کاربرد دستبند هوشمند در ورزش

دسته‌بندی نشده | No comments


بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی سال 2020
راهنمای خرید
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام را با راهنمای خریدار و یافتن مدل های Fitbit ، Garmin ، Apple ، Huawei و Samsung پیدا کنید.
فیس بوک
توییتر
پینترست

نیک هریس-فرای 3 ژانویه 2020
این که آیا شما قصد خرید اولین مچ بند هوشمند تناسب اندام خود را دارید و یا قصد دارید که نسخه فعلی خود را ارتقا دهید ، ارزش دارد که تحقیقات خود را قبل از شروع شیرجه انجام دهید. تناسب اندام استفاده می شود جلال گام شمار ، اما در حال حاضر این ابزارهای هوشمند قابلیت ضبط و برآورد انواع معیارهای تقریبا در هر ورزش و فعالیت روزانه. این بدان معناست که باید بتوانید مچ بند هوشمندی را پیدا کنید که متناسب با سبک زندگی شما باشد ، و به شما در حفظ سلامتی و رسیدن به اهداف ورزشی کمک می کند.

مچ بند هوشمند های اساسی در حال حاضر کمتر از 50 پوند هزینه دارند ، اما برای به دست آوردن ویژگی هایی که در مورد هر تلفن هوشمند ارائه می دهد ، ارزش خود را برای گزینه مناسب برای ورود به 100 پوند هزینه می کنند. اگر می توانید بودجه خود را کمی بیشتر گسترش دهید ، مچ بند هوشمند هایی با انواع ویژگی های برتر مانند مچ بند هوشمندی ضربان قلب ، GPS داخلی و صفحه نمایش لمسی را بین 100 تا 250 پوند پیدا خواهید کرد. به بالای آن علامت بروید و بهترین ساعت های هوشمند و مچ بند هوشمند های ورزشی عمیق تر را پیدا خواهید کرد . دوندگان مشتاق و سه گانه احتمالاً برای تأمین آمار نیاز به دومی دارند.

طول عمر باتری در مچ بند هوشمند های بدنسازی تنوع گسترده ای دارد. برخی از شرکت ها مانند Misfit و Withings از باتری های ساعت مچی استفاده می کنند که حداکثر هشت ماه قبل از نیاز به تعویض آنها ادامه دارد ، اما بیشتر آنها باتری های قابل شارژ را انتخاب می کنند. هر چند وقت یکبار شارژ مجدد آنها به طور گسترده ای متفاوت است ، با این وجود: ساعت های هوشمند تمایل دارند کوتاهترین عمر باتری را داشته باشند و به شارژ روزانه نیاز دارند ، در حالی که مچ بند هوشمند های بدنسازی معمولاً چهار تا پنج روز به طول می انجامند و بهترین ساعتهای ورزشی حدود 20-35 ساعت باتری GPS را ارائه می دهند. زندگی ممکن است بسته به میزان آموزش شما فقط در هر دو یا سه هفته به وصل کردن نیاز داشته باشد.

اگر در این زمینه مچ بند هوشمندی تناسب اندام جدید هستید ، ما مجموعه ای از ویژگی های عمده مچ بند هوشمند های بدنسازی – با مزایا و محدودیت ها – را ارائه داده ایم ، بنابراین می توانید نتیجه بگیرید که می تواند برای شما مفید باشد. یا اگر یک دست قدیمی هستید و در حال حاضر بودجه ای در ذهن دارید ، در سه دسته مختلف به فهرست های برتر ما بروید:

مچ بند هوشمند های بدنسازی ورودی (کمتر از 100 پوند)
مچ بند هوشمند های بدنسازی میان رده تا سطح بالا
مچ بند هوشمند و مچ بند هوشمند های ورزشی
ویژگی های مچ بند هوشمند تناسب اندام توضیح داد
شمارش مرحله
قبل از اینکه مانیتور ضربان قلب به طور استاندارد انجام شود ، پیگیری مراحل شما دلیل این بود که شما بخواهید یک روز تمام دستگاه را بپوشید ، نه اینکه فقط یک تمرین را انجام دهید. شتاب سنج در دستگاه حرکات را حس می کند و نرم افزار حرکات خاصی را به مراحل تبدیل می کند. کمترین گفتن این یک روش ناقص است ، زیرا هر کس که مچ بند هوشمند بدنسازی برای جشن گرفتن یک گل قدم زنگ زده است در حالی که شما در اتوبوس نشسته اید می داند.

فیلم هایی از سراسر وب
ملزومات جشنواره با دی جی الکس بیکر

پخش ویدیوملزومات جشنواره با دی جی الکس بیکر
چرا وقتی ورزش می کنم بخیه می گیرم؟ | دکتر…
چرا وقتی ورزش می کنم بخیه می گیرم؟ | دکتر نیک نایت
نحوه برطرف کردن یک زخم درد در 1 دقیقه | شونا ورته
نحوه برطرف کردن یک زخم درد در 1 دقیقه | شونا ورته
مربی با پل چودری دیدار می کند
مربی با پل چودری دیدار می کند
نینجا جهش یافته نوجوان مورد علاقه استفن آمل …
لاک پشت نینجا جهش یافته نوجوان مورد علاقه استفان آمل
چگونه استرس کمتری داشته باشیم
چگونه استرس کمتری داشته باشیم
چگونه به انگیزه بمانیم
چگونه به انگیزه بمانیم
تمرین HIIT ضربان قلب جو Wicks | HIIT | …
تمرین ضربان قلب جو Wicks | HIIT | مربی ورزشی
طرح تحرک DIY
طرح تحرک DIY
تمرین Go Anywhere
تمرین Go Anywhere
فقط بیشتر حرکت کنید
فقط بیشتر حرکت کنید
مایکل B جردن Creed در ضربه خوردن ، ماندن …
مایکل B جردن کرید با برخورداری از حملات ، انگیزه و حمام های یخ در حال ضربه خوردن است
Video Player Player اختراع شده توسط Digiteka
این بدان معنا نیست که مراحل شمارش بی معنی است. حرکت – پله ها یا در غیر این صورت – خوب است و حرکت بهتر انجام می شود ، و تشویق و چالش اندک این است که شما را وادار به حرکت بیشتر و حرکت منظم کنید که می تواند برای سلامتی شما مفید باشد.

کاربرد دستبند هوشمند

نظارت بر ضربان قلب
این زمانی یک ویژگی محدود به مچ بند هوشمند های سطح بالا بود ، اما اکثر پوشیدنی ها مچ بند هوشمندی ضربان قلب نوری را ارائه می دهند. برخی تنها ضربان قلب شما را به طور مداوم در حین فعالیت ضبط می کنند و برای حفظ عمر باتری ، اندازه گیری های دوره ای را در طول روز انجام می دهند ، اما ما فکر می کنیم شما باید انتظار داشته باشید که 24/7 نظارت بر هر چیزی که بیش از 100 پوند هزینه داشته باشد ، باشد.

با مچ بند هوشمندی ضربان قلب اطلاعات زیادی به دست می آید ، از جمله تخمین میزان VO2 max و ضربان قلب در حال استراحت ، که هر دو اقدامات خوبی برای آمادگی کلی قلبی عروقی شما هستند. مچ بند هوشمند های ورزشی سطح بالا همچنین از مچ بند هوشمندی ضربان قلب استفاده می کنند تا اطلاعاتی در مورد تأثیر جلسه تمرینی شما و اینکه مدت زمان بهبودی پس از آن را چگونه باید صرف کنید ، ارائه دهند.

مچ بند هوشمندی نوری معمولاً در طول زندگی روزانه بسیار دقیق است ، اما در حین ورزش ، به خصوص تمرینات شدید ، بسیار ضرب و شتم است. این مسئله به ویژه می تواند مشکل ساز باشد که برخی از مارک های مچ بند هوشمند جلسات آموزشی ارائه می دهند تا به شما اعتماد کنند که در مناطق ضربان قلب خاصی کار می کنید . در صورت مچ بند هوشمندی دقیق تر ضربان قلب ، صحیح تر بودن با مچ بند هوشمند شما می تواند کمک کند ، اما انتظار معجزه نداشته باشید – عاقلانه است که دستگاه خود را در صورت امکان از طریق بلوتوث یا ANT + به بند سینه وصل کنید.

مچ بند هوشمندی خواب

خواب به همان اندازه ورزش و رژیم مهم است که سلامتی کلی شما به وجود می آید. بسیاری از مچ بند هوشمندها اکنون ضبط می کنند که چه مدت خواب را سپری می کنید و آن را در دوره هایی از خواب عمیق ، سبک و REM فرو می ریزید ، به شما امکان می دهد کیفیت خواب خود را ارزیابی کنید.

این اطلاعات می توانند مفید باشند اگر توجه داشته باشید که چه چیزی می تواند در خواب شبانه بد (به عنوان مثال جوش خوردن) یا یک چیز خوب (به عنوان مثال بدون مشروبات الکلی) نقش داشته باشد ، اما محدودیتی در مورد سودمند بودن این اطلاعات وجود دارد. این مانند گامهایی نیست که در آن بتوانید برای به دست آوردن بیشتر تلاش بیشتری کنید. با این حال ، دستگاههای بهتر می توانند شما را به سمت عادتهای بهتر سوق دهند و به شما امکان می دهند یادآوری هایی را برای یک برنامه خواب ثابت تنظیم کنید.

مچ بند هوشمندی GPS
افزودن تراشه GPS در دستگاه بدان معنی است که مچ بند هوشمند شما سرعت ، مسافت و ارتفاع را در حین انجام فعالیتهای در فضای باز مانند دویدن و دوچرخه سواری به طور دقیق ضبط خواهد کرد. مچ بند هوشمند های ارزان تر از یک شتاب سنج برای برآورد فاصله تحت پوشش ، با نتایج مختلط استفاده می کنند – ببینید که چند ساله “مچ بند هوشمند تناسب اندام به طور دقیق یک ماراتن را مچ بند هوشمندی نمی کند” استوری که هر سال قبل از ماراتن لندن بیرون می آید. این نمایشگاه از شتاب سنج استفاده می کند ، در حالی که تقریباً هر دونده در ماراتن لندن از یک مچ بند هوشمند GPS استفاده می کند. بعضی از مچ بند هوشمند ها گزینه بینابینی را به شما متصل می کنند که به تلفن هوشمند شما متصل می شوند و از سیگنال GPS آن برای ارائه مچ بند هوشمندی دقیق تر استفاده می کنند ، بدیهی است که بدین معنی است که شما نیاز دارید که تلفن خود را در تمام طول جلسه روی شخص خود داشته باشید.

دستگاهی با قابلیت GPS داخلی در اندازه گیری فاصله نسبت به برآورد شتاب سنج بسیار دقیق تر خواهد بود ، اما هنوز هم کامل نیست. یک تولید کننده ممکن است تصمیم بگیرد که برای صرفه جویی در باتری ، کمتر بخواند ، به همین دلیل وقتی در نقشه مسیر پیگیری شده خود بزرگنمایی می کنید ، به نظر می رسد که از یک ساختمان عبور کرده اید. از آنجا که یک سیگنال GPS به خط دید بین دستگاه شما و یک ماهواره وابسته است ، همچنین به این معنی است که ابرها و در حال اجرا در مناطق شهری داخلی می توانند خوانش های کمتری داشته باشند. اگر به مچ بند هوشمندی فوق العاده دقیق متعهد هستید ، به دنبال مچ بند هوشمندی هایی باشید که سازگاری با سایر سیستم های مچ بند هوشمندی ماهواره ای دارند – این GLONASS ، معادل روسی GPS یا Galileo ، سیستم ماهواره ای اتحادیه اروپا است.

تمرین های قابل برنامه ریزی
داشتن حالت فواصل در مچ بند هوشمند تناسب اندام شما برای راهنمایی شما در بین انواع تمرینات مفید است ، تنها به این دلیل که شما را متوقف می کند بخش های استراحت خود را بیشتر از آنچه باید باشد گسترش دهید. در ساعتهای در حال اجرا و تریاتلون ، غالباً می توانید تمرین های پیچیده تری را انجام دهید ، دوره های کاری مبتنی بر اهدافی مانند فاصله ، ضربان قلب یا سرعت ، نه فقط زمان. شما در اکثر مچ بند هوشمند های بدنسازی میان رده یک حالت فواصل ساده پیدا خواهید کرد ، اما برای تمرین های پیچیده تر قابل تنظیم که معمولاً به دنبال هزینه بیش از 250 پوند برای یک ساعت ورزشی هستید.

جهت یابی
اگر علاقه مند به ورزش در خارج از منزل هستید ، ناوبری یک ویژگی عالی برای جستجوی آن است. این امر نه تنها از بین رفتن وسط رانندگی ، پیاده روی یا پیاده روی را متوقف می کند بلکه به شما کمک می کند تا مکانهای جدید را کشف کنید و از تکرار همان مسیرهای نزدیک خانه خود جلوگیری کنید تا زمانی که کاملاً از آنها حوصله خود را نکشید. شما می توانید پیمایش اولیه پودر سوخاری را پیدا کنید – جایی که شما یک خط را نشان می دهید که یک مسیر از پیش بارگذاری شده و نشانگر موقعیت خود را نشان می دهد – در ساعت هایی که از 200 پوند هزینه می کند ، در حالی که ساعتهای با نقشه های کامل و نقشه برداری در مسیر حرکت بیش از 500 پوند هزینه دارند.

مچ بند هوشمند تناسب اندام

تقریباً همه مچ بند هوشمندها مقداری از مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند ، به این معنی که می توانید در باران دویدید یا با آنها دوش بگیرید ، اما اگر یک شناگر مشتاق هستید ، نه تنها به یک طراحی کاملاً ضد آب ، بلکه به یک حالت اختصاصی برای مچ بند هوشمندی شنا نیز نیاز دارید – برخی از Fitbits ارزان تر شناور صرفا ضبط خودکار زمان را در آب ارائه می دهند.

ما توصیه می کنیم برای چیزی کمتر از امکان مچ بند هوشمندی دامهای خود در استخر ، ساکن شوید. ساعتهای پیشرفته تر همچنین به شناسایی سکته مغزی می پردازند و آماری مانند ضربان سکته مغزی و SWOLF را ثبت می کنند ، دومی اندازه گیری میزان کارآیی شما در آب است.

Triathletes همچنین یک حالت شنا در فضای باز را می خواهد که از GPS دستگاه استفاده می کند. این چیزی است که شما به ندرت در خارج از ساعت های اختصاصی چندپارتی اختصاص می دهید که حداقل 250 پوند هزینه دارند.

موسیقی
داشتن فضایی برای موسیقی در مچ بند هوشمند شما ، دلیل دیگری برای کنار گذاشتن تلفن در هنگام ورزش ، فراهم می کند. اکثر ساعتهای هوشمند اکنون این ویژگی را ارائه می دهند و در حالی که همه می توانند مسیرهای ذخیره شده را جابجا کنند ، برخی – مانند Apple Watch – می توانند اتصال داده خود را از طریق WiFi اداره کنند یا اگر خوشحالید که هزینه داده ماهانه را به یک شبکه تلفن همراه پرداخت می کنید ، سیم کارت 4G

ما فکر می کنیم توانایی همگام سازی با سرویس های بی سیم از طریق بی سیم یک ویژگی اصلی برای جستجوی اینجا است. امکان انتقال لیست پخش ورزشی مورد علاقه خود از طریق سیم مفید است ، اما می توانید بارها و بارها به همان موسیقی گوش دهید زیرا بیایید با آن روبرو شویم ، وصل کردن چیزها دردی است. اگر می توانید به Spotify (که ساعتهای گارمین ، سامسونگ و اندروید را انجام می دهند) پیوند دهید ، اپل موسیقی (Apple Watch) یا Deezer ( Fitbit ) را بزنید و آن لیست پخش را به صورت بی سیم بروزرسانی کنید ، قرار دادن آهنگ های جدید در ساعت خود بسیار ساده تر است. با این وجود ، برای استفاده از این ویژگی ، صرفنظر از ساعت استفاده شما ، به یک حساب حق بیمه نیاز دارید.

پرداختهای NFC (بدون تماس)
با امکان پرداخت هزینه از ساعت خود ، می توانید هنگام انجام ورزش در فضای باز کیف پول خود را نیز پشت سر بگذارید. ساعتهای هوشمند شرکتهای فنی مانند اپل و سامسونگ این مسئله را کاهش داده اند و در هنگام پرداخت وجه به تلفن های هوشمند با همه بانک های بزرگ همکاری کرده اند ، اما سانتاندر تنها بانک خیابانی بلند است که با Garmin و Fitbit همکاری دارد. با این حال ، بانک های با چالش بیشتر ثبت نام کرده اند و خدمات شخص ثالث نیز وجود دارد که معادل دیجیتال کارتهای بدهی پیش پرداخت شده است.

مشاهده کنید
بهترین پیشنهادات مچ بند هوشمند فیتنس
بهترین ساعتهای در حال اجرا در سال 2020
بهترین ساعت های هوشمند سال 2019
بهترین مانیتور ضربان قلب
بهترین مانیتور ضربان قلب بودجه زیر 50 پوند
مچ بند هوشمند های بدنسازی ورودی (کمتر از 100 پوند)
همانطور که این چهار گزینه سطح ورود نشان می دهد ، بودجه متوسط ​​هیچ مانعی برای انتخاب مچ بند هوشمند بدنسازی عالی ندارد. هر کدام از این ویژگی ها بیشترین اهمیت را داشته باشید ، از جمله نظارت بر ضربان قلب ، ماندگاری بالای باتری یا طراحی ضد آب ، می توانید یک مچ بند هوشمند مؤثر برای کمتر از 100 پوند پیدا کنید.

موو اکنون

این یکی از ارزان ترین مچ بند هوشمند های این لیست است ، اما Moov Now دارای برخی ویژگی هایی است که حتی گران ترین دستگاه ها نیز نمی توانند با آن مطابقت داشته باشند. این می تواند بر روی مچ پا یا مچ پوشیده شود و در طول تمرین شما بازخورد زنده ای را ارائه می دهد تا از طریق تمرین بتواند در بهبود یا مربیگری شما کمک کند. این می تواند فرم عملکرد شما را تجزیه و تحلیل کرده و نشانگرهایی را فراهم کند که می تواند خطر آسیب دیدگی را کاهش دهد. اگر آن را برای آموزش مدار می پوشیدجلسه تکرارهای شما را به حساب می آورد ، و اگر یکی از تمرینات بوکس Moov را امتحان کنید ، دقیقاً به شما می گوید چه مشت هایی را برای پرتاب کردن و چه موقع. همچنین یک مچ بند هوشمند شنا درخشان ، ارائه تجزیه و تحلیل دقیق سکته مغزی و نکاتی برای بهبود تکنیک خود است ، و به دلیل اینکه می توانید آن را بر روی مچ پا بکشید نیز مچ بند هوشمندی چرخه دقیق تری خواهید داشت. همه اینها در بسته بندی ارائه می شود که کمتر از 50 پوند هزینه دارد ، اگرچه اگر واقعاً وارد بوکس شوید ممکن است بخواهید برای هر مچ دست یکی را خریداری کنید.

خرید از Moov | .02 38.02

Huawei Band 3 Pro

Band 3 Pro با نوع ویژگی هایی که انتظار دارید در یک مچ بند هوشمند میان رده مشاهده شود ، مانند GPS داخلی ، مچ بند هوشمندی ضربان قلب 24/7 و صفحه لمسی AMOLED لود شده است. همچنین اگر می خواهید آن را به استخر ببرید ضد آب است. در آنجا چیز دیگری وجود ندارد که بتواند ویژگی سپر Band 3 را با قیمت پایین آن تنظیم کند ، بنابراین اگر همه چیز راجع به گرفتن صدای جنجال زدن برای باک خود است ، این گزینه ستاره ای است.

خرید در آمازون | 49.99 پوند

Bip Amazfit

Bip به هیچ وجه دستگاهی عالی نیست ، اما مطمئناً می توانید موارد دقت آن را که گاهی از موارد زیر رعایت می کنید ببخشید: این یک مچ بند هوشمند GPS با عمر باتری یک ماهه ، صفحه نمایش بزرگ و مانیتور ضربان قلب است و قیمت آن زیر 100 پوند است به نظر می رسد در مچ دست نیز نیمه بد به نظر نمی رسد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید اینست که Bip فقط دوچرخه سواری ، دوچرخه سواری و پیاده روی را دنبال می کند ، بنابراین اگر پا به تناسب اندام خود را از راه دیگری گرفتید ، آن را محدود خواهید کرد.

خرید در آمازون | . 43.35 | بررسی Bip Amazfit

Fitbit Inspire HR

مچ بند هوشمند های سطح ورودی جدید Fitbit ، Inspire و Inspire HR ، هر دو دستگاه کاملاً چشمگیر هستند که زیر 100 پوند قیمت دارند ، اما ما حساب می کنیم که مچ بند هوشمندی ضربان قلب از Inspire HR 20 دلار اضافی ارزش دارد. دلیل آن اینست که مانیتور ضربان قلب چندین ویژگی درجه یک را باز می کند ، از جمله تخمین امتیازات تناسب اندام کاردیو (معادل VO2 حداکثر) و ضربان قلب در حال استراحت ، که هر دو شاخص های مفید تناسب اندام کلی قلب و عروق شما هستند. اولی مخصوصاً مفید است زیرا نمره شما را با سایر افراد در همان جنس و سن مقایسه می کند. در کنار مچ بند هوشمندی ضربان قلب ، Inspire HR همه فعالیت های روزمره و ورزش شما را ثبت می کند ، ضد آب است ، بنابراین می توانید از آن برای شنا استفاده کنید ، و با تلفن خود پیوند برقرار می کنید تا مچ بند هوشمندی اتصال GPS را برای فعالیتهای خارج از خانه ارائه دهید.

خرید از Fitbit | . 89.99 | Fitbit Inspire بررسی HR

Garmin Vivosmart 4

یکی از بهترین موارد در مورد گارمین این است که به محض نمایش ویژگی جدید در مچ بند هوشمند های سطح بالای خود ، معمولاً به پایین پوشیدنی های ارزان قیمت این برند می ریزید. Vivosmart 4 دارای ویژگی های چشمگیر از جمله شمارش خودکار تکرار ، تخمین میزان VO2 max و سن تناسب اندام ، مچ بند هوشمندی استرس در تمام طول روز و مچ بند هوشمندی فعالیت خودکار و همچنین ضد آب بودن است تا بتوانید آن را شنا کنید.

همچنین دارای یک مانیتور ضربان قلب داخلی برای مچ بند هوشمندی 24/7 و اندازه گیری ضربان قلب در حال استراحت است و حتی با ویژگی جدید باتری بدنه حتی سطح انرژی شما را تخمین می زند.

خرید از Garmin | 99.99 پوند

مچ بند هوشمند های بدنسازی میان رده تا سطح بالا
همانطور که مشاهده کردید ، مچ بند هوشمندهای مفیدی با قیمت کمتر از 100 پوند در دسترس هستند ، اما قدم بالاتر از آن علامت قرار گرفته و دنیای جدیدی از ویژگی های هیجان انگیز مانند مانیتور ضربان قلب را به عنوان استاندارد ، اعلامیه های مچ بند هوشمند و حتی صفحه نمایش لمسی باز می کنید. هیجان زده باشید ، مردم.

شارژ Fitbit 3

آخرین نسخه Charge با محبوبیت بسیار محبوب Fitbit نسبت به نسخه های قبلی خود شیک تر است و دارای انواع مختلفی از مچ بند هوشمندهای قابل تعویض و صفحه نمایش بزرگتر است و برای بوت شدن آن ضد آب است. Charge 3 GPS خاص خود را ندارد ، اما از ویژگی GPS Fitbit’s Fitbit استفاده می کند تا از تلفن شما برای مچ بند هوشمندی دقیق تر مسافت در مسیرهای اجرا و سواری در فضای باز استفاده کند. نسخه ویژه Charge 3 همچنین دارای Fitbit Pay است ، بنابراین می توانید پرداخت های NFC را انجام دهید. در کل ، شارژ 3 بسته ای را که از مجموعه ساعتهای هوشمند دریافت کرده اید و علامت 200 پوندی را خراب کرده اند ، اما بسیار ارزان تر است ، و به ویژه از آن ساعتی نیست ، که برای افرادی که تناسب اندام نمی خواهند جذاب خواهد بود. مچ بند هوشمندی که رعد و برق ردیف ساعت سنتی آنها را می دزد.

خرید از Fitbit | £ 129.99 | بررسی Fitbit Charge 3 بررسی

Ignite قطبی
توصیه قطبی قلبی FitSpark قطبی
The Ignite یک ساعت مچی GPS تمام عیار است که می تواند تقریباً هر ورزشی را که می توانید در آن فکر کنید مچ بند هوشمندی کنید ، اما آنچه که واقعاً آن را از هم جدا می کند ، توانایی بی نظیر آن برای شکل دادن به روال تمرین است. Ignite براساس میزان آمادگی بدن شما برای آموزش ، ارزیابی خواهد کرد که چقدر خوب در طول شب بهبود یافته اید و طیف وسیعی از تمرینات هدایت شده را برای انتخاب خود انتخاب خواهید کرد. همچنین دارای صفحه نمایش لمسی روشن و طراحی شیکی است که می توانید برای مچ بند هوشمندی فعالیت روزانه خود در همه جا بپوشید.

خرید در آمازون | از 153.37 پوند | بررسی احتراق قطبی

Garmin Forerunner 45

Garmin Forerunner 45 جانشین نماینده عالی Forerunner 35 است که ما آن را به عنوان بهترین مبتدی که در حال اجرا در آنجا قرار دارد ، ارزیابی کرد. علی رغم کیفیت بالای سلف خود ، 45 ارتقا چشمگیر است که شاید ویژگی اصلی آن ادغام آن با Garmin Coach باشد. این به شما امکان می دهد برنامه های آموزشی برای رویدادهایی مانند یک 5K یا نیمه ماراتن را بر روی ساعت تماشا کنید ، که در این صورت شما را در تمام جلسات برنامه راهنمایی می کند و حتی یک پیش بینی از آنچه می توانید در روز مسابقه بدست آورید ، به شما می دهد. این 45 دارای GPS داخلی است ، یک مانیتور ضربان قلب و چندین فعالیت دیگر را در کنار دویدن دنبال می کند ، هرچند که این مورد بسیار زیاد است. در کنار Forerunner 45 Garmin همچنین 45S را راه اندازی کرد که دارای ویژگی های یکسانی است اما برای کوچکتر کردن مچ های باریک کمی کوچکتر است.

خرید از Garmin | 9 169.99 | Garmin Forerunner 45 بررسی

گروه کر سرعت

این می تواند برای افراد تازه وارد مشکل باشد که با پیشنهادهای تکامل یافته یاب های مچ بند هوشمندی تناسب اندام مانند Garmin و Fitbit مطابقت داشته باشند ، اما Coros تقریباً با اولین ساعت GPS آن را میخکوب کرد. پیس بسته ویژه ای را برای تریلاتلت ها به طور خاص ارائه می دهد.

Pace فقط دویدن ، دوچرخه سواری و شنا را دنبال می کند ، با یک حالت چند منظوره قابل تنظیم برای جابجایی در مسابقات یا جلسات آجری ، اما این کار با داده های دقیق و عمیق آموزش شما بسیار مناسب است. همچنین دارای عمر باتری 30 روزه (25 ساعت GPS) و شاید دقیق ترین مانیتور ضربان قلب نوری است که آزمایش کرده ایم. این طرح احتمالاً برای بسیاری از افراد بسیار پوشیدنی است که همه جا آن را بپوشند ، اما به عنوان یک مچ بند هوشمند ورزشی خالص ، Pace گزینه ای فوق العاده برای کسانی است که نمی خواهند 350 پوند پلاس بر روی Garmin یا Suunto با کیفیت بالا بکشند.

خرید در آمازون | 9 179.99 | بررسی Coros Pace

Fitbit Versa 2

ورسا 2 با استفاده از طراحی جدید ، شیک تر جلوه بیشتری به سلف محبوب خود می بخشد ، یک صفحه نمایش همیشه روشن اضافه می کند و دستیار صوتی آمازون را معرفی می کند ، که ما در اپل واچ با سیری مطابقت داشتیم. وریا 2 هنوز GPS داخلی ندارد (اگرچه می توانید برای مچ بند هوشمندی فعالیت های فضای باز به GPS گوشی خود متصل شوید) ، که این مقایسه را با چند ساعت دیگر در براکت قیمت آن با مشکل روبرو می کند ، اما هنوز هم یک مچ بند هوشمند عالی با ذخیره سازی موسیقی و پخش جریانی که مچ بند هوشمندی فعالیت روزمره ای را ارائه می دهد.

خرید در آمازون | 9 159 | بررسی Fitbit Versa 2

اپل واچ سری 3

این سری 3 اکنون چند سال دارد ، اما وقتی اخیراً قیمت آن به 199 پوند کاهش یافت ، بلافاصله به یک بازیگر اصلی در بازار ساعت های هوشمند میان رده تبدیل شد. سری 3 صفحه نمایش بزرگتر و همیشه پر از سری 5 را ندارد ، اما یک مچ بند هوشمند فوق العاده است که دارای جدیدترین نرم افزار watchOS 6 اپل ، GPS داخلی ، مانیتور ضربان قلب و مهمتر از همه دسترسی به آن است. به هزاران برنامه در فروشگاه App.

خرید از اپل | از 199 پوند | بررسی اپل واچ سری 3

مچ بند هوشمند و مچ بند هوشمند های ورزشی
کرم د لا کرم. این مچ بند هوشمند های برتر با داشتن صفحه های چشمک زن ، GPS داخلی و امکان ارائه آمارهای عمیق در مورد تمام فعالیت های ورزشی هوشمندانه ، هوشمندانه ترین کارهایی هستند که می توانید بدست آورید. اگر یک خرگوش تناسب اندام به پایین سقوط کرده اید و مولا دارید ، این گزینه های انتخاب شما است.

گروه کر Apex

Apex به نظر می رسد به عنوان یک ساعت مچی چند پورت 500 دلاری و دارای بسیاری از ویژگی های کلیدی آن است ، اما برای نسخه 42mm فقط 269.99 پوند و برای 46mm 299.99 پوند هزینه دارد. عمر باتری در 35 ساعت جیپیاس در نسخه بزرگتر (25 ساعت در 42 میلی متر) و Apex مچ بند هوشمندی دقیق از دویدن ، دوچرخه سواری و شنا را ارائه می دهد ، از جمله یک حالت Stamina بسیار خوب برای دویدن که تخمین می زند چقدر انرژی بدن شما مانده است با این حال ، این حالت فاقد سایر حالت های ورزشی است ، تمرین های سفارشی شده به یک حالت فواصل ساده محدود می شوند ، و ما متوجه شده ایم که ضربان قلب در حین اجرا کمی لکه دار است. با این حال ، با توجه به قیمت ، این یک گزینه مستقل برای تریاتلت ها و دونده های مشتاق است که نمی خواهند دلارهای بزرگی را روی چیزی مانند Garmin Fenix ​​5 Plus به وجود آورند.

خرید در آمازون | 9 269.99 (42 میلی متر) £ 299.99 46 (46 میلی متر) | بررسی Coros Apex

Garmin Forerunner 245 Music

این بهترین توصیه ما برای ساعت مچی در حال اجرا است. این نرم افزار دارای کلیه ویژگی های اصلی دونده در هر سطح مورد نیاز است ، به علاوه موارد اضافی مانند ناوبری نان و پخش موسیقی ، از جمله امکان همگام سازی بی سیم با یک حساب Spotify Premium. 245 Music برنامه های شما را مچ بند هوشمندی می کند ، شما را از طریق تمرینات ساختاری و برنامه های آموزشی راهنمایی می کند ، و در مورد تأثیر آموزش تمرینات خود از جمله تخمین اینکه مدت زمانی که باید دوره نقاهت را سپری کنید ، مشاوره می کند. گارمین های بهتر و گرانتر وجود دارد ، اما در حقیقت ، این افراد تقریباً برای همه دونده ها سنگین هستند – بیش از حد شگفت انگیز ، لذت بخش ، اما با این وجود بیش از حد.

خرید از Garmin | 9 299.99 | Garmin Forerunner 245 بررسی موسیقی

اپل واچ سری 5

مچ بند هوشمندی بهتری وجود ندارد. اپل واچ سری 5 مچ بند هوشمندی روزمره درخشان را از طریق سیستم حلقه های فعالیت اعتیاد آور ، مچ بند هوشمندی کامل ورزش های بومی و همچنین وسیع ترین برنامه های محبوب مانند Strava ، پخش موسیقی و یک کیف پول آسان برای استفاده که می تواند کارت و بلیط را در اختیار شما قرار دهد ، ارائه می دهد.

آخرین نسخه اپل واچ سری 5 در مقایسه با سری 4 ویژگی های جدیدی را به وجود نیاورده است ، اما ورود طولانی مدت انتظار به یک صفحه نمایش همیشه روشن ، خصوصاً برای انواع اسپرت که اکنون می توانند ، قابل توجه است. بدون نیاز به بیدار کردن نمایش ، آمار تمرین آنها را با یک نگاه مشاهده کنید. این ساعت همچنین مانیتور ضربان قلب فوق العاده دقیقی دارد که با سری 4 معرفی شده است ، که می تواند ECG را از مچ دست شما بگیرد.

خرید از اپل | £ 399 | بررسی اپل واچ سری 5

Garmin Fenix ​​6 Pro

اگر پول بدون جسم باشد ، Fenix ​​6 Pro بهترین ساعت ورزشی است که امروز ارائه می شود ، دونده ها و تریاتلت ها جزئیات بی نظیری در مورد آموزش آنها و همچنین ویژگی های هوشمندانه مانند موسیقی و نقشه های رنگی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد مسیرهایی را در پرواز ایجاد کنید. با استفاده از محدوده Fenix ​​6 ، Garmin همچنین ویژگی هوشمند PacePro خود را معرفی کرد ، که می تواند به دوندگان کمک کند تا رویدادهای خود را کاملاً بر اساس اهداف تقسیم مایل یا کیلومتر انجام دهند که تپه های موجود در آن بخش را در نظر می گیرند ، به علاوه هدف کلی شما.

خرید از Garmin | 99 599.99 | بررسی Garmin Fenix ​​6 Pro

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>