کتاب روانشناسی

دسته‌بندی نشده | No comments

خرید کتاب روانشناسی سومین مسابقه کتابخوانی انتشارات مدرسا به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت “کتابخوانی با خانواده” برگزار می شود.
یک مسابقه آنلاین برای مطالعه کتاب برگزار می شود
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران به نقل از روابط عمومي انتشارات مدرسه کتاب پزشکی اورجینال، در سلسله مسابقات کتابخواني ، اين بار انتشارات مدرسrass مسابقه اي را براساس محتواي دو کتاب “جادوي قلعه” و “تلنگر” برگزار مي کند. برای نوجوانان و بزرگسالان و یک جایزه نقدی برای برندگان.

“جادوی قلعه” ساخته جعفر توزنده نژانی ، داستانی درباره زندگی میر مهنا؛ دزد دریایی خرید کتاب روانشناسی معروف در زمان کریم خان زند است که وارد نبرد با هلندی ها شده است. تلنگر حمید گروگان نگاهی دارد به شیوه زندگی فعلی در جامعه.

متقاضیان شرکت در مسابقه دانلود کتاب پزشکی می توانند یک نسخه کاغذی از کتاب “جادوی قلعه” و “تلنگر” به همراه کد شرکت دانلود کتاب روانشناسی در مسابقه را از فروشگاه های انتشارات مدرسه و همچنین از فروشگاه مجازی آن به آدرس enmabazar.ir دریافت کنند

علاوه بر این ، نسخه های الکترونیکی و صوتی این کتاب ها در بوفه و برنامه های بازخورد و همچنین خرید کتاب روانشناسی در برنامه 30بوک نوار موجود است. زمان مسابقه از 3 فوریه تا 11 مارس 2017 است. همچنین ، در پایان مسابقه ، 21 اسفند ماه امسال ، همزمان با روز مبعث پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) ، برگزیده آنها انتخاب می شوند و بر اساس امتیازات خود و از طریق قرعه کشی جوایز نفیسی به آنها تعلق می گیرد.

برگزاری مسابقات کتابخوانی استراتژی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در انتشارات مدارس تلقی می شود. پیش از آن مسابقه ای با موضوع “ماه در آب” به مناسبت عزاداری خرید کتاب روانشناسی سالار شهیدان و سایر مسابقات با محتوای کتاب “من خمینی دارم” به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

سومین مسابقه کتابخوانی انتشارات مدرسا از 3 فوریه تا 11 مارس برگزار می شود.

دور جدید خواندن “Loading Book” با تمرکز بر کتاب “مرد با بار می آید” در تاریخ 3 فوریه 2017 آغاز می شود.
آغاز سومین دوره مطالعه کتاب “بارگذاری کتاب” از ابتدای دهه فجر
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، سومين دوره مبارزات مطالعه “بارگذاري كتاب” با همكاري م Houseسسه انتشارات خرید کتاب عاشقانه كتابخانه معرفت ، مركز رسانه اي شيرازه و م Instituteسسه كتاب و ادبيات ايران از 3 فوريه 2017 آغاز مي شود و تا 4. مه 2014

جوایز نقدی این دوره از Charge Book اسکن بیش از 200 میلیون ریال است که به برندگان تعلق می گیرد.

این دوره با اسکن برای خواندن “Loading Book” با تمرکز بر کتاب “مرد با باران می آید” نوشته واجیهه خرید کتاب روانشناسی سامانی برگزار می شود. این کتاب داستان زندگی ماجراجویانه یک خانواده طبقه متوسط ​​در جریان جنبش اسلامی مردم ایران را روایت می کند و وقایع آن بین 17 سپتامبر تا 26 دسامبر رخ می دهد. راوی و قهرمان این داستان ، بهزاد ، نوجوانی سیزده ساله است و نویسنده داستان جذاب و جذابی را برای مخاطبان نوشته است.

این کتاب در سال 1997 در جشنواره شهید آدرزگو مورد تجلیل قرار گرفت و در سال 1998 به افتخار رهبر انقلاب تزیین شد. متن خطبه رهبر معظم انقلاب در مورد کتاب “مرد با باران می آید” به شرح زیر است:
نام خدا
بسیار خوب نوشته شده ، هنری و جذاب. تصویری که ماه های دانلود کتاب کودکانه آخر مبارزه را نشان می دهد درست خرید کتاب روانشناسی، واضح و واقعی است. من فکر می کنم امروز همه نوجوانان و نوجوانان باید این کتاب و موارد مشابه را بخوانند. باید انشا Godالله از نویسنده کتاب تقدیر و تشکر شود.

علاقه مندان برای تهیه کتاب می توانند شماره 3 را به 50005460 ارسال کنند و یا آن را از کتابفروشی آدینه بوک های سراسر کشور تهیه کنند.

مدیر انتشارات مبانی در میاندوآب گفت: ایجاد نمایشگاه کتاب مجازی در تهران زمینه ای را برای ناشران فراهم کرد که در زمینه تحویل کتاب با شرکت پست مشکل داشتند تا روابط بهتری با یکدیگر برقرار کنند.
نمایشگاه کتاب مجازی بستری را برای ناشران فراهم کرد تا تعامل خرید کتاب روانشناسی بهتری با نشریه داشته باشند
مسعود مبانی ، مدیر انتشارات مبانی در میاندوآب ، در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری كتاب ایران در آذربایجان غربی ، با اشاره به وضعیت فروش خود در نمایشگاه مجازی كتاب در تهران ، این نمایشگاه را اعلام كرد.

وی افزود: مشکل اصلی کتاب در کشور ما غیرقابل دسترس بودن آن نیست؛ زیرا امروزه کتاب ها از طریق فروش آنلاین و دانلود رمان صوتی فضای مجازی به راحتی در دسترس هستند ، اما باید برنامه ریزی و فرهنگ سازی شود که مردم را به خواندن کتاب ترغیب کند.

نکات برجسته اضافه شده: مشکل دوم در نمایشگاه کتاب مجازی تهران این بود که ثبت سفارش به صورت جداگانه خرید کتاب روانشناسی انجام می شد. به عنوان مثال قیمت کتاب خارجی، من روزانه 30 ثبت سفارش داشتم و برای هر سفارش باید فاکتور جداگانه ای صادر می کردم و این مدت زمان زیادی طول کشید. آنها می توانند یک گزینه تجمعی برای این کار تعریف کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>