3 تاریخ عضویت: لذت بخش است در پاسخ اما از درون ناله و احساس سردرد بزرگ در آینده از 3 پر انرژی, آتش بازی.

4:

“من نمی خواهد که ماهی قزل آلا, من می خواهم استیک یا من را ترک رستوران” 4 نشسته پیچ راست و شکایت به کارکنان صبر کنید, که, پاسخ,,”, ببخشید, آقا ما هستند.” 4 اصرار بر ترک و در حالی که راه رفتن از رستوران توضیح می دهد که به تاریخ اهمیت مناسب کسب و کار برنامه ریزی و اجرای آن رستوران وجود ندارد. “پس چه می خواهید انجام دهید برای شام؟,” می گوید: 4 تاریخ. “چیزی عملی است. چگونه در مورد ما به مادر من و گرفتن برخی از باقی مانده از یخچال?”

5:

“نگاه این نوار راه بیش از حد با صدای بلند اجازه بازگشت به محل که در آن ما می توانید استراحت و بحث می گوید:” 5. در 5 محل در حالی که او تاریخ است که در دستشویی, 5 تماس های دیگر از تاریخ و به آنها می گوید او می تواند بیش از یک ساعت و سپس متون هنوز تاریخ دیگری و می پرسد اگر آنها هنوز هم برای فردا, در حالی که همه داونینگ دو تمبلرس مشروب الکلی. “در اینجا شما نوشیدنی” 5 با لبخند می گوید و بارهای از جاذبه توزیع آن به تاریخ فکر از بهترین رویکرد به سرعت آنها را به تخت او.

6:

“من همیشه در روابط جدی و تنها شده تنها حدود 3 ماه از من تمام زندگی بزرگسالی می گوید:” 6. او تاریخ خود را به یک شام رسمی به دلیل “آن را درست انجام دهید” و می پرسد “آیا شما می خواهم برای دیدن یک قانون نیاز به هر کس به ازدواج با سن 30 و اقامت ازدواج برای زندگی؟”

7:

7 تاریخ به نظر می رسد در او و شگفتی آنچه او فکر پس از او به سختی گفت: یک کلمه تمام شب. آن را مانند او از نظر جسمی در اینجا اما بقیه از او خاموش است در برخی از سیاره ای دیگر است. به شدت به چالش کشیده و با بحث کوچک 7 در نهایت می شود مکالمه را به عنوان او در آيات و روايات در بی ربطی از بررسی دقیق در تحقیقات علمی است.

8:

“آنچه را شما انجام کسب و کار در سال گذشته pretax?,” 8 blurts ، همیشه سریع به نقطه یک فرصت برای به دست آوردن او بعد از آن می گوید: “شما می دانید من یک قلب محور فرد و من هرگز یک جوینده طلا به, اما من فکر می کنم آن را یک ایده خوب اگر ما جدی در روابط ما-آه و راه من باور نمی کنم در قبل از nups.” (مگر اینکه پول خود را البته.)

9:

“من نه مست” 9 می گوید: تا به امروز او را به عنوان او جرعه دوم ادم تنومند و بدقواره مارگاریتا می رسد دوباره برای تراشه های نان ذرت مکزیکی و به طور تصادفی نشت محتویات کیف پول خود را بر روی زمین. “من در وسط نوشتن یک رمان و من تحت فشار زیادی پس از آن احساس بسیار خوبی برای اجازه دهید من پایین!” “به هر حال” 9 می گوید او به عنوان دودی شفقت “من فکر کردم ما می تواند و داوطلب در سرپناه فردا پس من همیشه برای یک

علت خوب است.”

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>