1,000 پوند کوسه سفید بزرگ درخواستهای سواحل تیتوسویل

فلوریدا تودی | No comments

او baaaaack!

کمتر از یک هفته پس از روز ولنتاین و دو ماه به بعد او در ابتدا پینگ اینجا Ironbound یک 998-پوند کوسه بزرگ سفید ظاهر سواحل تیتوسویل در روز سه شنبه.

یک Ocearch ردیاب را نشان می دهد کوسه سفید بزرگ پینگ در 10:15 و 11:06 صبح Feb. 18. 12-پا 4-اینچ کوسه قبلا ظاهر در 7:25 صبح Dec. 18 — یک هفته قبل از کریسمس — سواحل ملبورن. Ironbound تا حد زیادی پینگ در جنوب فلوریدا در ماه دسامبر و نزدیک کلید در ماه ژانویه با آخرین پینگ Jan. 5 چند روز پس از روز سال نو.

Ocearch کوسه وکالت و گروه تحقیقاتی یادداشت Ironbound به عنوان آن 53 کوسه سفید بزرگ “نقطه-برچسب زده” در شمال غربی اقیانوس اطلس. او برچسب Oct. 3 در Lunenburg, Nova Scotia کردم و آن نام مورد از غرب Ironbound جزیره در نزدیکی Lunenburg.

چه هدیه ای دوست داشتنی? مرد نام کوسه سفید بزرگ پس از خود – برای روز ولنتاین

مقدس ماهی خال مخالی! غواص غواصی از Viera لکه 20-پا-طولانی کوسه سفید بزرگ

فقط برای تفریح

کوسه “پینگ” در اطراف تعطیلات نیست و آن *احتمالا* تصادفی. در اینجا یک لیست از تعطیلات دیگر از درخواستهای Ocearch کوسه کردن فضای ساحل.

• سیدنی 12-فوت 2 اینچ کوسه بزرگ سفید پینگ در 11:25 صبح Nov. 13 خاموش کاناورال ملی ساحل دریا. این 1,124-پوند کوسه شده بود هفت. 15 در Scaterie جزیره, Nova Scotia با آن پینگ ثبت سپتامبر. 22. او اولین کوسه بزرگ سفید برچسب گذاشته شده توسط Ocearch در طول آن, Nova Scotia, سفر در پاییز 2019.

• Miss ممکن است a 10-فوت 2 اینچ-طولانی کوسه بزرگ سفید ظاهر سه بار در شب Cinco de Mayo پاتریک در پایگاه نیروی هوایی و ماهواره ای در ساحل. اگر شما در حال شمارش رسانه های اجتماعی تعطیلات بزرگ سفید پینگ شش بار خاموش بندر کاناورال در مارس 4 (مارس چهارم بود با شما).

• DeMott یک پا 11 -, 5-اینچ-طولانی ببر کوسه پینگ سواحل ملبورن یک روز قبل از روز شکرگزاری سال 2018 است. کوسه وزن 607 پوند پینگ Nov. 21 سواحل ملبورن و پالم بای.

حمله کوسه: اکثریت اتفاق می افتد در فلوریدا, اما آنها کاهش یافته و در سراسر جهان در سال 2019

Stoked: Shark bite قربانی لوگان Radd برنده مسابقه گشت و گذار ماه پس از حمله

• کاترین 14-پا-طولانی کوسه بزرگ سفید پینگ سواحل ملبورن و سپس خلیج پالم در جمعه سیاه (Nov. 23, 2018).

• ساوانا 8 پا, 6 اینچ کوسه بزرگ سفید ظاهر سواحل کاکائو ساحل تعطیلات آخر هفته روز یادبود 2018 به طور خاص شب از مارس 26.

• هیلتون یک 1,326-پوند کوسه بزرگ سفید پینگ سواحل تیتوسویل در مارس 1, 2018, (بدون شوخی آوریل روز احمق).

• از دست کاستاریکا یک کوسه بزرگ سفید به وزن 1,668 پوند پینگ سواحل ملبورن و تیتوسویل در فوریه. 11, 2018, چند روز قبل از روز ولنتاین. 12-پا 5-اینچ-طولانی کوسه سپس پینگ سواحل خلیج پالم و سباستین که در همان روز پس از آن دوباره بین تیتوسویل و نیو اسمیرنا بیچ در فوریه. 12.

• ساوانا 8-پا کوسه بزرگ سفید وزن 460 پوند پینگ کردن کیپ کاناورال در Jan. 1, 2018.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Ironbound سیدنی و دیگر با برچسب کوسه بازدید ocearch.org.

پشتیبانی محلی نگاری: عضویت در فلوریدا امروز در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>