15 ساله آمریکایی ستاره تنیس Coco Gauff استقبال از سفر در Indian Wells

مایدزرت | No comments

Coco Gauff به سختی مجوز یادگیرنده خود زمانی که او را شکست داد و یک جفت از سابق برتر بازیکنان و گرند اسلم قهرمان در استرالیا در ماه ژانویه است.

Gauff را پیروزی بر ونوس ویلیامز و نائومی اوزاکا آمد و تنها چند روز از هم جدا و به دنبال او اجرا به دور 16 تابستان گذشته در ویمبلدون در طی چه دختر نوجوان امریکایی phenom توصیف کرده است که نه ماه غلتک coaster که او هنوز به پایین آمدن از.

“آنچه که او انجام باور نکردنی است” گفت: آمریکا pro Caty McNally.

Gauff می رسد در Indian Wells, این هفته, بازی, برای اولین بار در قرعه کشی اصلی در BNP Paribas Open. Gauff است که انتظار می رود به بازی او در اولین بازی روز شنبه, مارس 11 یا پنج شنبه, مارس 12 قبل از تولد 16 روز جمعه, مارس 13.

این خواهید بود که اولین بار طرفداران را یک فرصت برای دیدن بازی او در یک تورنمنت آمریکا پس او برنده یک جفت از مسابقات در ایالات متحده باز در سپتامبر گذشته.

“او نیاز بسیار کمی مسابقات را نشان می دهد که او می تواند در میان بهترین ها” تنیس مفسر و دو بار آمریکا قهرمان باز تریسی Austin گفت. “او استعداد سطح کردن نمودار است.”

Gauff را صعود به شاید بهترین 15 ساله در تنیس در یک زمان کوتاه در حال حاضر او یکی از معروف ترین بازیکنان در جهان است. او را ملاقات بانوی اول سابق میشل اوباما, کمدین کوین هارت و NBA Finals MVP Kawhi Leonard و اغلب دریافت دادگاه مرکز درمان در حوادث او بازی می کند.

بیشتر: Coronavirus: BNP Paribas Open را افزایش مطابق با پروتکل ارائه بازپرداخت

آن را غیر معمول نیست برای نوجوانان به درخشش در تنیس حرفه ای. Austin نیز تبدیل نرم افزار در 15 و ماریا شاراپووا و سرنا و ونوس ویلیامز به عنوان مثال ساخته شده خود را طرفدار آغاز بکار در 14. هیچ یک از آنها, اما, برنده مسابقات در گرند اسلم قبل از تبدیل 16.

Gauff که در حال حاضر در رتبه 51 در جهان است در حال حاضر برنده هشت گرند اسلم منطبق است. او قرار گرفت 313th قبل از ویمبلدون اجرا و نقل مکان کرد تا به 67 قبل از بازی در استرالیا در آغاز سال است.

بیشتر: 2020 BNP Paribas Open در Indian Wells: بلیط پارکینگ, برنامه زمانبندی و جزئیات دیگر

بیشتر: از طاق: چگونه BNP Paribas Open آغاز شد در کویر

آن بوده است تا زمانی پس از ورزش دیده است چنین صعود از یک بازیکن بسیار جوان است که بسیاری در اطراف این بازی شگفت در آنچه که آنها شاهد هستند.

“ما واقعا نمی بود که برای تعدادی از فصول شاید یک دهه یا بیشتر” گفت: Mark Woodforde یک شلم دونفره قهرمان و تنیس مفسر زندگی می کند که در Coachella Valley. “ما نداشته واقعا جوان و نوجوان phenom. این شور و هیجان زیادی که او وارد کرده است.”

McNally گیلبرت و آستین در میان کسانی که پیشنهاد کرده اند که Gauff می تواند آینده بزرگ آمریکایی تنیس.

در دلری بیچ فلوریدا., مادری می گذرد تست چشم. او 5-پا-11 و ورزشی و فیزیکی توانایی رقابت در سطح بسیار بالا است. Austin همچنین می گوید که Gauff روانی رویکرد به این بازی باعث می شود او را “مادر فراتر از سال خود را.”

تنیس تحلیلگر براد گیلبرت یک مربی سابق از آندره آقاسی معتقد است که Gauff است که در حال حاضر یکی از سه بهترین “محرک” در بازی با راه او می تواند پوشش زمین در دادگاه است. او معتقد است که او در حال حاضر فکر می کند راه خود را از طریق بازی به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی.

بیشتر: BNP Paribas Open: چه کسی تا به حال بهترین دهه در Indian Wells? این 5 زنان

بیشتر: BNP Paribas Open: که مردان تا به حال بهترین دهه در Indian Wells? ما آن را شکستن

“مشکل او حل در مسابقات, در سن, فقط ظالمانه در تمایل به ایجاد تنظیمات در اواسط مسابقه گفت:” گیلبرت که در پوشش مسابقات برای ESPN. “راه او را قادر به روشن کردن کبریت در اطراف, که یک نشانه برای کسی که سن او است.”

Gauff روت در همان دادگاه در فلوریدا به عنوان طرفدار اسلون استفنز. او را تماشا Stephens مشتاقانه چیدن بزرگ نوسان دو دست پشت دست ضربه زدن و استفان شدت در net.

در 13, Gauff به دنبال استفن او به عنوان برنده اول عمده در سال 2017 ایالات متحده باز است. پس از آن بود که او شروع درونی است که با رویکرد مناسب و بسیاری از کار سخت او می تواند یک روز در همان موقعیت.

که اعتقاد به رشد زمانی که او ضرب و شتم ونوس ویلیامز بازیکن Gauff رشد idolizing در ویمبلدون که ویلیامز تا به حال موفق به کسب پنج عنوان.

“او قطعا ثابت شده است که او به آن تعلق دارد را در اینجا و که او می تواند قطع با بازیکنان در مرحله بزرگ است و او واقعا می ترسم از هر چیزی” گفت: McNally که شما بازی دونفره با Gauff در چاه. “او رشد در آن لحظات و من فکر می کنم هر بازیکن بدون توجه به سن شما می توانید چیزی از آن.”

Gauff شروع یابی بازیکنان — مانند اوزاکا خواهران ویلیامز و آلمانی Andrea Petkovic — در تور و بینی توصیه های خود را. بسیاری از گفته های او را به بازی بیش از حد به طور جدی در سن او اما به جای تمرکز بر بهبود مستمر است.

او همچنین شروع به ترکیب قطعات از مخالفان او در بازی به خود او و تماشا برنده را دنبال کنید و اعتماد به نفس او افزایش می یابد.

“هر بازی به تازگی یک تقویت کننده گفت:” Gauff که برنده لینز باز در ماه اکتبر برای تبدیل شدن به جوانترین برنده یک تور WTA رویداد از سال 2004.

از اجرا خود را به دور 16 در ویمبلدون سال گذشته Gauff بازی فوق العاده. او فورهند در حال حاضر shored و او در حال پخش است بهتر و نزدیک به net. علاوه بر این او خدمت می کنند که تا به حال منجر به تعداد دو گسل تبدیل به یک دارایی است که او معتقد است که قوی ترین بخش از کارنامه او.

در حال حاضر Gauff به نظر می رسد به این باور است که او می تواند پیروزی در هر بازی حتی زمانی که او را در حال پخش از پشت.

“من یک سوپر بازیکن رقابتی و من همیشه جنگیدن مهم نیست که چه” Gauff گفت. “حتی اگر من ممکن است بازی من بهترین است که قطعا چیزی است که می تواند کمک به بالا بردن سطح من.”

یکی از نگرانی های آستین و دیگران باید برای Gauff است که انتظارات برای او در نهایت ممکن است سنگین و حتی غیر واقعی توجه به سن او.

در گذشته چندین اوایل risers در ورزش — از جمله گرند اسلم قهرمان Justine Henin, Martina Hingis, Kim Clijsters و ماریون بارتولی — را پشت سر هم بر روی صحنه در سنین پایین فقط به بازنشسته در حالی که در 20s خود را با توجه به مطرح صدمات شغلی و یا وزن است که می آید با انجام این بازی را گسترده انتظارات.

“از آن آسان است به از دست رفته و من امیدوار هستم که او را احاطه کرده و خودش را با مردم خوب که فکر می کنم او و آنها که با او زمانی که او نیاز به بهبود آن به طوری که آن را نه یک چیز سریع گفت:” روزی Casals بین المللی تنیس Hall of Famer.

Casals است گفت که افزایش بیش از حد سرعت در این ورزش می تواند مانعی اگر انتظارات اجرا و کنترل یک بازیکن جلوتر از خودش است.

“هنگامی که مردم در حال نگاه کردن به شما برای انجام کارهای بزرگ و قهرمان بعدی وجود دارد بسیاری از سنگین فشار بر شما” Casals گفت.

Casals و Woodforde بر این باورند که این مهم خواهد بود برای زنان انجمن تنیس به اجرای محدودیت های که در محل هستند برای بازیکنان زیر سن 18 محدود کردن تعداد مسابقات آنها می توانید بازی را در هر سال. که خواهد خلق و خوی انتظارات و اجازه می دهد Gauff و نوجوانان دیگر توانایی لازم را تدریجی و مراحل مورد نیاز برای توسعه است.

“من آرزو می کنم او بسیار موفقیت و او درخشان بانوی جوان در زمین تنیس” Woodforde گفت. “اما من طرفدار طول عمر در این ورزش است.”

Austin cringes زمانی که او می شنود و چه Gauff ممکن است نیاز به انجام به گام بعدی در او جوان حرفه ای. او ترجیح میدهد که توقف همه پرسیدن این سوال و فقط به نظاره نشست و لذت بردن از تماشای Gauff بازی, سپس اجازه دهید این روند طبیعی از آزمون و خطا اجازه می دهد او را به رشد به عنوان یک بازیکن.

او امیدوار است طرفداران را درک خواهد کرد که چقدر خوب Gauff در حال حاضر است که در این ماه در Indian Wells و لذت بردن از این فکر می کردم که او می تواند در اطراف برای چند دهه بوده است.

“کوکو به نظر می رسد به درک که این سفر” Austin گفت. “این فقط در مورد ماه آینده و یا بعد از مسابقات. بازیکنان دیگر. او می تواند بازی را برای 20 سال آینده اگر او طول می کشد مراقبت از بدن او و میل نگه می دارد تا.”

Gauff گفت که اگر چه او می خواهد برای برنده شدن در هر مسابقه ادامه داد: بهبود است اولویت خود را و بنابراین او نمی باید سفت و سخت انتظارات برای خودش در BNP Paribas Open.

سرنا ویلیامز برنده در اینجا برای اولین بار به عنوان یک نوجوان در سال 1999 و پس از آن برنده آمریکا باز همان سال است. Gauff است به خوبی آگاه است که شاهکار تکرار شد دو سال گذشته توسط یک جفت از unseeded نوجوانان: اوزاکا و بیانکا Andrescuu.

برای این اتفاق سومین سال متوالی خواهد بود چیزی. و اگر چه او نمی خواهید برای قرار دادن فشار بیش از حد بر روی خودش را به آن رخ می دهد این به آن معنا نیست Gauff نمی توان در تلاش برای آن را خاموش بکشد.

“اگر من برنده من حدس می زنم هر کس می خواهد شروع به درک که تنها نوجوانان می تواند برنده Indian Wells” Gauff شوخی.

“که قطعا به من می دهد مقدار زیادی از الهام دانستن است که آن را ممکن است.”

اندرو جان را پوشش می دهد BNP Paribas Open برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

Coco Gauff

نام: کری Gauff

نرم افزار debut: مارس 2018, عقاب (فلوریدا)

تاریخ تولد: 13 مارس 2004

زادگاه: دلری بیچ فلوریدا.

*جوانترین بازیکن به ضرب و شتم دو قبلی برتر بازیکنان در همان مسابقات است.

BNP Paribas Open

وقتی که: مارس 9-22

که در آن: Indian Wells Tennis Garden, 78-200 مایل خیابان Indian Wells

بلیط: www.bnpparibasopen.com/tickets و یا تماس با دفتر جعبه را در 800-999-1585 دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>