مراحل ثبت ترجمه تخصصی پزشکی

دسته‌بندی نشده | No comments

ترجمه تخصصی پزشکی در این مواقع جهانی سازی ، هنگامی که هر مشاغل برای دستیابی به موفقیت جهانی تلاش می کند چند زبانه را دنبال کند ، یک تلاش مشترک می تواند مسیری طولانی را برای رسیدن به موفقیت طی کند. ایجاد وب سایت برای ارائه خدمات به مخاطبان جهانی ممکن است کار ساده ای باشد ، اما تهیه آن به صورت چند زبانه برای ترجیحات این مخاطب کاری دشوار است که برای بسیاری امکان پذیر نیست.

خوشبختانه ، ترجمه مریخ این همکاری را با همکاری با WPML برای ارائه راه حل چند زبانه به مشتریان بین المللی خود امکان پذیر کرده است . با ترجمه 5000 مترجم مترجمان ترجمه در بیش از 120 زبان ، ترجمه مریخ جهانی سازی را به یک کار دستیابی و آسان برای مشتریان خود که در سراسر جهان مستقر هستند تبدیل کرده است.

با ادغام ترجمه Mars که اکنون برای کاربران WPML در سراسر جهان در دسترس عموم است ، مسیر دستیابی به تحسین تجارت جهانی آسانتر شده است. با این ادغام ، شما نه تنها می توانید پست های وردپرس را ترجمه کنید ، بلکه می توانید چندین مضمون مختلف را در قالب ها و زبان های مورد نظر خود قبل از راه اندازی آزمایش کنید.

راهنمای گام به گام برای دسترسی به ادغام ترجمه مریخ:
دسترسی به ادغام ترجمه مریخ برای ترجمه خدمات خود به چندین زبان ، نه یک روند دشوار. در اینجا راهنمای کامل آورده شده است:

 1. شروع با ترجمه مریخ:
  قبل از ارسال مطالب خود برای ترجمه به ترجمه Mars ، اطمینان حاصل کنید که افزونه های زیر را در وب سایت خود نصب کرده اید:

WPML چند زبانه CMS core افزونه اصلی
WPML Management Management – این افزونه به شما امکان می دهد تا به ترجمه مریخ متصل شوید
WPML String Translation — این افزونه به شما امکان ترجمه رشته های رابط را می دهد.

این افزونه ها را می توانید از حساب wpml.org خود بارگیری کنید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید ، می توانید با انتخاب برنامه های WPML چند زبانه CMS یا آژانس چندزبانه WPML ، یک حساب جدید ایجاد کنید.

برای بهره مندی از خدمات تخصصی ترجمه مریخ ، بر روی برگه خدمات ترجمه موجود در صفحه مدیریت ترجمه WPML کلیک کنید یا اینجا را کلیک کنید . لطفا توجه داشته باشید که این صفحه فقط پس از ثبت نام در WPML در دسترس است. اگر به پیکربندی افزونه WPML به هر نوع کمک نیاز دارید ، احساس رایگان کنید تا راهنمای شروع به کار ما را جستجو کرده یا سؤال خود را در صفحه پشتیبانی ما ارسال کنید.

 1. اتصال وب سایت خود به ترجمه مریخ:
  برای اتصال WPML به ترجمه مریخ ، اعتبار مورد نیاز API است . برای انتخاب روش ترجمه مورد نظر خود به مدیریت ترجمه WPML بروید. بر روی دکمه بله کلیک کنید ، خدمات ترجمه در دسترس را به من نشان دهید و در فهرست خدمات ترجمه داده شده ، ترجمه مریخ را انتخاب کنید و روی فعال سازی کلیک کنید .

با کلیک بر روی فعال ، شما را به صفحه بعدی نشان می دهد که گزینه های انتخاب حساب ترجمه Mars یا ثبت نام را نشان می دهد.

اگر یک حساب کاربری با ترجمه Mars دارید ، روی Yes کلیک کنید ، من قبلاً یک حساب کاربری دارم و نشان خود را در صفحه زیر وارد می کنید.

 1. درخواست یک حساب کاربری:
  اگر روی ” نه” کلیک کردید ، من حسابی ندارم ، می توانید با مراجعه به وب سایت ترجمه مریخ و کلیک بر روی دکمه ورود به سیستم ، یک حساب کاربری ایجاد کرده و اعتبارنامه API خود را دریافت کنید .

پس از ورود به سیستم ، از منوی کشویی در گوشه سمت چپ بالای صفحه ، روی «نمایه من» کلیک کنید. در داشبورد ، به بخش “تنظیمات حساب” بروید و در آنجا می توانید اعتبارنامه های API را مشاهده کنید .

پس از دریافت اعتبار API خود ، به صفحه خدمات ترجمه در صفحه مدیریت ترجمه WPML بروید. اعتبارنامه API خود را برای تأیید صحت ترجمه مریخ وارد کنید.

خودشه! حساب کاربری ترجمه Mars شما اکنون به وب سایت وردپرس شما وصل شده است.

 1. ارسال محتوا برای ترجمه:
  اکنون شما آماده ارسال محتوای خود برای ترجمه هستید. برای انجام مراحل تفصیلی ، به صفحه سند اختصاصی ما مراجعه کنید.
 2. دریافت نقل قول و مجوز ترجمه خود:
  پس از انتقال سبد ترجمه خود ، بر روی نام دسته کلیک کنید تا به صفحه ورود به سیستم Mars Translation هدایت شوید.

پس از ورود به سیستم ، می توانید مشاغل ترجمه ای را که از WPML ارسال کرده اید مشاهده کنید. برای تکمیل پیکربندی پروژه خود ، روی برگه مشاهده جزئیات کلیک کنید.

 1. دریافت ترجمه کامل:
  به محض اینکه کار ترجمه با پشتیبانی زبان شناسان خبره ما تمام شد ، آماده تحویل به وب سایت شما خواهد بود.

بسته به پیکربندی شما ، ترجمه ها به صورت خودکار تحویل داده می شوند یا می توانند از طریق پنل مدیریت وردپرس شما به صورت متقابل منتقل شوند. برای بررسی پیکربندی خود ، به تنظیمات WPML بروید ، بخش ترجمه وانت حالت را پیدا کرده و گزینه انتخاب شده را تأیید کنید.

با انتخاب خودکار تحویل ، ترجمه ها به محض کامل شدن به صورت خودکار به وب سایت شما تحویل داده می شوند. در هر زمان ، می توانید وضعیت مشاغل ترجمه را بررسی کنید.

اگر گزینه واکشی ترجمه را به صورت دستی انتخاب کردید ، می توانید ترجمه های کامل شده را از صفحه مدیریت ترجمه WPML بارگیری کنید. روی دکمه Check کلیک کنید و در قسمت بالای صفحه دکمه ترجمه را بگیرید .

 1. لغو شغل ترجمه:
  اگر می خواهید مشاغل ترجمه را برای صفحات ارسال شده از WPML به ترجمه Mars لغو کنید ، لطفاً قبل از لغو موارد زیر را یادداشت کنید:

شما نمی توانید کارها را از طریق برگه مشاغل ترجمه در وب سایت خود حذف یا لغو کنید
اگرچه شما نمی توانید ترجمه های فردی را از WPML لغو کنید ، می توانید با رفتن به مشاهده جزئیات Cancel Task ، کارهای شخصی را از پرتال ترجمه Mars حذف کنید. بسته به پیکربندی حالت انتخاب وانت ترجمه ، درخواست لغو را می توان مستقیماً از طریق XML-RPC به وب سایت شما ارسال کرد. در غیر این صورت ، برای بازخوانی وضعیت و مشاهده تغییرات ، باید بر روی دکمه Check (وضعیت) کلیک کنید و در برگه ترجمه داشبورد را دریافت کنید. در نتیجه ، WPML تمام مشاغل لغو شده را از برگه شغل ترجمه حذف خواهد کرد .
ترجمه اسناد و مدارک خود از طریق WPML با بهره گیری از خدمات خبره ترجمه مریخ یک کار آسان است که می تواند در دستیابی به ارتفاعات جدید جهانی سازی به شما کمک کند و در معرض دید مخاطبان بین المللی برای تجارت شما قرار بگیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>