$11.6 میلیون در بروارد مدرسه بهبود شک با توجه به COVID-19 اثرات

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County School District تلاش برای تعمیر آن پیری مدارس روبرو خواهد شد اضافی شکست به عنوان مسئولان مدرسه پیش بینی دلار 11.6 میلیون ضرر در فروش surtax درآمد در این سال با توجه به COVID-19.

این بروارد هیئت مدیره مدرسه شد و با توجه به دیدار روز سه شنبه برای بحث در مورد آخرین بودجه پیش بینی در چهره اقتصادی فاجعه در آورده با این بیماری همه گیر.

از جمله این موارد بود که پیش بینی 16 درصد سقوط در سال 2020 فروش surtax درآمد با توجه به منطقه مدرسه داده که نتیجه بی مهابا کاهش در هزینه های مصرف کننده بین ماه های مارس و آوریل میان دولت shutdown.

پست-COVID پیش بینی پیش بینی surtax درآمد از حدود 61.76 میلیون طریق بعدی فوریه از پیش بینی $73.32 میلیون. درآمد حاصل از surtax است اختصاص داده شده برای بهبود امکانات مدرسه از جمله دولت مورد نیاز ارتقاء امنیت و سرمایه گذاری در کلاس درس فن آوری است.

بیشتر: بودجه برای بروارد مدارس نامشخص در صورت COVID-19 اثرات اقتصادی

اعضای هیئت مدیره مدرسه گفت: از دست دادن نمی خواهد تاثیر قبلا بودجه پروژه های سرمایه ای اما می تواند بر برنامه های آینده برای بهبود آن شناسایی شد اما هنوز برای پرداخت مانند 2 میلیون دلار برای امکانات ورزشی و 300.000 دلار به جای پیری تجهیزات زمین بازی.

نزدیک به 78 درصد از لزوم نوسازی و تعمیرات به امکانات مدرسه باقی می ماند تهی دست با توجه به منطقه مدرسه.

“این فوق العاده پروژه های که در این احتمالی است که نمی تواند بودجه” معاون صندلی مت Susin گفت. “ما فقط قادر نخواهد بود برای دریافت به عنوان بسیاری از کسانی که در آن وجود دارد.”

این هیئت در نهایت تصمیم می گیرید که چگونه به اختصاص بودجه اما باید اول از توصیه های مستقل شهروند نظارت کمیته 11-عضو پانل ایجاد شده توسط رای دهندگان در کنار لوی در سال 2014 برای نظارت بر منطقه هزینه از مالیات بر فروش بودجه.

پیش بینی از دست دادن غیر منتظره نیست, مدرسه, مدیره صندلی مبهم بلفرد گفت.

“من پیش بینی احتمالا وجود خواهد داشت برخی از تغییرات به آنچه (اعضای کمیته) برنامه ریزی شد,” بلفرد گفت: “اما ما شناخته شده پس از این آغاز شده وجود خواهد داشت برخی از کاهش در فروش surtax درآمد.”

بیشتر: سرپرست: Brevard مدارس دولتی مشغول به کار در 4 حوزه های کلیدی پیش رو از سال تحصیلی آینده | نظر

این surtax ابتکار است که برای تجدید ممکن است در ماه نوامبر تا به حال پیشی گرفتن آن پیش بینی شده $198 میلیون شش سال درآمد تا پایان سال گذشته است.

از دسامبر آن را به حال بودجه 58 پروژه های مدرسه با سهم رفتن به سمت جایگزینی پیری مکانیکی و الکتریکی و تجهیزات تهویه هوا. یکی دیگر از 29 surtax-تامین پروژه های برنامه ریزی شده بودند برای این سال است.

به دست می آید در بالای بینی 2 میلیون دلار کسری بودجه مالی آینده سال به نتیجه مورد نیاز افزایش در منطقه سهم به فلوریدا سیستم بازنشستگی و رشد در مدارس که دریافت بخشی از منطقه است و دولت بودجه — و 1.2 میلیون دلار کسری در آن بیمه درمانی صندوق با توجه به افزایش هزینه های پزشکی.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار با فلوریدا امروز.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT. همچنان به حمایت از روزنامه نگاری محلی و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>