همه چیز درباره نحوه افزایش شتاب و توان خروجی خودرو – مجله تخصصی خودرو

دسته‌بندی نشده | No comments

این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو بسته می شود و قدرت خودرو شما را تا ۳۵ درصد و ترک را تا ۲۵ درصد افزایش می دهد نصب آن بسیار ساده بوده و در کمتر از چند دقیقه می توان آن را نصب و یا خارج نمود حتی خودتان می توانید آن را نصب نمایید از مزایای فوق العاده مناسب مهم و خوب آن می توان گفت که هیچگونه آثار منفی بروی ای سی یو و موتور و دیگر قطعات برقی خودرو نداشته و به محض جدا سازی آن تنظیمات خودرو شما نیز به حالت اولیه گشته و هیچگونه زیانی را به هیچکدام از قطعات خودرو وارد نمی نماید. این کمک فنرها که از نوع قابل تنظیم هستند، میتوانند در 36 حالت مختلف با کیفیت عملکردی متفاوت تنظیم شوند. در این قسمت به ذکر فاکتورهایی میپردازیم که در صورت توجه به آن ها میتوانید “دلیل کاهش شتاب خودرو” خود را یافته و آن را در حداکثر حالت آن حفظ کنید. یادگرفتن روش هایی برای افزایش شتاب خودرو می تواند یک خودروی کند و کسل کننده را به هیولایی تبدیل کند که هنگام حرکت، آسفالت خیابان را هم از جا بکند.

افزایش شتاب خودرومیزان مناسب باد لاستیک خودرو، مصرف سوخت را هم تا ۳٫۳ درصد کاهش می دهد.مالکین خودروهایی که قصد دارند خودروی خود را بهینه کنند (Tuning) اما هیچ تجربه ای ندارند، حتماً باید با یک مکانیک که متخصص بهینه سازی خودرو باشد مشورت کنند.در اینترنت هم ویدئوهای آموزشی زیادی وجود دارد که برای آموزش افراد با هر سطح از معلومات و مهارت مناسب است. مگان را باید یکی از بهترین و موفقترین محصولات تاریخ رنو بدانیم که فروش بسیار بالای آن در سطح جهان همچنان ادامه دارد. اثرات مثبت تیونینگ چیپ نیترو تا 200 کیلومتر مسافت اولیه رانندگی فقط شروع به Log گیری می نماید و تغییرات کوچکی اعمال می نماید و پس از آن کلیه Log ها را تحلیل می نماید و تغییرات کلی تری را لحاظ می نماید. این چیپ به روی کلیه خودرو های انژکتور مدل بالاتر از ۱۹۹۶ میلادی و یا مدل بالاتر از ۱۳۷۴ اعم از موتور تقویت شده یا نشده و توربو یا بدون توربو که پورت دیاگ یا همان پورت OBD2 دارند بسته می شودو کلیه خودرو ها را با برندهای زیر ساپورت می نماید. این چیپ بروی کلیه خودرو ها نصب میگردد فقط بروی خودروهای کاربراتوری تاثیرات افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت بسیار بسیار ناچیز می باشد ولی می تواند برق خودرو عمر مفید باتری و نور های چراغ ها و صدای بلندگو های خودرو و سایر قطعات برقی را تقویت نماید..

بهینه سازی برای کارایی بالا (High-Performance car tuning) یا بهینه سازی نیترو(Nitro Tuning) به نوع سوخت رسانی به موتور وابسته است و منجر به افزایش میزان شتاب و توان خروجی موتور و کارایی خودرو می شود.Nitro tuning به نصب و تنظیم کاربراتور بر روی موتورهای با سوخت نیتروژن- متان نیاز دارد، وقتی که موتور درجا روشن است، پیچ تنظیم مربوطه باید در حالتی قرار بگیرد که موتور تا جایی که امکان دارد آرام کار کند، اگر مشکل روشن شدن خودرو هم وجود دارد، تغییر کوچکی در پیچ تنظیم می تواند کارایی را بهبود ببخشد.اگر موتور موقع دور گرفتن مکث دارد یا صدای انفجار خفیفی تولید می کند، تاباندن پیچ تنظیم حداکثری می تواند میزان سوخت را کمتر یا بیشتر کند که این به نیاز خودرو بستگی دارد. البته این کار نقطه ضعفی هم برای خودرو در پی خواهد داشت و این نقطه ضعف در سربالایی ها خود را نشان خواهد داد به طوری که خودرو سریعاً انرژی اش را از دست می دهد.استفاده از شمع های با کیفیت بالا هم به افزایش شتاب خودرو کمک می کند.شمع های مسابقه ای با کیفیت بالا هم در بازار وجود دارند که زمان پاسخ را در شرایط متفاوت کوتاه کرده و به این ترتیب میزان شتاب خودرو افزایش می یابد.علاوه بر این، استفاده از فیلتر روغن و پمپ روغن مرغوب به همراه استفاده از روغن ترکیبی با کیفیت بالا به خوبی سطح های داخلی مانند پیستون ها و چرخ دنده ها را روان می کند که نتیجتاً باعث می شود خودرو خیلی نرم شتاب بگیرد و سطوح داخلی خنک بمانند.

استفاده از کیت های هوای سرد هم باعث خنک شدن موتور می شود، که این عمل باعث بهبود عملکرد موتور می شود و طول عمر موتور را افزایش می دهد.همچنین استفاده از این کیت ها با فراهم کردن فشار بیشتر در سیلندر، میزان شتاب و گشتاور را افزایش می دهد. این سری ها با قرار دادن چهار لوله هم اندازه بر روی سیلندرها و در نهایت تبدیل شدن به یک لوله بزرگ تر باعث کم شدن فشار اگزوز می شوند همچنین، همه سیلندرها فشار یکسانی را تجربه می کنند که باعث بالا رفتن کارایی خودرو و کم شدن مصرف سوخت می شود.سوپر شارژرها هم هوای ورودی به موتور را فشرده می کنند و اکسیژن بیشتری را به محفظه احتراق می رسانند که برابر با رساندن سوخت بیشتر از طریق لوله های سوخت رسان است.بعضی از سوپر شارژرها که دمنده هم نامیده می شود به وسیله تسمه، زنجیر و یا یک میله انرژی شان را از موتور به دست می آوردند و توربوشارژرها هم از گاز خروجی اگزوز برای تأمین انرژی اولیه استفاده می کنند.توربوشارژرها انرژی گازهای خروجی از اگزوز را به کار می بندند که نتیجه این کار رانندگی لذت بخش تر است اما این سیستم ها برای هر نوع موتوری قابل استفاده نیستند، موتورهای معمولی با توربوشارژرها در توان های پایین کارایی خوبی از خود نشان نمی دهند.لاستیک های خودرو هم نقش مهمی در شتاب خودرو دارند و باید محکم بوده و چسبندگی مناسب به سطح جاده داشته باشند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از {افزایش شتاب خودرو|شتاب|شتاب ماشین|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|ایران کارز|افزایش شتاب ماشین} دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>