15 San Bernardino County آتش نشانان در قرنطینه و پس از دو تست مثبت برای coronavirus

مایدزرت | No comments

یک روز پس از دو آتش نشان در سن برناردینو کانتی آزمایش مثبت برای coronavirus اضافی 13 رفت و به خود قرنطینه آوردن تعداد به طور موقت خاموش کردن آتش خط به 15.

دو تست مثبت شد اولین بار در میان پرسنل اورژانس در این شهرستان است. آتش نشان کار برای San Bernardino County Fire Protection District و مونتکلیر آتش نشانی.

“آنها هنوز در حال پزشکی تحت نظارت در خانه هستند و به خوبی انجام می دهند” گفت: گردان رئیس استیو تریسی سخنگوی تمام خطر منطقه ای حادثه تیم مدیریت.

تریسی واحد تلاش های هماهنگی میان 18 سازمان آتش نشانی در این شهرستان پس از آنها اعلام کرد متمرکز تلاش هفته گذشته برای ادامه خدمات در سراسر طول بیماری همه گیر.

تریسی گفت: این حادثه تیم مدیریت کار با بخش عمومی وزارت بهداشت برای شناسایی پرسنل که ممکن است در تماس با دو آتش نشان که تست مثبت است. او نمی تواند ارائه شماره های خاص اما گفت چند تا از 13 به تازگی قرنطینه پرسنل در حال حاضر آزمایش شده است در حالی که باقی مانده بودند در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا آنها شد علامتی.

“هیچ کس وجود دارد که علامتی به طوری که خوب است. که چگونه آنها آن را قرارداد ما فقط نمی دانم. از آنجا که از دوره کمون آن را بسیار سخت برای پیگیری کردن که در آن آنها می خواهم که قرارداد آن را از” تریسی گفت.

از بعد از ظهر دوشنبه 111 ساکنان San Bernardino County, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس — پس از 996 بیماران مورد آزمایش قرار گرفتند و سه نفر از آن درگذشت.

حدود سه هفته پیش از این حادثه تیم مدیریت توسعه روشهای استاندارد عملیاتی برای مقابله با ویروس’ قریب الوقوع حمله. کسانی که شامل داشتن کنندگان درخواست تماس گیرنده اگر آنها نمایش هیچ نشانه ای از این ویروس, درخواست تماس گیرنده دیدار پرسنل اورژانس خارج و به جای آن از داخل خانه و تنها با ارسال یک امدادگر به برخی تماس های.

این سازمان در حال پیگیری که چگونه بسیاری از تماس آنها در که می تواند شامل تعامل با کروناویروس مثبت ساکنان برای حفظ زبانه ها در مقدار از تجهیزات حفاظت شخصی مانند لباس و ماسک که پاسخ گوی اضطراری استفاده کرده اند.

“در حال حاضر ما باید مقدار زیادی از تجهیزات حفاظت فردی در رابطه با شماره تماس ما در حال رفتن در هر روز, اما که می تواند تغییر روزانه” او گفت:.

تریسی نیز گفت: وجود خواهد داشت یک نقطه خاص که “9-1-1 سیستم شروع به گرفتن هولناک با COVID-نوع تماس” و شهرستان آغاز خواهد شد استراتژیک تخصیص منابع برای اطمینان از همه آنها می تواند به کار گرفته شود.

او نمی خواهد با ارائه جزئیات بیشتر در مورد زمانی که این شهرستان نیاز به اجرای این طرح. اما تعداد موارد تایید شده نیاز به ادامه افزایش به نزدیک شدن به آن نقطه.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>