از 1300 پوند کوسه سفید بزرگ درخواستهای خاموش بروارد روز پس از 1000 پوند کوسه ظاهر

فلوریدا تودی | No comments

یک روز پس از 998-پوند کوسه سفید بزرگ پینگ سواحل کاناورال ملی ساحل دریا کمی بزرگتر کوسه ظاهر در همان منطقه است.

هلنا 12-پا 5-اینچ کوسه سفید بزرگ که وزن آن 1,314 پوند پینگ در 9:06 p. m. روز شنبه, با توجه به آن Ocearch ردیاب. Ironbound که نزدیک به 1000 پوند 12-پا 4-اینچ, کوسه, پینگ سواحل در 10:15 و 11:06 صبح روز سه شنبه.

خود را انتقالها نشان می دهد یک مسیر مشابه.

Ironbound تا حد زیادی پینگ در جنوب فلوریدا در ماه دسامبر و نزدیک کلید در ماه ژانویه با آخرین پینگ Jan. 5 قبل از او ظاهر کردن بروارد ساحل. هلنا سابقه نشان می دهد زمان صرف شده در جنوب غربی فلوریدا در زمستان با آخرین پینگ در فوریه. 6 — در نزدیکی های Arrow.

وای! Great white sharks پینگ سواحل بروارد در اطراف تعطیلات

ردیابی کاترین کوسه: چه Ocearch آموخته است از او در 5 سال

هلنا برچسب Feb. 22, 2019, در هیلتون رئیس کارولینای جنوبی برای اولین بار پینگ یک ماه بعد در سواحل فلوریدا. Ironbound شده بود Oct. 3 در Lunenburg, Nova Scotia کردم و آن نام مورد از غرب Ironbound جزیره در نزدیکی Lunenburg.

Ocearch یک کوسه وکالت و گروه تحقیقاتی دارای برچسب کوسه در حدود هشت سال است. داده-محور سازمان به تازگی منتشر شده یک برنامه است که نشان می دهد با برچسب کوسه’ سفر.

برای اطلاعات بیشتر ocearch.org.

پشتیبانی محلی نگاری: عضویت در فلوریدا امروز در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>