چمدان کوچک در اندازه های مختلف

دسته‌بندی نشده | No comments


در مورد تصمیم گیری در مورد عدم چک كردن چمدان در مورد آنچه باید در مورد آن فكر كنید آورده شده است

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

چمدان کوچک
(اعتبار تصویر: گتی)

توسط جیمی کارتر
8 دسامبر 2019
شما تصمیم گرفتید که چراغ سفر کنید. این یک سفر کوتاه است ، و شما نمی خواهید در اتوبوس های چمدانی در فرودگاه ها وقت تلف کنید. و نه می خواهید با ورود به سیستم چمدان خود را از دست بدهید. پس حالا چه؟ چگونه قطعه مناسب چمدان حمل را انتخاب می کنید؟

قبل از تعطیلات ، راهنمای سفر نهایی T3 را بررسی کنید
مطمئن شوید که از بهترین چمدان استفاده می کنید
این بهترین چمدان حمل بار است
این بهترین کوله پشتی ها هستند
در اینجا شش نکته وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری کلیدی در مورد آنها فکر کنید.

 1. اندازه را به درستی دریافت کنید
  آن خطوط هوایی تمام خدمت را بخاطر بسپارید که با چمدان سخاوتمندانه بودند و به خاطر نمی آورید اگر بیش از 40 کیلوگرم از مواد را در تعطیلات گرفتید؟ مگر اینکه در مسیری طولانی پرواز کنید ، و به طور فزاینده ، در تجارت یا کلاس اول ، آن روزها از بین برود. خط هوایی که به آن پرواز می کنید و چمدانی که به شما اجازه سوار شدن به داخل کابین را می دهد ، اکنون به طور غیرقابل تفکیک مرتبط هستند.

راهنمای چمدان حمل: 6 مورد که شما هنگام خرید چمدان باید در نظر بگیرید

اگر چیزی بزرگتر از حد مجاز خود بردارید ، باید هزینه ای بپردازید. به قفس های فلزی وحشتناک بروید که کارکنان هواپیمایی به شما کمک می کنند چمدان خود را داخل آن بکشید. متأسفانه ، این مسابقه تا پایین و مسابقه ای است که کمترین مخرج مشترک پیروز می شود. مسافر باهوش مطمئناً بخشی از چمدان را انتخاب می کند که به هر هواپیما اجازه داده شود.

در زمان نوشتن ، 56x45x25cm و 23kg است ، بنابراین هرگز یک چمدان حمل را که بزرگتر است خریداری نکنید. همچنین به خاطر داشته باشید که چرخ ها و دسته ها در آن اندازه گیری ها شمارش می شوند.

راهنمای کمک هزینه چمدان: محدودیت چمدان ، هزینه های اضافی و نحوه جلوگیری از آنها

 1. در مورد وسایل فکر کنید
  آیا قصد سفر با رایانه لوحی یا لپ تاپ را دارید؟ اگر چنین است ، و فکر می کنید در طول سفر می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، چمدانی حمل را انتخاب کنید که دارای جیب های بیرونی برای کار باشد. گزینه های مختلفی وجود دارد که آستین های لپ تاپ دارند و اگرچه آستین تبلت کمی کمتر متداول است ، اما وجود آنها وجود دارد.

همچنین می توانید چمدان های حمل کننده ای را پیدا کنید که دارای مواردی از عینک آفتابی داخلی باشند که برای دسترسی سریع هنگام پیمودن هواپیما به درون آفتاب فروزان ، واقعاً مفید است. از این گذشته ، این یکی از دلایلی نیست که شما در وهله اول به مسافرت رفتید؟ داشتن جیب در کنار یا جلوی چمدان حمل شما نیز می تواند برای نگه داشتن غذا یا نوشیدنی در هنگام مسافرت در فرودگاه بسیار مفید باشد.

(اعتبار تصویر: گتی)

 1. دو یا چهار چرخ؟
  چهار همیشه به چهار بروید. حتی بهتر ، یک چمدان حمل کننده را پیدا کنید که دارای چهار چرخ دوقلو باشد که تحرک بسیار خوبی به شما خواهد داد. کیف هایی با دو چرخ را می توانید در پشت سر خود بکشید. این ممکن است خوب به نظر برسد ، اما در یک فرودگاه شلوغ یا ایستگاه قطار و به ویژه در یک صف ، شما اساساً فضای دو یا سه نفر را در اختیار دارید و می توانید خود را در حال فریب دیگران و به طور کلی سفر خود را بیشتر کنید. دشوار. با داشتن چهار چرخ می توانید چمدان ها را در کنار خود بچرخانید که بسیار ایمن تر و آسان تر است ، همچنین اگر ترجیح می دهید آن را در پشت سر خود بکشید.

با این حال ، توجه داشته باشید که چرخها چقدر جامد هستند و بدون هیچ مشکلی قادر به عبور و مرور در چه نقاطی هستند. از این گذشته ، جاده های گرد و غبار و حتی مضراب با محدودیت ها کار سخت تر برای چرخاندن یک کیس در امتداد کف صاف و براق یک فرودگاه است.

4- با دقت رفتار کنید
این یکی دیگر از دلایل عالی برای تست رانندگی چمدان حمل شما قبل از خرید است. شاید فکر کنید که دسته روی چمدان شما هیچ اهمیتی ندارد ، اما فقط صبر می کنید تا وقتی که شروع به چرخیدن وسایل خود کنید. دسته تلسکوپی که از چمدان خارج می شود ، غالباً در دو یا سه بخش این کار را انجام می دهد ، در حالی که هر مفصل اضافی هنگام پیمایش ، بر پایداری چمدان شما تأثیر می گذارد. آیا استخراج دسته تلسکوپی آسان است؟ برخی از آنها یک مکانیسم پاپ آپ دارند ، برخی دیگر دستی هستند. برخی از چمدان ها حتی دارای یک پوشش زیپ هستند تا هنگام استفاده نکردن ، یک دسته را پنهان کنید.

بازنگری دفاع باج افزار
پلتفرم REDPro Raytheon یک دفاع مهم و چند لایه در برابر باج افزار ارائه می دهد. بیشتر بدانید.

بیشتر بدانید
تبلیغ شده توسط Raytheon

از هدف قرار دادن آگهی Adyoulike خودداری کنید
5- سفت و سخت یا نرم؟
اگرچه یک چمدان پلی کربنات با اندازه صحیح به اندازه صحیح را انتخاب کنید ، اندازه آن در ابعاد 56x45x25cm بسیار آسان است ، اما افرادی که چمدان هایی را انتخاب می کنند ، باید اطمینان حاصل کنند که کیف خود را بیش از حد اضافه نمی کنند. اگر در قسمت جلوی جلو کیسه های مختلفی داشته باشید ، می توانید از عمق 25 سانتی متر فراتر بروید. همچنین ارزش تفاوت های بین دو سبک چمدان را در نظر بگیرید؛ یک طرفه نرم سبک تر است ، معمولاً قابل انعطاف است و تمایل به جیب های بیشتری دارد ، در حالی که در حالی که سفت و سخت از دوام بیشتری برخوردار است ، محافظ و (گاهی) شیک تر است.

چمدان سخت پوسته در مقابل چمدان های نرم: کدام یک را باید هنگام مسافرت استفاده کنید؟

(اعتبار تصویر: گتی)

 1. سازماندهی
  چمدان های حمل بار اغلب با ویژگی هایی مانند چرخ ، دستگیره و تحرک به فروش می رسند ، اما داخل چمدان چطور است؟ شما احتمالاً مدتی است که از چمدان خود زندگی خواهید کرد و اگر قصد دارید به طور مکرر بین هتل ها پرش کنید ، چمدان حمل شما به عنوان کمد لباس موبایل شما خواهد بود.

هنگام بازرسی داخل یک چمدان حمل کننده ، باید سه چیز راجع به آن فکر کنید. در مرحله اول ، به دنبال یک جیب ضد آب باشید که می تواند برای حمل و نقل لوازم آرایشی و تجهیزات شستشو بسیار مفید باشد (و به شما امکان می دهد آن شستشوی بزرگ را در خانه رها کنید). از این گذشته ، چنین مواردی اغلب هنگام ترانزیت شکسته یا ترکیده می شوند ، و خراشیدن خمیر دندان یا مرطوب کننده لباس های شما درد واقعی است. در مرحله دوم ، ببینید که آیا جیب های موجود در درب چمدان وجود دارد یا در اطراف دیواره های محفظه اصلی قرار گرفته است. چنین جیب هایی برای ذخیره وسایل کوچک می توانند واقعاً مفید باشند. در آخر ، به دنبال بندهای فشرده سازی باشید که به شما امکان می دهد لباس های خود را بسته بندی کنید و بیشتر در چمدان حمل خود جا دهید.

این شش چیز است که باید قبل از سرمایه گذاری در آنچه که می تواند – و باید – همدم سفر موردعلاقه شما برای سالهای متمادی باشد ، در مورد آنها فکر کنید.

این را دوست داشتید؟ اطمینان حاصل کنید که از…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>