پوشک بچه گانه ایرانی

دسته‌بندی نشده | No comments

قیمت خرید را تنظیم کنید

بفهمید که چقدر حاضر به پوشک و دستمال مرطوب هستید ، می دانید که آیا معامله ای ارزش خرید دارد یا نه ، آسان می کند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، ممکن است کمی به تبلیغ تبلیغات فروشگاه کمک کند و ببینید قیمت فروش پوشک / دستمال مرطوب به طور معمول در منطقه شما چیست. پس از فهمیدن “قیمت خرید” خود ، به آن بچسبانید و فقط هنگامی خریداری کنید که بتوانید آنها را با آن قیمت یا پایین آورید.

من معمولاً سعی می کنم بیش از 0.13 تا 0.14 دلار برای هر پوشک بپردازم. از آنجا که پوشک بسته به اندازه و مارک آن در هزینه های مختلفی متفاوت است ، من به راحتی می توانم با استفاده از پوشک سایز 3 ، هزینه هر پوشک خود را مشخص کنم. این مسئله برای من خوب است زیرا پوشک ها به طور معمول همان قیمت را در هر بسته بندی ندارند و مهم نیست که چه اندازه پوشک خریداری می کنید.

وقتی پوشک در حال فروش است و می خواهم فهمم که آیا معامله ای ارزش انجام آن را دارد یا نه ، من فقط هزینه هر پوشک را محاسبه می کنم و می دانم مقدار بسته 3 اندازه است. بنابراین اگر 36 پوشک در یک بسته وجود داشته باشد و قیمت آنها 5.00 دلار در بازار باشد ، من 5 تا 36 را تقسیم می کنم و می دانم که آنها در هر پوشک 0.14 دلار هستند.

http://tinyurl.com/y9yy5lqu
https://rebrand.ly/3pa06qf
https://bit.ly/3cyd4WW
https://xip.li/GNnxw2
https://is.gd/pVAGwA
https://v.gd/MmWU2m
https://v.ht/MgZEM
https://plink.ir/RgNIC
https://clck.ru/N4eVr
http://ulvis.net/uARb
https://cutt.ly/Fyqxjzd
https://shrtco.de/rtush
http://tny.im/y9rKQ

منبع :https://cutt.ly/et6gtX2

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>