104-سال-روزنامه قدیمی در می سی سی پی دلتا بسته می شود اما یکی دیگر از کاغذ در حال آمدن است

لدگر | No comments

کوچک لیگ بیس بال بازی. نمایشنامه های مدرسه. فارغ التحصیلی است. عروسی اطلاعیه ها. شهرستان جلسات. خبری که روابط یک جامعه را با هم می دهد خوانندگان خود را حس مکان. و در حال حاضر نهایی اگهی در گذشت.

تنها روزنامه در می سی سی پی دلتا شهرستان تعطیل با استناد به نگرانی های مالی و کاهش جامعه است.

بولیوار تجاری بود 104 سال است.

سردبیر دنیس Strub در زمان استراحت در روز دوشنبه از کنار هم قرار دادن این مقاله نهایی نسخه به صحبت با شیپور لجر در مورد روزنامه.

“این بسیار آرام” Strub گفت. “آن شبح وار آرام در اتاق خبر.”

خاطرات گذشته کاغذ

Strub کار کرده است وجود دارد برای 27 سال, تماشای به عنوان کارکنان کاهش یافته است از چند ده به علاوه stringers به یک تیم از سه ابزار بازیکنان — Strub ورزشی ویرایشگر و یک خبرنگار — که می توانید آن را تمام انجام, شلیک, عکس, ویرایش, کپی کردن و قرار دادن یک روزنامه دو بار در هفته.

کاغذ چاپ شده بود در پشت ساختمان روزنامه در کلیولند.

“وجود دارد هیچ چیز مانند شنیدن پرس اجرای” Strub گفت.

حتی ویرانگر یخ طوفان از سال 1994 می تواند خاموش کردن کاغذ.

Strub کرده و در این مقاله برای حدود یک سال است که یک جبهه سرد و باران انجماد در آمد از طریق دلتا پوشش درختان و خطوط برق با اینچ از یخ است.

مقاله جدید کامپیوتر تا به حال به متصل به یک ژنراتور که باعث آنها را به برش در داخل و خارج.

“از طریق تمام است که ما تنها از دست رفته یکی از روزنامه” او به یاد می آورد.

خوانندگان خواهد او را دعوت به شام و عروسی. یک زن او را فرستاده بنت قنسول در هر سال است. هنگامی که زن درگذشت Strub گفت دخترش شروع به ارسال او یک بنت قنسول.

یک بار یک شهر را رهبر آمد به اتاق خبر و “شروع به فریاد در من” در مورد یک مقاله او نوشت: Strub گفت.

“من به او نگاه کرد و گفت: در حال ya انجام می شود؟'” Strub گفت و در پایان مرد به پایان رسید تا عذرخواهی به او.

جزئیات STRUB نهایی ستون

محلی, داستان, ملی, ‘تراژدی’

یکی از Strub را proudest خاطرات است چگونه مقاله واکنش نشان داد و پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001 زمانی که کاغذ در زمان یک ملت تروما و موضعی آن برای خوانندگان بولیوار شهرستان است. پس از حملات Strub گفت: کاغذ صحبت با بیمارستان های محلی و اولین پاسخ دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان اعضای محلی مسلمان جامعه در مورد تاثیر این حملات را در زندگی خود را.

زمانی که یک جامعه از دست می دهد خود را, روزنامه Strub گفت: آن را از دست می دهد دسترسی به آن به حقیقت است. وجود دارد و ملی, اخبار و رسانه های اجتماعی اما بزرگتر رسانه ها پوشش نمی جوامع کوچک و بسیار از آنچه به گردش در رسانه های اجتماعی ممکن است درست نباشد, او گفت:.

“این یک تراژدی است که این اتفاق می افتد در بسیاری از مناطق” Strub گفت.

یک 2018 مطالعه در دانشگاه کارولینای شمالی نشان داد که بیش از 500 روزنامه ها در جوامع روستایی را تعطیل از سال 2004. در حال حاضر مقالات در سراسر کشور با آن مواجه هستند کاهش درآمد تبلیغات به عنوان coronavirus است متوقف زیادی از اقتصاد است.

با تجاری اعلام اوایل این ماه که این امر شاتر بولیوار شهرستان بود در مورد پیوستن به حدود 200 سایر استان ها در آمریکا بدون یک روزنامه محلی.

‘از دست دادن بخشی از خانواده’

چند نفر در جامعه از جمله شهردار بیلی نوول می دانستند که کلیولند مورد نیاز یک روزنامه محلی.

“ما احساس می کنیم در حال از دست دادن بخشی از خانواده هنگامی که ما از دست دادن بولیوار تجاری” نوول گفت. “… هنگامی که ما ساخته شده است یک اشتباه آنها اجازه دهید ما می دانیم. اما آنها فقط به عنوان افتخاری زمانی که آنها احساس می کنیم چیزی خوب … من فقط می دانم که وجود دارد رفتن به یک خلاء بزرگ. مردم گرفته اند و آن را برای اعطا شده برای مدت طولانی نمی دانستیم گوهر ما تا به حال با آنها است.”

در حال حاضر در 12 سال به عنوان شهردار نوول است یک عمر ساکن کلیولند و دیرین تجاری مشترک. او را نگه می دارد در کل کشو بریده از تجاری که امتداد از مدرسه خود را بالا روز به ظاهر خود و فرزندان و نوه ها در روزنامه های محلی.

“من می خواهم آنها را به می دانم که چه مقدار از آنها به معنای به ما,” او گفت:.

بنابراین هنگامی که شکست تجاری خبر از آن قریب الوقوع بسته شدن نوول و دیگر رهبران جامعه رسیده به یکی دیگر از کلیولند ناشر اسکات Coopwood.

Coopwood اجرا می شود چهار مجله از جمله دلتا مجله کسب و کار. او در مورد آن فکر برای چند روز و قرار دادن feelers برای رهبران محلی و تبلیغ کنندگان بالقوه.

پس از آن آمد یک سیل از پاسخ.

“من گوشی دارای پله کردن قلاب. ایمیل. متن پیام” Coopwood گفت. “این بسیار هیجان انگیز است.”

بولیوار گلوله

Coopwood شنبه اعلام کرد که یک هفتگی جدید, روزنامه بولیوار گلوله می تواند از طریق پست به 2000 خانه و کسب و کار در تاریخ 6 مه.

با توجه به اعلام Coopwood انتشار یک روزنامه یکشنبه در شهرستان بولیوار به نام کلیولند زمان از سال 2011 تا 2017.

در این زمان او تصمیم به تعطیل فعلی Coopwood آن گفت: “هنوز هم ساخته شده یک سود کوچک اما آن کار می کرد و ما را به مرگ است.”

در حال حاضر تمام Coopwood متمرکز شده است در حال شکستن حتی.

“من این کار را برای پول است. من در واقع شده است وجود دارد انجام داده است. وجود دارد مقدار زیادی از پول را در روزنامه چاپ و نشر در این شهر” Coopwood گفت. “… من دوست دارم شهر من.”

حتی اگر آن را کلیولند شهردار که با نزدیک شدن به او در مورد راه اندازی روزنامه Coopwood گفت: کاغذ خواهد بود یک صدای مستقل. و در حالی که آن را بارگیری در این هفته انتشار, گلوله را فعال حضور رسانه های اجتماعی و خبرنامه. Coopwood گفت: خوانندگان مراجعه کنید این مقاله را در وب سایت برای “دوز روزانه از اخبار است.”

بین مجلات Coopwood گفت: در حال حاضر زیرساخت و کارکنان برای قرار دادن یک هفته نامه. او گفت که او با نزدیک شدن به سرمایه گذاری با احتیاط اما او می خواهم به نهایت استخدام های ورزشی ویرایشگر قرار داده و از یک کاغذ دو بار در هفته.

Coopwood گفت: کوچک دور از مرکز شهر در دلتای احتمالا همچنان به کوچک شدن و در نهایت ناپدید می شوند اما او می بیند یک آینده روشن برای کلیولند با گرمی موزه های احیا در مرکز شهر و دلتا دانشگاه دولتی.

“من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد افرادی که بر این باورند آنچه که آنها به عنوان خوانده شده در روزنامه ها و آنچه که شما را در روزنامه ها حق است” Coopwood گفت. “… ما می خواهیم به نگه داشتن یک روزنامه هفتگی در اینجا.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>