چه چیزی باعث می شود یک مذاکره کننده خوب?

دسته‌بندی نشده | No comments

[ad_1]

چه صفات مذاکره موثر? آیا وکلای سیاستمداران ملکی فروشندگان خودرو و یا حرفه های دیگر به طور خودکار یک فرد یک مذاکره کننده خوب? نه لزوما. انجام برخی مشاغل خاص دریافت مذاکره آموزش ؟ نه همیشه. گوش دادن به آنچه که وکیل و نویسنده لئو Reilly تا به حال به می گویند در مورد آموزش مذاکره در کتاب خود, چگونه به مذاکره با هر کسی (حتی یک فروشنده ماشین) “من مذاکره ادغام کسب و کار انحلال مشارکت و چقدر حسابرسی مالیات دهندگان خواهد پرداخت به IRS. و مانند تقریبا هر وکیل یا بازرگان من تا کنون ملاقات من این را با هیچ آموزش رسمی در مورد چگونگی مذاکره است.” رایلی می گوید: “مذاکره اساسی کسب و کار, مهارت و در عین حال بسیاری از ما نادان از نحوه رسیدگی به اساسی ترین مذاکرات است.”

این ما به ارمغان می آورد به سوال “چه چیزی باعث می شود یک مذاکره کننده خوب?” حقیقت این است که شما را پیدا خواهد کرد مذاکره کنندگان در همه اشکال و اندازه. مذاکره کنندگان را با استفاده از استراتژی های مختلف تاکتیک ها و صفات به موفقیت مذاکره مختلف درگیری, معاملات, خرید, و هر چیز دیگری قابل مذاکره است. هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام. در واقع ممکن است شما موفق شديد که لغات موفق دیگر مذاکره کنندگان’ شیوه های. در حالی که هر دو ممکن است موفق استفاده می کنند ممکن است کاملا متفاوت از سبک های استراتژی و تاکتیک های به کار انجام می شود.

ما هنوز هم در سمت چپ با سوال اولیه. به عرضه یک پاسخ و ارائه چیزی است که ما همه می توانند از مزایای مربوط به خود ما سبک های مذاکره و شیوه های نگاه من به سه نظر سنجی که چستر L. Karrass نوشت: در مورد در کتاب خود “مذاکره بازی.” این نظر سنجی نگاه وکلای حسابداران خریداران خرده فروشی و املاک و مستغلات کارگزاران برای دیدن چگونه آنها را مشاهده کرد. علاوه بر این, ادبیات, از, دیپلماسی, کسب و کار و مذاکرات دسته جمعی شد و جستوجو برای یک بینش عمیق تر به شخصیت آرایش از زنان و مردان موفق در کل. Karrass می نویسد که به عنوان یک نتیجه از مطالعات قابلیت اندازه گیری چانه زنی مهارت های عینی و به درک چگونگی نگرش این گروه های حرفه ای متفاوت با توجه به ویژگی های لازم برای یک درجه اول ایران بود در حال حاضر در دسترس است.

نزدیک به پنج صد مذاکره کنندگان در این نظر سنجی و آن را تعجب آور نیست که تفاوت معنادار وجود دارد پاسخ از گروه های مختلف. صنعتی مذاکره کنندگان مانند فروشندگان مهندسین خریداران و قرارداد-مدیریت افراد متفاوت در پاسخ های خود را نسبت به مذاکره کنندگان تجاری مانند وکلای حسابداران املاک و مستغلات کارگزاران و خرده فروشی-پوشاک خریداران. به عنوان یک گروه کسانی که در فعالیت های تجاری قرار می گیرد تاکید بیشتر بر توانایی تحلیلی, عزت نفس و صبر و شکیبایی است. وکلای مدافع و حسابداران ببینید مذاکره به عنوان یک حل مسئله امر نه به عنوان یک تلاش برای رسیدن به اهداف است. هیچ حرفه ای دیگر بررسی شد و تاکید بر این نقاط.

Karrass گزارش می دهد که این مطالعه فراهم می کند دو درس: 1) اختلاف نظر بين متخصصان مختلف قابل توجهی است و 2) هنگامی که اعضای حرفه های مختلف کمک به یکدیگر در چانه زنی و جدول آنها به احتمال زیاد به نظر مذاکرات صفات در راه های گوناگون است. ما در حال حاضر که در آن ما شروع; تصدیق کرد که وجود دارد راه های بسیاری برای مذاکره و مذاکره کنندگان موفق در همه اشکال و اندازه های مختلف و دارای صفات مختلف.

اما حرفه ای است که مورد بررسی قرار گرفت, و چه کسی باید بدانید که بیشتر در مورد مذاکره جمعی بر این باورند که زیر هفت صفات مهم هستند:

1. مهارت برنامه ریزی

2. توانایی به فکر می کنم به وضوح تحت استرس

3. به طور کلی عملی هوش

4. توانایی کلامی

5. دانش محصول

6. یکپارچگی شخصی

7. توانایی درک و بهره برداری از قدرت

این است که یک لیست بد. من مطمئن هستم که ما می توانیم همه توافق دارند که این صفات مهم در مذاکرات است. آنها تمام شود و پایان همه مذاکره ؟ هیچ. وجود دارد دیگر صفات ما می تواند به بهبود ما مذاکره موفقیت است ؟ قطعا. این لیست به ما یک شروع خوب در پاسخ به سوال ما که چه چیزی باعث یک مذاکره کننده خوب. آن را به نفع هر کسی که می خواست خود را برای بهبود مهارت های مذاکره به نقد این صفات در درون خود و نسبت به توسعه این صفات به حداکثر پتانسیل خود را.

علاوه بر لیست بالا من فکر می کنم آن خواهد بود مفید به بررسی تمام صفات و چگونه آنها رتبه بندی توسط وکلای مدافع در این نظرسنجی. زیر کشیده است از آپاندیس از “مذاکره بازی.” صفات رتبه بندی از بالاترین اهمیت به کمترین میزان در میان هر گروه.

وظیفه و عملکرد گروه

برنامه ریزی

حل مشکل

دانش محصول

ابتکار

قابلیت اطمینان

هدف-تلاش

استقامت

تجاوز گروهی

قدرت بهره برداری

پشتکار

تیم رهبری

رقابت

شجاعت

خطر-مصرف

Defensiveness

گروه اجتماعی

یکپارچگی شخصی

Open-mindedness

تدبیر

صبر

جذابیت شخصی

اعتماد

به خطر انداختن

ظاهر

گروه ارتباطات

کلامی وضوح

گوش دادن

گرم تفاهم

هماهنگی

بحث

نقش

غیرکلامی

ارزش خود گروه

به دست آوردن حریف احترام

اعتماد به نفس

کنترل خود

اخلاقی استاندارد

شخصی کرامت

در معرض خطر بودن را دوست نداشتند

به دست آوردن احترام رئیس

سازمانی رتبه

فکر گروه

تفکر روشن و تحت استرس

توانایی تحلیلی

بینش

به طور کلی عملی هوش

کنندگى

تجربه مذاکره

چشم انداز وسیع

آموزش و پرورش

وجود دارد شما آن را دارند. گروه های مختلف از صفات مهم هستند که به مذاکرات و چگونه مورد بررسی وکلای رتبه صفات هنگامی که پرسید: “چه چیزی باعث می شود یک مذاکره کننده خوب?” ممکن است ما هرگز یک پاسخ قطعی به این سوال اما من ضمانت می کنم که هر کسی که با تمرکز بر بهبود صفات ذکر شده در بالا را نه تنها بهتر شدن مذاکره و وکیل اما بهتر فرد و عضوی از جامعه و من فکر می کنم همه ما موافق است که می تواند یک هدف ارزشمند.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>