10 بهترین صفحه کلید بازی زیر 50 سال در سال 2020 – بررسی و راهنمای خرید

دسته‌بندی نشده | No comments

آمینگ سرگرم کننده است. اما بدون داشتن دنده مناسب ، راه‌اندازی رایانه شما یک خرابکاری خواهد بود. اگر به دنبال صفحه کلید بازی خوب هستید ، خیلی راحت می توانید همه صحبت های صفحه کلیدهای گران قیمت بازی که می توانند تجربه بازی شما را تقویت کنند ، غرق شوید.

خبرنامه راهنمای 2 بازبینی
بررسیهای منحصر به فرد محصول ، مقایسه قیمت ها ، مقالات ، توصیه ها ، نکات خرید و هشدارهای فروش را دریافت کنید

نام
پست الکترونیک
اشتراک در
برخی از این مدل ها فقط گران قیمت هستند. واقعیت این است که شما می توانید بهترین صفحه کلید بازی را زیر 50 دریافت کنید .

اگر می خواهید با بودجه بازی کنید ، در اینجا توصیه های TOP ما برای صفحه کلیدهای بازی ارزان اما بسیار کاربردی ارائه شده است.

صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K552 KUMARA LED با نور پس زمینه
بهترین صفحه کلید بازی کلی: Redragon K552
Redragon K552 KUMARA با هدف ارائه بازخورد لمسی برتر ، یک معامله واقعی در بازی های رایانه ای است. این گیاه با کلیدهای مکانیکی معادل آبی گیلاس در یک طراحی صرفه جویی در فضا ساخته شده است. همراه با قیمت قانع کننده ، شما باید در این صفحه کلید بازی همه چیز را دوست داشته باشید.

قیمت را در آمازون بررسی کنید
10 صفحه کلید برتر بازی زیر 50 سال
نام تعداد کلیدها روشنایی
Redragon K552 87 چراغ قرمز
هم اکنون خریداری کنید
رنگین کمان Havit 112 RGB
هم اکنون خریداری کنید
Redragon S101 104 RGB
هم اکنون خریداری کنید
Razer DeathStalker 104 سبز آبی
هم اکنون خریداری کنید
EagleTec KG1010 104 LED آبی
هم اکنون خریداری کنید
Cooler Master Devastator II 104 چراغ قرمز
هم اکنون خریداری کنید
Corsair K55 104 RGB
هم اکنون خریداری کنید
توموو 87 آبی
هم اکنون خریداری کنید
BlueFinger 104 3 رنگ LED
هم اکنون خریداری کنید
AULA SI-859 104 3 رنگ LED
هم اکنون خریداری کنید
شماره 1 توصیه: به طور کلی بهترین صفحه کلید بازی زیر 50 سال
صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K552 KUMARA LED با نور پس زمینه (1)
صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K552 KUMARA LED با نور پس زمینه
عملکرد: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
کارایی: 4.9 از 5 ستاره (4.9 / 5)
طرح: 4.9 از 5 ستاره (4.9 / 5)
میانگین: 4.9 از 5 ستاره (4.9 / 5)
مدل Redragon K552 یک انتخاب آسان برای بهترین کیبورد زیر 50 دلار است . اول ، این دارای کلیدهای مکانیکی است که برای گیمر حرفه ای که می خواهد عملکرد واقعی در صفحه کلید بازی خود داشته باشد ، تعریف می کند. دوم ، تنها 87 کلید دارد که اگر میز کار را تنگ کرده اید ، گزینه ای ایده آل است.

طرح

کلیدهای معادل Cherry Blue روی شاسی های آلومینیومی و شاسی ABS با درجه هواپیمای سیاه مات قرار گرفته اند. آنها به لطف مقاومت متوسط ​​، بازخورد لمسی ، و البته کلیک شنیدنی که به شما امکان می دهد بدانید هنگام عبور سریع از کلیدها می پردازید ، عملکردی قول می دهند.
کلیدهای قالب تزریق شده با دو تزریق جنبه بی نظیری از این صفحه کلید دارند. آنها از نورپردازی یکنواخت پشتیبانی می کنند و همچنین به این صفحه کلید دوام می دهند که شایسته آن است. شما نمی خواهید برای مدت زمان طولانی نمادهای محو شده را ببینید ، و این برای گیمرهای جدی است.
Redragon K552 این صفحه کلید را با هر چراغ روشنایی LED روشنایی قرمز فراهم می کند. می توانید سطح روشنایی را بیش از ده تنظیم برای یک سطح روشنایی سفارشی تنظیم کنید.

عملکرد

فنرهای فوق سریع در سوئیچ های مکانیکی این صفحه کلید استفاده می شوند. این باعث می شود آنها فوق العاده بادوام باشند زیرا تنش خود را از دست نمی دهند. شما دوست خواهید داشت که اگرچه آنها از نزدیک با Cherry Blue Switch ها مقایسه می کنند ، اما سرعت عمل بیشتری دارند و این امر را برای بازی مناسب می کند.
تمام 87 کلید دارای ویژگی ضد روح هستند و عاری از درگیری هستند. شما می توانید از 12 کلید چندرسانه ای برای کنترل صدا و سایر جنبه های رسانه ای رایانه شخصی خود از راحتی صفحه کلید استفاده کنید. کلید WIN ویندوز را غیرفعال می کند ، بنابراین می توانید بدون فشار به عقب و جلو بین پنجره ها هنگام فشار دادن کلید اشتباه ، بازی کنید.

به طور کلی

Redragon K552 از ویژگی های ابتکاری مانند کلیدهای مکانیکی سفارشی برای پایین نگه داشتن قیمت این مدل استفاده می کند. این رفتن شما به بازی های جدی است.

قیمت را در آمازون بررسی کنید
توصیه شماره 2 برای صفحه کلید مکانیکی زیر 50 سال
صفحه کلید بازی سیم کشی Havit Rainbow Backlit (1)
صفحه کلید بازی Wired Rainbow Backlit Wired
عملکرد: 4.9 از 5 ستاره (4.9 / 5)
کارایی: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
طرح: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
میانگین: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
Havit یک مدل دسته کوچک موسیقی جاز است که از صفحه کلید رنگین کمان و ماوس بهره می برد. شما نمی توانید قیمت آن را به هنگام جستجوی مجموعه ای مقرون به صرفه که در واقع مطابق مقرر است ، ضرب کنید.

طرح

این صفحه کلید در اصل یک کلید مبتنی بر غشاء است ، اما بسیاری از افراد قبول دارند که مانند صفحه کلید مکانیکی است. با داشتن 104 کلید ، می توانید تا 19 از آنها را همزمان ، بدون درگیری کار کنید. این امکان را برای بازی جدی با کلیدهای WASD قابل تعویض فراهم می کند و می توانید کلید WIN را غیرفعال کنید. پنج مورد از کلیدهای Havit برای کنترل عملکردهای چندرسانه ای دکل شما ساخته شده اند.

این مدل مانند هر کیبورد استاندارد نیست. با استفاده از نور RGB می توانید کلیدها را با استفاده از حداکثر هفت رنگ شخصی سازی کنید. این بدان معنی است که شما می توانید رنگ دیگری را به کلیدهایی که بیشترین استفاده را دارید اختصاص دهید تا دستان شما سریع و آسان به صفحه کلید عادت کنند.

ماوس plug و play این امکان را برای شما فراهم می کند که بلافاصله بازی را شروع کنید زیرا به هیچ نرم افزاری برای اتصال نیاز ندارید. این دستگاه حداکثر 3200DPI را در اختیار شما قرار می دهد و نور LED منحصر به فرد با تنفس نیز قابل تنظیم است

عملکرد

ما کیبوردی را می بینیم که با گیمرها در ذهن ساخته شده است. از بین 19 کلید ضد روح و کلیدهای WASD قابل تعویض ، می توانید ترکیب های بی پایان را با توجه به نیازهای بازی خود انجام دهید. نور RGB برای کمک به ایجاد تخصیصاتی که به شما در بازی های سریع و سریع اقدام رقابتی کمک می کند ، به کار می رود. شما در حال احساس تفاوت بین سوئیچ های غشایی معمولی و صفحه کلید بازی Havit هستید.

طرفداران
19 کلید ضد روح در کنار کلیدهای WASD قابل تعویض
هفت رنگ مختلف با حالت های رنگ قابل تنظیم
پشتیبانی شده توسط سیستم عامل های Windows و Mac
همراه با نگهدارنده های لاستیکی
ماوس تا 3200 DPI قابل تنظیم را بدست می آورد
منفی
شکایت منزوی در مورد اینکه کلیدها بسیار حجیم هستند
قیمت را در آمازون بررسی کنید
خریدهای عالی تر
دسته کوچک موسیقی جاز و صفحه کلید بازی Redragon S101 RGB LED Backlight (1)
Redragon S101 RGB LED Backlight Mouse و Combo Keyboard Combo
عملکرد: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
کارایی: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
طرح: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
میانگین: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
Redragon همچنان به ما محصولاتی کاربردی می دهد که با سایر محصولات رده بالا رقابت می کنند. مدل S101 همچنین با ماوس همراه است که وقتی می خواهید وسایل بازی خود را از ابتدا بسازید ، همه چیز زیبا و ساده می شود. Redragon S101 بهترین صفحه کلید بازی زیر 30 سال است که می توانید برای تجهیزات بازی منزل خود خریداری کنید.

طرح

با داشتن 104 کلید ، این محصول به مقداری املاک و مستغلات روی میز شما نیاز دارد ، اما این فقط مناسب بازی است. 25 کلید باورنکردنی در کنار 8 کلید کنترل مستقل و 12 کلید چندرسانه ای به شما می دهد. همچنین کلید WIN غیرفعال است.

نورپردازی RGB با استفاده از چهار حالت مختلف قابل تنظیم است و شما می توانید از پنج سطح سرعت تنفس نور پس زمینه انتخاب کنید.

شما با یک موس بازی ارگونومیک به ما عرضه می شود که احساس می کنیم برای اکثر کاربران چقدر راحت است. این موشواره با نور پس زمینه LED با چهار سطح DPI است.

عملکرد

این صفحه کلید برای گیمر حرفه ای کاملاً لبه دار است ، اما ماوس همه چیز را به هم پیوند می دهد. این برنامه با پنج دکمه قابل برنامه ریزی ارائه شده است که به شما امکان می دهد پروفایل هایی را ایجاد کنید و برای عملکرد بیشتر در بازی های متقاطع و FPS ، کلیدهای صفحه کلید را به این کلیدها اختصاص دهید.

طرفداران
کلیدهای دارای نور پس زمینه RGB با استفاده از چهار حالت رنگی و پنج سرعت تنفس نور پس زمینه ، سفارشی سازی را ارائه می دهند
طراحی ارگونومیک با 25 کلید ضد تعارض ، هشت کلید مستقل و کلیدهای چندرسانه ای
موس بازی دارای پنج دکمه قابل برنامه ریزی است
تنظیم وزن و حساسیت ماوس
منفی
کلیدهای چندرسانه ای هنگام استفاده دارای یک روند طولانی هستند
قیمت را در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی Razer DeathStalker Essential Gaming
صفحه کلید بازی Razer DeathStalker Essential Gaming (1)
عملکرد: 4.8 از 5 ستاره (4.8 / 5)
کارایی: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
طرح: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
میانگین: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
بسیاری از گیمرها طراحی شیکلت را در کیبوردها انتخاب نمی کنند ، اما Razer مدلی را طراحی کرده است که در دنیای بازی قابل اجرا است. کلیدهای ارگونومیک تا 2 میلی متر عمل می کنند ، به این معنی که آنها برای نیازهای بیشتر گیمرها پاسخگو هستند.

طرح

این مدل دارای کلیدهای chiclet است که بسیار شبیه به سوئیچ های قرمز گیلاس هستند که ساکت هستند اما یک سطح معقول بازخورد لمسی را حفظ می کنند. اگرچه ممکن است عادت کردن به کلیدهای مسطح کمی دشوار به نظر برسید ، اما به زودی از تمام کلیدهای غیر متضاد برای سردرگمی و به چالش کشیدن مخالفان خود استفاده خواهید کرد.

عملکرد

می توانید ماکروها را برنامه ریزی کرده و با کمک نرم افزار Razer Synapse 2.0 حالت بازی را تنظیم کنید. این امکان را به شما می دهد تا پروفایل های فردی را تنظیم کنید که در بازی های کلان بسیار مفید هستند. همچنین می توانید کلیدهای F4 و Alt را برای اهداف بازی غیرفعال کنید.

در ابتدا ، برنامه نویسی ماکروها کمی گیج کننده به نظر می رسد اما فقط کمی طول می کشد ، و همه شما برای بازی های فشرده تنظیم شده اید.

طرفداران
ده کلید غیر متناقض را ارائه می دهد
حالت بازی دارد
کلیدهای شیکلت بسیار پاسخگو هستند
پشتیبانی از Razer Synapse 2.0 برای برنامه نویسی و کنترل
تمام کلیدها کاملاً قابل برنامه ریزی هستند
منفی
نور پس زمینه نیست که استفاده از آن در اتاق کم نور را دشوار می کند
قیمت را در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی مکانیکی EagleTec KG1010
صفحه کلید بازی مکانیکی EagleTec KG1010 (1)
عملکرد: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
کارایی: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
طرح: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
میانگین: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
Eagletec KG010 یک صفحه کلید مکانیکی مناسب است. از کلیدهای سوئیچ Oetumu Blue استفاده می کند که دارای صدای کلیک شنیدنی ، مقاومت متوسط ​​و مکانیزم بازخورد لمسی هستند. این نوع صفحه کلید است که به لطف ارگونومیک و نور کافی آن از بازی های خود لذت می برد. طرح Eagletech KG010 از کلیدهای مکانیکی بادوام استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که در طولانی مدت لمس بازی خود را از دست نمی دهد. در ساخت آن از پوشش آلومینیومی و پوشش ABS درجه هواپیما استفاده می شود. این به شما تضمین می دهد که این صفحه کلید در برابر سخت ترین بازی ها و استفاده های اداری ایستاده است. صفحه کلید دارای نور پس زمینه LED آبی ، ده سطح تنظیم تنظیم روشنایی را ارائه می دهد. به نظر می رسد با استفاده از کلیدهای تزریقی شکل خود ، دنیای بازی را تسهیل می کند تا دوام و حتی روشنایی را بر روی هر کلید تسهیل کند. در مورد چگونگی عملکرد صفحه کلید دارای نور پس زمینه گیج شده است؟ درباره صفحه کلید دارای نور پس زمینه همه چیز را بدانید . عملکرد کلیدهای این صفحه کلید از گزاف گویی عالی برخوردار هستند. همراه با 100٪ ویژگی ضد روح ، یک مدعی واقعی برای بهترین کیبورد بازی زیر 50 دلار است. اگر تازه کار در بازی باشید دوست دارید با آن کار کنید زیرا این نرم افزار پیچیده ندارد. فقط باید نورپردازی را تنظیم کنید و می توانید احساس کنید که واقعاً مال شماست.
طرفداران
ساخت محکم با استفاده از سطح آلومینیوم و پوشش ABS از نوع هواپیما
کلیدهای 100٪ ضد روح
نور پس زمینه LED قابل تنظیم آبی
سوئیچ های مکانیکی Oetumu Blue مقاومت متوسط ​​را فراهم می کنند
کلیدهای پیکان و WASD قابل تعویض هستند
این ضد ریختگی است
منفی
نور ممکن است بهترین نباشد زیرا خیلی روشن نیست به خصوص وقتی در یک نور کم استفاده می شود
قیمت را در آمازون بررسی کنید
Cooler Master Devastator II LED Keyboard Gaming Keyboard and Mouse Gambbo Combo
Cooler Master Devastator II LED Keyboard Gaming Keyboard and Mouse Gambbo Combo
عملکرد: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
کارایی: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
طرح: 4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)
میانگین: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
صفحه کلید و ماوس Cool Master Devastator II با توجه به اینکه چطور وسایل بازی گران قیمت می توانند بدست آورند همیشه خوش آمدید. با قیمت آن ، این مدل با هیچ یک از ویژگی های اساسی که از صفحه کلید بازی خوب انتظار داریم سازش نکند.

طرح

Master Master منحصر به فرد است که از سوئیچ های متمایز و متمایز استفاده می کند. این سوئیچ ها کوچک هستند و احساس مکانیکی و بازخورد لمسی مورد نیاز در بازی را حفظ می کنند. اگر احساس کلیدها را دوست ندارید ، می توانید همیشه به لطف کیبوردهای جداشونده ، آنها را به دلخواه مورد علاقه خود قرار دهید.

این فقط دارای چراغ قرمز روشنایی است که باعث می شود کمی محدودتر شود ، بنابراین اگر می خواهید تنظیمات رنگ را به دلخواه خود تنظیم کنید. با این وجود ، این با نیازهای اکثر مردم متناسب است زیرا می توانید آن را در تاریکی مشاهده کنید. نمادهای لیزر آهسته هرگز از بین نمی روند. شما در استفاده از این صفحه کلید برای یک زمان مناسب هستید.

عملکرد

Devastator II عملکرد عالی در کیبورد خود ارائه می دهد. اما به عنوان یک قطعه واحد در نمی آید. شما یک موس بازی دارید که برای پشتیبانی از هر دو کاربر راست و چپ استفاده کند. دارای تنظیمات DPI در پرواز است که به شما امکان می دهد DPI را از 800 به 2000 حداکثر DPI تغییر دهید. دستگیره های لاستیکی جانبی علاوه بر این عالی برای کنترل در نوک انگشتان شماست.

طرفداران
این شامل کلیدهای چندرسانه ای اختصاصی است
احساس مکانیکی را از طریق سوئیچ های منحصر به فرد حافظه به دست می آورد
همراه با چراغ های روشن LED برای همه شرایط روشنایی
نمادهای بادوام با لیزر بادوام
ماوس از یک سنسور نوری دقیق استفاده می کند
منفی
تا زمانی که ویندوز روشن شود ، نور پس زمینه به طور خودکار برنمی گردد
قیمت را در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی Corsair K55 RGB
صفحه کلید بازی Corsair K55 RGB
عملکرد: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
کارایی: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
طرح: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
میانگین: 4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)
صفحه کلید بازی Corsair K55 RGB به طور مداوم بازخورد مثبت کاربران خود را ثبت کرده است. حدس می زنیم دلیل این امر ساختار غشایی با کیفیت بالا و کلیدهای قابل برنامه ریزی است. این قابل مقایسه با سایر صفحه کلیدهای غشایی نیست زیرا سطح بالایی از بازخورد لمسی را برآورده می کند.

طرح

شما یک صفحه کلید دارید که در سه منطقه دارای روشنایی RGB بصری است. اختصاص رنگ های مختلف برای حافظه ماهیچه ها به ویژه در بازی ها به خوبی کار می کند. به یاد آوردن ، تسلط بر کلیدها ، و تبدیل شدن به یک حرفه ای در آخرین بازی ها ، این کار را آسان می کند.

کلیدهای غشایی می توانند به راحتی از روی کلیدهای Cherry Brown عبور کنند زیرا پاسخگو هستند اما کلیک نامفهوم است. این نشان می دهد که شما نیازی به پانچ کردن کلیدها نخواهید داشت و می توانید به کلیدهای سریع دست پیدا کنید. کنترل های اختصاصی کلیدهای رسانه ای به این صفحه کلید عملکرد بیشتری می دهند زیرا می توانید بدون خروج از بازی بین آهنگ ها جابجا شوید.

عملکرد

شما در سمت چپ این صفحه کلید نیمی از کلیدهای قابل برنامه ریزی قابل برنامه ریزی دارید. آنها اختصاص دادن بازپرداختهای کلیدی ، ترکیبها و اقدامات قدرتمند را آسان می کنند. این یک دکمه مخصوص ضبط ماکرو برای برنامه ریزی ماکروها دارد ، اما می توانید برای همین نرم افزار از CUE (Corsair Utility Engine) نیز استفاده کنید .

طرفداران
دارای پد مچ دست قابل جدا شدن است
کلیدهای غشایی سطح معقول مقاومت را حفظ می کنند
دارای یک صورت بافتی برای گرفتن اضافی است
دارای سه منطقه نور پس زمینه RGB است
شش کلید قابل برنامه ریزی بازی را بهبود می بخشد
منفی
دارای تنظیمات سفارشی سازی محدود است
قیمت را در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی مکانیکی TOMOKO
صفحه کلید بازی مکانیکی TOMOKO
عملکرد: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
کارایی: 4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)
طرح: 4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)
میانگین: 4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)
صفحه کلید بازی TOMOKO مکانیکی نوید یک زمان آرام را در تلاشهای بازی شما می دهد. این برند کیبورد کمتر شناخته شده است اما ویژگی هایی که در جدول به ارمغان می آورد ارزش آن را دارد که آن را به بهترین صفحه کلید بازی زیر 50 تبدیل کند.

طرح

TOMOKO یک مدل صرفه جویی در فضا است که تنها از 87 کلید استفاده می کند. تمام کلیدها غیر متناقض هستند به این معنی که می توانید در هنگام به ثمر رساندن بزرگ در بازی های خود ، هر چه بیشتر کلیدها ترکیب کنید. این کلیدهای کلید Switch Outemu Blue را که به آن بازخورد لمسی پاسخگو برای ایجاد سریع کلیدها می پردازد ، می پردازد.

این کار با یک طراحی کلید پله پله انجام می شود که انگشتان دست و دست ها را در راحت ترین حالت نگه می دارد. این امر اگر علاقه مند به صرف ساعت ها و ساعت های بازی در مقابل رایانه هستید ، این رفع خستگی را از بین می برد.

عملکرد

این مدل میزبان تعدادی کلید اختصاصی رسانه ای برای کمک به کنترل میزان صدا و پخش و یا مکث آهنگ هنگام بازی است. این موقعیت بازی راحت شما را به لطف دو دارنده لاستیک ارائه می دهد. شما برای انتقادات و پیشنهادات قرار می گیرید زیرا نه تنها برآورده نمی شود بلکه به اندازه سایر کلیدهای آبی پر سر و صدا نیست.

طرفداران
همراه با کشنده صفحه کلید است
ضد اسپل ضد آب است
ساخت و ساز محکم فلزی
کلیدهای مکانیکی سطح قابل توجهی از بازخورد لمسی را ارائه می دهند
دارای میانبرهای رسانه ای متنوع است
کلیه کلیدها با ویژگی ضد روح غیر مغایر هستند
منفی
نور پس زمینه ندارد
قیمت را در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی مکانیکی BlueFinger
صفحه کلید بازی مکانیکی BlueFinger
عملکرد: 4.6 از 5 ستاره (4.6 / 5)
کارایی: 4.4 از 5 ستاره (4.4 / 5)
طرح: 4.3 از 5 ستاره (4.3 / 5)
میانگین: 4.4 از 5 ستاره (4.4 / 5)
اگر به دنبال مالکیت یک کیبورد بازی زیبا و زیبا هستید ، به نظر می رسد BlueFinger یک انتخاب عالی در محدوده قیمت ما است. این ویژگی ظاهری کاملاً مناسب در دنیای بازی دارد زیرا اگر می خواستید آن را به دفتر ببرید ، توجه زیادی را به خود جلب می کند.

طرح

این صفحه کلید با داشتن کلیدهای مکانیکی ، در صورت حضور شما آماده بازی های فشرده است. ده کلید چندرسانه ای را برای دسترسی سریع به آهنگ های مورد علاقه خود در حالی که هنوز بازی می کنید ، در اختیار شما قرار می دهد. شما قدردانی خواهید کرد که روشن است و می توانید رنگ ها را از رنگ قرمز ، آبی یا بنفش تنظیم کنید. همچنین به شما امکان می دهد از سه حالت تنفس انتخاب کنید.

عملکرد

می توانید تا 19 کلید غیر متناقض کار کنید. این به شما امکان می دهد تا شخصیت خود را بر روی رایانه شخصی هدایت کنید تا یک بازی سیال و بدون هیچگونه انسداد ارائه دهید. این امکان را به شما می دهد که سرعت کاملی داشته باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، حتی اگر شما یک بازی متقاطع تنبل را بازی می کنید.

این صفحه کلید سطح خوبی از پاسخ لمسی را ارائه می دهد. برای اطمینان از ورود خاص ، نیازی به نگاه کردن به صفحه کلید ندارید. این صفحه کلید بازی نهایی برای گیمرهایی است که به دنبال طراحی شیک و خلاقانه ای هستند.

طرفداران
دارای رنگهای LED با سه حالت تنفس است
کلیدهای مکانیکی با بازخورد لمسی
کیبوردهای قالب تزریق شده با دو تزریق
طراحی ترک خلاقانه برای سبک بیشتر
شامل ده کلید رسانه ای و 19 کلید غیر متناقض است
منفی
این کمی حجیم است بنابراین برای دسک تاپ های کوچک ایده آل نیست
قیمت را در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی AULA SI-859 Backlit
صفحه کلید بازی AULA SI-859 Backlit
عملکرد: 4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)
کارایی: 4.4 از 5 ستاره (4.4 / 5)
طرح: 4.4 از 5 ستاره (4.4 / 5)
میانگین: 4.4 از 5 ستاره (4.4 / 5)
صفحه کلید قدیمی خود را با مدل AULA SI-859 جایگزین کنید و از بازی های سریع قدم زنی لذت ببرید. این مارک بهترین جنبه های صفحه کلید را در بازه قیمت مناسب نشان می دهد.

طرح

AULA SI-859 دارای 104 کلید است که برای بازی طراحی شده اند. دارای کلیدهای تهاجمی است که بیشتر مورد علاقه گیمرهایی است که از بازیهای eSports لذت می برند. جای تعجب نیست که چرا برای بازی های سطح رقابتی انتخاب شده است. با داشتن کلیدهای ضد روح تمام اندازه ، تمام حرکات شما به راحتی پیش می رود ، بنابراین همیشه برای بازی برنده خواهید شد.

در این مدل همچنین یک استراحت کف نخل راحت را بررسی می کند. این از دستان شما در برابر فشار محافظت می کند به این معنی که ساعت ها از بازی لذت می برید بدون یک اونس خستگی. این صفحه کلید از فناوری ضد پاشیدن نیز بهره می برد. نوشیدن و خوردن آن در اطراف صفحه کلید دیگر مشکلی ندارد. AULA SI-859 کاملاً محافظت می شود.

عملکرد

AULA یک کار عالی انجام داده است و کیبوردی را تجربه می کند که تست عملکرد را با اعتقاد باورنکردنی پشت سر می گذارد. این باعث می شود که از کلیدهای ضد روح استفاده کنید و به شما امکان می دهد تا حد ممکن از دستورات برای کنترل اهداف خود استفاده کنید. این صفحه کلید است که می تواند شما را به پیروزی برساند زیرا می توانید حرکات سریع انجام دهید تا مخالفان خود را شرم آور کنند

طرفداران
دارای سه رنگ نور پس زمینه LED است
این یک حالت بازی است که کلیدهای مهم را قفل می کند
نور پس زمینه LED آن صرفه جویی در انرژی است
شامل شش کلید چندرسانه ای به همراه کلیدهای عملکرد است
برای مقاومت در برابر مایعات از فناوری ضد پاشش استفاده می کند
منفی
به نظر می رسد که این کلیدها در صفحه کلید کمی شیب دار شده اند که در صورتی که به طرح آن عادت نکردید ، می تواند شکل گیری بازی را سخت کند.
قیمت را در آمازون بررسی کنید
چگونه بهترین صفحه کلید بازی را انتخاب کنیم؟
می توانید با یک صفحه کلید اداری متوسط ​​بازی کنید. اما حقیقت این است که شما بهترین استفاده را از وسایل خود نخواهید داشت.

در اینجا ملاحظات مهم قبل از خرید صفحه کلید بازی ارزان است.

صفحه کلید مکانیکی در مقابل غشاء

در محدوده قیمت 50 دلار ، بیشتر صفحه کلیدهایی که با آنها روبرو می شوید کیبوردهای غشایی هستند. اما همچنین چند کیبورد مکانیکی با ویژگی های کمتری نسبت به صفحه کلیدهای مکانیکی ممتاز وجود دارد.

چه تفاوتی بین این دو نوع کیبورد وجود دارد؟
صفحه کلیدهای مکانیکی از کلیدهای فیزیکی در زیر کلیدها برای تعیین هر ضربه کلید استفاده می کنند. هنگامی که کلید را به پایین فشار می دهید ، سوئیچ نیز ارسال می شود تا سیگنال به رایانه شخصی ارسال شود. کلیدهای مکانیکی دارای سطح مقاومت هستند که به آن بازخورد لمسی گفته می شود. این صفحه کلیدها برای بازی ترجیح داده می شوند زیرا به سرعت گزاف گویی می شوند و احساس کاملی از کلید در هنگام بازی به شما می دهند.

از طرف دیگر کیبوردهای غشایی از گنبد سیلیکون یا سوئیچ های نرم استفاده می کنند. آنها به ندرت از یک کلیک شنونده یا بازخورد شنیدنی برخوردار هستند که باعث می شود آنها در انجام کارهایی که برای سرعت مانند بازی ساخته شده اند کمی کندتر شوند.

برای ساخت صفحه کلیدهای بودجه ، تولید کنندگان صفحه کلیدهای غشایی را با بازخورد بیشتری نسبت به مدلهای معمولی طراحی می کنند.

Anti-Ghosting: Ghosting موضوعی است که با فشار دادن چندین کلید به طور همزمان ایجاد می شود ، و صفحه کلید شما کلیدهای اضافی را ثبت نمی کند ، یا کلیدهای فشرده سازی را ثبت می کند. برای رفع این مشکل ، صفحه کلیدهای بازی باید از فناوری ضد روح استفاده کنند.
کیفیت ساخته شده: هنگامی که به دنبال خرید یک صفحه کلید بازی ارزان هستید ، کیفیت ساخت و ساز مشخص خواهد کرد که صفحه کلید در دراز مدت مفید خواهد بود. موارد آلومینیوم با دوام ترین و به دنبال آن موارد ABS است. این مواد هر دو بسیار بادوام هستند. اما پلاستیک PBT ارزان است و قبل از دریافت خدمات کافی از آنها علائم سایش را نشان می دهد.
با نگاهی به صفحه کلید ، می خواهید کلیدهایی با کاربرد نماد سوزاندن لیزر ، چاپ عالی یا دو قالب تشکیل دهند. شخصیت های تعبیه شده با استفاده از این سه روش بدون محو ماندن طولانی مدت به طول می انجامند.
نور پس زمینه: به نظر می رسد این ویژگی بدون توجه به قیمت آنها ، در کلیه صفحه کلیدهای بازی استاندارد است. از یک رنگ واحد تا طیف کامل رنگ 16.8 میلیون رنگ متغیر است. صفحه کلیدهای بازی زیر 50 دلار بیشتر با یک رنگ تا هفت رنگ عرضه می شوند. آنها به شما امکان می دهند از این رنگ ها برای شخصی سازی کلیدها برای پیمایش سریع استفاده کنید.
نتیجه گیری انتخاب کنید
قیمت کیبورد ژله ای صفحه کلید شما بهترین سلاح در بازی است . در اینجا لیست 10 بهترین صفحه کلید بازی زیر 50 را تنظیم کرده ایم . ما این صفحه کلیدها را با دقت انتخاب کرده ایم تا فقط مدل هایی را ارائه دهیم که عملکرد حتی در محدوده قیمت پایین نیز دارند.

Redragon K552 Kumara به بهترین صفحه کلید مکانیکی تحت 50. از آنجا که از ویژگی های آن و عملکرد بالا، آن بهترین های ما به طور کلی برای زیر 50 $ دسته است. ما همچنین Corsair K55 RGB را برای بهترین کیبورد قابل برنامه ریزی توصیه می کنیم .

امیدواریم که بتوانید نیازهای خود را با یکی از گزینه های ما در این لیست مطابقت دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>