هر ردیاب خودرو برای چه مدل ماشین ایرانی مناسب است؟

دسته‌بندی نشده | No comments

 

هر ردیاب خودرو برای چه مدل ماشین ایرانی مناسب است؟

امروزه یکی از دغدغه های ما انسان ها امنیت وسایل و اموال مان است که باید از آن ها در برابر سارقین محافظت کنیم، همان طور که از اخبار و شبکه های اجتماعی هر روز می شنویم مدام در سطح کشور شاهد دزدی های متعدد هستیم اکثر این سارقین خودرو ها را مورد سرقت قرار می دهند زیرا دزدیدن آن راحت تر از لوازم خانگی است و تنها در چند ثانیه می توانند آن ها را بدزدند، شاید برای تان سوال پیش آید که آیا دزد ها ماشین های داخلی ارزان قیمت را هم می دزدند؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم این طور نیست که دزد ها فقط ماشین های گران قیمت را بدزدند در اصل ماشین های لوکس و گران قیمت سیستم امنیتی بهتری دارند اما ماشین های داخلی سیستم امنیتی درستی ندارند برای همین مدام هدف سارقین قرار می گیرند برای همین افراد به دنبال خرید ردیاب خودرو یا جی پی اس مناسب برای خودرو های ایرانی هستند تا مورد سرقت قرار نگیرد و یا در صورت سرقت سریعا آن را پیدا کنند. در ادامه به انتخاب ردیاب مناسب ماشین های ایرانی می پردازیم پس حتما با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

انتخاب ردیاب مناسب ماشین های ایرانی

با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد تولید بیش تر در زمینه لوازم امنیتی بوده ایم به طوری که انواع جی پی اس ها و ردیاب ها تولید و به بازار عرضه شده اند در میان این همه تنوع سوال پیش می آید که ردیاب مخصوص ماشین شما کدام است.

ما هم این جا هستیم تا انواع ردیاب را به شما معرفی کنیم و مشخص کنیم که چه ردیابی برای چه ماشینی مناسب است. قطعا نمی شود یک نمونه ردیاب را برای تمام ماشین های ایرانی استفاده کرد و باید به نکاتی جهت انتخاب ردیاب توجه نمود که در پاراگراف های بعد به آن ها اشاره خواهیم کرد انواع ردیاب به شرح زیر است:

·         ردیاب ماهواره ای

·         ردیاب آهن ربایی

·         ردیاب دیاگی

·         و ردیاب های دیگر…

ردیاب هایی که در بالا نام بردیم دارای مزایای زیادی هستند که آن ها را منحصر به فرد نموده است و هر کسی برای هر خودرو هایی اعم از سمند، رانا، دنا، پژو 405 و پژو پارس و ال نود و دیگر ماشین های داخلی مشتاق خرید ردیاب است تا بتواند امنیت اموال خود را تامین کند.

مزایای ردیاب های ماهواره ای و خودرو متناسب با آن

در ایران ماشین های زیادی تولید می شوند که دارای سیستم امنیتی فوق العاده ای هستند اما با این وجود هر روز به تعداد افراد سارق افزوده می شود و البته که این نوع افراد هر بار حرفه ای تر وارد عمل می شوند. یکی از ردیاب های مرغوب و با کیفیت موجود در بازار ردیاب ماهواره ای است که سرعت عمل آن بسیار بالا است و در مقابل گرد و غبار بسیار مقاوم است و به هیچ عنوان خراب نمی شود.

این نوع ردیاب برای نصب به ماشین و سیم کشی آن هیچ گونه لطمه ای وارد نمی کند. ردیاب ماهواره ای دارای اعلان آلارم است که مخاطب خود که همان صاحب خودرو است را در مواقع ضروری مطلع می کند. خوشبختانه ردیاب های ماهواره ای مجهز به شنود هستند و شما می توانید تمام صدا های موجود در خودرو را شنود کنید زیرا ردیاب ماهواره ای صدا ها را به تلفن همراه شما ارسال می کند. از ردیاب های ماهواره ای برای خودرو سمند استفاده می کنند زیرا به نظر مناسب ترین ردیاب برای این خودرو داخلی است.

مزایای ردیاب های دیاگی و خودرو مخصوص آن

برخی خودرو های داخلی هستند که سیستم امنیتی آن ها ضعیف تر از خودرو های دیگر است زیرا قدیمی تر از خودرو های دیگر هستند به همین دلیل تنها ردیاب مناسب چنین خودرو هایی ردیاب دیاگی است. برای مثال خودرو هایی مانند پژو 405 از آن نمونه خودرو هایی است که قدمت بیش تری نسبت به دیگر خودرو ها دارند. ردیاب های دیاگی قابلیت این را دارند که بتوان از راه دور خودرو را خاموش نمود که به آن کنترل از راه می گویند. از دیگر مزایای ردیاب های دیاگی این است که محل و آدرس دقیق خودرو را برای شما ارسال می کند هم چنین می تواند تمام صدا های موجود در کابین خودرو را ضبط نموده و برای شما بفرستد.

به نظر می آید که ردیاب های دیاگی مناسب ترین ردیاب برای ماشین های قدیمی تر هم چون پراید و پراید وانت و پژو 405 هستند. پس همان طور که می بینید ردیاب ها از جمله بهترین لوازم امنیتی هستند که با وجود آن ها دیگر نگرانی بابت امنیت خودرو و محل پارک آن نخواهید داشت و می توانید با خیال راحت میهمانی بروید و یا بدون این که ماشین را به پارکینگ ببرید بخوابید و هیچ خطری خودرو شما را تهدید نکند.

مزایای ردیاب آهن ربایی و خودرو های مخصوص آن

با ورود خودرو های جدید به بازار کم کم امنیت آن ها نیز نسبت به خودرو های قدیمی ارتقا یافت اما باز هم افراد سارقی هستند که از پس سرقت این نوع ماشین ها بر می آیند به طوری که در کم تر از یک دقیقه می توانند خودرو را بدزدند. ردیاب های آهن ربایی از ردیاب های خوب و عالی بازار هستند که با قابلیت های فوق العاده ای که دارند مانع سرقت ماشین شما می شوند. ردیاب های آهن ربایی قابلیت فرستادن آدرس دقیق محل ماشین را دارند و می توانند با سیم کارتی که در آن جای گذاری کرده اید با شما تماس بگیرد و یا پیغام اضطراری به شما برساند.

هم چنین می توان از ردیاب های آهن ربایی برای اطلاع رسانی از هر نوع ضربه زدن به ماشین استفاده کرد. با توجه به سیستم ماشین های جدید و ساخت ردیاب جدیدی هم چون ردیاب های آهن ربایی تنها ماشین مخصوص که با آن مطابقت دارد دنا است که اکنون طرفداران زیادی نیز دارد. انواع ردیاب ها را برای انواع ماشین های خود می توانید از فروشگاه های معتبر سراسر کشور خریداری کنید و امنیت خودرو خود را تامین کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>