دلایل محبوبیت و موفقیت کلی پروژه برج برلیان در منطقه چیست؟

دسته‌بندی نشده | No comments

امکانات برج برلیان

برج برلیان دارای چندین لاین آسانسور با بهترین قطعات استفاده شده، است. این برج زیبا که در حال حاضر در مرحله اسکلت سازی قرار دارد، از اتصالات پیچ و مهره استفاده شده است که از حیث استاندارد سازی در سطح بین المللی است. همچنین برج برلیان از نمای چوبی استفاده می کند که علاوه بر زیبایی خاصی که به نمای برج می دهد از لحاظ ایمنی و زلزله نیز بسیار مقاوم و ایمن تر است.

برج برلیان برای سیستم امواج رادیویی و تلویزیونی خود از ماهواره مرکزی قوی استفاده نموده که در داخل واحد ها تعبیه شده است و تنها با اتصال فیش به آنتن به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

بررسی وضعیت برج برلیان

برج برلیان از لحاظ ایمنی در سطح بالایی قرار دارد به گونه ای که دارای سیستم اخطار و اطفاء حریق هوشمند است. در فضای داخل ساختمان با یک لابی بسیار شیک رو به رو خواهیم شد و همچنین فضای مهد کودک نیز برای کودکان نیز در نظر گرفته شده است. در فضای بیرونی برج، میزهایی برای سالن ورزشی و فضای سبز مناسب جهت دوست داران برنامه های ورزشی ساخته خواهد شد.

دسترسی های برج برلیان

یکی از نکات مهم در هنگام خرید ملک که معمولا تمامی مشتریان به آن توجه خاصی دارند نزدیک بودن و دسترسی به یک سری امکانات خاص از جمله راه های مواصلاتی شهر، فروشگاها و مرکز های حمل و نقل عمومی است که در این خصوص برج برلیان در موقعیت مناسبی قرار دارد.

 فاصله برج برلیان تا مترو چیتگر سه دقیقه، فاصله آن تا اتوبان کمتر از یک دقیقه و فاصله تا مراکز خرید مهم از جمله مجتمع تجاری طوبی و ایران مال بسیار نزدیک خواهد بود.

نحوه پرداخت و خرید در برج برلیان

واحدهای برج برلیان در متراژ ۹۵،۱۲۷،۱۳۱ متری ساخته شده اند که با توجه متراژ های ذکر شده، پیش پرداخت و اقساط متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است‌. برای متراژ های ۹۵ متری ۳۱۷ میلیون تومان، متراژ ۱۲۷ متری ۴۲۰ میلیون تومان و متراژ ۱۳۱ متری ۴۳۰ میلیون تومان به صورت پیش پرداخت در نظر گرفته شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>