11 در معرض خطر ‘شایان ستایش’ سگ وحشی آفریقایی, نوزادان در کویر زندگی سالم هستند. دیدن عکس ها

مایدزرت | No comments

11 در معرض خطر سگ وحشی آفریقایی, نوزادان که متولد شدند Jan. 18 در کویر زندگی در حال حاضر یک ماه و با دریافت یک روال خوبی عزیزم امتحان پنج شنبه.

به مراقبت از حیوانات و دامپزشکی تیم گزارش داد که تمام 11 نوزادان پر رونق هستند و در شرایط سالم است. در طی این باغ وحش نیز متوجه شدند که این بستر به دنیا آمد و به بئاتریکس و Kiraka ساخته شده است تا از هفت مرد و چهار زن.

“همه توله سگ سالم هستند و در حال توسعه به عنوان انتظار می رود و کاملا شایان ستایش. در یک ماه, چشمان خود را باز و آنها را رشد قوی تر و هماهنگ تر,” دکتر گفت: Andrea شب بخیر سر دامپزشک در کویر زندگی, در بیانیه ای. “چهارشنبه امتحان شد و اولین تعامل با دامپزشکی و حیوانات مراقبت های تیم و همه چیز را به عنوان برنامه ریزی شده.”

هنوز رتبهدهی نشده است به-نام نوزادان تمام وزن بین 4.1 – 5 پوند است. در شش هفته آنها نیز باید شروع به جداسازی و شروع به خوردن گوشت, مقامات گفت.

بستر رود به کاوش در خارج از دن و قابل تبدیل به مهمانان به زودی. هنگامی که در خارج از لانه آنها قادر خواهد بود برای دیدار با بئاتریکس و Kiara اولین بستر شش که متولد مارس 2019.

پس به خوبی عزیزم امتحان توله سگ بود بازگشت به لانه و پیوست با بئاتریکس. به مراقبت از حیوانات و دامپزشکی تیم ادامه خواهد داد برای نظارت خانواده فعالیت از طریق دن دوربین. دامپزشکی و حیوانات مراقبت های تیم را حفظ دست روش برای اطمینان از مهم پیوند و توسعه اتفاق می افتد به عنوان طبیعی که ممکن است.

افریقایی, سگ های وحشی در حال حاضر ذکر شده به عنوان در معرض خطر IUCN (اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت) با جمعیت ذکر شده در کمتر از 5000 نفر به گفته مقامات باغ وحش.

کویر زندگی باز است ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه.

بیشتر: کویر زندگی جشن سالگرد 50

بیشتر: نگاه: پلنگ در کویر زندگی

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>