چادر مسافرتی اتوماتیک fit اصل

دسته‌بندی نشده | No comments


کوله پشتی/ توسط backpack365/ 1 نظر
جهان مکانی شگفت انگیز است که آنقدر در آن جای دارد که نشستن در یک مکان هرگز نمی تواند یک انتخاب باشد. این لیست از بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی در سال 2020 مطمئناً به شما کمک می کند تا انتخاب ایده آل خود را پیدا کنید.

همه ما می خواهیم زیبایی های دنیا را ببینیم و مکان ها و خودمان را تا آنجا که می توانیم کشف کنیم. آنها می گویند سفر یکی را به آنها نزدیک می کند. و این سفر تنها راهی برای یافتن کاری است که واقعاً می خواهید در زندگی انجام دهید. در حالی که برخی از اوقات فراغت تعطیل هستند ، برخی دیگر در حال مسافرت با مسافرت هستند و زندگی خود را به شور سفر اختصاص داده اند. و نیاز به ضروریات سفر وجود دارد .

ملزومات سفر سفر شما را آسان تر کرده و از طریق مسیرهای ماجراجویی شما جفت گیری کامل را جبران می کند. در حالی که شما در حال سفر برای سفر بعدی ماجراجویی خود هستید ، لیست کردن تجهیزات مهم سفر ضروری است و بدون کوله پشتی در بالای لیست شما امکان پذیر نیست. ایجاد شب در طول سفرتان راحت و ناجی بودن برای لحظات خصوصی – چادر مسافرتی های کوله پشتی هنگام مسافرت یک ضرورت است. چادر مسافرتی های کوله پشتی در یک بسته بندی بسیار مفید قرار می گیرند و می توان آنها را به راحتی در مکان هایی حمل کرد. بنابراین ایجاد یک سفر کامل و ضروری و همراهی! بیایید نگاهی به 4 بهترین چادر مسافرتی های برتر برای کوله پشتی و پیاده روی بپردازیم .

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی
عکس چادر مسافرتی وزن
چادر مسافرتی کوهنوردی کوه های آلپ 3.15 پوند
بررسی قیمت
چادر مسافرتی کوله پشتی 3 نفری Azurec 3.65 پوند
بررسی قیمت
چادر مسافرتی را با بقاء نادان بالا ببرید 3.55 پوند
بررسی قیمت
Ozark Trail یک نفر چادر مسافرتی کوله پشتی 4.4 پوند
چادر مسافرتی اتوماتیک fit

7 چیزهایی که باید قبل از خرید چادر مسافرتی کوله پشتی و پیاده روی به دنبال آن باشید
چادر مسافرتی های کوله پشتی ملزومات اصلی هنگام مسافرت به مکانهایی است که قصد ندارید هتل زیادی داشته باشید یا اقامتگاه دسترسی داشته باشید. همیشه باید هنگام مسافرت برای موقعیت ها و سناریوهای پیش بینی نشده آماده باشید زیرا اینها مواردی هستند که باعث رشد ما می شوند. در حالی که مقدمات این شرایط پیش بینی نشده قبل از شروع بلیط برای بلیط های خود انجام می شود. بنابراین وقتی مردم به طبیعت یا تپه هایی سفر می کنند که امکانات زیادی برای یافتن آنها وجود ندارد و مطمئناً برای همه انواع ملزومات آماده می شوند ، چادر مسافرتی کوله پشتی در تمام تالارها جستجو می شود.

چادر مسافرتی های کوله پشتی در اندازه ها و شکل های مختلفی موجود هستند و بسته به نوع مسافرت مورد نظر خود ، باید انتخاب صحیحی انجام دهید. چادر مسافرتی کوله پشتی با انتخاب فرد تفاوت زیادی دارد و بهتر است با توجه به نیازها و گزینه های خود انتخاب کنید تا بهترین راحتی را در هنگام سفر داشته باشید. اگر می خواهید به زودی چادر مسافرتی کوله پشتی را برای خودتان خریداری کنید ، به موارد زیر توجه کنید!

 1. نوع را انتخاب کنید
  اگر شما ممکن است سرگردان باشید که یک چادر مسافرتی کوله پشتی که جادارترین و بزرگترین ابعاد را دارد می توان در صورت نیاز به راحتی انتخاب کرد ، اما باید روی وزن آن و زمزمه به عنوان نرم خنک ارزیابی کنید! درک نوع مسافرت موردنظرتان و همچنین نوع چادر مسافرتی هایی که در هنگام سفر بسیار مفید باشد ، بسیار مهم است. معیارهای مختلف ممکن است به شما در انتخاب کمک کند:

الف) چادر مسافرتی های یک جداره یا دو جداره: این دو نوع کاملاً مرتبط هستند و می توان آنها را به راحتی تشخیص داد. چادر مسافرتی های یک جداره آنهایی هستند که فقط یک لایه پارچه را روی دیوار خارجی دارند در حالی که دو جداره دارای دو لایه است یعنی بدنه چادر مسافرتی و پرواز باران. دو لایه پارچه به مسافر اجازه می دهد تا خود را ایمن و دنج نگه دارد در حالی که هوای بیرون می تواند سرد و بارانی باشد.

شما همیشه در گزینه ای هستید که پرواز باران را از بین ببرید و اگر دمای داخلی زیاد شود و به تهویه بیشتری نیاز دارید ، از یک پارچه استفاده کنید. در حالی که چادر مسافرتی های یک جداره نیز توسط مسافران انتخاب می شوند زیرا در مقایسه با چادر مسافرتی های دو جداره بسیار سبک تر هستند و می توانید هنگام مسافرت با لباس های مناسب و انفرادی به شما کمک کنند تا شما را از سرما نجات دهند.

B. فصلها: فصول تأثیر بسیار زیادی در نوع چادر مسافرتی بسته بندی موردنظر خود برای رفتن دارند. در حالی که برخی از چادر مسافرتی ها فقط به فصول سرد سال سرو می کنند ، برخی دیگر فقط در فصول سال مناسب فصل ها هستند. این را می توان با دو دسته یعنی سه فصل چادر مسافرتی کوله پشتی و چهار فصل چادر مسافرتی کوله پشتی مشخص کرد.

چادر مسافرتی های کوله پشتی سه فصل: این چادر مسافرتی ها برای مسافرتهای مسافرتی و پرماجرا که بیشتر در شرایط آب و هوایی کنترل شده و بیش از حد شدید نیستند ، مناسب ترین هستند. وزن آنها بسیار سبک است و همچنین دارای ساختاری دو جداره است. توری مش از تهویه مراقبت می کند اما استفاده بیش از حد از تخته مش باعث ماندگاری چادر مسافرتی های کوله پشتی می شود. بنابراین اگر به سفرهای کوتاه و یا ماجراجویی در شرایط آب و هوایی کنترل شده علاقه دارید ، سه فصل چادر مسافرتی کوله پشتی انتخاب مناسب است.
چادر مسافرتی کوله پشتی چهار فصل: اینها بسیار بادوام بوده و قادر به تحمل شرایط غیرقابل پیش بینی دما هستند. آنها می توانند در تمام طول سال مورد استفاده قرار گیرند اما مخصوص مسافرت های زمستانی و شرایط کم دما انتخاب می شوند. این گرایش ها از روکش دو جداره ساخته شده و دارای پارچه ای بادوام هستند که در هنگام هوای بیرون تمایل به بارش برفی ، باران شدید یا وزش باد شدید ، راحتی راحت را در داخل خود ایجاد می کند.
این فیلم را در “چگونگی انتخاب چادر مسافرتی کوله پشتی مناسب” توسط REI تماشا کنید

 1. فضا
  این بسیار مهمترین جنبه ای است که باید هنگام انتخاب چادر مسافرتی کوله پشتی به دنبال آن باشید. باید فضای مورد نیاز برای استراحت را محاسبه کرده و چادر مسافرتی را با توجه به تعداد افرادی که احتمالاً در داخل چادر مسافرتی بمانند انتخاب کند. چادر مسافرتی کوله پشتی را می توان با ابعاد دیوار ، ارتفاع اوج مطابق با ارتفاع شخص ، فضای هشتی و همچنین ابعاد کف مورد نیاز برای حل و فصل در فضا انتخاب کرد.
 2. وزن
  وزن چادر مسافرتی کوله پشتی یک جنبه بسیار مهم هنگام جستجو برای چادر مسافرتی کوله پشتی مناسب است. چادر مسافرتی باید وزن بسیار کمی داشته باشد و وزن آن نیز پایین باشد.

4- چادر مسافرتی های جایگزین
چادر مسافرتی ها با توجه به کارهایی که باید انجام دهند انتخاب می شوند. اگر کسی به چکش یا پناهگاه آویزان نیاز داشته باشد ، طیف وسیعی از این موارد نیز موجود است. در حالی که چادر مسافرتی های مستقل وجود دارند که به طور خاص برای توقف کمپینگ و ماجراجویی استفاده می شوند.

 1. فضای ذخیره سازی داخلی
  چادر مسافرتی کوله پشتی باید فضای کافی برای نگه داشتن وسایل و وسایل ضروری در هنگام استراحت داشته باشد.
 2. تهویه
  تهویه باید بررسی شود زیرا چادر مسافرتی ها گاه تمایل به گرفتگی و در نتیجه ناراحت کننده بودن دارند.
 3. درب
  ممکن است یک چادر مسافرتی یک نفره نیاز به داشتن چندین درب نداشته باشد اما در حالی که یک چادر مسافرتی گروهی است ، دو درب نیز کمک می کنند.

برترین بررسی نقاشی چادر مسافرتی های پشتیبان
بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی 1 نفره
بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی 2020 – راهنمای خریدار

[amazon_link asins = ‘B00BMKD1DU’ قالب = ‘فروشگاه Product’ ‘=’ sportoutdoorhq-20 ′ marketplace = ‘US’ link_id = ‘cc74e0a9-f2db-11e6-b556-8f8367066f1f’]

یک نفر چادر مسافرتی کوله پشتی می تواند برای افرادی که برای مسافرتهای انفرادی می روند مفید باشد و برای انتخاب آنها بسیار مفید اما مشکل است. شما باید مراقب ویژگی های چادر مسافرتی باشید و بر این اساس نیاز سفر سفری خود را متناسب کنید.

چادر مسافرتی آلپ کوهنوردی سیاهگوش 1 بهترین و بهترین در زمینه خود است تا به فرد نهایت راحتی و سهولت را بخواهد. این محصول توسط یکی از بهترین تولید کنندگان لباس های ورزشی و محصولات ضروری مسافرتی در سراسر جهان طراحی و روانه بازار می شود و از این رو بیشترین انتخاب را در این قرعه کشی دارد.

ویژگی های چادر مسافرتی کوهنوردی کوه های آلپ به شرح زیر است:

امکانات
اندازه : نسبت اندازه است
اندازه پایه : 7’6 “x2’8”
قد مرکز : 3 “
مساحت چادر مسافرتی : 20 فوت مربع
وزن : 3 پوند 15 اونس (تقریبا 2 کیلوگرم)
از پارچه پلی استر استفاده می شود که باعث دوام و همچنین استفاده از آن ایمن است
گیره های قطب قابل استفاده هستند و به راحتی قابل نصب هستند و چادر مسافرتی را محکم می کنند
درزهای مگس و کف بصورت کارخانه ای بسته شده و برای هر نوع آب و هوا مناسب هستند.
هشتی مناسب برای ذخیره دنده ارائه می دهد
برای تنظیمات بادوام ، دست و پنجه نرم ترین پروازها را با کیفیت انجام می دهد
مجموعه کامل شامل: شیروانی دنده ای ، تکه های آلومینیومی ، طناب ها و دیوارهای مش برای تهویه مناسب
مناسب برای
چادر مسافرتی کوهنوردی Alps Mountaineering Lynx 1 برای تقریباً در همه شرایط آب و هوایی مناسب است و می تواند برای افرادی که همیشه برای سفرهای انفرادی در آنجا حضور دارند بسیار راحت باشد زیرا این چادر مسافرتی کوله پشتی بسیار سبک وزن است و به اندازه 6 ”6 x x17.5 بسته بندی می شود.
دوام ، تهویه و وزن سبک بهترین کیفیتی است که باید این چادر مسافرتی را انتخاب کنید. اما اگر کسی در ورزش های کمپینگ یا ماجراجویی تازه کار باشد ، این چادر مسافرتی ممکن است برایشان رمز و راز باشد زیرا این کلیپ ها و سگک های چادر مسافرتی دارد که برای درست کردن چادر مسافرتی باید از آنها به درستی استفاده شود.
بعضی اوقات افراد آنقدر به مشخصات فنی مجهز نیستند و زمینی محکم برای بستن چادر مسافرتی پیدا نمی کنند. موانع باعث می شود چادر مسافرتی مناسب نباشد یا نباشد که به عنوان یک تجربه خوب نیست

نقص
این چادر مسافرتی برای رفت و آمدهایی که بسیار شرایط مطلوبی ندارند و یا هوا نزدیک است ، مناسب است و احتمال پیدا کردن مکان مناسب برای چادر مسافرتی زدن را دارد. کاربران اجاره از تجربیات فوق العاده ای برخوردار بوده اند زیرا این کار ساده است و استفاده از آن آسان است.
با این وجود باید در هرچه ساخته شده نقص هایی وجود داشته باشد و بزرگترین عیب این چادر مسافرتی این است که هیچ بخش داخلی برای رعایت نکردن وسایل دنده و چمدان وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که تمام مواد مورد نیاز برای نگهداری در چادر مسافرتی کوله پشتی کاملاً وارد آن نشود و از این رو فضای کافی برای چمدان همراه نداشته باشد.
کف چادر مسافرتی اما از یک ماده بسیار نازک ساخته شده است که باعث می شود کمی راحت تر باشد. اگر چادر مسافرتی کمی ضخیم تر و بادوام بود ، همه مشکلات مبارزان را مرتب می کرد.
از آمازون دریافت کنید

Ozark Trail یک نفر چادر مسافرتی کوله پشتی

[amazon_link asins = ‘B01FPW5A5W’ قالب = ‘ProductAd’ فروشگاه = ‘sportoutdoorhq-20 ′ marketplace =’ US ‘link_id =’ 0cc48049-f2dc-11e6-9013-29ef12616416]

این یکی دیگر از بهترین راه حل های بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی است ، زیرا مسیر Ozark به دلیل داشتن محصولات ضروری مسافرتی ، چادر مسافرتی ، کوله پشتی و غیره شناخته می شود. دنباله Ozark به دلیل کاربردهای مختلف و کیفیت مواد مورد استفاده در ساخت محصولاتی که به آن معروف است مشهور است. سالهای بعد

کیفیت فوق العاده است و مردم کورکورانه به استفاده اعتماد دارند. چادر مسافرتی کوله پشتی یک نفره Ozark می تواند به راحتی عنوان چادر مسافرتی شیک را به دست آورد و واقعاً محصولی عالی است. از ویژگی های چادر مسافرتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکانات
اندازه : اندازه چادر مسافرتی است
اندازه پایه: 7’x5 ‘
قد مرکز: 37 “
وزن : 4.4 پوند یا تقریبا 2 کیلوگرم
پارچه مورد استفاده از پلی استر است و از این رو باعث دوام بیشتر و ضد آب بودن آن می شود
چادر مسافرتی دو جداره که در شرایط بد آب و هوا می تواند بسیار کاربر پسند باشد.
اندازه کوچک و از این رو به اندازه کافی کوچک است که می توانید برای پیاده روی و کمپینگ حمل کنید
این بسته شامل: دنده دنده ای و 2 جیب سازمان دهنده است
مناسب برای
این چادر مسافرتی بسیار بادوام و شیک است و مطمئناً هنگام تنظیم کار ، زیبایی زیبایی چادر مسافرتی را به خود جلب خواهید کرد. از آنجا که از خانه ای ساخته شده است که به عنوان یکی از بهترین موارد در سفره ضروریات سفر شناخته می شود ، اوزارک یک نفر چادر مسافرتی کوله پشتی را برای افرادی که به دنبال سفرهای انفرادی هستند ، بسیار مناسب است.
در غیر این صورت چادر مسافرتی بسیار جادار است و می توانید نجات دهنده خوبی باشید وقتی که برای سفر کوتاه به کوه یا اردو زدن در جایی در جنگل تصمیم می گیرید. پرواز باران آسان است و باعث می شود احساس راحتی آن را برای مسافران بسیار بادوام کند.
این چادر مسافرتی همچنین فضای زیادی را در اختیار مسافران قرار می دهد تا بتوانند چمدان و انبار دنده خود را بسازند. کاربران بر این باورند که می توانند از فضای بسیار موثر استفاده کنند و هنوز فضای کافی برای احساس راحتی وجود دارد. تهویه نیز بسیار مناسب است و به همین دلیل است که یکی از بهترین چادر مسافرتی های یک نفر در سراسر جهان است.
نقص
با این حال ، بخشی از کاربران وجود داشته اند که از کاربرد چادر مسافرتی و به خصوص از عایق بندی ضدآب که با آن استفاده می کنند ، چندان راضی نیستند.
تجارب کاربران نشان داده است که چادر مسافرتی در هنگام پوشیدن لباس و پوشش سقف از مقاومت خوبی در برابر آب برخوردار است اما پارچه کف چادر مسافرتی به اندازه آنچه لازم است نیست.
کف چادر مسافرتی ضد آب نیست و تمایل دارد که با استفاده ساده نیز مرطوب شود.
از آمازون دریافت کنید

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی 2 نفره
چادر مسافرتی فرد Sundome 2

[amazon_link asins = ‘B004J2KDH0 ′ template =’ ProductAd ‘store =’ sportoutdoorhq-20 ′ marketplace = ‘US’ link_id = ’22b93a54-f2dc-11e6-952c-b9f83d9c3257]

چرا وقتی دو نفر جا دارید ، تنها می روید؟ چادر مسافرتی شخصی Sundome 2 یکی از بهترین و چادر مسافرتی های انتخاب شده و فروخته شده 2 نفره که از هم اکنون موجود است. Sundome یک شرکت ace است و به دلیل داشتن مواد با کیفیت و ساخت آن مشهورترین برند در انتخاب چادر مسافرتی های پیاده روی است.

چادر مسافرتی شخصی Sundome 2 به طور کامل برای کمال طراحی شده است و کلیه امکانات مورد نیاز برای چادر مسافرتی کوله پشتی را برای اشغال 2 نفر در آن دارد. در انتخاب های رنگی در سراسر جهان موجود است ، ویژگی های برجسته این چادر مسافرتی کوله پشتی عبارتند از:

امکانات
اندازه : 47.24 x 59.06 x 82.68
پارچه : نوع مواد فایبرگلاس است و با پلی استر روکش می شود
ساخته شده از صفحه شفاف پلی استر 75 است
فقط یک درب دارد
استفاده از 2 قطب برای ایجاد موضع و با کیفیت اثبات شده است
فضایی متناسب با نیاز 2 نفر
وزن : 4 کیلوگرم
چادر مسافرتی شخص Sundome 2 علاوه بر این از سری چادر مسافرتی های Sundome که از کالمن تهیه شده است ، یک کلاس عالی است. صخره هود حتی در صورت باران شدید ، تهویه می بخشد. پنجره بزرگ دسترسی اضافی به تهویه و نگاه است. کف چادر مسافرتی از مواد با کیفیت ساخته شده است که به کمال آب بندی می شود تا از هرگونه نشت یا ورودی آب در هر نوع شرایط آب و هوایی جلوگیری شود.

مناسب برای
این طراحی با شعور هوشمند ساخته شده است و تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است. این کار نیز برای صاف کردن و بسته بندی بسیار صاف است.
فضای داخلی به شکلی طراحی شده است که شما فضای خوبی را برای ذخیره وسایل دریافت می کنید و هنوز فضای بسیار مناسبی برای استراحت دارید.
جزئیات کوچک نیز به آن توجه شده و طراحی ها بسیار کاربر پسند بوده اند. به عنوان مثال ، یک فضای زیپ وجود دارد که امکان دسترسی الکتریکی را در داخل چادر مسافرتی فراهم کند تا مسافر بتواند در حالی که هنوز به یک منبع تغذیه برای شارژ باتری یا گوش دادن به موسیقی متصل است ، در فضای خود سالن خود اختصاص دهد.
فضای دوگانه و فضای شلوغ باعث شده است که فاصله کافی برای دو نفر فراهم شود تا وسایل خود را به راحتی ذخیره کنند ، در چادر مسافرتی حرکت کنند و کاملاً در راحتی بخوابند. آنها در پاسخ به میانگین قد و وزن افراد ، اندازه ی چادر مسافرتی را اختصاص داده اند و به همین دلیل اکثر مسافران را متناسب می دانند.
نقص
پوشش دوتایی باعث می شود چادر مسافرتی در جای خود قرار بگیرد و تنظیم آن خوب باشد اما بخشی از کاربرانی وجود داشته اند که وزن چادر مسافرتی را کمی محاسبه کرده اند تا بتوانند آن را حمل کنند.
این واقعیت که چادر مسافرتی های تک در دو کیلوگرم قرار دارند و این دو برابر است کاملاً مورد قبول واقع نمی شود.
در حالی که برای سایر ویژگی ها ، چادر مسافرتی کوله پشتی شخص Sundome 2 شاهد واکنش شگفت انگیز با مشتریان بوده و ثابت کرده است که اولین انتخاب برای یک زن و شوهر است.
از آمازون دریافت کنید

چادر مسافرتی کوه اسمیت موریسون 2

[amazon_link asins = ‘B00452C2IC’ قالب = ‘فروشگاه Product’ ‘=’ sportoutdoorhq-20 ′ marketplace = ‘US’ link_id = ’30a3d95e-f2dc-11e6-9f89-036fe0a003ca’]

کوه اسمیت به واسطه تهیه چادر مسافرتی هایی با ابعاد بسیار بزرگ شناخته شده است. آنها در رده انتخاب بهترین پیشنهادات در حداقل انتخابها قرار می گیرند ، بنابراین در بین تعداد زیادی از مسافران مورد علاقه بوده اند. چادر مسافرتی های پیاده روی شخص موریسون کوهستان کوهستان موریسون یکی دیگر از موارد جالب توجه دیگر برای جمع کردن چادر مسافرتی های کوله پشتی است که در حال حاضر مسافران خود را تحریک می کند.

این چادر مسافرتی زیبا علاوه بر این که مجموعه آنها ساخته شده است ، با در نظر داشتن فکر 3 فصل از چادر مسافرتی موردنیاز هنگام پیاده روی در یک سفر معمولی که در آن شما زیاد در معرض شرایط پیش بینی نشده آب و هوایی نیستید ، هنوز می خواهید سخت ترین زمان را در راحتی تجربه کنید. چادر مسافرتی کوله پشتی شخصی Mountain Smith Morrison 2 دارای ویژگی های زیر است:

امکانات
اندازه : 56 43 43 92 92 اینچ
فضای هشتی : 14 فوت مربع
فضای طبقه 35 فوت مربع
وزن : 4 پوند یا تقریبا 2 کیلوگرم
این چادر مسافرتی به 2 درب مجهز است تا ورود و خروج بدون دردسر را برای 2 نفر فراهم کند
طراحی کف وان با درزهای نوار
انبار سقفی قابل جدا شدن است
طیف وسیعی از جیب های ذخیره سازی مش
قطب های آلیاژ آلومینیوم که از استانداردهای بالایی برخوردار بوده و دارای مجوز هستند
پنجره های تهویه قابل تنظیم
چادر مسافرتی های شخصی کوه اسمیت موریسون 2 با وجود چنین ویژگی های گوناگونی که در آستانه گنجانده شده است ، بیشترین فضای استراحت و استراحت را به کاربر خود می دهد که بسیار راحت و بدون پارگی است. کفپوش با مصالحی با کیفیت انجام می شود که بسیار نازک نیستند و ناراحت کننده نیستند و وزن آن نیز خیلی ضخیم نیست. ضد آب است و برای عمر آن توسط شرکت Mountain Smith تضمین شده است.

مناسب برای

چادر مسافرتی در رنگ های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. این مکان در بین کاربران خود به دلیل مکان جادار فوق العاده در چادر مسافرتی و همچنین کیفیتی که به شما اجازه نمی دهد در مورد ماجراجویی و تجربه خود سازش داشته باشید بسیار محبوب است.
پیوست پرواز پرواز آزاد و رنگی باعث می شود یادگیری برپایی چادر مسافرتی در عرض چند دقیقه برای هر کس بسیار آسان باشد.
دامنه کاربر پسند این چادر مسافرتی کوله پشتی برای استفاده مسافران بسیار مفید است و سفرهای ماجراجویی خود را بسیار ساده تر و راحت تر می کند.
صندوق عقب دنده ای که در بسته بندی چادر مسافرتی کوله پشتی شخصی Mountain Smith Morrison 2 قرار دارد ، به راحتی قابل جدا شدن است و می توان آن را در یک کاور جداگانه که همراه بسته باشد ، بسته بندی کرد. حمل راحت تر و مرتب سازی آسان تر.
کاربران بر این باورند که چادر مسافرتی کوله پشتی بسیار سبک وزن است و برای مبتدیان سفرهای ماجراجویی که تجربه زیادی در زمینه اردو زدن و چادر مسافرتی زدن ندارند ، مناسب است اما می خواهند سفر به جنگل را کشف کرده و در چادر مسافرتی ها زندگی کنند.
چادر مسافرتی انعطاف پذیر و آسان تنظیم می شود ، که باعث می شود محبوب ترین و پر تقاضای چادر مسافرتی جلب قدرت بیشتر افراد مبتدی از شادی سفر.
نقص
هیچ چیز نگران کننده نیست.
از آمازون دریافت کنید

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی 3 نفره
چادر مسافرتی کوله پشتی 3 نفری Azurec

[amazon_link asins = ‘B01CPDBPLC’ قالب = ‘فروشگاه ProductAd’ = ‘sportoutdoorhq-20 ′ marketplace =’ US ‘link_id =’ 4410feb1-f2dc-11e6-aa41-134e6d335e49]

آنها می گویند دو نفر شرکتی هستند و سه نفر جمعیت زیادی دارند ، اما هنگامی که شما در حال مسافرت هستید ، همه چیز در مورد زمان و مکان مشترک است و اجازه می دهد تا پیوند صحبت انجام دهد. چادر مسافرتی کوله پشتی سه نفره می تواند گزینه مناسبی برای کوله پشتی ماجراهای باشد زیرا در آنها بسیار مفید است و می تواند ناجی برای عدم حمل چادر مسافرتی های متعدد برای نیازهای شما باشد.

چادر مسافرتی های کوهنوردی Azurec یکی از مارک های تولیدکننده ACE است که باعث شده است چادر مسافرتی های پیاده روی Azurec را به یکی از بهترین 3 چادر مسافرتی کوله پشتی تبدیل کند که در حال حاضر موجود است.

بهترین ویژگی های موجود در این چادر مسافرتی عبارتند از:

امکانات
اندازه : 17.7 6. 6.7 x 5.5 اینچ
وزن : 5 پوند که تقریبا 2.5 کیلوگرم است
استفاده از پارچه پلی استر با کیفیت عالی
طرحی درجه یک برای اقامت درجه یک و اقامتی زیبا و مجلل برای 3 نفر امکان پذیر است.
در هر دو طرف باز است آسان است یعنی از داخل و همچنین در خارج. این رول روی درب است که فوراً به لبه بالایی درب می چسبد.
دو پنجره تهویه در بالا برای تأمین هوای مناسب
لایه بیرونی مانند لایه ای اضافی است که از باد شدید محافظت می کند و برای ذخیره کفش ، کیف و غیره بسیار عالی است.
استفاده از مواد با کیفیت که به اطمینان در برابر ضد آب و آزمایش بهتر آب می دهد.
قطب ها از جنس آلومینیوم هستند که سبک وزن هستند و فشار بسیار آسانی را نیز می توانند تحمل کنند.
این بسته شامل: چادر مسافرتی داخلی ، کیف حمل ، طناب ، سهام چادر مسافرتی ، قطب ها و صفحه پرنده است
بررسی اجمالی
این چادر مسافرتی علاوه بر این از مجموعه چادر مسافرتی های آزورک ، یک نوع درجه یک است ، زیرا انواع مختلفی از اندازه به اندازه دو نفر و حتی 4 نفر را برای ماندن در چادر مسافرتی فراهم می کند. اگر به کمی فضای اضافی احتیاج دارید یا عضو اضافی در این لیست است ، می توانید نوع 4 نفر را انتخاب کنید.
راه اندازی چادر مسافرتی پیچیده ترین فرآیند است که شما هیچ ایده ای درباره چگونگی انجام آن ندارید ، اما با وجود چادر مسافرتی 3 نفر Azurec ، نصب آن بسیار آسان است – به همان اندازه که یک نفر بتواند خودش این کار را انجام دهد! پارچه با کیفیت و ضمانت اجرای آن باعث تحقیر این واقعیت می شود که چادر مسافرتی واقعا بادوام است و باید بیشتر از آنچه انتظار داشتید ماندگار باشد و در کنار آن بایستد. پارچه برای پاره شدن باد راحت و بسیار بادوام است و بسته بندی یا باز کردن آن بسیار آسان است.
با توجه به محبوبیت بسیار زیاد چادر مسافرتی های Azurec از سالها قبل ، چادر مسافرتی کوله پشتی شخص Azurec 3 مانند انتخابی است که در یک چشم انداز تعریف شده است. کف چادر مسافرتی بسیار ضخیم است که به مسافران اجازه می دهد تا در راحتی خود قرار بگیرند و بیشترین اقامت خود را در حالی که باران باران در خارج است ، به دست آورند. و با اینکه وزن چادر مسافرتی هنوز خیلی کم است ، چادر مسافرتی کوله پشتی شخص Azurec 3 بهترین چادر مسافرتی مورد تقاضا و مورد استفاده را برای افرادی که در شرکت سفر می کنند ، می کند. این چادر مسافرتی در انواع رنگ و اندازه موجود است ویژگی هایی را که می خواهید از دست دهید.
از آمازون دریافت کنید

چادر مسافرتی کوله پشتی Wintereal 3 person

[amazon_link asins = ‘B01I0BJQEG’ قالب = ‘فروشگاه ProductAd’ = ‘sportoutdoorhq-20 ′ marketplace =’ US ‘link_id =’ 6950d21a-f2dc-11e6-b942-cf1035ba3238]

هنگام تصمیم گیری برای چادر مسافرتی برای 3 نفر ، باید در مورد فضا و کیفیت چادر مسافرتی کوله پشتی بسیار محتاط باشید. مطمئناً نمی خواهید به دنبال خیمه ای بروید که در آن 3 نفر فضای مجازی را بخرید و وقتی سرانجام آن را گذاشتید تا در میان سفر خود مستقر شوید ، این یک تجربه مسخره است. و بنابراین نیاز به یافتن یک چادر مسافرتی کوله پشتی قابل مقایسه و ایستاده است که صلاحیت بهترین ها را داشته باشد و با بهترین ها مقایسه شود.

چادر مسافرتی کوله پشتی 3 نفره Winterial یکی از چادر مسافرتی های مقایسه ای و ایستادگی است که با مارک های ACE باعث ایجاد نشانه می شود و با ساخت و تجربه خود مشتری را راضی می کند. این خیمه کوله پشتی بسیار مشهور در بین کاربران نیست و هنوز هم می تواند به بازار خود راه پیدا کند ، این چادر مسافرتی کوله پشتی مجهز به کلیه امکانات و خدمات ارائه شده توسط بهترین چادر مسافرتی های صنعت و در نتیجه صلاحیت بهترین ما نیز می باشد. ویژگی های اصلی برجسته چادر مسافرتی شخصی Winterial 3 عبارتند از:

امکانات
اندازه : 82 64 64 x 46 اینچ
وزن : 4/4 پوند که تقریباً 2 کیلوگرم است
ساخته شده از پلی استر و ساختمان مش فوق العاده ، این چادر مسافرتی راحت و بادوام است و دارای سقف دریچه ای با مگس باران است
این پایه با استفاده از 2 درب آلومینیومی ساخته شده است که وزن آنها بسیار سبک است و در تحمل فشار بسیار قوی است
لایه بیرونی فرمت چادر مسافرتی است و بنابراین فضای کمی برای ذخیره کفش ، کیف ، چتر و غیره فراهم می کند.
حمل و نقل جمع و جور و آسان که باعث می شود بهترین دوست برای مسافران باشد
این بسته شامل: چادر مسافرتی ، کیف حمل ، 2 قطب ، 4 عدد چادر مسافرتی است
این شرکت تضمین یک ماه را در چادر مسافرتی ارائه می دهد و در صورت عدم تحقق هدف می تواند جایگزین شود.
در حالی که بسیاری از چادر مسافرتی های موجود در بازار از مارکهای ACE هستند و از سالها قبل مشغول تولید چادر مسافرتی های کوله پشتی هستند ، کیفیت و مقایسه قابل قبولی را می طلبد تا با یک چادر مسافرتی کوله پشتی به همان اندازه خوب همراه باشید که به زودی خاموش می شود تا با مارک های ACE مقایسه شود. چادر مسافرتی کوله پشتی شخص Winterial 3 یک کاربر پسند و یک چادر مسافرتی کوله پشتی بسیار پرطرفدار است که توسط لیست عظیمی از مشتریان راضی ، ویژگی های ضمانت شده و قدرت نگه داشتن خاک در مواقع نیاز ، محبوب شده است.

مناسب برای
این چادر مسافرتی فضای خوبی را برای 3 نفر فراهم می کند تا بتوانند به راحتی داخل چادر مسافرتی بنشینند و وسایل خود را نیز نگهداری کنند.
از آنجا که این یک چادر مسافرتی سه فصل است و به راحتی قادر به باد و فشار قوی است ، بیشتر به نام چادر مسافرتی کمپینگ محبوب است.
دو تهویه بالای چادر مسافرتی به هوای کافی اجازه می دهد تا مردم را در هوا شاد نگه دارند.
نقص
چادر مسافرتی کوله پشتی و اردو زدن مخصوص افراد Winterial 3 برای مسافرتها و سکوهای کوچک مناسب است زیرا ضد آب است و کف آن نیز بدون افزایش وزن اضافی چادر مسافرتی بسیار راحت است.
از آمازون دریافت کنید

بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی 4 نفره
چادر مسافرتی را با بقاء نادان بالا ببرید

[amazon_link asins = ‘B01EXSRKOI’ قالب = ‘ProductAd’ فروشگاه = ‘sportoutdoorhq-20 ′ marketplace =’ US ‘link_id =’ 745f2ca7-f2dc-11e6-aa53-79b2989fc007]

هنگامی که ما در مورد مسافرت و به خصوص سفرهای ماجراجویی و سفرهای مختلف صحبت می کنیم ، خانواده ای برای مسافرت با آن بسیار بعید هستند. بیشتر اوقات ، این دسته از افراد در سفر خود هستند که برای یک ماجراجویی مشترک مخلوط می شوند! به همین دلیل تعداد زیادی از چادر مسافرتی های کوله پشتی 4 نفره موجود در بازار وجود ندارد! و اگر وجود داشته باشد ، آنها مطمئناً مطابق انتظار نیستند و پیدا کردن بهترین نوع چادر مسافرتی کمپ 4 نفره را بسیار دشوار می کند.

و بنابراین چادر مسافرتی های زنده ماندن چادر مسافرتی مانند چنین چادر مسافرتی هایی است که به انتخاب محبوب بسیاری از مسافرینی که به دنبال 4 نفر کوله پشتی یا کمپینگ در چادر مسافرتی یا چادر مسافرتی های خانوادگی هستند تبدیل شده است. Survival hax از دیرباز مشغول ایجاد چادر مسافرتی برای ماجراجویان بود و این علاوه بر دامنه آنها ، قوانین را تغییر داده است. این چادر مسافرتی مانند یک چادر مسافرتی کوچک به نظر می رسد اما بسیار جادار است و به اندازه چهار نفر در آن خانه است. ویژگی های برجسته چادر مسافرتی پاپ آپ توسط بقا hax عبارتند از:

امکانات
اندازه : 2 26 26.5 x 26.5 اینچ (چادر مسافرتی مربع)
وزن : 3.5 پوند یا تقریبا 2 کیلوگرم
نصب فوری توسط ساخت اتوماتیک چادر مسافرتی که به شما اجازه می دهد چادر مسافرتی را هنگام بلند کردن آن در هوا باز کنید و آزاد شوید.
چادر مسافرتی کوله پشتی 4 نفره بسیار سبک وزن است و آن را برای همراهی مناسب برای پیاده روی ها و پیاده روی ها می کند
ساخته شده با مواد آکسفورد است که کشش کاملی باعث می شود کیفیت نهایی در برابر نیروهای طبیعت مقاومت کند.
دو درب برای چهار نفر راحت و بدون مزاحمت کردن دیگران از چادر مسافرتی بیرون می روند.
بسته بندی شده: چادر مسافرتی مواد آکسفورد ضد آب 190D ، سهام فلزی – 4 ، گیره و کیسه فشرده.
چادر مسافرتی کوله پشتی Pop-up توسط survival hax به دلیل ویژگی منحصر به فرد خود در ساختن بسیار آسان برای مسافران ، در بین پیروان و مسافران کاملاً دور شد. این واقعیت که در وزن مقایسه ای قرار دارد و در مقایسه با سایر چادر مسافرتی های همان دسته مقایسه می شود ، بسیار آسان است ، چادر مسافرتی کوله پشتی Poppival توسط Survival Hax بهترین محصول را کسب می کند! این یک چادر مسافرتی چهار فصل است که از دوام و قدرت کلاسیک ای برخوردار است تا بتواند آب و هوای خود را به هر شکلی مورد ضرب و شتم قرار دهد و بدین ترتیب فضای لازم را برای چهار نفر در آن ایجاد کند.

مناسب برای
هواکش های طرفین از تهویه هوا در داخل مراقبت می کنند.
این چادر مسافرتی به خوبی با توجه به نیازهای سرگرم کننده و همچنین ذخیره سازی مسافران ساخته شده است.
نقص
در حالی که همه خوب است ، نکته جزئی در انتخاب این چادر مسافرتی ناشی از این واقعیت نیست که این چادر مسافرتی جیب های زیادی برای نگه داشتن وسایل ایمن نگه ندارد. این امر باعث می شود مسافر دو بار در مورد امنیت خود در مورد نیازهای سریع ذخیره سازی فکر کند.
با این حال ، چادر مسافرتی کوله پشتی پاپ آپ توسط بقا hax انتخاب صحیحی برای پیاده روی ، کمپینگ و پیاده روی است ، زیرا راحتی و آسان برای برخاستن و ذخیره کردن آن در هنگام تنظیم آسان است!
از آمازون دریافت کنید

چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی Semoo
غالباً کسی برای خرید یک چادر مسافرتی کمپینگ برای خانواده یا یک گروه چهار نفره مراجعه نمی کند و وقتی این کار را انجام می دهد با نارضایتی و همینطور رفتار می شود – غالباً! رفتن به یک ماجراجویی با یک دسته چهار نفره می تواند هیجان انگیز به نظر برسد اما اگر نتوانید یک چادر مسافرتی کوله پشتی مناسب برای چهار نفر مناسب و مناسب برای خود پیدا کنید ، راحتی پیدا می کند که به شما راحتی می بخشد. چادر مسافرتی های خانوادگی semoo قدم به این عکس می گذارند و بهترین نیازهایی را که در طراحی چهار چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی مرتب شده اند ، رقم زده است که بسیار بی نظیر است.

ویژگی های منحصر به فرد و برجسته چادر مسافرتی اردویی خانوادگی Semoo به شرح زیر است:

امکانات
اندازه : 122.1 x 94.5 x 51.2 اینچ
وزن : 7/7 پوند که تقریباً 4 کیلوگرم است
این چادر مسافرتی از پلی استر با پلی اورتان (PU) و پلی آمید ساخته شده است. میله ها از فایبرگلاس ساخته شده اند
فضای اضافی در هشتی که امکان ذخیره سازی اضافی را فراهم می کند.
تنظیم بسیار آسان و سبک است
چادر مسافرتی کوله پشتی بسیار سبک وزن است از این رو سفر و استفاده آسان می شود
جیب های قطبی برای نصب آسان وجود دارد
یک طرح 2 تایی برای محافظت بیشتر در برابر بادهای شدید و باران.
گوشه های تخصصی و پیچیده ای برای اجازه تهویه.
چادر مسافرتی کوله پشتی در بسته های مختلف قرار دارد: یک چادر مسافرتی داخلی ، 1 چادر مسافرتی پرنده باران ، کیسه حمل پلی استر ، 2 قطب داخلی ، یک قطب مگس باران ، 19 عدد استیل و 6 خط.
بسته بندی جامع با 19 عدد استیل ساخته شده و 6 خط باعث می شود که چادر مسافرتی یکی از ماندگارترین و قوی ترین چادر مسافرتی های قابل تنظیم باشد.
بررسی اجمالی
در حالی که لازم به ذکر است که هنگام استفاده از آن برای 4 نفر ، چادر مسافرتی کوله پشتی نمی تواند شل یا وزن بسیار کمی داشته باشد ، چادر مسافرتی کمپینگ خانواده Semoo با اجازه دادن مواد ساخته شده از پلی استر که بهترین استفاده را می کند بهترین ویژگی ها را برای چادر مسافرتی ایجاد می کند. وزن بسیار سبک و ضد آب در ترکیب با قطب هایی که وزن کمتری دارند.
خطوط و خطوط فولادی در بیشتر چادر مسافرتی های موجود در بازار بسیار سنگین است ، اما با کمپینگ خانواده Semoo و چادر مسافرتی کوله پشتی ، فقط تمام نیازهای خود را فقط در 4 کیلوگرم وزن ارائه می دهد که قابل تحسین است.
اگرچه چادر مسافرتی تنظیم و استفاده از آن آسان است ، اما خاموش کردن آن آسان نیست زیرا خطوط و خطوط برای مرتب سازی و باز کردن زمان لازم دارند. شاید فقط لازم است قدمی در فهم و یادآوری آنچه در روند تنظیم آن وجود دارد برداشته شود تا چادر مسافرتی را به درستی بیرون ببرد.
با این حال ، کمپینگ و چادر مسافرتی کوله پشتی خانوادگی Semoo باعث می شود تا فضای خوبی برای 4 نفر فراهم نشود که خود را در چادر مسافرتی با راحتی و سهولت همراه کنند. فضای هشتی نه تنها فضای مناسب را برای استراحت بلکه از فضای ذخیره سازی بسیار جادار استفاده می کند.
از آمازون دریافت کنید

بهترین چادر مسافرتی سبک
چادر مسافرتی کمپینگ توسط TSWA ظاهر شوید

[amazon_link asins = ‘B01GX5HRY2 ′ قالب =’ فروشگاه Product ” = ‘sportoutdoorhq-20 ′ marketplace =’ US ‘link_id =’ 85ee69fa-f2dc-11e6-8fa4-cd8ae65ac82e ‘]

ویژگی های برجسته هنگام انتخاب کوله پشتی یا چادر مسافرتی های کمپینگ است. باید چادر مسافرتی کوله پشتی خود را متناسب با مناسب بودن مکان سفر انتخاب کنید و همچنین فضای و وزنی را که چادر مسافرتی کوله پشتی در طول سفر خود به آن نیاز دارد را بخاطر بسپارید.

چادر مسافرتی های کوله پشتی و کمپینگ زیادی با بهترین امکانات موجود است اما اثبات می شود که بسیار سنگین وزن هستند و بنابراین در پایان سفر را خراب می کنید زیرا کار با چادر مسافرتی در هنگام مسافرت غیرممکن است. بنابراین معرفی هایی از چادر مسافرتی های کمپینگ سبک یا چادر مسافرتی های کوله پشتی ارائه شده است تا مسافران بتوانند با سهولت از این سفر عبور کنند. چادر مسافرتی کمپینگ پاپ آپ توسط TSWA ثابت کرده است که بهترین چادر مسافرتی کمپینگ یا چادر مسافرتی کوله پشتی است.

ساخت منحصر به فرد چادر مسافرتی باعث می شود مسافرها بتوانند با بالا بردن چادر مسافرتی در هوا و رها كردن آن را آسان كنند كه باعث می شود چادر مسافرتی به تنهایی باز شود و دراز بكشد. در مرحله بعد باید فقط کمی تنظیمات را طی کنید و چادر مسافرتی آماده باشید. از ویژگی های برجسته این چادر مسافرتی سبک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکانات
زمین آسانسور و قرار دادن آن بسیار آسان است زیرا چادر مسافرتی فقط نیاز به بیرون کشیدن از کیسه و رها کردن هوشمندانه در هوا دارد تا اینکه خود را از هوا پر کرده و با خیال راحت و کاملاً مناسب بر روی زمین قرار گیرد.
وزن : این وزن تقریباً 3.5 پوند است که تقریباً 1.7 کیلوگرم وزن دارد که نسبت به سایر چادر مسافرتی های موجود در بازار بسیار سبک است. بنابراین آسانتر و کاربر پسند در هر نوع مسافرت.
این چادر مسافرتی چهار فصل است و به معنای بسیار بادوام و از جنس پارچه و ساخت است که می تواند با سهولت هر شرایط آب و هوایی را بگیرد. می توانید از آن در هر نوع سفر ، پیاده روی ، سفرهای ماجراجویی و غیره استفاده کنید.
بسیار جادار است و در اندازه های مختلفی برای استفاده مردم وجود دارد. چادر مسافرتی کوله پشتی در انواع مختلفی از 2 نفر ، 3 نفر و 4 نفر وجود دارد که باعث می شود انتخاب مسافران مرتب شود.
استفاده از گیره ها چندان دشوار نیست و بنابراین تنظیمات با چادر مسافرتی زیاد نیست.
فضای هشتی امکان ذخیره سازی مناسبی را برای مسافران فراهم می کند.
مناسب برای
چادر مسافرتی ها باید وزن کم داشته باشند زیرا به راحتی حمل آنها کمک می کند و به دلیل وجود چمدان های سنگین و ملزومات ، مدیریت سفر با وظیفه سنگین روی شانه غیرممکن می شود.
چادر مسافرتی کمپینگ پاپ آپ توسط TSWA نه تنها احساس وزن سبک از چادر مسافرتی را فراهم نمی کند بلکه نیاز به ضد آب بودن و تهویه را نیز برآورده می کند. پارچه باعث دوام مناسب می شود.
قطب های مورد استفاده بسیار قوی هستند و اجازه نمی دهند چادر مسافرتی به دلیل وزش باد شدید و وزن کم شسته شود.
نقص
بازگرداندن چادر مسافرتی در بسته بندی کمی دشوار می شود زیرا این یک خیمه بزرگ است و برای تنظیم مجدد آن به موقعیت تاشو نیاز به درک مناسب دارد.
از آمازون دریافت کنید

بهترین چادر مسافرتی 2 نفره سبک
کوله پشتی و چادر مسافرتی کمپینگ 2 نفره Swift-n-snug

[amazon_link asins = ‘B019TAQGYK’ قالب = ‘فروشگاه Product’ ‘=’ sportoutdoorhq-20 ′ marketplace = ‘US’ link_id = ‘9242d88d-f2dc-11e6-90b0-bf19d75af458]

سفر به تنهایی ممکن است مانند یک سفر معنوی باشد اما وقتی با یک همسر زندگی می کنید ، سرگرم کننده تر و هیجان انگیز تر می شود.

فرد قادر است چیزهای زیادی را به اشتراک بگذارد و خاطراتی بسازد که باعث می شود هر دو آنها در آینده یاد آور زمان باشند. آنها می گویند وقتی شما باید با کسی پیوند برقرار کنید ، با هم سفر کنید.

بنابراین ، پیدا کردن یک چادر مسافرتی خوب که نه تنها فضای کافی را برای دو نفر ایجاد می کند ، بلکه با سهولت در استقرار در آن مکان نیز محکم است. تقاضای فزاینده ای برای چادر مسافرتی های کمپینگ با وزن سبک برای 2 نفر افزایش یافته است. Swift-n-snug مدتهاست که مشغول ساختن چادر مسافرتی است و در سراسر جهان به دلیل چادر مسافرتی های با کیفیت و ماندگار که در آن ارائه می شود ، در سراسر جهان شناخته شده است. برخی از جزئیات خاص در مورد این چادر مسافرتی سبک وزن عبارتند از:

امکانات
اندازه : 5 6 6 24.2 اینچ که بسیار مناسب است تا دو نفر راحت بتوانند از آن استراحت کنند. شکل V معکوس چادر مسافرتی را ایجاد می کند.
وزن آن حدود 3.25 پوند است که تقریباً 1.5 کیلوگرم وزن آن را برای یک چادر مسافرتی کوله پشتی بسیار سبک و بسیار کاربر پسند تشکیل می دهد.
کوله پشتی و چادر مسافرتی کمپینگ Swift-n-snug 2 نفر به خوبی فاصله دارد و فضای چمدان نیز دارد. فرد به راحتی می تواند استراحت کند ، بخوابد و وسایل خود را در جای خود نگه دارد.
فضای هشتی بخش هایی را برای ذخیره سازی با ارزش در جیب ایجاد می کند
چادر مسافرتی به راحتی تنظیم می شود به همان اندازه که فرد می تواند آن را در چند دقیقه انجام دهد.
درب زیپ کار ساده ای است و از دو طرف قابل باز شدن است.
سقف باران در بالا از باران محافظت بیشتری می کند و باعث می شود چادر مسافرتی بیش از حد خیس نشود.
پارچه به کار رفته از پلی استر بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی و بادوام می باشد و از باران شدید و وزش باد شدید جلوگیری می کند.
بررسی اجمالی
کوله پشتی و چادر مسافرتی کمپینگ Swift-n-snug 2 person یک چادر مسافرتی جادار با کفپوش های راحت است که ضد آب است و این را برای شریک راحتی راحت خود قرار می دهد.
تهویه ها در دو گوشه بالای چادر مسافرتی قرار دارند تا بتوانند از هوای مناسب عبور کرده و از پوشش در بالای آن برای تهویه حتی در هنگام باران محافظت شوند.
کف آن خیلی نازک نیست که ناراحت کننده باشد و نه زیاد ضخیم برای افزایش وزن باشد. کلیپ ها مفید هستند و به راحتی قابل استفاده هستند.
مسافران نیاز به جیب بیشتری در داخل چادر مسافرتی دارند و این چادر مسافرتی کوله پشتی 2 نفره Swift-n-snug 2 نفر اجازه می دهد تا جیب های زیادی را در داخل خود تهیه کنید تا بتوانید پس انداز آسان و سریع وسایل را ذخیره کنید.
چادر مسافرتی در دو نوع رنگ موجود است و می توان آن را انتخاب کرد که به بهترین شکل ممکن احساس را ایجاد کند. این چادر مسافرتی طولانی و راحت برای حمل و نقل راحت است و سفر آسان و بسیار راحت مورد نیاز را با روشی راحت بسیار راحت انجام می دهد.

از آمازون دریافت کنید

Enkeeo 2 نفر کوله پشتی و چادر مسافرتی کمپینگ

[amazon_link asins = ‘B01HJKHTOS’ قالب = ‘ProductCarousel’ فروشگاه = ‘sportoutdoorhq-20 ′ marketplace =’ US ‘link_id =’ fdb568aa-f2dc-11e6-9e92-bfa8af5bafbd ‘]

Enkeeo یکی از بهترین واحدهای تولید چادر مسافرتی که برای مسافران شناخته شده است ، همواره در اثبات بهترین گزینه ها برای مسافران ، با در نظر گرفتن تصویری از آنچه برای موفقیت آمیز یک سفر در نظر گرفته است ، همیشه ثابت کرده است.

در واقع یک کوله پشتی با وزن سبک یا چادر مسافرتی اردو زدن یک چیز است که در لیست همه قرار دارد و نمی توان آن را از دست داد.

این واقعیت که یک چادر مسافرتی منفرد و 2 نفره به غیر از مشکلات معمول فواصل نیاز به تغییر زیادی ندارد ، Enkeeo با برآوردن الزامات و ارائه بهترین ویژگی ها در چادر مسافرتی 2 نفره خود که به نفیس مشهور است ، وارد بازار شده است. راحتی و پارچه ویژگی های اصلی چادر مسافرتی عبارتند از:

امکانات
اندازه : 21.65 x 4.72 x 4.72 اینچ برای ایجاد فضای ایده آل برای 2 نفر راحت استراحت و رها کردن.
وزن : 4.01 پوند یا 1. 82 کیلوگرم که هنگام پیدا کردن چادر مسافرتی های کوله پشتی برای 2 نفر بسیار سبک است.
پارچه ای که برای ساخت سقف چادر مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرد ، پلی استر ضد آب با روکش PU است که پارچه ای عالی برای محافظت از چادر مسافرتی در مواقع چرخش هوا است و دارای گواهی ضد آب بودن است.
کفپوش از پلی اتیلن ساخته شده است که یک پلی استر راحت و ضد آب است تا از بروز هرگونه نشت ورودی آب از روی زمین جلوگیری کند.
این چادر مسافرتی با بینش دقیق ساخته شده است و تهویه را از طریق پوشش مش مشبک بالا و پنجره تهویه فراهم می کند که در همه شرایط آب و هوایی مفید است.
چادر مسافرتی شامل بسته ای از مواد مانند: چادر مسافرتی کمپینگ Emkeeo ، 2 قطب ، 10 عدد چادر مسافرتی ، 4 طناب و یک کیسه حمل ،
مناسب برای
اگرچه چادر مسافرتی سبک وزن و حمل آن راحت است با چادر مسافرتی های پاپیون متفاوت است و به زمان تنظیم خوبی نیاز دارد. برای حمایت از چادر مسافرتی ، قطب ها و سهام ها باید به درستی ثابت شده و از ارتفاع بالا بروند.
فضای هشتی برای ذخیره سازی رایگان و انبارداری است و می تواند وسایل 2 نفر را با سهولت در آن جای دهد.
درب کشویی رو به بالا با یک زیپ با باز کردن آن به همان اندازه که لازم است به نفع خود کار می کند. این لایه بیرونی مش برای محافظت در برابر باران و در نتیجه بهترین شرایط برای شرایط نامعلوم آب و هوایی دارد.
نقص
ممکن است تهویه کمی کمتر پیدا کند ، هرچند که ویندوزهای تهویه کوچک هستند و در بالای آن قرار دارند که توسط لایه مش بیرونی پوشانده شده و تهویه آن کمتر می شود. جدا از این ، چادر مسافرتی محصولی با ارزش است که دارای جزئیات شگفت انگیزی است که باید برای مسافرتها و مسافرت های کوچک شریک مناسب باشد.
از آمازون دریافت کنید

نتیجه
برای ما بسیار معمول است که قبل از عزیمت به سفر ، به ساخت و استفاده از چادر مسافرتی توجه نکنیم. مواقعی وجود دارد که ما فقط در چادر مسافرتی ها گیج می شویم و قادر به انتخاب بهتر چادر مسافرتی نیستیم. با مقایسه ویژگی های بهترین چادر مسافرتی ها می توان از اینترنت در یافتن چادر مسافرتی مناسب استفاده کرد و یکی را انتخاب کرد. درگاه های آنلاین برنامه ریزی سفر خود را برای شما آسانتر می کند تا با بررسی های کاربران و بازخورد ها در دسترس شما قرار بگیرند.

انتخاب چادر مسافرتی زمانی دشوار نیست که بدانید نوع سفری را که می خواهید انجام دهید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک چادر مسافرتی کوله پشتی را انتخاب کنید که دارای وزنی سبک و طولانی با فضای مناسب باشد تا راحتی خود را کنترل کنید. زیرا هنگامی که شما به یک سفر سفر کرده اید ، مواقعی اتفاق می افتد که شما خسته خواهید شد و قادر نخواهید بود به جلو بروید. چادر مسافرتی های کوله پشتی به نجات شما می آیند و در هر زمان و هر مکان راحتی فوری را برای شما فراهم می کنند. بیشتر و بیشتر سفر کنید و بگذارید چنین شبهای چادر مسافرتی و یادگیری بیشتر باشد که هر روز شما را به شخصیت بهتری تبدیل می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>