پیرس برازنان در «جوانی» بازی خواهد کرد

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

گروه فرهنگی: پیرس برازنان ستاره ایرلندی هالیوود در تریلر «جوانی – Youth» بازی خواهد کرد. این فیلم اولین تجربه کارگردانی برت مارتی است.

داستان «جوانی» بر اساس قصه‌ای به قلم مارتی است و ماجرای آن در آینده‌ای در چندان دور از زمان حال می‌گذرد. «بازسازی» به محبوب‌ترین و البته گران‌ترین کالای جهان بدل شده است؛ یک فرآیند پیچیده که باعث به عقب رفتن ساعت بیولوژیک بدن و حرکت آن به سوی نقطه آغازین می‌شود.جوئل – با بازی پیرس برازنان – متخصص تبلیغاتی است که با حدود ۷۰ سال سن و سال‌ها کار حرفه‌ای در آستانه بازنشستگی قرار دارد. کمپانی او که نمی‌خواهد چنین نیرویی ارزشمندی را از دست دهد هزینه بازسازی جوئل و همسرش آلیس را پرداخت کرده و فرصتی لوکس و امیدوارکننده برای زندگی مجدد را به آن‌ها اعطا می‌کند.آلیس با سنی بیست و چند ساله از زیر عمل بیرون می‌آید، اما ماجرا برای جوئل به طرز تراژیکی اشتباه پیش می‌رود و بدن او به جای آن که جوان شود با سرعت به سمت پیری می‌تازد و سال‌های باقی‌مانده از عمرش به چند هفته تقلیل پیدا می‌کند. او که حالا شاهد فروپاشی بدن و از بین رفتن ازدواجی ۴۵ ساله است، آشفته و مستاصل تن به عمل خطرناک دیگری می‌دهد تا حقیقت این تکنولوژی جدید را به جهانیان نشان دهد.فیلمنامه این اثر را برت مارتی به همراه جاش ایزنبرگ و آملیا وایت‌کومب نوشته‌اند.از دیگر پروژه‌های برازنان ۶۷ ساله که به زودی عرضه خواهند شد، می‌توان به کمدی «یوروویژن» نتفلیکس و فیلم ترسناک «مثبت اشتباه» کمپانی A ۲۴ نام برد. او همچنین در موزیکال «سیندرلا» کمپانی کلمبیاپیکچرز نقش شاه را بازی خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>