گوشت کوب برقی برای چه استفاده میشود راهنمایی

دسته‌بندی نشده | No comments


هر چیزی که شما باید در مورد میکسرهای دستی بدانید تا بتوانید خرید کاملی داشته باشید.

صرفه جویی
فیس بوک
توییتر
پینترست

گوشت کوب دست (یک بلندر نیز نامیده می شود، گوشت کوب چوب، و یا گرز گوشت کوب) می توانید به شما کمک کند سوپ، سس، مخلوط، و گسترش می یابد. این مزیت افزوده شده است که استفاده از آن آسان تر از گوشت کوب های سنتی و پردازنده های مواد غذایی است – همچنین به نظافت و انبار راحت آن اشاره نمی شود.

این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین گوشت کوب دستی را برای سبک پخت و پز و نیازهای آشپزخانه خود تعیین کنید. این راهنما شامل موارد زیر است:

تفاوت بین میکسرهای دستی و میکسرهای سنتی است
قبل از خرید چه چیزی را در نظر بگیرید
ویژگی های گوشت کوب دست را در خاطر داشته باشید
لوازم جانبی که به انجام کار کمک می کنند

دست گوشت کوب در مقابل گوشت کوب سنتی

همزن دستی

گوشت کوب دست ، همانطور که ممکن است تصور کنید ، یک دستگاه گوشت کوب دستی است. آنها می توانند کارهای بیشتری از گوشت کوب های سنتی و پردازنده های مواد غذایی انجام دهند ، اما مزایای دیگری نیز دارند:

سبک وزن : بیشتر گوشت کوب های دست 2 تا 5 پوند وزن دارند و این باعث می شود که شما بتوانید آنها را از پردازنده مواد غذایی سنگین بیرون بکشید.

استفاده آسان : بدون تنظیم مورد نیاز! آن را وصل کنید و بروید. راهنمای خرید گوشت کوب دست

جمع و جور : گوشت کوب های دستی کوچکترین دستگاه گوشت کوبنده هستند و به راحتی در کشو ذخیره می شوند. آنها برای آشپزخانه های کوچک با فضای ذخیره سازی شده از قبل کاملاً ایده آل هستند.

راحت : گوشت کوب دست خود را به غذا بیاورید ، و نه برعکس! دیگر سوپ داغ را در آشپزخانه نریزید و آن را درون دسته گوشت کوب بریزید. به سادگی گوشت کوب دست را در هر آنچه می خواهید گوشت کوبید و تمام می کنید ، انجام دهید – بدون کثیف شدن یک کشتی اضافی.

همه کاره : گوشت کوب های دستی به شما کمک می کنند تا به راحتی چیزهای مختلفی را تهیه کنید ، از سوپ یا سس ، تا سس مایونز و شلاق.

گوشت کوب Countertop

گوشت کوب برقی countertop دارای قدرت بیشتری نسبت به گوشت کوب دست است و بنابراین برای ترکیب سنگین وزن (بهتر است یخ ، میوه های یخ زده و سبزیجات فیبری فکر کنید) بهتر است. گوشت کوب های با کیفیت دارای چندین گزینه و سرعت مختلف ترکیب هستند.

غذاساز

برخلاف مخلوط كننده ها كه به مخلوط شدن مايع نياز دارند ، پردازنده هاي مواد غذايي در خرد كردن ، برش خوردن و تند خوردن مواد غذايي خشك عمل مي كنند. پردازنده های مواد غذایی اغلب دارای آرایه ای از انواع و اتصالات تیغه ای هستند که امکان استفاده چندگانه را دارند. این لوازم بزرگتر و سنگین تر از گوشت کوب هستند و به فضای پیشخوان و / یا فضای بیشتری احتیاج دارند.

همزن دستی

یک میکسر دستی به راحتی مواد را با هم مخلوط می کند – مانند مخلوط کردن ، خرد نمی شود. میکسرهای دستی قابل حمل بوده و وزن نسبتاً کمی دارند ، برای تنظیم نیاز به تلاش کمتری دارند و فضای کمتری برای نگهداری دارند

ملاحظات قبل از خرید میکسر دستی

چند بار از آن استفاده خواهید کرد؟ اگر در حال فکر کردن به همه چیزهای خوشمزه ای هستید که می توانید با گوشت کوب غوطه وری خود درست کنید و قصد دارید اگر هر روز استفاده کنید ، بخواهید ، ممکن است بخواهید با استفاده از گوشت کوب با قدرتمندتر و بادوام تر در یک قیمت بالاتر تصمیم بگیرید.

قصد آمیختن چیست؟ گوشت کوب های غوطه وری با غذاهای نرم بهتر عمل می کنند. اگر قصد دارید بیشتر سوپ ، سس و اسپری تهیه کنید ، گوشت کوب غوطه وری برای شما بسیار مفید خواهد بود. اما اگر بیشتر علاقه مند به خرد کردن یخ هستید ، ممکن است یک گوشت کوب سنتی سنتی countertop بهترین باشد. توصیه می شود گوشت کوب های غوطه وری فقط برای یک دقیقه یا یک بار استفاده شوند. قبل از خرید ، آنچه را که بیشترین سود را می کنید ، یا آنچه را که می خواهید از آن بیشتر شوید ، در آینده در نظر بگیرید.

بند ناف یا بی سیم؟ گوشت کوب های غوطه وری بندر تمایل به ارائه انرژی بیشتر دارند ، اما موارد بی سیم می توانند در آشپزخانه ای که دارای بهترین چیدمان و یا خروجی هایی که به راحتی در دسترس نیستند راحت باشند. به فضای خود فکر کنید و چه چیزی برای آشپزخانه شما مناسب خواهد بود.

ویژگی های گوشت کوب

موتور: آزمایش واقعی گوشت کوب با کیفیت این است که چقدر مواد را در صافی مخملی پاک می کند. یک گوشت کوب دستی را با موتور انتخاب کنید که بین 200 تا 250 وات قرار داشته باشد. این یک گرداب مؤثر برای جذب مواد غذایی در پره ها و گردش دوباره آن به بیرون ایجاد می کند.

قفس: قفس ، که تیغه را در خود جای داده است ، یکی از اجزای مهم گوشت کوب دستی است که کنترل چگونگی مخلوط شدن ظرافت را کنترل می کند. قفس ایده آل دارای شکاف ها یا بریدگی هایی به اندازه کافی است که از آن عبور می کند. قفس های جامد می توانند مواد غذایی را به دام بیندازند ، و آنرا از آنچه دلتان می خواست بهتر بکشند. (سالسا ، گواکامول و پاستو را در نظر بگیرید- می خواهید بافتهای متنوعی با این مواد غذایی داشته باشید ، مایع نیست.) قفس های استیل ضدزنگ بهترین برای طول عمر هستند. قفس های پلاستیکی ، گرچه ظریف تر روی وسایل آشپزخانه شما هستند ، اما می توانند با گرما پیچیده شوند و به اندازه بادوام نباشند. با این حال ، اگر اکثر وسایل آشپزی شما ناخوشایند است ، ممکن است به دنبال قفس استیل ضدزنگ باشید که دارای لبه سیلیکونی باشد تا از آسیب رساندن به گلدان ها و قابلمه های شما جلوگیری کند.

سرعت: برخی از مخلوط كننده های دستی با سرعت های مختلفی از یک به پنج یا بیشتر هستند. داشتن دو سرعت برای کنترل بیشتر از یک سرعت بهتر است و احتمالاً تمام چیزهایی است که شما به آن نیاز خواهید داشت و در نهایت با استفاده از آنها تمام خواهید شد.

طراحی: گوشت کوب باید راحت و راحت نگه داشته شود. در حالی که شاید مهمترین جنبه دسته به نظر نرسد ، اندازه و محل دکمه پاور می تواند قابل توجه باشد. برخی از مخلوط كننده های دست نیاز به نگه داشتن دکمه پاور در حین استفاده دارند ، بنابراین یک دکمه پاور به خوبی قرار داده شده و بزرگ برای ایده آل برای مانور یک دست ایده آل است.

طول: اگر قصد تهیه پوره برای تهیه سوپ را دارید ، حتماً یک میکسر دستی را با یک گرسنه به اندازه کافی طولانی بخرید تا به کف گلدان سهام خود برسید.

وزن: مخلوط كننده دست از نظر طبيعي سبك است اما بيش از 3 پوند هنگام نگه داشتن مخلوط كن با يك دست و افزودن مواد با دست ديگر مي تواند ناخوشايند شود.

تجهیزات جانبی

مخلوط کردن ظرف: برخی از گوشت کوب های دست با یک لیوان مخلوط می شوند. این می تواند برای کارهای کوچک بسیار مفید باشد زیرا مواد غذایی را نزدیک پره ها نگه می دارد و این باعث می شود ترکیب موثرتری شود. گوشت کوب برقی برای چه استفاده میشود

پیوست ها: ضمیمه های گره اضافی نیز در برخی مدل ها مانند سوت زدن و پره های تیغه موجود است. این موارد استفاده از میکسر دستی را گسترش می دهد و آن را به یک ابزار کاربردی قوی تر در آشپزخانه شما تبدیل می کند.

تمیز کردن

جنبه غیرقابل انکار راحت گوشت کوب دستی ، تمیز کردن آن آسان است. به سادگی بشویید و بگذارید خشک شود. برخی از مخلوط كننده های دستی حتی دارای دسته های جداشونده و ایمن از ماشین ظرفشویی هستند كه از دسته موتوری جدا می شوند و تمیزكردن مسئله ای غیر عادی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>