نحوه انتخاب سینک آشپزخانه

دسته‌بندی نشده | No comments

آیا می خواهید نوسازی آشپزخانه خود را شروع کنید یا وسایل آشپزخانه جدیدی را انتخاب کنید؟ در اینجا 7 موردی را که باید هنگام خرید یک سینک آشپزخانه در نظر بگیرید ، آورده شده است. انتخاب یک سینک آشپزخانه اشتباه می تواند طراحی و عملکرد یک آشپزخانه را خراب کند. هنگام انتخاب سینک ، سبک دوم است. سینک ظرفشویی باید خوب کار کند و سالها در برابر استفاده روزانه مقاومت کند.

شیر علامت گذاری در سوئد
انواع سینک

3 نوع اصلی سینک ظرفشویی آشپزخانه وجود دارد: سینکهای زیر آب – این سینکهای آشپزخانه زیر بالای نیمکت سوار می شوند. مزیت این سینک ها این است که آنها یک طراحی مینیمالیستی ، ساده تر و تمیز تر در اطراف دارند. سینک های سقفی – این آسانترین سینک برای نصب و رها کردن موقعیت در بالای نیمکت است. غرق مزرعه مزرعه – این سینک ها دارای حوضه ای عمیق و بیرون از نیمکت هستند. آنها اغلب به عنوان سینک جلوی پیش بند گفته می شوند و معمولاً در خانه هایی به سبک کشور وجود دارند. این سینک ها برای بچه ها و افراد کوتاه تر قابل دسترسی تر هستند زیرا می توانند پایین تر از بالای نیمکت بنشینند.

خرید سینک ظرفشویی

سینک آشپزخانه سفید
اندازه سینک آشپزخانه

آیا این سینک را در حفره ای موجود نصب می کنید؟ اگر چنین است ، سوراخ سینک اصلی را اندازه گیری کرده و یک سینک جدید را انتخاب کنید که در آن فضا فرو رود. اگر فضای نیمکت شما امکان یک سینک بزرگتر را فراهم می کند ، می توانید یک سوراخ بزرگتر برش داده و یک سینک بزرگتر را انتخاب کنید. عمق سینک را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که فضای کافی برای سیستم های دفع زباله یا فیلترهای آب در زیر وجود دارد.

اگر سینک را در یک نیمکت جدید نصب می کنید ، سپس طول کابینت را بین تیرچه ها اندازه بگیرید تا حداکثر طول در دسترس برای سینک شما مشخص شود. اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در هر دو طرف سینک برای جمع کردن ظروف ، تهیه غذا وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که قرار گرفتن سینک نزدیک به قسمت جلوی نیمکت است تا استفاده از آن راحت تر باشد.

شکل سینک آشپزخانه

تمیز کردن سینک ظرفشویی ساده تر از یک طرف دارای مربع است. اگر به دنبال ظاهر کم نظیر و براق هستید ، با لبه های مربع بچسبانید.

تعداد سینک ظرفشویی

سینک ظرفی منفرد – یک سینک عمیق و عمیق به این معنی است که می توانید به راحتی یک طرح بزرگ را خیس کرده و بشویید. با این حال خیساندن یک گلدان بزرگ و مایل به شستن سبزیجات در همان زمان می تواند چالش برانگیز باشد.

سینک ظرفشویی دو کاسه – این سینکها دارای 2 حوضچه به اندازه مساوی یک حوضچه بزرگتر و یک حوضچه کوچکتر هستند. تقسیم حوضه هنگام کار بر روی دو کار متفاوت مفید است – یعنی. شستن ظروف در یک و پر کردن یک کتری در دیگری. حوضه بزرگتر برای نگهداری گلدان های بزرگ / قابلمه مفید است.

سینک ظرفشویی سه کاسه ای – این سینک ها دارای دو کاسه بزرگ و یک دستگاه کوچک در وسط برای سیستم دفع زباله هستند. این سینک ها به فضای زیادی برای نیمکت نیاز دارند.

سینک ظرفشویی برینز-استیل ضد زنگ

نوع مواد

فولاد ضد زنگ – این رایج ترین ماده برای مدرن بودن سینک در طراحی و عایق صوتی مناسب است. آنها دوام بالایی دارند و تمیز کردن آن آسان است. این فلز می تواند خراشیده شود اما اگر یک سینک استیل ضدزنگ باشد ، این علائم را می توان از بین برد. اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید ، لکه های آب نیز می توانند ظاهر شوند. سینک های استنلس استیل در صورتی که مستعد ابتلا به وسایل داخل سینک بشوید ، سینک ارجحیت است زیرا برخی از مواد دیگر می توانند به راحتی تراشه را خراب کرده یا آن را بشکنند.

پرسلن / چدن – این سینک ها دارای روکش براق ، تمیز کردن آسان و تحمل گرمای بالاتر هستند. آنها یک سبک پرنعمت دارند. در سمت نزولی مینای دندان ممکن است به مرور زمان خراشیده شود و این غرق ها می توانند تراشه کنند. قابلمه های فلزی همچنین می توانند علائم سیاه را از بین ببرند که حذف آنها دشوار است.

سنگ گرانیت- این سینک در برابر خراش ، تراشیدن و تغییر رنگ مقاوم است. همچنین یک ماده غیر متخلخل است. با این حال ، با ظروف شیشه ای به آسانی شکسته شوید زیرا گرانیت بودن چنین ماده محکم است.

سنگ – یک سینک سنگی طبیعی جلوه ای اصیل به آشپزخانه شما می بخشد. این معمولاً گرانترین ماده برای سینک است و می تواند خراشیده و تراشه کند.

kitchen_sink_8

تعداد سوراخ ها و محل قرارگیری

هنگام انتخاب سینک بسیار مهم است که در نظر بگیرید که چگونه شیر آشپزخانه به نیمکت وصل می شود. بسیاری از سینک ها دارای سوراخ هایی هستند که قبلاً درون آنها ساخته شده است. اگر تصمیم دارید شیر آب جداگانه از آب گرم و سرد استفاده کنید ، به 3 سوراخ در سینک خود نیاز خواهید داشت. این روزها شیپور خاموشی میکسر رایج ترین شیر آب آشپزخانه است که در صورت نصب نیمکت در آشپزخانه ، فقط یک سوراخ در سینک یا سوراخ ندارد. همچنین در نظر بگیرید که آیا برای آب فیلتر شده یا حتی صابون های صابون به سوراخ دیگری نیاز دارید.

اگر دست راست باشد یا در سمت راست باشد اگر دست چپ داشته باشید ، قرار گیری سوراخ های شیر باید در سمت چپ باشد. اگر یک سینک دو حوضه دارید ، باید محل قرارگیری در وسط حوضه باشد.

قرار دادن زهکشی

مرکز محور – فضای بیشتری را در زیر سینک برای ذخیره سازی و فضای بیشتر در سینک برای شستشوی تابه ها فراهم می کند و باعث تخلیه آب می شود.

زهکشی محور – آب در زهکشی محور با فاصله کمتری برای طی کردن آب از آب سریعتر تخلیه می شود. دسترسی آسان تر برای تعمیرات و نگهداری. در منفی ، گلدان ها و قابلمه ها ممکن است زهکشی را در یک زهکشی محور مسدود کنند.

stainless_steel_sink_k Kitchen_laundry_strong_modern_cememem

موضوع مرتبط: چگونه سینک آشپزخانه خود را انتخاب کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>