مرکز خرید کتاب خارجی کجاست؟

دسته‌بندی نشده | No comments

در این مقاله ، من تجربه خواندن کتاب خود را به اشتراک گذاشتم و به س followingالات زیر پرداختم: چگونه کتاب خوان شوم و خرید کتاب زبان اصلی به خواندن عادت کنم؟ چگونه مطالعه کتاب را شروع کنیم؟ و چگونه کتاب بخوانیم؟ چه کتابی بخوانید؟ اگر می خواهید کتاب بخوانید ، به این مقاله بپیوندید و فراموش نکنید که کتاب رایگان را که در متن وارد شده است بارگیری کنید.

1. ظاهر کتاب را تغییر دهید. (نکاتی برای شروع مطالعه کتاب و نحوه مرور کتاب)
همانطور که قبلاً گفتم (اینجا) ، در پاسخ به این سوال که چرا خواندن کتاب مفید است و اهمیت مطالعه کتاب چیست ، باید بگویم که کتاب ها باید به بهبود کیفیت زندگی ما کمک کنند. بهتر است به عنوان یک محصول لوکس به آن نگاه نکنید ، محصولی که هرگز پول خرید آن را نخواهید داشت! قبل از اینکه به این فکر کنید که چه کتاب هایی بخوانید ، بهتر است نگاهی به کتاب ها داشته باشیم.

بنابراین لطفاً کتابی با پیتزا کمتر بخرید و به عنوان ابزاری برای افزایش آگاهی خود به آن نگاه کنید. شک نکنید که کتاب زبان اصلی این افزایش آگاهی کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. اول از همه ، کیفیت زندگی ما تابعی از افکار ما است.

2- چه کتابی بخوانیم؟ کتاب خوبی بخر (خواندن یک کتاب خوب کمتر از خواندن کتاب نیست)
همه کتاب ها توانایی بهبود کیفیت زندگی شما را ندارند. مهم است که بدانید چه کتابی بخوانید. می توانید کتاب های خوبی از دوستداران کتاب خود دریافت کنید. (در اینجا لیستی از کتابهای خوب برای شروع مطالعه آورده شده است و اگر سوال شما این است که با کدام کتاب شروع به خواندن کنید؟ یا اینکه از کجا شروع به مطالعه کنید؟ این کتاب را حتماً بررسی کنید) همچنین می توانید لیستی از 8 کتاب مناسب برای ابتدای خواندن خرید کتاب های زبان اصلی را در آدرس زیر مشاهده کنید:

معرفی کتاب برای شروع مطالعه
اهمیت خواندن یک کتاب خوب کمتر از خواندن کتاب نیست. و البته پیشنهاد من خرید کتاب خوبی است که پیدا کردید. در اصل ، ما انسانها برای آنچه می پردازیم ارزش قائل هستیم. بنابراین لطفاً در راه شروع خواندن کتاب خود دریغ نکنید که کتابی را قرض بگیرید و این توصیه را جدی بگیرید.

3- چگونه کتاب بخوانیم؟ یک کتاب خوب بخوانید. (روش خواندن بسیار مهم است)
به یاد داشته باشید که کتابی که خریداری کرده ایم باید زندگی ما را بهتر کند. نحوه مطالعه کتاب نیز بسیار مهم است. Doryal Network 3 که به دنبال این نیستید که منتظر بمانید تا پایان چه اتفاقی می افتد. اصطلاحی که من در این مورد دارم این است که کتاب های زبان اصلی شما باید کتابهای خوبی بخورید! روش خواندن بسیار مهم است.

چگونه کتاب بخوانیم چه کتابی برای خواندن است

4- خلاصه کتاب. (مخصوصاً در ابتدای خواندن)
خلاصه کتاب دو مزیت اصلی دارد:

به شما کمک می کند کتاب را بهتر درک کنید. سعی کنید از کتاب کپی نکنید. قسمت را بخوانید و سپس آن را به زبان خود خلاصه کنید. به این ترتیب ذهن شما بیشتر با کتاب درگیر می شود و احتمال یادآوری معانی آن بیشتر می شود.
مراجعه به مطالب کتاب را تسهیل می کند. قطعاً باید در آینده به مفاهیم این کتاب نگاهی بیندازید. اگر خلاصه ای از کتابی را که خودتان نوشته اید داشته باشید ، مرور و مرور مفاهیم برای شما لذت بخش تر و مفیدتر خواهد بود.
پیشنهاد من این است که رزومه خود را داشته باشید. اما خواندن خلاصه این کتاب نیز می تواند خرید کتاب زبان اصلی دانشگاهی مفید باشد. یک روش خوب برای استفاده از خلاصه های دیگران این است که هنگام خواندن کتاب آن خلاصه را کنار دست خود بگذارید. به این ترتیب می توانید محتوا را به هر کجا که نیاز دارید اضافه کنید.

شاید خیلی ها از خود بپرسند که چگونه به خواندن عادت کنند ، ایده ای که به شما کمک زیادی می کند ایجاد یک وبلاگ یا کانال تلگرامی برای انتشار خلاصه های خودتان است. تمایل به جمع بندی و قرار دادن خلاصه کتاب در یک مکان خاص ، شما را به خواندن عادت می دهد. من همچنین پیشنهاد می کنم موارد زیر را در نظر بگیرید.

5- چگونه به خواندن عادت کنم؟ (کمتر بخوانید ، اما همیشه بخوانید.)
لطفاً مفهوم پیاده روی آهسته و طولانی را دنبال کنید. آیا این کتاب نباید به بهبود کیفیت زندگی ما کمک کند؟ پس چرا کتاب خواندن را متوقف کنیم؟

در پاسخ به این سوال که چگونه می توان به مطالعه کتاب علاقه مند شد؟ و چگونه به کتابخوانی عادت کنیم؟ باید گفت خرید کتاب دانشگاهی زبان اصلی بهترین کار انجام گام های کوچک اما مداوم است.

به آرامی مفاهیم کتاب را به مغز خود بفرستید تا آن جا برود و در جای خود بنشیند. هنگام خواندن کتاب ، به مطالب آن خوب فکر کنید. از دوره های تندخوانی و این داستان ها صرف نظر کنید. اکنون که دانستید چه کتاب هایی را باید بخوانید و کتاب های مناسب را پیدا کنید ، منصرف نشوید.

اگر در هنگام خواندن کتاب مکانی برای ثبت ارتباطات خود داشته باشید بسیار عالی فروش کتاب زبان اصلی است. سعی کنید معنای کتاب را در زندگی خود پیدا کنید و به راه حل های جدید برسید.

چندین کتاب را با هم بخوانید.
هنگام خواندن بهترین کتاب ، ممکن است روزی فرا برسد که شما نخواهید به سراغ این کتاب بروید. برای این موارد ، همیشه یک یا دو کتاب دیگر آماده داشته باشید تا به سراغ آنها بروید. به یاد داشته باشید که ما فقط از روی بی حوصلگی کتاب را به پایان نمی رسانیم ، بنابراین با انرژی کتاب را بخوانید.

Read- با برنامه کتاب بخوانید. جریمه را فراموش نکنید.
هنگامی که تصمیم گرفتید مطالعه را به عنوان روال زندگی خود تبدیل کنید ، یک برنامه هفتگی برای آن در نظر بگیرید. از کم شروع کنید به عنوان مثال ، به طور متوسط ​​نیم ساعت در روز در مجموع 3.5 ساعت در هفته است. اگر روزی نمی توانید برنامه را دنبال کنید ، سعی کنید در چند روز آینده آن را جبران کنید. عناوین کتاب را از قبل آماده کنید تا به س questionالی پاسخ دهید مانند اینکه چه کتابی را باید از قبل بخوانم.

علاوه بر مورد شماره 5 ، جریمه باعث می شود که شما مرتباً بخوانید و بخوانید و خواندن برای شما یک عادت خواهد شد. بنابراین یکی از مهمترین نکات در پاسخ به این س ofال که چگونه مطالعه به عادت تبدیل می شود ، پیروی از ترتیب سفارش کتاب زبان اصلی در برنامه خواندن است.

برای اطمینان از اینکه این برنامه را دنبال می کنید ، جریمه ای را در نظر بگیرید ، اگر این کار را نمی کنید ، پیشنهاد من پرداخت جریمه است!

8- مفاهیم کتاب را برای دیگران توضیح دهید. (چگونه یک خواننده حرفه ای شویم)
برای اینکه یک خواننده حرفه ای شوید ، کتاب را با این نظر بخوانید که باید معانی آن را به روشی ساده برای دیگران توضیح دهید. با این کار می توانید مفاهیم را بهتر یاد بگیرید. به طور کلی ، وقتی می توانیم مفهومی را برای دیگران توضیح دهیم ، به این معنی است که آن را به خوبی یاد گرفته ایم. سعی کنید شنونده خوبی انتخاب کنید تا ذوق مداحی شما از بین نرود!

شاید در تعریف و توضیح مطالب کتاب ، دیگران به خواندن آن ترغیب شوند؛ این خرید کتاب به زبان اصلی را با یک تیر دو نشان داده اید. اگر یکی از اطرافیان شما س asksال کند: چه کتابی بخوانید ، فرصت خوبی دارید ، بروید و در مورد آخرین کتاب خوانده شده برای او توضیح دهید.

9- مفاهیم کتاب را تجربه کنید.
اهمیت مطالعه کتاب این بود که به شما در بهبود کیفیت زندگی کمک می کند. بنابراین خرید کتابهای زبان اصلی سعی کنید مفاهیمی را که یاد گرفته اید در زندگی خود به کار بگیرید. تا آنجا که می توانید به مفاهیم فکر کنید و به دنبال نمونه هایی در زندگی خود باشید.

وقتی دانستیم چه کتابهایی را بخوانیم و چگونه کتابها را بخوانیم ، باید برویم و آنچه را آموخته ایم استفاده کنیم.

10- اعتیاد جدید مبارک!
عادت به مطالعه کتاب می تواند دنیای ما را تغییر دهد. اگر موارد بالا را رعایت کنید ، به تدریج به مطالعه کتاب اعتیاد پیدا خواهید کرد. فکر نمی کنم در دنیا اعتیاد خوشایندتری وجود داشته باشد.

کتاب یکی از منابع اصلی یادگیری است. اگر تلاش های قبلی برای خواندن شما بی نتیجه مانده است ، ابتدا باید یاد بگیرید که کتاب زبان اصلی از کجا بخریم چگونه کتابفروش شوید و یاد بگیرید و یاد بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>